Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 600 zł premii + 300 zł w bonach na zakupy za przetestowanie karty Citi Simplicity

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

20.04.2023

Zgarnij 600 zł premii + 300 zł w bonach na zakupy za przetestowanie karty Citi Simplicity

Po krótkiej przerwie Citibank odpalił nową edycję rekordowej promocji swej karty kredytowej.

Gwarantowane 900 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity
Na każdego uczestnika tej promocji czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 600 zł oraz punkty w programie Bezcenne Chwile, które pozwolą odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości 300 zł. Dodatkowo obowiązuje też zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę, więc na czysto można zyskać tytułowe 900 zł. A do tego jest też dobra wiadomość dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi - okres wykluczenia jest bardzo krótki.

[Aktualizacja w dn. 10.08.2023 r.: promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Na wstępie zauważyć należy jedną kwestię: choć Citibank serwuje bardzo dużo promocji karty kredytowej już od lat, to dość rzadko zdarza się, by do wzięcia była premia pieniężna. Najczęściej rozdaje bowiem bony na zakupy lub nagrody rzeczowe. Tym razem jest to więc okazja do bankobrania szczególna, bo nagrodą jest to, co najbardziej pożądane. Wszak 600 zł w bonusach pieniężnych można wykorzystać jak i - przede wszystkim - gdzie się chce bez narzucania miejsca realizacji. Tak jak to jest choćby w przypadku bonów zakupowych.

Z kolei punkty, które uzyskasz w programie Bezcenne Chwile (to program lojalnościowy Mastercard - bierze w nim udział karta wydawana przez Citibank) w liczbie 24 000 przełożą się na możliwość odebrania nagród o wartości 300 zł. Mogą to być nagrody rzeczowe, ale też i bony na zakupy (wybór jest duży, bo w katalogu nagród dostępne są vouchery m.in. do Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności). 

Gwarantowane 900 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity


Promocja w pigułce: punkty w programie Bezcenne Chwile (24 000) oraz bonusy pieniężne o łącznej wartości 600 zł (konkretnie będzie to 6 bonusów po 100 zł każdy) otrzymasz, jeśli po zawarciu umowy o kartę kredytową:
 • aktywujesz kartę, zarejestrujesz ją w programie Bezcenne Chwile oraz zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł w każdym z 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy o kartę (mogą to być płatności za "zwykłe" codzienne zakupy - w sklepach, na stacjach paliw, w Internecie itp.).

Do tego bank zwolni Cię (na okres 12 miesięcy) z miesięcznej opłaty za kartę - bez konieczności wykazywania się jakąkolwiek dodatkową aktywnością, by tej opłaty nie było.

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji i wskazówki jak krok po kroku zdobyć nagrodę znajdziesz poniżej.

W tym miejscu lojalnie uprzedzę, że ten wpis jest dość długi. Choć same warunki promocji są klarowne i udział w niej jest prosty, to ja należę do skrupulatnych, więc niniejsze prześwietlenie oferty Citibanku jest bardzo dokładne.

Co warto wiedzieć o promocjach bankowych?


Na wstępie kilka wyjaśnień dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością (nie wykraczającą w zasadzie ponad standardowe korzystanie z karty). Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je już od 9 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 26,35%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

600 zł premii + 300 zł na zakupy za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi (tak, to nie pomyłka - okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej Citibanku to zaledwie kilka miesięcy).

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Jeśli bierzesz w nim udział np. z kartą wydaną przez inny bank albo nawet gdy kiedyś było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub nawet teraz bierzesz udział z kartą wydaną do konta osobistego, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i 24 000 punków dostaniesz.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.08.2023 roku, ale i tak może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie pierwszych 1 000 osób, które zawrą umowę o kartę Citi Simplicity. Z tego powodu z udziałem nie warto zwlekać, bo poprzednia edycja faktycznie zakończyła się przed czasem (choć wtedy bank był przygotowany na 3 000 uczestników).  [Aktualizacja w dn. 10.07.: z informacji, które uzyskałem z banku, wynika, że promocja jest nadal dostępna, ale pula coraz bardziej zbliża się do wyczerpania, więc z udziałem już nie warto zwlekać - promocja najprawdopodobniej potrwa już tylko do 21.07.] 

Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji. Dobra wiadomość jest taka, że bank praktykuje zasadę, by każdy kto zdąży złożyć wniosek, nagrodę dostał (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków, o których mowa niżej).

Zasady promocji "„Zyskaj z Kartą Kredytową Citibank


By wziąć udział w akcji i uzyskać gwarantowane nagrody w postaci premii do 600 zł oraz punktów w programie "Bezcenne Chwile" o wartości 300 zł:
 • do 31.08.2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania bonusów o wartości 900 zł);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • zawierając z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity, wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz 
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego;
 • aktywuj kartę w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest konieczne) oraz
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity (jak to zrobić, wyjaśniam nieco niżej);
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci uzyskanie pierwszej nagrody w postaci 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród - 6 bonusów po 100 zł każdy. By je zgarnąć:
 • od czwartego do dziewiątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych 6 miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz premię po 100 zł każda.

Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w kwietniu, to płatności (po 300 zł w każdym miesiącu kalendarzowym) będzie należało wykonywać od maja do lipca (za co dostaniesz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile) oraz od sierpnia do stycznia (za co w sumie otrzymasz 6 bonusów po 100 zł każdy).

Bonusy pieniężne bank wypłaci na rachunek Twej karty kredytowej. Otrzymane premie albo więc spłacą wykorzystany przez Ciebie limit, albo spowodują nadpłatę. W tym drugim przypadku środki z karty najlepiej wydać, wykonując płatności kartą (w dowolnym miejscu), niż wypłacić w bankomacie czy zrobić przelew (bo to w przypadku karty kredytowej jest kosztowne; przy płatnościach w PLN w dowolnym miejscu nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów).

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

Powiadomienie o każdej z nagród dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii. Wydanie każdej z nagród (czy to naliczenie punktów na koncie punktowym programu Bezcenne Chwile, czy to wypłata premii) nastąpi w ciągu 30 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, nie wypowiadaj umowy, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Punkty mają mieć ważność przez 9 miesięcy od dnia ich przyznania - będzie to czas, w którym będzie je można wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z premią do 600 zł czeka jednak jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł. I tu - z racji tego, że premie po 100 zł będą wpływać na rachunek karty kredytowej, a więc mogą powodować nadpłatę - to zacytuję przyjaźnie brzmiący zapis z regulaminu:
nadpłata wynikająca z wpływu premii [przyp. Mr. Złotówa] " nie będzie brana pod uwagę przy naliczeniu opłaty z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku karty kredytowej, naliczanej w przypadku wystąpienia w cyklu rozliczeniowym salda dodatniego równego lub wyższego niż 200 zł"

💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem premia 400 zł za CitiKonto + do 200 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z bonusami do 900 zł można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

Rozpiska promocji:

Pobierz rozpiskę warunków promocji, z wyszczególnieniem każdego z miesięcy, w których bank wymaga aktywności dla uzyskania premii. Wystarczy, że ją wydrukujesz i odhaczysz spełnienie zadań w odpowiednim czasie.


117 komentarzy:

 1. Czy te 300 zł które wydam kartą mogę od razu spłacić czy nie można tego robić aż do otrzymania nagrody/nagród? Jeśli ta druga opcja to czy ktoś liczył odsetki ile tego wyjedzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykorzystaną kwotę możesz spłacić w dowolnym momencie - ważne by zmieścić się w okresie bezodsetkowym, bo wtedy oddasz dokładnie tyle samo (i ani grosza więcej). Ze spłatą nie trzeba czekać do momentu otrzymania nagrody/nagród.

   Usuń
 2. Czy po zamknięciu karty kredytowej w tym banku trzeba również zamknąć dostęp do bankowosci by po krótkiej karencji skorzystać na nowo? Czy lepiej zamknąć jednak dostęp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostęp do bankowości nie liczy się do karencji.

