Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wyższa premia za konto dla młodych w Pekao: zgarnij 200 zł

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.11.2021

Wyższa premia za konto dla młodych w Pekao: zgarnij 200 zł

To nowa promocja konta w Pekao dla osób w wieku 18-26 lat.

Premia 150 zł za Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao
W porównaniu z poprzednią edycją premia wzrosła o 50 zł. Tym razem do zgarnięcia jest 200 zł. A jak to bywa w przypadku propozycji dla młodych, zasady są ultra proste.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Premia 200 zł za Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 26 lat, mieszka w Polsce i która w okresie od 1.01.2019 r. do 1.11.2021 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao (jeśli posiadasz konto w PKO BP, nie jest to przeszkodą, bo to dwa odrębne banki).

Ewentualne posiadanie innych produktów Banku Pekao (np. kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Zasady promocji "Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł"


By wziąć udział w akcji:

 • do 31.12.2021 r.: złóż wniosek o Konto Przekorzystne dla młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard i z aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną Pekao) oraz w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;

 • we wniosku o konto - jako sposób zawarcia umowy - wybierz opcję z wykorzystaniem biometrii (online albo przez aplikację PeoPay mobilnie), bo tylko wtedy wniosek będzie kwalifikował się do uzyskania premii 200 zł.

Już za to otrzymasz 50 zł. By zgarnąć pozostałą część premii, czyli 150 zł:
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta lub aplikacją mobilną PeoPay (na dowolne kwoty).

  W jakim dokładnie czasie należy spełniać powyższe warunki i kiedy otrzymasz bonusy (50 i 100 zł)? Wszystko zależy od terminu zawarcia umowy:
  • jeśli umowę o konto zawrzesz w listopadzie, to po 5 płatności wykonasz w grudniu 2021 oraz styczniu i lutym 2022 r. Bonus 50 zł otrzymasz do 31.12.2021 r., a 150 zł wpłynie do 31.03.2022 r.;
  • w przypadku zawarcia umowy o konto w grudniu, po 5 płatności wykonasz w styczniu, lutym i marcu 2022 roku, a wypłata bonusów przewidziana jest do 31.01. (50 zł) i 30.04.2022 r. (150 zł).

  Do czasu wpływu każdego z bonusów nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych osobowych. W tym czasie konto warto utrzymywać jako indywidualne, bo w przypadku dopisania współwłaściciela, każdy będzie musiał spełniać warunki promocji odrębnie, a premia i tak wpadnie tylko jedna (max. 200 zł).

  Konto Przekorzystne dla młodych - prześwietlenie oferty Pekao


  W przypadku osób, które nie ukończyły 26 lat, warunki są klarowne:
  • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków);
  • 0 zł za kartę (Mastercard) wydaną do konta (bank nie pobiera opłat miesięcznych, nie wymagając przy tym jakiejkolwiek aktywności).

   Uwaga: chociaż do konta można zamówić kartę Visa, to pamiętaj, że udział w promocji bierze tylko karta z logo Mastercard!
  • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną);
  • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
  • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej;
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł.

  We wniosku o konto (a wyłącznie tak złożone wnioski uprawniają do uzyskania premii) znajdziesz dwie opcje zawarcia umowy z bankiem: 
  • bez wychodzenia z domu - w procesie z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie twarzy np. za pomocą kamerki w komputerze czy smartfonie lub 
  • ... w placówce banku.

  Pamiętaj jednak, że w celu udziału w promocji i zgarnięcia premii 200 zł, wybrać należy pierwszą z metod zawarcia umowy. Co jednak w sytuacji, jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i wtedy finalizacja będzie możliwa jedynie w placówce? 

  Tu jest dobra wiadomość, bo w regulaminie można znaleźć zapis, który brzmi: 
  "Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony." 

  Zatem możliwe są 3 scenariusze: 

  ❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => nie otrzymasz premii.

  ✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online (lub mobilnie) i w taki sposób zawrzesz umowę => możesz uzyskać 200 zł; 

  ✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie), ale weryfikacja okaże się nieudana i umowę zawrzesz w oddziale => nadal będziesz uczestniczyć w promocji i możesz zgarnąć do 200 zł premii.


  Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie informacje o najbardziej zyskownych propozycjach banków, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

  Przydatne dokumenty:

  1 komentarz:

  1. A ja mam pytanie jak rozumieć płatność przy pomocy aplikacji Peo Pay, czy to może być Blik?

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...