Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

10.01.2023

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną.

Promocja "Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł"
Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 400 zł. Z promocji skorzystać mogą nowi, jak i powracający klienci (bank tym razem skrócił okres wykluczenia dla byłych posiadaczy). Do tego zyskać można jeszcze więcej: na rodziców czeka dodatkowy bonus 100 zł za konto dla dziecka, a dla oszczędzających jest 8% na koncie oszczędnościowym.

Promocja "Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium. 

Data wyznaczająca okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku - w porównaniu z poprzednią edycją - została więc przesunięta o rok, co dla niektórych może oznaczać okazję na opłacalny powrót.

I to tyle, jeśli chodzi o wymogi wobec osób zakładających konto w promocji tego banku - prosto i klarownie.

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają dwa bonusy pieniężne po 200 zł każdy, co w sumie da tytułowe 400 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki (a te na szczęście są całkiem proste - o czym mowa poniżej). Nie ma tu więc cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria czy konkurs. Aby ułatwić spełnianie warunków promocji, nie tylko szczegółowo opisuję je poniżej, ale też zamieszczam rozpiskę w pdf na końcu wpisu. Wystarczy wydrukować i odhaczać zrealizowane zadania we wskazanym momencie.

Limit wniosków. Chociaż promocja ma być dostępna do 31.03.2023 r., to warto mieć na uwadze, iż bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 30 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady promocji "Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł"


By wziąć udział w promocji:
 • do 31.03.2023 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem i
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów części płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • w ciągu 14 dni po otwarciu konta zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (a więc przykładowo: do końca lutego w przypadku kont otwartych w styczniu):
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium (wystarczy samo logowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolne kwoty i w praktyce w dowolnym miejscu, bo nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą premię 200 zł oraz otworzy drogę do zdobycia drugiej premii.

A żeby uzyskać drugą premię - także w wysokości 200 zł, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po okresie, w którym spełniłeś warunki do otrzymania pierwszej premii (a więc w przypadku konta otwartego w styczniu i warunków uzyskania pierwszej premii 200 zł zrealizowanych do końca lutego, te poniższe warunki będzie należało zrealizować w marcu, kwietniu i maju):
 • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej;
 • zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolne kwoty; nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Czas wypłaty premii (każda to 200 zł) uzależniony jest od tego, kiedy otworzysz konto:
 • w przypadku konta otwartego w styczniu wypłata pierwszej premii przewidziana jest do 31.03., a druga premia wpłynie do 30.06.2023 r.;
 • w przypadku konta otwartego w lutym wypłata pierwszej premii nastąpi do 30.04., a drugiej premii należy spodziewać się do 31.07.2023 r.;
 • jeśli konto zostanie otwarte w marcu, to wypłata pierwszej premii jest zaplanowana do 31.05., a drugą premię bank wypłaci do 31.08.2023 r.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

Uwaga: w przypadku ostatniej opcji, czyli otwarcia konta "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - będzie należało udać się do placówki Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu (w przypadku kont otwartych w styczniu należy to zrobić do końca maja; dla kont otwartych w lutym do końca czerwca, a jeśli konto otworzysz w marcu, to do placówki będzie należało się udać najpóźniej do końca lipca 2023 r.).


Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto (min. 1 000 zł), wystarczy wykonać np. przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub Blikiem mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Do płatności na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki, ani przelewy Blik oraz transakcje zwrócone.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z premią 400 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić i ma łatwiejsze warunki do spełnienia (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy). 

100 zł na zakupy za konto dla dziecka


Już na stronie promocji konta z premia 400 zł, bank informuje, że zdobyć można nawet 500 zł. W uprzywilejowanej sytuacji są rodzice dzieci w wieku 0-17 lat, bo dla nich dostępna jest jeszcze jedna okazja do bankobrania - za konto dla dziecka bank daje 100 zł na zakupy. Więcej o tej promocji piszę tutaj.