   Usuń
 3. Super ten Citibank, nagrody duże za kartę ale do mnie nie odzywają się od przełomu poprzedniego roku po wysłaniu zgłoszenia do poprzedniej promocji karty, chyba mają moje dane na liście "tego pana nie obsługujemy" xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też długo czekałem, ale po jakiś dwóch tygodniach zadzwonili. Z umową poszło już w miarę szybko, kartę przyznali. Pierwsza nagroda już jest.

   Usuń
 4. Czy jeśli mam poniżej 1,2 tys. zł wynagrodzenia ale jednoczenie mam też inne źródła dochodu i w sumie ponad 2 tys. zł wychodzi to to się liczy razem i mogę złożyć wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz mieć dochód z kilku źródeł.

   Usuń
  2. Małe szanse na pozytywną decyzję.Jak się tak mały dochód to zazwyczaj odrzucają wniosek,co jest dziwne.Ja mam kartę Citibanku i korzystam z niej bardzo rzadko,ale przecież osoba o małych dochodach może płacić nią bardzo często i wyda więcej niż ja.

   Usuń
  3. U mnie 1653 zł/mies. i karta przyznana więc nieprawda.

   Usuń
  4. Limit dostałeś 9900?

   Usuń
 5. Jak potwierdzić dochody, jaki dokument jest wymagany przez bank i w jaki sposób weryfikowany ?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyciąg z konta z wpływami wynagrodzenia z 3 ostatnich m-cy. Może być wyfiltrowany tylko do wynagrodzeń.

   Usuń
 6. Wszystko niby ok, sprawdzili mnie w biku (mam alerty) , zaznaczyłem że chcę na podstawie dochodów, wyświetlili przydzielony limit z kosmosu na 23k (nie wiem po co tyle) i zonk. Nie udała się weryfikacja za pomocą zdjęcia dowodu. Czekam na telefon. A w ogóle to po co ta cała weryfikacja, jak mają mnie przześwietloneg, omam u nich ROR.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam że wniosek "nie widzi" tego że masz konto.

   Usuń
  2. Wiem że wniosek nie widzi że mam ror, ale nie klikam na kuriera, bo i tak będą dzwonić, bo przeciez nie przesłane wyciągi z banku. To może wtedy mnie zweryfikują "że ja to ja". Bez weryfikacji nie doszedłem do etapu wysyłania wyciągów. Przyznany limit to wg tego co oświadczałem w składanym wniosku.

   Usuń
 7. Przed kilkoma laty również korzystałem z promocji karty tego banku. Za każdym razem kiedy aplikuje o kartę w promocji otrzymuje wiadomość; "obecnie nie mozemy pozytywnie rozpatrzyc Pani/Pana wniosku o Karte Kredytowa" :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wczoraj otrzymałem dokładnie taką samą wiadomość

   Usuń
  2. A do mnie przed chwilą zadzwonił konsultant. Wstępna decyzja pozytywna. Ostateczna decyzja z z umową za kilka dni.

   Usuń
 8. Jak można mieć dostęp do takiej karty przez bankowość bez otwierania konta osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do przesyłki z kartą załączona jest instrukcja nadania sobie dostępu. Możesz mieć bez otwierania konta osobistego.

   Usuń
 9. Czy łączy się to z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma tej promocji do polecania.

   Usuń
  2. Potwierdzam, nie ma i nie będzie :)

   Usuń
 10. Witam. Jak zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile? Na stronie aplikacji o kartę w pkt.4 jest taki opis: a dodatkowo w 9 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych. To dodatkowo w 9 m-cu coś trzeba robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do BCH zarejestrujesz się przez bankowość CitiOnline. Co zrobić żeby dostać 24k pkt-ów masz w powyższym artykule.

   Usuń
 11. Dziś udostępnili mi na citi online umowę do podpisania. Limit z kosmosu. Da się go później jakoś obniżyć? Na choinkę jasną mi kilkadziesiąt tysięcy limitu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dostałem limit wysoki. U mnie było 14 tys. Ale bez problemu zmniejszyłem. Napisz później w bankowości do jakiej kwoty chcesz i zmieniają. Mialem zrobione w dzień czy dwa.

   Usuń
 12. Czy komuś już przyznali 24000 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak. dzisiaj zobaczyłem w bankowości informację.

   Usuń
 13. Jak emeryt ma dostarczyć informację o dochodach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyciąg z konta z 3 miesięcy.

