Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 700 zł z kartą kredytową Visa - IV edycja promocji Santander Banku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

19.11.2021

Zyskaj do 700 zł z kartą kredytową Visa - IV edycja promocji Santander Banku

Po dłuższej przerwie Santander Bank przywrócił promocję swej karty kredytowej.

Promocja "700 zł z kartą kredytową Visa - IV edycja"
Do wzięcia czeka 1-procentowy zwrot za płatności kartą (do 600 zł) oraz 2 łatwe bonusy po 50 zł każdy. W sumie daje to tytułowe 700 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Obok Millennium, Santander jest bankiem, który w promocjach działa kompleksowo - odpala je na wszystkie podstawowe produkty. I tak, jak w Millennium można zyskać 360 zł za konto osobiste, 100 zł za konto dla dziecka, 1,5% na rachunku oszczędnościowym, 300 zł do Circle K za kartę kredytową oraz do 1800 zł za konto firmowe, tak i tych propozycji sporo jest w Santander Banku.

Wszak za otwarcie konta osobistego do wzięcia czekają bonusy do 450 zł, a za konto firmowe nawet 1860 zł.  Teraz do kompletu można wyrobić sobie także kartę kredytową. A są jeszcze zwroty za płatności za media z Konta Jakie Chcę (teraz podwojone) oraz program poleceń konta osobistego z premią 350 zł (a polecać łatwiej, gdy na osobę poleconą, czyli otwierającą konto, czeka wspomniane 500 zł.

W najnowszej promocji karty kredytowej Santander Banku do zdobycia jest bardzo dużo, bo 700 zł - aż tyle za wyrobienie karty kredytowej nie daje żaden bank. Choć faktem jest, że aby zgarnąć całą pulę, to trzeba wykazać się dużą aktywnością w wykonywaniu płatności. W innych bankach nagrody za kartę kredytową są o niższej wartości, ale też łatwiej je zdobyć - np. bon do Biedronki o wartości 400 zł lub projektor multimedialny Overmax (do wyboru) za kartę Citi Simplicity albo 300 zł do Allegro od BNP Paribas

Jednak jeśli ktoś na powyższe promocje się nie łapie, a płatności do wykonywania ma wiele, to ma nową promocję do wyboru.

700 zł z kartą kredytową Visa od Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 21.10.2021 r. nie posiadała karty kredytowej Visa Akcja Pajacyk, ani karty kredytowej Visa Platinum w Santander Banku. 

Posiadanie konta osobistego czy nawet karty kredytowej w Santanderze (ale innego typu) nie jest przeszkodą do skorzystania z poniższej propozycji.

Nagrody. W promocji uzyskać można bonusy pieniężne, wśród których do zdobycia jest:
 • 50 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową Visa Silver Akcja Pajacyk albo kartę dodatkową Visa Platinum (wydaną do rachunku głównej karty kredytowej objętej niniejszą promocją: Visa Silver "Akcja Pajacyk" albo Visa Platinum); 
 • 50 zł za uruchomienie usługi Fast Cash (co to jest i jak z tego skorzystać, wyjaśniam nieco niżej) oraz
 • do 600 zł w postaci zwrotu za płatności kartą Visa Akcja Pajacyk lub Visa Platinum - Santander Bank oddawać będzie 1% sumy transakcji wykonanych kartą (przez rok, w każdym miesiącu kalendarzowym zdobyć można maksymalnie 50 zł).

  Czym jest dodatkowa karta kredytowa? 


  Kartę kredytową otrzymuje wyłącznie osoba, która musi wykazać się zdolnością kredytową i to ona zwiera umowę z bankiem o limit kredytowy takiej karty, więc i na niej spoczywają zobowiązania (do spłaty wykorzystanych środków). Taka osoba może jednak wydać dodatkową kartę (do swej głównej karty kredytowej) dla bliskiej i zaufanej osoby, by ona mogła korzystać z limitu głównej karty. Za spłatę środków wykorzystanych dodatkową kartą odpowiedzialność nadal ponosi posiadacz głównej karty.

  Fast Cash - co to jest?


