Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja" (w mBanku): czas uzupełnić dane!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

30.11.2021

Uczestniku promocji "Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja" (w mBanku): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników wakacyjnej promocji z kontem osobistym w mBanku.

Finalizacja promocji "Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja"
W ramach promocji z premią pieniężną 150 zł na start, organizator rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu nagrody, więc teraz trzeba pamiętać o spełnieniu jeszcze jednego ważnego warunku - należy zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku do wypłaty bonusu.

Wszystko, co najważniejsze w tej akcji, omówiłem już we wpisie "Rekordowa premia 450 zł za eKonto osobiste w mBanku (+1,7% dla oszczędzających)". Dziś przypomnę jedynie, że w praktyce była to kumulacja promocji, gdyż oprócz bonusów na sumę 300 zł w bankowej promocji "eKonto osobiste plus premia", w okresie od 18.06. do 13.08.2021 r. dostępna też była akcja "Zgarnij Premię z eKontem - IV edycja". I to właśnie w ramach tej ostatniej organizator, czyli wydawca serwisu Bankier.pl, rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu premii 150 zł (na ich wysłanie dał sobie czas do 30.11.2021 r.).

Na tego maila należy zareagować i najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od jego otrzymania, niezbędnym jest zalogowanie na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w mBanku. Bo to właśnie na ten rachunek wpłynie 150 zł premii.

Nieco niżej podpowiadam co robić, jeśli nie dotarł do Ciebie wyczekiwany mail powiadamiający o nagrodach, ale nim do tego przejdę, podpowiem... 

... jak zarobić na bankach jeszcze więcej?

Jeśli do gustu przypadł Ci udział w takiej promocji, jak ta powyższa z kontem w mBanku, to wiedz, że równie łatwo (a czasem nawet i łatwiej) można zarobić także w innych bankach. Oto obecnie najpopularniejsze promocje kont osobistych, w których zgarnąć można:

 • 350 zł premii oraz bon na zakupy o wartości 150 zł (do wyboru: Biedronka lub RTV Euro AGD) od Santander Banku - to rekordowa wartość nagród gwarantowanych do wzięcia za Konto Jakie Chcę;
 • 360 zł premii od Millennium - na nagrodę w postaci tak wysokiej premii pieniężnej za konto w tym banku czekać trzeba było... od ponad 4 lat. I jest jeszcze jeden pozytyw w obecnie dostępnej promocji - zdecydowanie został skrócony okres wykluczenia dla byłych klientów, więc dla niektórych jest to szansa na opłacalny powrót;
 • 250 zł w bonach na zakupy od Pekao - do wyboru są bony do Biedronki, Allegro lub 4F; tu do czynienia mamy z rekordową wartością nagród za otwarcie samego konta w tym banku (była kiedyś promocja, w której zgarnąć można było więcej, ale trzeba było też wyrobić kartę kredytową).

Co robić w przypadku braku maila od organizatora promocji w mBanku? 

Jeżeli wyczekiwanej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to koniecznie sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". W sytuacji gdy jednak i tam nie ma maila, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). 

Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji. A wygląda to tak:
"Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia Promocji z Regulaminem przysługuje każdemu Uczestnikowi Promocji w trakcie Promocji oraz w ciągu 14 (czternastu) dni od daty zakończenia Promocji, czyli do dnia 14.12.2021 r. 
Reklamacje należy składać pocztą elektroniczną z adresu e-mail Uczestnika, który został wykorzystany w procesie rejestracji na Stronie Promocji na adres e-mail Organizatora: kontakt@zgarnijpremie.pl . Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Komisję Promocji w ciągu 14 (czternastu) dni od jej otrzymania. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą na adres podany przez Uczestnika Promocji składającego reklamację."


Jeszcze przed zgłoszeniem reklamacji można zalogować się na stronie promocji i tam sprawdzić czy możliwym jest uzupełnienie numeru konta - jeśli jest taka opcja, to wielce prawdopodobnym jest, że  brak maila jest spowodowany jedynie problemem z jego dotarciem.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


11 komentarzy:

 1. Nie dostałem żadnego info, i właśnie się doliczyłem, ze w ciągu pierwszego miesiąca od otwarcia konta zrobiłem 7 a nie 8 transakcji...
  Trudno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda :( Warto może jeszcze spróbować z reklamacją - a nuż się uda. Gwarancji jej pozytywnego rozpatrzenia nie ma, acz już wiele poznałem historii Czytelników, gdy banki szły na rękę klientom (nowym, więc szczególnie chętnie banki chcą ich zatrzymać "w imię dobrej współpracy"). Tu by trzeba wysłać taką reklamację i do organizatora, i jednocześnie do banku.

   Usuń
  2. Blok, zbliżeniowo i telefonem się liczą. Jesteś pewny, że masz tylko 7? Zrobiłeś szybki wpływ 1K w ciągu 7 dni od założenia konta?

   Usuń
  3. Słuchajcie, udało to się wszystko ogarnąć, bo jednak doliczyłem się 12 i 13 transakcji w każdym miesięcy (początkowo historia jakoś mi źle pokazała) napisałem reklamację i dostałem info ze została odrzucona przez bank ponieważ transakcje zostały zrobione w "złych miesiącach", odpisałem im na tą reklamacje rozpisując wszystko po kolei datami itp, minęło 5 dni i dziś dostałem wiadomość "Zakwalifikowałeś się do zgarnięcia premii 150 zł od bankier.pl"
   czyli jednak sie udało i podwójna reklamacja dopiero zadziałała.

   Usuń
 2. Od Bankier.pl dostałem mail z prośbą o uzupełnienie danych. Czy ktoś wie kiedy wypłata 150zl? Bonusy od mBanku wpadają, już 2x 50zł i jeszcze mam mieć kolejne 2x50zł wg Czatu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu 14 dni od maila.

   Usuń
  2. Dzięki, bo jakoś ta uwaga umknęła mojej uwadze.

   Usuń
 3. Czy zwykły mail z informacją o braku przyznania nagrody mimo spełnienia warunków będzie traktowany jako reklamacja czy trzeba to podpisać oficjalnie jako reklamacja, dane swoje, podpis i czego się domagamy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostał już ktoś od Bankier.pl ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...