   Usuń
  2. Albo decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury.

   Usuń
 14. Dzisiaj złożyłem wniosek, ale miałem jeszcze zaczęty wniosek z początku kwietnia i jakby "kazało" dokończyć go. Wszystko wypełniłem, ale na końcu wniosku były pokazane różne dokumenty i jeden z nich przedstawiał "Regulamin oferty „Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile” " i tutaj data promocji jest do końca czerwca, a tutaj mowa o promocji do końca sierpnia. Moje pytanie, czy między tymi promocjami, których daty obowiązywania regulaminów, jakby nakładają się, jest jakaś różnica ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zadzwoni konsultant to zagadaj żeby przypisali cię do właściwej promocji.

   Usuń
  2. Jest mowa o 600 + 300 w oby dwu, jaka jest różnica i czy jest ?

   Usuń
 15. Bezcenne chwilę nadal działają w tej promocji bo chyba już wyłączyli 2x50zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież te 2x50 zł to odrębna promocja i nie ma nic wspólnego z powyższą.

   Usuń
  2. Promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową Citibank" (czyli z premią do 600 zł i z 24 000 punktów, przekładającymi się na 300 zł np. w bonach) jest niezmiennie dostępna.

   Usuń
 16. Od dwóch dni po wejściu na stronę promocji mam tylko latające kropki. Promocja dalej aktywna, o co tu może chodzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest coś z przeglądarką. Z firefoxa wszedłem do citi i poszło.

   Usuń
 17. Wniosek o kartę wysłany 2 tygodnie temu. Był jeden telefon z banku, ale nie mogłam rozmawiać i poprosiłam o kontakt w dany dzień po godzinie 17. Nadal brak kontaktu. To znaczy, że już się nie odezwą wcale? Wstępna decyzja przez internet przeszła, wiec powinno być on. Jak długo czekaliście na telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze mną kontaktowali się też jakoś po 2 tygodniach.

   Usuń
 18. Od 2 tygodni wniosek wypełniony i brak telefonu z banku. Jak to mam rozumieć? Wstępna decyzja o udzielenie karty ok, a bardzo mi zależy na promocji. Długo czekaliście na odzew z banku? Dzięki za pomoc

  OdpowiedzUsuń
 19. Mam problem z wejściem z poziomu Citibank On line do Bezcennych Chwil. Klikając na korzyści karty, a potem MasterCard Bezcenne Chwila odpala się nowa strona i mieli w kółko. Nie mogę się po prostu dostać na tę stronę. Czy ktoś już miał taką sytuację ? Użyłem 3 różnych przeglądarek, a CiTiBank nie ma technicznego pomysłu na rozwiązanie tego problemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie to samo, mielenie kółka w kółko na srodku ekranu i niemozność zapisania się do programu. Jak to pokonać i sie zapisać do BC?

   Usuń
  2. Tak się dzieje jak ktoś już miał kartę Citibanku w Bezcennych Chwilach. Przez bankowość kolejnej już się nie da. Trzeba teraz zalogować się na stronie programu i tam dodać kartę.

   Usuń
  3. Bank odpowiedział, że muszę w dyspozycji wyrazić zgody marketingowe. Po złożeniu zgody kliknięcie w link z poziomu citibankonline poprowadził do strony z numerem karty (8 pierwszych cyfr) i daty urodzenia (tak jak pisze Ptak). Kartę musiałem zarejestrować na zupełnie inny adres niż miałem do tej pory i w końcu rejestracja się powiodła. Wiem, że również oprócz zgód ważna jest usługa Secure 3D włączona na karcie - to wiem z poprzedniego razu. Tak więc dziekuję za wszelkie podpowiedzi.

   Usuń
  4. ksala o jakiej dyspozycji mówisz? Rejestrowałeś się na innego maila i wtedy zadziałało? Jestem na tym samym etapie. Poprzedniej karty z Citi już nie mam podpiętej w Bezcennych Chwilach, a nowej dodać niestety nie mogę, ani od strony banku ani od strony Bezcennych. Babeczka na infolinni BCh mówi, że bank powinien mnie sam zarejestrować, bo teraz są kłopoty z rejestracją ich kart. Babka z Citi, mówi, żeby się kontaktować z infolinią Bch... No i efekt taki, że nikt nie wie jak pomóc.

