Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowana premia 500 zł za konto w Banku Millennium (+ 6,25% dla oszczędności + 200 zł za konto dla dziecka)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.02.2024

Gwarantowana premia 500 zł za konto w Banku Millennium (+ 6,25% dla oszczędności + 200 zł za konto dla dziecka)

Oto aktualnie dostępna promocja konta osobistego w Millennium.

Promocja "500 zł z nowym kontem w nowym roku"
Do wzięcia czeka premia pieniężna do 500 zł. A dodatkowym argumentem dla oszczędzających może być jeszcze 6,25% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Promocja "500 zł z nowym kontem w nowym roku"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i polskim dowodem osobistym, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium. 

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają dwa bonusy pieniężne: 200 zł oraz 100 lub 300 zł (w zależności od spełnienia warunków).

W porównaniu z poprzednią edycją nastąpiła kosmetyczna zmiana, ale na plus - pierwszy z bonusów (który wpłynie szybciej) wzrósł ze 100 do 200 zł.

Łącznie w promocji można zgarnąć tytułowe 500 zł. To nagroda gwarantowana, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki. Nie ma tu więc cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria ani konkurs. 

Limit wniosków. Choć promocja ma być dostępna do 4.04.2024 r., to warto mieć na uwadze, iż bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 10 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady akcji "500 zł z nowym kontem w nowym roku"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć pierwszą premię w wysokości 200 zł:
 • do 4.04.2024 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem, a także
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów za część płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • w ciągu 14 dni po otwarciu konta zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (a więc przykładowo: do końca marca w przypadku konta otwartego w lutym):
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium (samo logowanie wystarczy - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł (w tym przypadku nie chodzi o to, by każda z płatności była na taką kwotę, ale by wszystkie transakcje - min. pięć - dały łącznie co najmniej 360 zł).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (tj. bonus 200 zł).

By zgarnąć drugą premię, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego pełnego miesiąca następującego po otwarciu konta (przykładowo: dla konta otwartego w lutym, te poniższe warunki będzie należało zrealizować w kwietniu, maju i czerwcu):
 • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej,
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł (może być to wiele transakcji na mniejsze kwoty - ważne, by w sumie wydać co najmniej 360 zł) oraz
 • zapewnij wpływ min. 1 000 zł.

Aby otrzymać drugą część premii, musisz mieć uprzednio spełnione warunki pierwszej premii. Bonus za spełnienie powyższych warunków wyniesie 100 zł, jeśli comiesięczny wpływ będzie - nazwijmy to "zwykłym" wpływem -  np. z Twego konta w innym banku. Bonus wzrośnie jednak do 300 zł, gdy comiesięczny wpływ (wówczas nie jako suma, ale jednorazowo na kwotę min. 1 000 zł) będzie wynagrodzeniem, przez które bank rozumie wpływ z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium (tu nie będą brane pod uwagę wpływy od osób fizycznych).

Czas spełniania warunków czytelnie pokazuje też tabela z regulaminu (tu bazując na przykładzie konta otwieranego w lutym):
Terminarz udziału w promocji z premią 500 zł za konto w Banku Millennium

Zawarcie umowy


Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

Udziału w promocji - zgodnie z regulaminem - nie biorą konta, o które wniosek zostanie złożony w placówce. Mimo zdalnego otwarcia konta (online lub "na selfie"), do placówki banku ostatecznie wybrać się też będzie należało w celu złożenia wzoru podpisu (i to też jest warunek otrzymania drugiego bonusu) - zgodnie z regulaminem będzie należało to zrobić:
"a) do końca czerwca 2024 r., jeśli konto otworzysz w lutym 2024 r. 
b) do końca lipca 2024 r., jeśli konto otworzysz w marcu 2024 r. 
c) do końca sierpnia 2024, jeśli konto otworzysz w kwietniu 2024 r."

Gdyby otwarcie konta na jeden z wymienionych (wymaganych) sposobów się nie powiodło, to bank zastrzegł w regulaminie: "w przypadku braku możliwości skorzystania z pierwotnie wybranego procesu online, na wniosku przedstawimy dostępne dla Ciebie opcje, w tym otwarcie konta w dowolnie wybranej placówce" - wtedy konto nadal będzie kwalifikować się do promocji.