8% dla oszczędzających


Poza promocją z premią 400 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: do 8% w skali roku na 90 dni do 300 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Konto Millennium 360º - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Wykonywanie płatności kartą lub Blikiem na potrzeby promocji (w celu uzyskania premii) jednocześnie zalicza się do tych, których wykonanie zwalnia z opłat za kartę.

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą zagranicą, to konto Banku Millennium pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).
Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Rozpiska warunków promocji - pobierz pdf, by ułatwić sobie realizowanie zadań wyznaczonych przez bank w promocji:


Przydatne dokumenty:

96 komentarzy:

 1. Znowu nieco ponad 3 lata karencji? Koszmar!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś było już jakoś 6-7 lat więc idzie w dobrym kierunku :)

   Usuń
 2. A jak sprawdzić kiedy się zamknęło konto w Banku Millennium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział.

   Usuń
  2. Potwierdzone na infolinii -informacje o zamknięciu podadzą tylko w oddziale.

   Usuń
  3. Nie podsdzą, zasłaniają się pustą kartoteką i możliwością zamówienia pisma, oczywiście płatnego. Tym sposobem miła Pani w banku zmusiła mnie do przekopania papierów w domu. Na szczęście znalazłam i się łapie 😳

   Usuń
 3. Czy na infolinii zweryfikuje kiedy było zamknięcie konta i czy tym samym łapę się na promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak wy chcecie skutecznie bankobrać? takie rzeczy się zapisuje w pliku, kiedyś się zamknęło konto i otworzyło i ile zarobiło :)

   Usuń
  2. zapisuje, ale Bank Millenium uciekł :( najgorzej

   Usuń
  3. Można to sprawdzić za darmo w każdym oddziale, ale nie partnerskim 😋

   Usuń
  4. W oddziale sprawdzą, ale odpłatnie.... trzeba zamówić zaświadczenie. Opłata 15 zł. Byłam dziś w oddziale :/

   Usuń
  5. Opłata jest wymagana jedynie w przypadku jeśli klient żąda wydruku - samo sprawdzenie jest bezpłatne.

   Usuń
  6. Od kilku lat po zamknięciu konta każdy bank na podstawie dyrektywy unijnej musi wysłać do klienta tzw. "Zestawienie opłat" i tam jest widoczna data zamknięcia.

   Usuń
 4. Śledzę tego bloga już od kilku miesięcy i kusi mnie założyć takie konto. Mam jednak pytanie jak wygląda sprawa z późniejszym rozliczeniem podatków od tego typu premii? Ile trzeba go zapłacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma podatków od tego typu bonusów.

   Usuń
  2. W promocjach bankowych - w zdecydowanej większości - nie ma potrzeby rozliczania podatku. Promocje są bowiem traktowane jako sprzedaż premiowa i wtedy w określonej kwocie (do 2000 zł) nie ma potrzeby rozliczania podatku. Dotyczy to pojedynczej akcji. Nawet w regulaminach promocji zazwyczaj jest zapis na ten temat. Przykład z regulaminu powyższej promocji Millennium:

   "Uzyskane nagrody stanowić będą przychód uczestnika zwolniony z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

   W przypadku promocji gdzie można zyskać/wygrać więcej (choć zdarza się to rzadko) są też zapisy, że banki fundują nagrody dodatkowe, będące równowartością należnego podatku.

   Jedyną grupą osób, która zawsze musi się rozliczyć z podatku (bez względu na to ile zarobi) są osoby prowadzące działalność gospodarczą, które zyskują dzięki promocjom np. przy założeniu konta firmowego (ale już nie konta osobistego). Wtedy muszą się rozliczyć, bo to przychód z tytułu prowadzenia tej działalności (bez względu na to jaka jest kwota tej premii), bo to dzięki swej działalności gospodarczej zyskali (kto inny konta firmowego nie założy).

   Usuń
  3. No to poszło. Mam jeszcze pytanie czy te warunki (logowanie + wpływ + płatności) muszą być w tej określonej kolejności w każdym miesiącu?

   Usuń
  4. Kolejność jest bez znaczenia. Robisz to co w danym miesiącu jest wymagane.

