Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 500 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + moneyback do 20 zł miesięcznie (+ 7% dla oszczędności)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.02.2024

Odbierz 500 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + moneyback do 20 zł miesięcznie (+ 7% dla oszczędności)

Oto nowa, już XI edycja promocji konta osobistego z oferty Aliora.

Promocja "Bankuj mobilnie - edycja XI" z premią do 500 zł za konto w Aliorze
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne o łącznej wartości 500 zł. Jednak to nie wszystko, bo można też korzystać ze zwrotu za płatności, dzięki czemu dodatkowo da się zgarnąć do 20 zł miesięcznie.

Promocja "Bankuj mobilnie - edycja XI" z premią do 500 zł za konto w Aliorze


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w ciągu ostatnich trzech lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego w Aliorze (w tym również konta z czasów T-Mobile Usługi Bankowe).

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta walutowego, karty kibica, rachunku technicznego, konta w Kantorze Walutowym w Aliorze) nie wyklucza z promocji (i nie ma w tym przypadku żadnych wątpliwości, bo zapisy na ten temat można znaleźć w regulaminie promocji). 

To promocja z kategorii tych, z których bankobiorcy skorzystać wypada, więc i osobiście biorę udział (w jednej z poprzednich edycji). Kolejne bonusy wpadają na konto:

Wpływy na konto jakże osobiste biorące udział w promocji

Nagrody gwarantowane. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka 10 bonusów pieniężnych po 50 zł każdy, co w sumie daje tytułowe 500 zł, z czego (w skrócie):

 • 50 zł wpadnie, jeśli jako metodę otwarcia konta wybierzesz wideoweryfikację za pomocą aplikacji mobilnej ("na selfie")
 • 9 razy otrzymasz po 50 zł, spełniając proste warunki aktywności.

Bonusy będą wpływać na Twe konto w Aliorze, więc możesz je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Do tego dojść może moneyback (procentowo naliczany zwrot od płatności) - spełniając warunki uzyskania bonusów za aktywne korzystanie z konta (tych do 500 zł), przy okazji możesz uzyskać także zwrot za płatności. Tu do wzięcia będzie w praktyce od kilku do 20 zł miesięcznie.

Jak zgarnąć 500 zł premii za konto w Aliorze?


By wziąć udział w promocji "Bankuj mobilnie - edycja XI": 
 • do 31.05.2024 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgody na: 
  • przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczna, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) oraz 
  • połączeń głosowych; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę.

By zgarnąć pierwszy bonus 50 zł, jako metodę otwarcia konta wybierz Videoselfie/aplikację mobilną. Gdy rozpoczniesz składanie wniosku na stronie promocji na urządzeniu mobilnym, bank przekieruje Cię do pobrania swej aplikacji mobilnej. To wtedy za jej pomocą otworzysz konto wraz z wydawaną do niego kartą. Tę dostaniesz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Ewentualne otwarcie konta za pośrednictwem kuriera czy za pomocą przelewu weryfikacyjnego nie da Ci powyższego bonusu 50 zł, ale pozostawia możliwość zgarnięcia pozostałych 9 bonusów za aktywność.

W celu zdobywania bonusów za aktywność (po 50 zł każdy):
 • w każdym z dziewięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta,
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej (samo logowanie wystarczy - w tym przypadku nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku).

Za każdy miesiąc, w którym wykażesz się powyższą aktywnością (płatności kartą, logowanie oraz wpływ), otrzymasz bonus 50 zł, który Alior przeleje na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

By wziąć udział w promocji, wniosek o konto należy złożyć poprzez stronę promocji (konto założone w placówce banku nie bierze udziału w promocji).


Przydatne wskazówki


Uczestnicząc w promocji "Bankuj mobilnie - XI edycja" z premią do 500 zł, uwzględnij poniższe zasady: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji: Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):

"a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, d. 6012, określający instytucje finansowe, e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)


Chociaż lista może wydawać się długa, to bankowi przede wszystkim chodzi o wyeliminowanie miejsc, w których można zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Płatności kartą można za to wykonywać w sklepach czy marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych), aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych, a także w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Do momentu otrzymania każdego z bonusów, nie wypowiadaj umowy o konto, ani umowy o kartę oraz nie wycofuj zgód wyrażonych podczas składania wniosku o konto.

▶️ Wpływ, jaki ma się pojawić na koncie, musi być przelewem z innego banku (nawet jeśli to Twoje konto) lub z konta w Aliorze, ale z takiego, którego nie jesteś właścicielem/współwłaścicielem, ani pełnomocnikiem.


[Aktualizacja w dn. 1.03.2024 r.:
do otwarcia Konta Jakże Osobistego doszła jeszcze jedna zachęta - dla oszczędzających. Na start czeka 7% w skali roku na Koncie Mega Oszczędnościowym (gwarantowane na 4 miesiące; do 100 tys. zł). O szczegółach tej promocji piszę tutaj.]