   Usuń
  5. Tak, musiałem założyć oddzielnego maila i za pomocą niego zarejestrować się na Bezcenne Chwile. Dyspozycja to tak naprawdę wiadomość do CitiBanku z formularza kontaktowego na profilu banku. Dyspozycje wydaje się np na zamkniecie karty kredytowej, zmniejszenie /zwiększenie limitu karty i między innymi na zgody marketingowe.

   Usuń
  6. Zgłosiłam ten problem do banku, bo próbując zarejestrować kartę na BCh przekierowuje do strony banku, tam każe nam zaakceptować pdfy, których nie ma. Okazuje się, że to błąd techniczny i trzeba czekać aż podepną te pliki. Wiadomość od banku.

   Szanowna Pani,

   zleciliśmy udostepnienie oferty w zakresie rejestracji do programu Bezcenne Chwile. Dokumenty do pobrania i akceptacji poprzez Citibank Online będą możliwie od 31 maja br. i w ciągu 7 dni.
   Prosimy o ponowna próbę rejestracji do programu we wskazanym terminie.

   Prawidłowa rejestracja będzie możliwa po zalogowaniu do serwisu Citibank Online. Na głównej stronie pod produktami znajduje się zakładka "Korzyści Karty". Następnie proszę o wybranie opcji "sprawdź status" , potem "zarejestruj" i postępowanie zgodnie z zamieszczoną instrukcją.

   Co do drugiej części, to nie wiem czy będzie możliwa, jeśli miało się już zarejestrowaną kartę Citi w BCh, ale liczę na to, że przy przekierowaniu ze strony BCh, będzie możliwe zaakceptowanie warunków w pdf, które teraz się nie pojawiają. Zastanawia mnie tylko ten termin - potrzebują aż tygodnia na podpięcie dokumentów na stronie? 🙈

   Usuń
 20. Na stronie programu zarejestrować kartę numerem karty i datą urodzenia. System ładnie poprosi o adres mailowy. I będzie OK. Oczywiście u mnie minęło kilka dni od aktywowania karty, dopiero wtedy bezcenne chwile pozwoliły się zalogować. W Citi tak głupio jest, że oni zgłaszają twoją kartę do BCh i to trwa kilka dni. I dopiero wtedy można się zalogować tak jak pisałem wyżej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to bezproblemowe, jeśli wcześniej nie miało się karty z Citi, która nie była podpięta pod Bezcenne Chwile. U mnie to niestety nie zadziałało, bo ich system nie przepuszcza, pomimo faktu, że poprzednia karta już nie istnieje ani w banku ani na profilu BCh.

   Usuń
 21. A nalicza Wam punkty w Bezcennych Chwilach ? Bo moje transakcje z końca kwietnia i nadal nic, a z tego co wiem to nawet za wcześniejsze transakcje, ludzie mają nie dodane punkty...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwykłe punkty naliczają do 14 dni roboczych. Chyba robią to jakoś paczkami bo czasem mam szybciej a czasem długo trzeba czekać.

   Usuń
  2. Punkty pojawiają się na koncie BCh 2-3 dni robocze po rozliczeniu transakcji przez bank, który wydał kartę płatniczą.

   Usuń
  3. Czy w promocji do zdobycia nadal jest 300 zł w ramach programu Mastercard Bezcenne chwile? Dla każdego banku jest inna pula nagród? Pytam gdyż w Alior pula nagród się wyczerpała.

   Usuń
 22. Czym jest ten dokument potwierdzający dochody? Jeśli nie mam UoP ani umowy zlecenia to nie załapię się na promocję? Obecnie mam kilka różnych dorywczych prac (m.in statystowanie) + kilka pomniejszych źródeł dochodu. Jest sens w takim przypadku ubiegać się o nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz tylko dorywcze prace to może być ciężko. Musisz mieć coś na jakiś czas. Jako dokument potwierdzający w zupełności wystarczy wyciąg z konta z wpływami.