   Usuń
 5. Czy po otrzymaniu nagrody będzie można zamknąć konto bez żadnych opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto wystarczy trzymać do wypłaty premii. Potem możesz zamknąć. Bez opłat oczywiście.

   Usuń
  2. A i jeszcze oferują promocję na zatrzymanie :)

   Usuń
  3. A co Bank proponuje na zatrzymanie?

   Usuń
  4. Zwroty za płatności kartą i BLIK-iem, na okres pół roku. 2% za kartę, max 30 zł/msc, i aż 5% za BLIK, max 30 zł/msc. Czyli w pół roku można wycisnąć nawet 360 zł. Sam już tak ciągnę piątą edycję, czyli od ponad 2 lat. Już uzyskałem z tego tytułu jakieś 1500 zł :)
   P.S. Jako ciekawostkę dodam, że bardzo łatwo można co miesiąc uzyskać te 30 zł za kartę - wystarczy doładować Revolut, nie wykluczają takich transakcji, sprawdzone wielokrotnie

   Usuń
  5. Odnośnie 30 zł na zatrzymanie. Dostaliście już w styczniu? Wcześniej dostawałam 15-go a w styczniu ani ja ani mąż nie dostaliśmy

   Usuń
  6. Dziwne, bo od wielu lat płacą zawsze 10. - świątek czy piątek.

   Usuń
  7. Anonimowy 28 stycznia 2023 09:17
   Właśnie o to samo chciałem zapytać, bo u mnie jest identyczna sytuacja. No ale do końca miesiąca mają jeszcze dwa dni robocze, więc jest szansa na wypłatę w terminie.

   Usuń
  8. Anonimowy 28 stycznia 2023 09:17
   Anonimowy 28 stycznia 2023 13:18

   Dziś wpadło 30 zł za spełnienie warunków w grudniu.

   Usuń
 6. Kilka miesięcy temu złożyłam wniosek ale nie podpisałam umowy ze względu na wypadek i pobyt w szpitalu. Czy teraz mogę podejść do tematu jeszcze raz czy ten wniosek mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek najpewniej jest już dawno anulowany więc może teraz brać udział. Bo wyklucza tylko posiadanie konta a posiada się je po podpisaniu umowy. Nie podpisałaś = nie miałaś konta.

   Usuń
 7. Mam córę która właśnie skończyła 18 lat i...Piszesz że konto można otworzyć poprzez inny bank. Rozumiem że kurier odpada?
  Ok Ma otwarte w MBanku ale kiedyś niektóre banki nie akceptowały tego gdy konto nie zostało otwarte w placówce (chyba chodzi o wzór podpisu) Jak tą sprawę widzi Mille? Dalej. Są rożne konta: 360, junior, student. Do tej promocji wymagane jest 360? Jak się mają opłaty dla osób tuż po 18-stce? Mimo iż to 360 to dla takich osób jedno machnięcie kartą? Oczywiście dla otrzymania bonusu wpływ 1000 + 5 machnięć kartą, chodzi mi co potem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co widziałem to nie ma kuriera. Córka może wybrać wideoweryfikację albo placówkę bo też był taki wariant we wniosku.

   Usuń
  2. Tu nie ma opcji otwarcia konta za pomocą przelewu weryfikacyjnego (a to właśnie w przypadku tej metody są te ograniczenia). Jest dostępna metoda otwarcia konta Online, wymagająca zalogowania do bankowości gdzie już się posiada konto - w ten sposób następuje automatyczna weryfikacja danych klienta. Alternatywnie można wybrać wideoweryfikację za pomocą aplikacji mobilnej albo (po uprzednim złożeniu wniosku przez Internet) wizytę w placówce.

   W Millennium w chwili obecnej dla wszystkich pełnoletnich dostępne jest konto Millennium 360º, a Konto 360º Junior jest tylko dla nieletnich. Zatem jeśli córka jest już pełnoletnia, to otworzy pierwsze z nich, które w przypadku osób w wieku 18-26 lat ma uproszczone zasady utrzymania za 0 zł (wystarczy 1 płatność kartą lub Blikiem miesięcznie, ale oczywiście uwzględniając to, że na potrzeby promocji będzie trzeba zrobić po 5 transakcji + zapewnić wpływ).