Przekazanie nagród


Wypłata premii zależy od tego kiedy otworzysz konto. Wszystkie terminy najłatwiej przedstawić za pomocą tabeli:

Otwarcie konta

Wypłata premii 200 zł

Wypłata premii 100 lub 300 zł

w lutym

do 30.04.2024 r.

do 31.07.2024 r.

w marcu

do 31.05.2024 r.

do 31.08.2024 r.

w kwietniu

do 30.06.2024 r.

do 30.09.2024 r.


Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ Do wpływów (min. 1 000 zł) wymaganych na potrzeby promocji bank nie uwzględni przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Do płatności na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki, transakcje zwrócone, ani przelewy Blik.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z bonusami do 500 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy).

6,25% dla oszczędzających 


Poza promocją z bonusami o wartości 500 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: do 6,25% w skali roku na 90 dni do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Dodatkowe 200 zł za konto dla dziecka


Jeśli masz pociechę w wieku 0-17 lat, to za otwarcie konta dla dziecka czeka bon o wartości 100 zł lub nawet 200 zł na zakupy. Tę promocję szczegółowo omawiam tutaj.

Konto Millennium 360º - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Wykonywanie płatności kartą i/lub Blikiem na potrzeby promocji (w celu uzyskania nagród) jednocześnie zalicza się do tych, których wykonanie zwalnia z opłat za kartę.

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą za granicą, to konto Banku Millennium pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

21 komentarzy:

 1. Ale 1.01.2020 ani drgnie. A czekam bo konto zamykałem w marcu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jesienią ruszą karencję o jakieś 6 m-cy :)

   Usuń
  2. Ja też czekam i miał nadzieję,że już będzie 1.01.2021, no ale niestety.

   Usuń
 2. Czy osoba prowadząca działalność jednoosobową złapie się, chyba nie bo jak przeleje wynagrodzenie 😭😭

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbowałabym z konta firmowego na osobiste, a przelew opisała wynagrodzenie.

   Usuń
 3. Jeju, a ja nie mogę sobie przypomnieć, kiedy zamykałam konto w Millenium! Jest się tego jak dowiedzieć czy nie ma szans bez własnych notatek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego, co pisali Czytelnicy, to jedynie w placówkach.

   Usuń
 4. Czy warunek osobistego stawienia się banku celem złożenia wzoru podpisu jest konieczny? To bardzo kłopotliwe dla np.osoby niepełnosprawnej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to wymóg z regulaminu promocji (jego spełnienie jest niezbędne w celu uzyskania drugiej części premii - czyli bonusu w wysokości 100 lub 300 zł).

   Usuń
 5. Czyli jeśli wpłata nie będzie za wynagrodzenie, tylko z innego konta, to dostanę 300zl tylko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wynagrodzenie, renta, emerytura lub stypendium = 500 zł. Inny wpływ = 300 zł.

   Usuń
  2. Przy przelewie z Raiffeisena nadawcą nie jest klient indywidualny ale Raiffeisen Digital Bank AG. Więcej nie piszę, sami wydedukujcie.

   Usuń
  3. Dzięki kolego! Informacja się przyda. A już miałem zamykać.

   Usuń
 6. Czy można jakoś sprawdzić kiedy się zamknęło u nich konto?

  OdpowiedzUsuń
 7. A czy tu też można skorzystać z polecenia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję fragment z powyższego wpisu:
   "▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z bonusami do 500 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy)"

   Usuń
 8. Jest jakaś oferta utrzymaniowa dla rezygnujących z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mają ofertę utrzymaniową - telefon na drugi dzień po złożeniu wypowiedzenia. Zaproponowali 30 zł miesięcznej premii przez 12 miesięcy za wykonanie w miesiącu kalendarzowym:
   - 1000 zł wpływu na konto
   - min. jedną transakcję kartą/BLIKiem za min. 2zł
   - min. jedno logowanie do aplikacji mobilnej lub Millenetu

   Czyli warunki praktycznie żadne a 30 zł co miesiąc wpadnie - klient zatrzymany skutecznie :)

   Usuń
  2. Ooo to jakaś zmiana. Normalnie był zwrot 2% od płatności kartą + 5% Blikiem.

   Usuń
 9. czy wpływy w postaci 800+ spełnią wymagania?
  Czy przelewając z revoulta można ominąć ten problem z wynagrodzeniem?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...