Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIE CHWILE na 210 zł premii zamiast standardowych 160 zł za konto w ING

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

21.11.2021

OSTATNIE CHWILE na 210 zł premii zamiast standardowych 160 zł za konto w ING

Dziś krótkie przypomnienie o kończącej się promocji, która pozwala zgarnąć więcej za konto w banku z lwem w logo.

Ostatnia szansa na 210 zł za konto w ING
Tylko do 25.11. można założyć konto w ING z wykorzystaniem kodu polecenia, który da dodatkowe 50 zł na start (oprócz premii 160 zł, która dla otwierających konto przewidziana jest w promocji dostępnej dłużej). To rzadka okazja na zwiększenie zysku przy okazji otwarcia konta w tym banku, bo też rzadko dostępny jest ten program poleceń.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Kto śledzi bloga, ten zauważy, że część banków regularnie odpala kolejne promocje i po zakończeniu jednej, nieraz od razu - już następnego dnia - odpala kolejną okazję na bankobranie. Podobnie robi zresztą też ING Bank Śląski, jeśli chodzi o promocję z premią 160 zł na start. Inaczej rzecz ma się jednak z programem poleceń, który wraz ze wspomnianą promocją na start pozwala zarobić więcej.

Na obecnie (jeszcze przez chwilę) dostępną edycję programu poleceń w ING czekać trzeba było grubo ponad 2 lata - tyle bowiem trwała przerwa po zakończeniu poprzedniej odsłony tego programu. Czy teraz będzie trzeba uzbroić się ponownie w taką cierpliwość? Nie wiadomo, więc lepiej łapać szansę.

Na otwierającego konto, z tytułu tego, że poda kod polecenia, czeka dodatkowe 50 zł. Z kolei obecny posiadacz konta w ING za skuteczne polecenie dostać może 100 zł. O tym co trzeba zrobić, by zarobić (i jako polecony, i jako polecający), napisałem już we wpisie, w którym prześwietlam program poleceń w ING Banku Śląskim. Klikając w podlinkowany wpis dowiesz się również jak uzyskać kod polecenia (jeśli nie znasz nikogo, kto ma konto w ING).

Z kolei opis promocji z premią do 160 zł znajdziesz w jednym z poniższych wpisów (dokonałem takiego rozdzielenia, gdyż ING oferuje dwa różne konta osobiste - w zależności od wieku posiadacza konta):


Poprzez założenie konta do 25.11.2021 r. (włącznie) bank rozumie wnioski złożone poprzez stronę promocji (Konta Direct lub Konta Mobi - tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania premii) do 25.11.2021 r., do godz. 23:59. Potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku lub dokumenty można podpisać (także po ww. dacie) za pośrednictwem kuriera bądź w placówce ING.

By uprościć dyskusję na temat promocji w ING Banku Śląskim, do komentowania zapraszam pod wyżej podlinkowanymi wpisami.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...