   Usuń
  3. Metoda otwarcia konta online poprzez zalogowanie się do bankowości już posiadanego konta w innym banku ma jeden haczyk: automatyczna weryfikacja danych klienta jest możliwa tylko w przypadku gdy to konto nie była otwierane zdalnie 😬

   Usuń
 8. Uważajcie na zgody marketingowe - pomimo że zaznaczyłem przy składaniu wniosku wszystko na TAK, to po założeniu konta i zalogowaniu do Millenetu zgoda na "świadczenie przez Millennium Goodie Sp. z o.o. we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy”" była zaznaczona na NIE. A mam 100% pewności że zaznaczałem poprawnie. Czy ktoś mógłby to sprawdzić u siebie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę potwierdzić, że to się zdarza. W zeszłej promocji tak miałem. Nie dostałem nagrody na określony czas. Złożyłem reklamację i dopiero wtedy otrzymałem nagrodę.

   Usuń
  2. U mnie zgody się zgadzają.

   Usuń
  3. U mnie zgody się nie zgadzają. Wiec warto to sprawdzić już po otwarciu konta

   Usuń
  4. U mnie w rodzinie na złożone 11.01.2023 wnioski dla 4 osób, u każdej w założonym koncie był brak zgody na ,,Goodie". Zgody zostały wyrażone poprzez edycje zgód w ustawieniach w bankowości. Czy to coś da okaże się 31.03.2023 (premia). Jak nie to reklamacja. Podejrzewam celowe działanie banku, bo we wszystkich 4 wnioskach zaznaczono wszystkie zgody (ptaszek w kratce - ,,zaznacz wszystkie".

   Usuń
  5. Bankster, a u mnie zgody się zgadzają - sprawdź jeszcze raz 🙊

   Usuń
  6. @Anonimowy, 12 stycznia 2023, 07:06 - celowe działanie banku? Co to zdradza? Millennium to, obok Śląskiego, najbardziej pro-kliencki bank działający w Polsce!

   Usuń
  7. @Anonimowy 12 stycznia 2023 11:31
   Nic i niczego nie zdradza. Banki były, są i będą "pro-bankowe". Od tego zależy ich istnienie oraz wynagrodzenie i premie ich prezesów. Obecny prezes banku Millennium Joao Nuno Lima Bras Jorge, należy rok w rok do trzech najlepiej zarabiających prezesów. Zarobki (wynagrodzenie i dodatki) każdego z tych trzech prezesów przekraczają każdego roku 4 miliony złotych i są bliskie 5 milionów złotych. Jak myślisz, to COŚ może coś lub kokoś jeszcze zdradzać?

   Usuń
  8. Co ma wynagrodzenie wierchuszki banków do podejścia pracowników tych banków do swoich klientów? Millennium, obok Śląskiego, to najbardziej pro-kliencki bank działający w Polsce!

   Usuń
  9. Potwierdzam - Śląski niedawno pozytywnie rozpatrzył w kilka godzin moją reklamację, którą złożyłem na infolinii. Elegancko!

   Usuń
  10. Również po zalogowaniu się do bankowości internetowej nie miałem zaznaczonej zgody na "Goodie". Jednakże jak ściągnąłem umowę to taka zgoda jest zaznaczona, także to jest jakiś błąd u nich. Proponuję ściągać podpisaną umowę i tam weryfikować.

   Usuń
  11. Skąd można 'ściągnąć' podpisaną umowę?

   Usuń
  12. U mnie była taka sama sytuacja - miałem zaznaczone we wniosku a później jeszcze raz zaznaczałem w aplikacji. Zadzwoniłem więc na infolinię i dostałem informację, że we wniosku była zgoda zaznaczone przed otwarciem konta co spełnia warunki promocji.

   Usuń
  13. Porady werbalne otrzymane na infolinii w kwestii promek są niewiele warte - taki klimat :)

   Usuń
  14. Gdzie można zobaczyć umowę?

