Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3 promocje konta BNP Paribas - OSTATNIE CHWILE by wybrać najlepszą dla siebie

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

29.11.2021

3 promocje konta BNP Paribas - OSTATNIE CHWILE by wybrać najlepszą dla siebie

BNP Paribas to właściwie jedyny bank, który równolegle prowadzi aż tyle alternatywnych promocji konta osobistego.

Porównanie 3 promocji konta w BNP Paribas
Dzięki temu jest jednak wybór - nie tylko wśród nagród gwarantowanych, jakie można zgarnąć za otwarcie konta, ale też warunków, które są do spełnienia. Przypomnę, że zgarnąć można nawet - rekordowe w tego typu promocjach BNP Paribas - aż 535 zł!

[Promocje zakończone. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Każdą z propozycji, rzecz jasna, na blogu już omawiałem. To alternatywne akcje, więc skorzystać można tylko z jednej. Jednakże w ostatnim czasie nowych okazji do bankobrania jest tyle, że nawet niedawno opublikowane wpisy już są gdzieś daleko, hen, hen. Zatem przypomnę o czym mowa (chronologicznie wg czasu publikacji):

Pierwsza i ostatnia z powyższych promocji dostępne są do 30.11. (tj. do wtorku, do godz. 23:59), a na promocję z nagrodami o najwyższej wartości, czyli na akcję "Black Week z Bankiem" można załapać się jeszcze tylko dziś (tj. 29.11. - do końca dnia).

Mówi się, że "od przybytku głowa nie boli". Jednak gdy aż tyle promocji jest do wyboru, to może być ciężko się zdecydować. Dlatego dziś na szybko porównuję jeszcze wszystkie 3 okazje do bankobrania w BNP Paribas. Najprościej będzie oczywiście za pomocą tabeli:

 

„Sportowo z kontem”

„Black Week z Bankiem”

„Kolory jesieni”

Łączna wartość nagród:

Do 450 zł

535 zł

500 zł

Nagroda:

450 zł w bonach do Decathlonu lub premia 350 zł

Bony: 450 zł do Allegro, 50 zł do Biedronki i 35 zł do Legimi

450 zł premii i bon 50 zł do Biedronki

Dostępność promocji:

Do 30.11.2021 r.

Do 29.11.2021 r.

Do 30.11.2021 r.

Warunki do spełnienia:

- 1 płatność Blik

- 1 przelew

- 2 płatności Google Pay lub Apple Pay

- płatności kartą na sumę min. 500 zł (łącznie)

- 2 wpływy na konto (po 500 zł)

- 1 płatność Blikiem

- płatności kartą na sumę min. 700 zł (łącznie)

- 1 wpływ min. 1000 zł

- 1 przelew

- 9 płatności Google Pay lub Apple Pay

- 3 wpływy po 1000 zł

Szczegółowy opis promocji:

Sprawdź tutaj

Sprawdź tutaj

Sprawdź tutaj

Czas spełniania warunków rozłożony na:

3 miesiące

3 miesiące

3 miesiące

Termin otrzymania ostatniej nagrody:

31.03.2022 r.

Do 31.03.2022 r.

Do 30.04.2022 r.

 

Strona promocji

Strona promocji

Strona promocji


Zawsze gdy powyżej mowa o przelewach, płatnościach Blikiem, Google Pay bądź Apple Pay i płatnościach kartą, to mogą być to transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty (nawet pod rząd wykonywane w tym samym sklepie). Jeśli zaś wymagane są wpływy, to ten warunek też łatwo spełnić - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku (liczy się odnotowanie wpływu w historii konta - środków nie trzeba utrzymywać przez jakikolwiek określony czas). Szczegółowo zasady każdej z promocji omawiam we wpisie poświęconym danej promocji. Generalnie jest jednak na tyle prosto, że najtrudniej chyba... wybrać promocję dla siebie 😉

Na koniec dodam, że stając się klientem BNP Paribas, można zwiększyć zyski. Po otwarciu konta, można też wyrobić kartę kredytową i zgarnąć z nią 300 zł w bonach do Allegro.


Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

4 komentarze:

 1. Ja mam z promo. "kolory jesieni " nie dość że dla mnie najlepsza z dostępnych ofert, to w dodatku jedyna do której mogłam przystąpić ze wzgledu na ultra krótki okres karencji. Ogromnie się cieszę, teraz tylko czekam na kuriera z kartą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy BNP oferuje, którąś opcję założenia konta w promocji przez kuriera czy mozna wyłącznie przez apkę lub selfie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdej promocji BNP Paribas, we wniosku o konto jest wybór spośród dwóch opcji: Online (czyli z wideoweryfikacją) lub Kurier.

   Usuń
 3. Skąd bank wie, które transakcje są zrobione karta a które przed google pay? W historii wszystkie są jako transakcja kartą. Pytam, bo dałem ciała i płaciłem kartą zamiast aplikacja i nie wiem czy jest sens trzymać konto jak nici z promocji.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...