  Fast Cash to możliwość wypłaty środków z limitu karty kredytowej zanim bank prześle Ci kartę. Polega to na wykonaniu przelewu z karty kredytowej. O ile jednak taki przelew standardowo słono kosztuje (prowizja wynosi 4%, min. 10 zł), to w przypadku usługi Fast Cash realizowany jest za 0 zł. Z Fast Cash skorzystać można jednak tylko w momencie wnioskowania o kartę - jeśli zostanie ona przyznana, to środki automatycznie bank przeleje na Twe konto. Każdy późniejszy przelew z karty kredytowej będzie już traktowany jako standardowy, czyli będzie trzeba się liczyć ze wspomnianą prowizją.

  Ponadto przelew z rachunku karty kredytowej w Santander Banku w ramach usługi Fast Cash uznawany jest przez bank jako transakcja bezgotówkowa, więc dla tego typu operacji obowiązywać będzie okres bezodsetkowy - w tym czasie środki będzie można zwrócić bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów (w postaci prowizji czy odsetek).

  Wypłata nagród. Zwroty 1% od płatności kartą, jak i również bonusy po 50 zł mają być wypłacone na rachunek głównej karty kredytowej. Spowodują zatem spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu kredytowego bądź nadpłatę. W tym drugim przypadku pamiętaj, że te środki najlepiej wówczas wydać (wykonując płatności kartą), niż robić wspomniany, kosztowny przelew czy wypłacać gotówkę z bankomatu (bo to też do tanich nie należy).
  💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, sprawdź poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

  Zasady promocji 700 zł z kartą kredytową Visa - edycja IV


  By wziąć udział w promocji:
  • najpóźniej do 30.04.2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub kartę kredytową Visa Platinum i w ww. terminie zawrzyj umowę o tę kartę; 
  • podaj bankowi swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy;
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych oraz wyraź zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną oraz zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

  Za samo przyznanie Ci karty kredytowej przez bank jeszcze nic nie uzyskasz, ale otworzysz sobie drogę do nagród pieniężnych o łącznej wartości 700 zł.

  Zwrot 1% za płatności kartą Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum


  Nagroda za płatności ma być przyznawana przez 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych (maksymalnie 50 zł na miesiąc), zaczynając od daty zawarcia umowy o główną kartę kredytową Visa.
  Przykładowo: dla umowy zawartej 20.11.2021 r. zwrot ma być naliczany za płatności wykonane w okresie od 20.11.2021 do 31.10.2022 r. Zatem umowę o kartę warto zawierać na początku miesiąca kalendarzowego, bo wtedy jest więcej czasu na wykonywanie transakcji w pierwszym miesiącu kalendarzowym.

  Do zwrotu 1% Santander Bank zaliczy płatności kartą główną, jak i dodatkową, wykonywane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Są jednak wykluczenia -  na zwrot nie ma co liczyć w przypadku takich transakcji, jak:
  "a) płatności w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna (transakcje quasi Cash), 
  b) płatności w punktach posiadających następujące kody kategorii akceptanta: 4829, 6012, 6051, 6211, oraz 8999 o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna), 
  c) płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket."

  Wypłata zwrotów przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania płatności kartą.

  Bonus 50 zł za kartę dodatkową do karty Visa


  W celu uzyskania premii umowę o kartę dodatkową zawrzeć należy najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o główną kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk albo Visa Platinum. By to zrobić, z osobą dla której ma być wydana dodatkowa karta, trzeba się wybrać do placówki Santander Banku.

  By uzyskać bonus, kartą dodatkową będzie należało również wykonać po min. 5 płatności w dwóch pełnych miesiącach kalendarzowych (w każdym z tych miesięcy), następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym otwarta zostanie karta dodatkowa (tu również obowiązują wykluczenia, które przytoczyłem w podpunktach od 'a' do 'c' przy omawianiu zasad zwrotu 1%). 

  Na wypłatę bonusu będzie trzeba sporo zaczekać, bo przewidziana jest ona do 31.10.2022  r. (warunkiem jest nierozwiązywanie umowy o kartę co najmniej do 30.09.2022 r. - taki zapis można znaleźć w regulaminie, ale ja kartę trzymałbym do końca października, bo to właśnie na rachunek karty zostanie wypłacony bonus).

