Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIE CHWILE na 210 zł premii zamiast standardowych 160 zł za konto w ING

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

21.11.2021

OSTATNIE CHWILE na 210 zł premii zamiast standardowych 160 zł za konto w ING

Dziś krótkie przypomnienie o kończącej się promocji, która pozwala zgarnąć więcej za konto w banku z lwem w logo.

Ostatnia szansa na 210 zł za konto w ING
Tylko do 25.11. można założyć konto w ING z wykorzystaniem kodu polecenia, który da dodatkowe 50 zł na start (oprócz premii 160 zł, która dla otwierających konto przewidziana jest w promocji dostępnej dłużej). To rzadka okazja na zwiększenie zysku przy okazji otwarcia konta w tym banku, bo też rzadko dostępny jest ten program poleceń.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Kto śledzi bloga, ten zauważy, że część banków regularnie odpala kolejne promocje i po zakończeniu jednej, nieraz od razu - już następnego dnia - odpala kolejną okazję na bankobranie. Podobnie robi zresztą też ING Bank Śląski, jeśli chodzi o promocję z premią 160 zł na start. Inaczej rzecz ma się jednak z programem poleceń, który wraz ze wspomnianą promocją na start pozwala zarobić więcej.

Na obecnie (jeszcze przez chwilę) dostępną edycję programu poleceń w ING czekać trzeba było grubo ponad 2 lata - tyle bowiem trwała przerwa po zakończeniu poprzedniej odsłony tego programu. Czy teraz będzie trzeba uzbroić się ponownie w taką cierpliwość? Nie wiadomo, więc lepiej łapać szansę.

Na otwierającego konto, z tytułu tego, że poda kod polecenia, czeka dodatkowe 50 zł. Z kolei obecny posiadacz konta w ING za skuteczne polecenie dostać może 100 zł. O tym co trzeba zrobić, by zarobić (i jako polecony, i jako polecający), napisałem już we wpisie, w którym prześwietlam program poleceń w ING Banku Śląskim. Klikając w podlinkowany wpis dowiesz się również jak uzyskać kod polecenia (jeśli nie znasz nikogo, kto ma konto w ING).

Z kolei opis promocji z premią do 160 zł znajdziesz w jednym z poniższych wpisów (dokonałem takiego rozdzielenia, gdyż ING oferuje dwa różne konta osobiste - w zależności od wieku posiadacza konta):


Poprzez założenie konta do 25.11.2021 r. (włącznie) bank rozumie wnioski złożone poprzez stronę promocji (Konta Direct lub Konta Mobi - tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania premii) do 25.11.2021 r., do godz. 23:59. Potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku lub dokumenty można podpisać (także po ww. dacie) za pośrednictwem kuriera bądź w placówce ING.

By uprościć dyskusję na temat promocji w ING Banku Śląskim, do komentowania zapraszam pod wyżej podlinkowanymi wpisami.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...