🔎 Konto Jakże Osobiste -  prześwietlenie oferty Aliora


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Alior Banku to: 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) - to więcej niż na potrzeby promocji (i uzyskiwania bonusów), więc najlepiej zapewnić jeden wpływ już na min. 1 500 zł (to załatwi jednocześnie spełnienie jednego z warunków promocji oraz zwolnienie z opłaty) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca - to zdecydowanie więcej, niż na potrzeby promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie (gdzie wystarczy wykonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę). Ale i to da się przekuć w zysk - do tych transakcji wliczają się bowiem płatności Google Pay lub Apple Pay, a dzięki nim można uzyskiwać zwrot za zbliżeniowe płatności telefonem (jeśli więc wykonasz transakcje na sumę min. 300 zł, to nie dość, że unikniesz opłaty miesięcznej za kartę, to jeszcze dodatkowo zyskasz - o tym moneybacku piszę więcej nieco niżej); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto, umowę o konto zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:

Sposoby zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych lub
 • za pośrednictwem kuriera (we wniosku możesz podać inny adres na potrzeby kuriera, niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny, a więc możesz wskazać, by przyjechał np. do miejsca Twej pracy), lub 
 • "na selfie" za pomocą aplikacji mobilnej - po rozpoczęciu wniosku o konto i uzupełnieniu podstawowych danych, wybierz opcję "Aplikacja mobilna" i przejdź do jej pobrania (pamiętaj, że tylko ta metoda uprawnia do uzyskania pierwszej premii 50 zł).

Było już o tym jak zgarnąć do 500 zł premii, ale z Kontem Jakże Osobistym da się uzyskać więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści (ich włączanie jest dobrowolne, ale warto rozważyć choćby moneyback).

'Korzyści' dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz samodzielnie włączać i wyłączać (według własnego uznania). Alior Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem (z bankobiorczego punktu widzenia to 'korzyść' godna uwagi, więc więcej piszę o niej nieco niżej)
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 
11) Punkty dla Graczy 

Dwie z tych korzyści (wybrane samodzielnie) można posiadać za 0 zł. Ewentualne korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z miesięczną opłatą 3,50 zł. 

💡 Jak włączyć korzyści w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku? Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści' - wejdź w tę zakładkę i włącz wybrane przez siebie 'korzyści'.

Zwrot 1% za płatności mobilne


Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych najlepszym wyborem wydaje się być przynajmniej zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem i Blikiem, więc jej się bliżej przyglądam. 

Zwrot za płatności telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach stacjonarnych) za pomocą Android Pay lub Google Pay oraz Blikiem. 

Alior wypłaca równowartość 1% od takich transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tu także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, w części omawiającej warunki promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie).


📝 Rozpiska promocji:
 • Pobierz rozpiskę w formie pdf, by spełnić warunki tej promocji, otrzymać premię w całości i dodatkowo nie zapłacić nic za konto i kartę: >>Rozpiska 500 zł z Alior Bankiem<<
🔗 Przydatne linki:

📚 Przydatne dokumenty:

36 komentarzy:

 1. A czy w Aliorze aktualnie mają jakąś ofertę utrzymaniową dla klientów zamykających konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kojarzę, by Czytelnicy dzielili się informację o takiej promocji.

   Usuń
 2. Będzie tabelka do pobrania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu promocja dość prosta, bo warunki z miesiąca na miesiąc w praktyce takie same. Postaram się jednak wrzucić taką rozpiskę - ale to raczej w drugiej połowie przyszłego tygodnia.

   Usuń
  2. Ja używam kolorowej tabelki w Excelu z datami warunków do spełnienia.

   Usuń
 3. założyłam konto przez aplikację i nie było wymogu "na selfie" , bo już wcześniej mam aplikację z powodu rat na sprzęt agd. przelew 50zł. za otwarcie konta w aplikacji dostałam po 4 dniach. Aplikacja i strona int. super.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś też ma komunikat, że nie może otworzyć konta przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam. Próbowałam założyć w promocji do 31.01 i teraz i w każdym przypadku wyskakuje na końcu jakiś błąd. Dzwonili do mnie z banku, koleś zgłosił problem techniczny i cisza, już nikt się nie odezwal

   Usuń
  2. Udało się to jakoś rozwiązać? też mi się wyświetla taki błąd

   Usuń
 5. Też macie tak, że podczas otwierania konta przez apke jest tylko do wyboru kurier i nie ma selfie? Czy w tym wypadku te 50zł przepada skoro nie ma innej opcji?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy płatności blikiem wliczają się do transaakcji na 300 zł, dzięki którym nie pobierają opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko kartą.

   Usuń
  2. Najlepsze co to płacić telefonem (Google albo Apple Pay). Zalicza się do promocji, daje moneyback i liczy się do sumy obrotu który anuluje opłatę.

   Usuń
 7. Czy dostaliście 50 zł premii za luty? U mnie 5 transakcji i wpływ na konto zapewniony, a brak premii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłata jest do końca kolejnego miesiąca.