   Usuń
 23. CitiHandlowy: Informujemy, ze obecnie nie mozemy pozytywnie rozpatrzyc Pani/Pana wniosku o Karte Kredytowa. Jak dostałem takiego esa od razu po wysłaniu wniosku to już po ptokach? Czy jeszcze będą weryfikować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dostałem. Chyba po ptokach. Ciekawe dlaczego dla nich jestem niewypłacalny: mój dochód netto ok. 4900/m-c, 4 osoby w rodzinie, dochód rodziny ok. 17000/m-c, kredyty 3200, koszty życia 4500. Zostaje na czysto po ponad 2300 na osobę/ m-c. Czy to jest za mało???

   Usuń
  2. Ja wpisałem koszty życia 1000zł i łyknęli.

   Usuń
 24. Ponad 3 tygodnie, jak wniosek wysłałem, bilingi razem z wnioskiem i cisza. Nie ładnie świadczy o tym banku :(

  OdpowiedzUsuń
 25. w grudniu była podobna promka a teraz hit warunki spełniane po reklamacji naliczyli mi w bezcenne chwile 48000 pkt a miało być 24000 pkt i 600 złociszy w gotówce.

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy moto karta również anuluje możliwość udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też karta kredytowa więc wyklucza.

   Usuń
 27. Czy ta promocja wiąże się z promocją dotyczącą poleceń? Tzn jeżeli mam kartę kredytową w Citi, i polecę np żonie skorzystanie z promocji, to czy otrzymam z tego tytułu bonus (na jakich zasadach) oraz czy żona otrzyma wszystkie promocyjne bonusy?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy wystarczy jedna transacja kartą za 300 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy płatności blik też sie liczą?

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy ta promocja łączy się z oprocentowaniem 9,5% na koncie oszczędnościowym?

  OdpowiedzUsuń
 31. Kartę, konto, płatności aktywowałem 31 marca. Na bezcenne wpadło 8000 pkt powitalnych. Kiedy spodziewać się tych 24000? Niby po trzech miesiącach następujących po aktywacji... czyli kwiecień, maj, czerwiec? W lipcu powinny wejść?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca lipca informacja o punktach. A ich dodanie później.

   Usuń
  2. A gdzie pojawia się informacja o punktach?

   Usuń
  3. U mnie kk od początku kwietnia, pierwszy wyciąg do połowy kwietnia i później na każdym kolejnym (3 wyciągi, ostatni w połowie lipca) zrealizowane transakcje na min. 300 zł, ale jak na razie żadnego info o 24k punktów w bezcennych.

   Usuń
  4. W bankowości CitiOnline. Wiadomości w sekcji Kontakt.

   Usuń
 32. Czy płacąc kodem BLIK z konta karty Citi Simplicity zostanę obciążony prowizją?

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy promocję na kartę Citi Simplicity można łączyć z promocją na oprocentowanie (9.5%) na koncie oszczędnościowym?

  OdpowiedzUsuń
 34. Potrzebna jeszcze jest jakaś karta debetowa oprócz tej kredytowej ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Sama karta kredytowa wystarczy. Debetowa to jest do konta ale jego nie musisz otwierać.

   Usuń
 35. czy oferta promocyjna powinna być zawarta w warunkach umowy? przeszłam przez wskazany link, otworzyłam „aplikuj o kartę” z promocji 900+, a w umowie nic takiego nie ma, jest też podliczona opłata za kartę (wg promocji jest darmowa). Czekać na telefon od banku i tam wyjaśniać?

  OdpowiedzUsuń
 36. Można wziąć udział jednocześnie w dwóch promocjach z KK ?
  Np. w powyższej promocji oraz w promocji z telefonem Motorola?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jednej. O tym, w której bierze się udział, decyduje strona promocji za pośrednictwem której złożony został wniosek o kartę.

   Usuń
 37. Czy płatności kartą za zakupy w internecie wliczają się do warunków promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 38. Umowa podpisana w kwietniu. Maj , czerwiec, lipiec spełnione warunki. Koniec sierpnia i brak info o nagrodzie 24000 pkt. w bch. Czy ktoś dostał info z umów kwietniowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem. Czy warunek zalogowania się do aplikacji mobilnej miałeś spełniony?