   Usuń
 9. Od kiedy zmieniły się warunki darmowości konta i karty? Mam to konto 360 od kilku lat i u mnie potrzeba wpływu 1k + 1 płatności miesięcznie. Teraz muszę robić te 5 płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od kilku m-cy, ale tylko dla nowo-otwieranych kont.

   Usuń
  2. Czyli nie zmieniają warunków dotychczasowym klientom - to bardzo dobrze o nich świadczy!

   Usuń
  3. Zgadza się. Warunki mam niezmieniane od 7 lat czyli od czasu kiedy założyłem konto 360.

   Usuń
  4. czyli kiedyś było 1k + 1 płatność a teraz tylko płatności ale 5 razy?

   Usuń
  5. Należy rozróżnić:

   KONTO 360 to starte konto. Jego już teraz nie da się założyć. Warunki są bez zmian od 2013 roku: wpływ 1000 zł + 1 płatność = 0 zł za konto i kartę

   Z kolei konto MILLENNIUM 360 w ofercie jest od kwietnia ub.r. Tu 5 płatności miesięcznie = 0 zł za konto i kartę.

   Usuń
 10. Czy jesli dalej mam konto firmowe w Millenium to czy łapie sie na ta promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza tylko osobiste. Więc się łapiesz :)

   Usuń
 11. A jeśli spełnię warunki otrzymania pierwszej nagrody w styczniu to wtedy nie przyspiesza to wszystkiego o miesiąc i wypłata 1 nagrody nie będzie do konca lutego a nie marca?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzieki. Super ta rozpiska bardzo pomaga 💪💪💪💪

  OdpowiedzUsuń
 13. Złotówa, czy w przypadku zawarcia umowy poprzez weryfikację wykorzystując konto posiadane w innym banku trzeba później składać podpis w oddziale? Czy ta weryfikacja polega na przelewie jak to drzewiej bywało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Przelewu się nie robi. Tylko logowanie do bankowości gdzie już masz konto wystarczy. Nie trzeba wtedy już do placówki. Wizyta w placówce jest konieczna tylko wtedy gdy konto było otwarte na selfie

   Usuń
  2. Dziękuję.

   Usuń
 14. O co chodzi z tym Goodie, nawet 20 zł dają na początek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To kolejna platforma internetowa umożliwiająca zakupy w wybranych sklepach internetowych, za które można przytulić kilkuprocentowe zwroty.

   Usuń
  2. Polecam. Korzystam od kilku lat. Zakupy w danym sklepie po przejściu przez link w aplikacji. Np. w CCC zwrot teraz 5,5%, Hebe 3,25%, Allegro do 2,20%. Minimalna kwota do wypłaty to 21 zł, a tu widzę, że na start dają aż 20 zł. Średni czas zatwierdzenia środków to ok. 40 dni. I tak sie powoli ciuła te zwroty...

   Usuń
 15. Złotówa, powyżej piszesz, że wykonywanie 5 płatności kartą i/lub Blikiem na potrzeby promocji jednocześnie zalicza się do tych, których wykonanie zwalnia z opłat za konto i kartę. Czyżby konto nie było bezwarunkowo darmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto Millennium 360º prowadzone jest za 0 zł bez warunków. Uściśliłem we wpisie - dzięki za czujność.

   Usuń
  2. Można w takim razie założyć konto bez karty i płatności robić tylko Blikiem?

   Usuń
  3. W niektórych sieciach płatności BLIK nie są akceptowane, np. Kaufland czy sklepy LPP (Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay).

   Usuń
  4. pkt. 7 ppkt. 4.: zawrzesz umowę o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową

   Więc trzeba założyć konto kartą.