   Usuń
  2. Ale w takim razie w lutym powinnam dostać premię za styczeń (konto założone w styczniu, warunki spełnione). Czy pierwszy miesiąc się nie liczy?

   Usuń
  3. Pierwszy miesiąc to miesiąc rozruchowy- techniczny, jak to określił konsultant (brak opłaty mimo niespełnionych warunków zwalniających z niej). W w promocji jest dokładnie określone:
   w każdym z dziewięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta

   Usuń
  4. Ok, dziękuję za wyjaśnienie. Sprawdzę zatem pod koniec marca. Przeczytałam dokładnie regulamin, ale jeśli premia III stopnia ma być wypłacona w kolejnych miesiącach po miesiącu "rozruchowym", to podobnie powinno być z I i II stopniem ("Nagroda I stopnia zostanie przekazana na Konto Jakże Osobiste Uczestnika do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniono warunki"). A I i II dostałam od razu w styczniu, a nie w lutym. To mnie zmyliło.

   Usuń
 8. Próbuje założyć konto na stronie promocji ,wybieram później potwierdzenie w aplikacji. Niestety przy wyborze "dokończ wniosek" nie dostaję żadnego smsa. Czy trzeba wybrać w aplikacji opcję "wybierz produkt"? Czy na pewno będzie to opcja spełniająca warunki promocji? Czyli otwarcie po poprzez stronę promocji?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak długo czekaliście na weryfikację videoselfie i dowodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do następnego dnia roboczego (piątek >> poniedziałek).

   Usuń
  2. To chyba pora zacząć się martwić, skoro wniosek poszedł w niedzielę, a jest czwartek i wciąż brak odpowiedzi...
   A o akceptacji powiadamiali jakim sposobem? Powiadomienie push?
   Chyba zadzwonię na infolinię

   Usuń
 10. Widziałem już w komentarzach, że nie tylko ja nie mam opcji selfie, a to 50 zł straty, czyli aż 10% możliwej do uzyskania nagrody. Czy w takim razie bank nie powinien zmienić hasła promujące go na "450 zł gwarantowane"? A może coś robię nie tak jak należy? Proszę o podpowiedzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jeśli nie uda się otworzyc konta przez selfie, to jest 50 zł straty. Tak też było u mnie parę dni temu przy otwieraniu konta po instalacji aplikacji, robiłem zdjęcia na selfie, ruszałem głową i wypowiadałem wyświetlane cyfry, a i tak był problem z otwarciem konta. Otrzymałem informację w app, że muszę udać się do oddziału. W oddziale zapytałem się, czy jeśli dokończę otwieranie konta w oddziale, to czy mogę liczyć na promocję 450 zł. Pan z banku zadzwonił na infolinię, która potwierdziła, że wówczas promocja jest przyznawana, bo mają ślad tego, że rozpocząłem otwieranie konta w promocji (pan także upewniał się co do tego weryfikując poprzez infolinię mój numer Pesel). Mam nadzieję, że promocja rzeczywiście zadziała. Jednak bez udanej weryfikacji selfie można uzyskać tylko 450 zł.

   Usuń
 11. Czyli 5 transakcji + te 300 zł wartość transakcji żeby karta i konto było bezpłatne tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak + (jeśli masz 26+ lat) wpływ 1500 zł.

   Usuń
 12. Ja z małym pytaniem. Na e-mail dostałam potwierdzenie zawarcia umowy i są dołączone w załączniku dokumenty i jest zawarty plik "regulamin promocji konto mega oszczędnościowe", a nie ma regulaminu promocji dotyczącego tefo 500 zł. Dobijać się na infolinię czy raczej jest wszystko ok.? Zakładałam konto zgodnie z promocją i czytałam wszystko dwa razy, więc mało prawdopodobne, że coś przeoczyłam, ale jednak niepokój pozostał ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko. Jak zakładałeś przez stronkę to udział bierze. Ale możesz dodatkowo napisać przez bankowość i poprosić o potwierdzenie. Ja tak zawsze robię w każdej promocji w razie "wu"

   Usuń
 13. Witam, po jakim czasie po otwarciu konta na selfie w apce otrzymam pierwszą nagrodę 50zł?

  OdpowiedzUsuń
 14. co z tym wydaniem 300zł w rozpisce? dzwoniłem na infolinie i podobno nie ma takiego warunku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji takiego wymogu nie ma. Ale jest też jeszcze tabela opłat i prowizji - żeby uniknąć opłaty miesięcznej za kartę wydaną do konta, niezbędne jest wykonanie płatności kartą na sumę właśnie min. 300 zł miesięcznie (w rozpisce jest gwiazdka wyjaśniająca, że to nie warunek promocji, ale żeby nie mieć tej opłaty).

   Usuń
  2. dzięki, a dotyczy to osób do 26 roku życia? i ile wynosi opłata za kartę?

   Usuń
 15. Czy ta promocja jest nadal aktywna?
  file:///C:/Users/dell/Downloads/regulamin-programu-polecam-alior-bank-1.pdf

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...