  W promocji zdobyć można tylko jeden taki bonus (bez względu na liczbę wydanych kart dodatkowych).

  Bonus 50 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash


  Jak już wspomniałem, z tej usługi skorzystać można wyłącznie przy składaniu wniosku o główną kartę kredytową Visa (Akcja Pajacyk lub Platinum). Przelew jaki należy zlecić na potrzeby uzyskania tego bonusu musi wynosić co najmniej 1 000 zł.

  To także nagroda jednorazowa, którą bank wypłaci do końca 31.10.2022 r. (by uzyskać bonus, do 30.09.2022 r. nie wypowiadaj umowy o kartę kredytową w Santander Banku).

  Karta kredytowa w Santander Banku - prześwietlenie oferty


  Na uczestników promocji czeka jeszcze jedna korzyść, bo w jej regulaminie znaleźć można następujący zapis:
  "W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłat miesięcznych za kartę w pierwszym roku"

  Zatem w tym okresie posiadacz karty kredytowej nie musi się niczym martwić. Standardowo za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk Santander Bank nalicza opłatę miesięczną w wysokości 7,50 zł, z której zwalnia wykonanie min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty.

  Identyczne zasady (dot. zwolnienia z opłat przez pierwszy rok oraz tego jak unikać opłat w późniejszym okresie) obowiązują w przypadku karty kredytowej Visa Platinum, acz różnica jest w wysokości potencjalnej opłaty miesięcznej - to 42 zł.

  Karty dodatkowe do karty kredytowej Visa Akcja Pajacyk, jak i Visa Platinum wydawane są za 0 zł i bank nie pobiera opłat miesięcznych (bez warunków).

  Regulamin promocji nie wskazuje konkretnego sposobu składania wniosków o kartę kredytową w promocji, więc można to zrobić np. przez bankowość internetową (jeśli ktoś już posiada dostęp do takowej) albo w placówkach Santander Banku.

  Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

  Przydatne dokumenty:

  10 komentarzy:

  1. Pytanie dość ogólne które nie dotyczy tylko tej promocji. Czytałem że do 2000 zł nagrody są zwolnione z podatku. Wszystko wskazuje na to że od początku tego roku uzbiera mi się więcej niż ta kwota. Co wtedy z podatkiem? Jak i ile będzie trzeba zapłacić?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. co roku zbiera mi się koło pięciu tysięcy i nidy nic nie płaciłam.

    Usuń
   2. Ten podatek 10 % dotyczy nagród wypłacanych jednorazowo powyżej 2 tys., jak na razie banki aż tak dużych promocji nie organizują.

    Usuń
  2. Najzabawniejsze jest to że później po wypowiedzeniu na zatrzymanie można dostać większy moneyback bo 2%.

   OdpowiedzUsuń
  3. Cześć, czy wykluczenie dotyczy również osób, które aktualnie są użytkownikami tej <> Visa Pajacyk?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Z powyższego opisu "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 21.10.2021 r. nie posiadała karty kredytowej Visa Akcja Pajacyk, ani karty kredytowej Visa Platinum w Santander Banku" (na podstawie § 3 pkt. 2, ppkt. a regulaminu promocji).

    Usuń
  4. Czy bank informuje w jakiś sposób o przystąpieniu do promocji? Czy po prostu złożenie wniosku w tym terminie o kartę gwarantuje przystąpienie do promocji. Założyłem kk visa platinum i nie mam żadnej informacji o tym, że uczestniczę w promocji.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Liczy się czas złożenia wniosku i spełnienie warunków (np. okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy karty) wynikających z regulaminu. I to jest podstawa. Tu rejestracji udziału w promocji nie ma, czy jakiś dodatkowych potwierdzeń nie ma.

    Usuń
  5. Mam wyrobioną dodatkową kartę kredytową Pajacyk. Właścicielem jest mąż - czy ta promocja mnie obejmuje gdybym teraz wzięła tą kartę na siebie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. "dot. klientów, którzy nie
    posiadali ani karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk“, ani karty kredytowej Visa Platinum na dzień 21.10.2021 r."

    Nie sprecyzowali że chodzi o kartę główną więc dodatkowa też wyklucza.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...