   Usuń
  2. Nie raz i nie dwa.

   Usuń
  3. A kiedy dostałeś? Czekam do końca sierpnia i reklamacja.

   Usuń
  4. 12 sierpnia "Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy.
   Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania 24 000 Punktów Programu Bezcenne Chwile.
   Zasilenie punktami Rachunku Programu nastąpi najpóźniej do 30 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków"

   Usuń
  5. Kto był nadawcą tej wiadomości?

   Usuń
 39. U mnie sytuacja ma się tak. Umowa zawarta w kwietniu, warunki spełnione w maju, czerwcu , lipcu. Nie dostałem informacji o przyznaniu nagrody w bankowości internetowaj. Ale po zazlogowaniu do BCH jest z dataa dzisiejszą przyznane 24000 pkt.

  OdpowiedzUsuń
 40. Spóźniłem się 1 dzień ze spłatą zadłużenia KK. Czy to będzie miało wpływ na przyznanie punktów w BC?

  OdpowiedzUsuń
 41. Radzę uważać ze spłatą karty. Zaksięgowanie spłaty może potrwać kilka dni.
  Wpłaciłem pieniążki przelewem natychmiastowym w piątek 10 wieczorem, widać je na rachunku, niestety jest teraz poniedziałek godz.16.00 i saldo zadłużenia nie spadło ani o grosz.
  Innymi słowy co najmniej za 3 dni (o ile w końcu bank zrobi przelew wewnętrzny) policzą mi karne odsetki !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat z tym nie robią problemu. Też miałem kiedyś taką sytuację i odsetek mi nie naliczyli.

   PS. A to ciesz się że przelew natychmiastowy doszedł bo kiedyś na rachunek karty kredytowej natychmiastowe nie chodziły.

   Usuń
  2. A u mnie właśnie naliczyli karne odsetki - 5,36 zł na za 3 dni "spóźnienia". Aż dziwne, że nie trzymali dłużej pieniędzy na moim rachunku, np. przez tydzień - przecież to taki prosty sposób na zarabianie na klientach ))
   A teraz uwaga te 5,36 zł wisi już jako zaległy dług i znowu naliczają się karne odsetki!
   Oczywiście wykonałem kolejny przelew natychmiastowy, pieniądze widoczne na rachunku, ale karta niespłacona!
   Witajcie w świecie drapieżnego kapitalizmu )))

   Usuń
 42. Ktoś wie jak się do nich dodzwonić??
  Zgubiłem gdzieś CitiPhone i nie ma jak tego przeskoczyć.
  Może ktoś ma do Citi jakiś inny numer niż oficjalna infolinia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Handlowy, infolinia:
   - 19009 (pn-pt, 8-20)
   - 22.692.24.84 (pn-pt, 8-21)

   Usuń
  2. Na te numery właśnie dzwoniłem i trzeba podać CitiPhone (nie mam) i co teraz?

   Usuń
  3. Czy ta usługa CitiPhone jest płatna?

   Usuń
  4. Do zastrzeżenia karty włączanie Citiphone nie jest potrzebne.

   Usuń
 43. Witam,
  Czy dostaliście bonus pieniężny?
  Ja mimo spełnienia warunków nie dostałam pierwszej premii 100 zl

  OdpowiedzUsuń
 44. Ja w grudniu nie dostałem za spełnione warunki w listopadzie. Gdzie reklamować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie dostałem w grudniu. Ale grudzień jeszcze się nie skończył.

   Usuń
  2. Jak tam? Dostaliście 100zł w grudniu?

   Usuń
 45. Witam, dostaliście bonus w grudniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, 14 dostałem tylko zapowiedz, że dostanę bon. Poprzedni przyszedł mi dopiero 5 grudnia.

   Usuń
  2. Potwierdzam, że kod na bon przyszedł 29 grudnia.

   Usuń
  3. Dzięki za wiadomość

   Usuń
 46. Mija 4 miesiąc i nie dostałem powiadomienia o przyznaniu punktów w Bezcennych Chwilach. Gdzie reklamowć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie, Złotówa link daje do niego na końcu, masz dokładnie opisane. Począwszy od pkt 12

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...