   Usuń
 16. Cytat z wniosku: "Oświadczam, że comiesięcznie wpływy na mój rachunek/ rachunki wyniosą maksymalnie równowartość 100 000 zł oraz będę wykonywać do 250 transakcji oraz wpłaty lub wypłaty gotówki nie przekroczą równowartości 30 000 zł" - o co tu może chodzić, skoro jednocześnie oferują KO Profit z wyższymi limitami kwotowymi?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy alternatywnie do loginu do bankowości można ustawić alias?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co mi wiadomo, to można to zrobić np. w Alior, BGŻ, Getin, Handlowym, Lukas, Nest, Pekao, PKO, Santander Consumer, ale nie w Millennium ani Śląskim, choć to najbardziej pro-klienckie banki działające w Polsce.

   Usuń
 18. Ktos mi odpowie?
  A jeśli spełnię warunki otrzymania pierwszej nagrody w styczniu to wtedy nie przyspiesza to wszystkiego o miesiąc i wypłata 1 nagrody nie będzie do konca lutego a nie marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 30. stycznia wchodzi w życie nowy regulamin korzystania z wpłatomatów Euronet przy użyciu kart płatniczych Millennium - rewela!

   Usuń
 19. Czy to prawda, że od lutego będzie można robić wpłaty gotówki kartami Millennium w sieci Euronet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Mam u nich konto i dostałam takie powiadomienie: "Udostępniliśmy dla Ciebie wpłatomaty Euronet na terenie całej Polski." Bezpłatnie do 10 000 zł w miesiącu kalendarzowym.

   Usuń
 20. Skoro w regulaminie podano słowo "konto", to również zamknięte konto firmowe wyklucza osobnika w promocji, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słowo "konto" zostało podkreślone, co w regulaminie promocji Millennium oznacza pojęcie zdefiniowane. A w myśl tego regulaminu jest to "rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w Banku Millennium S.A.", więc z udziału w promocji wyklucza jedynie posiadanie konta osobistego (konto firmowe - zgodnie z regulaminem - nie jest przeszkodą)..

   Usuń
  2. Dziękuję.

   Usuń
 21. Witam. Czy czasem przy zakładaniu konta nie godzę się przy okazji na pakiet ubezpieczeniowy? płatny po trzech miesiącach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubezpieczenia są dobrowolne.

   Usuń
  2. Te pakiet ubezpieczeniowy dają z automatu, ale po m-cu można z tego się wypisać.

   Usuń
  3. Okazuje się, że rezygnację można złożyć od razu w oddziale albo dzwoniąc na infolinię - zawracanie głowy!

   Usuń
  4. Czyli za pierwszy miesiąc ściągnie jakąś kasę za to ubezpieczenie? :/ Szkoda, że nie ma takich informacji we wpisie

   Usuń
  5. Już kilka lat temu bank wprowadził dobrowolny wybór ubezpieczenia. Gdy sam składałem wniosek tak było. Jeśli coś bank zmienia we wniosku, to nie mam możliwości monitorowania tego codziennie.

   A nawet jeśli ktoś włączy ubezpieczenie, to jest okres próbny, w którym bank opłat nie pobiera. W tym czasie można z niego zrezygnować.

   Usuń
  6. Mojej żonie pracownik w oddziale w trakcie dokończenia składania wniosku usiłował 'wcisnąć' to ubezpieczenie w TU Europa, ale po zdecydowanej odmowie dał spokój.

   PS. Jest ono darmowe w 1. niepełnym m-cu po czym kosztuje 4,98 zł miesięcznie.

   Usuń
 22. Witam, wpływ 1000 zł ma być jednorazowy czy może być np 2x 500?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z racji liczby pojedynczej i braku sformułowań "na łączną kwotę" albo "na sumę min." to ja bym to puścił jednym przelewem.

   Usuń
  2. U nich zawsze obowiązywał jednorazowy.

   Usuń
 23. Czy konto da się potem zamknąć zdalnie?

  OdpowiedzUsuń
 24. Po jakim czasie najszybciej mogę zamknąć konto? Aby promocje nie przepadly

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak dostaniesz całą obiecaną promocyjną kasę. Może się udać w miesiącu kiedy wpłynie ostatnia premia, albo w następnym, pamiętając o płatnosciach kartą/blikiem w celu uniknięcia opłaty za kartę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...