Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360° (+ 150 zł za konto dla dziecka)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.04.2023

Zyskaj 400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360° (+ 150 zł za konto dla dziecka)

Po krótkiej przerwie powraca promocja konta osobistego w Banku Millennium.

Zyskaj 400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360° (+ 150 zł za konto dla dziecka)
Do wzięcia jest gwarantowana premia pieniężna 400 zł. Z promocji skorzystać mogą nowi, jak i powracający klienci. Do tego zyskać można jeszcze więcej: na rodziców czeka dodatkowy bonus 150 zł za konto dla dziecka, a dla oszczędzających jest 7,5% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Zyskaj "400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360°"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium. 

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają dwa bonusy pieniężne w wysokości 100 oraz 300 zł, co w sumie da 400 zł tytułowej premii. 

To nagroda gwarantowana, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki (a te na szczęście są całkiem proste - o czym mowa poniżej). Nie ma tu więc cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria czy konkurs. 

Limit wniosków. Chociaż promocja ma być dostępna do 31.05.2023 r., to warto mieć na uwadze, iż bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 15 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady promocji "400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360°"


By wziąć udział w promocji:
 • do 31.05.2023 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem i
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów części płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • w ciągu 7 dni po otwarciu konta zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (a więc przykładowo: do końca maja w przypadku konta otwartego w kwietniu):
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium (wystarczy samo logowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolne kwoty i w praktyce w dowolnym miejscu, bo nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą premię 100 zł.

A żeby uzyskać drugą premię - już w wysokości 300 zł, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca następującego po otwarciu konta (a więc w przypadku konta otwartego w kwietniu, te poniższe warunki będzie należało zrealizować w czerwcu, lipcu i sierpniu):
 • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej;
 • zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolne kwoty; nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Wszystkie te warunki szczegółowo rozpisałem graficznie w praktycznej rozpisce, którą znajdziesz na końcu wpisu.

Czas wypłaty premii uzależniony jest od tego, kiedy otworzysz konto:
 • w przypadku konta otwartego w kwietniu wypłata pierwszej premii przewidziana jest do 30.06., a druga premia wpłynie do 30.09.2023 r.;
 • w przypadku konta otwartego w maju wypłata pierwszej premii nastąpi do 31.07., a drugiej premii należy spodziewać się do 31.10.2023 r.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

Uwaga: w przypadku dwóch ostatnich opcji, czyli otwarcia konta online lub "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - złożenie wzoru podpisu w placówce Banku Millennium (w przypadku kont otwartych w kwietniu należy to zrobić do końca sierpnia; dla kont otwartych w maju - do końca września).

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto (min. 1 000 zł), wystarczy wykonać np. przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub Blikiem mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Do płatności na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki, ani przelewy Blik oraz transakcje zwrócone.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z premią 400 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić i ma łatwiejsze warunki do spełnienia (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy). 

150 zł na zakupy za konto dla dziecka


Już na stronie promocji konta z premia 400 zł, bank informuje, że zdobyć można nawet 550 zł. Aż na tyle liczyć mogą rodzice dzieci w wieku 0-17 lat, bo dla nich dostępna jest jeszcze jedna okazja do bankobrania - za konto dla dziecka bank daje 150 zł na zakupy. Więcej o tej promocji piszę tutaj.

7,5% dla oszczędzających


Poza promocją z premią 400 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: do 7,5% w skali roku na 91 dni do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Konto Millennium 360º - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Wykonywanie płatności kartą lub Blikiem na potrzeby promocji (w celu uzyskania premii) jednocześnie zalicza się do tych, których wykonanie zwalnia z opłat za kartę.

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą zagranicą, to konto Banku Millennium pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Rozpiska promocji:

Pobierz praktyczną rozpiskę warunków promocji, dzięki której z łatwością odhaczysz wykonanie zadań na poszczególnych etapach. Skupiam się w niej nie tylko na zdobyciu całości premii, ale też uniknięciu opłaty za kartę. Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. Niestety czekam. Konto zamknięte w marcu'20.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karencja ponad 3 lata 😬

   Usuń
  2. Stare papiery wyrzuciłam, na mailu nic nie mogę znaleźć, a w oddziale ani na infolinii nie dowiem się kiedy zamknęłam konto :/

   Usuń
 2. Dzięki za rozpiskę! Skorzystam już po raz kolejny. Wcześniej używałam przy promocjach Santandera i BNP Paribas. Bardzo pomocne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że rozpiska się przydaje. Przyjemności z bankobrania!

   Usuń
 3. Czy moge otworzyć konto bez karty, zeby nie ponosić opłat z nią związanych? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymagane jest zawarcie umowy o konto z kartą.

   Spełniając warunki promocji (wykonując 5 płatności), zapewnisz sobie brak opłaty za kartę :)

   Usuń
  2. Czy można płacić BLIK-iem zwłaszcza, że transakcje rozliczają natychmiastowo?

   Usuń
 4. Nie ma wykluczeń dla byłych klientów korzystających przed 2020 z promocji konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jest tylko karencja od 1.01.2020 a tego dodatkowego wykluczenia uczestników promocji nie robią już od jakiegoś dłuższego czasu.

   Usuń
  2. Tak, tylko jedna, ale za to ponad 3 lata 😬

   Usuń
 5. W jaki sposób można przelać jednego dnia 300 tys. zł z konta oszczędnościowego Profit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pułapka, ale o tym tu nic nie piszą 😋

   Usuń
  2. @Anonimowy 13 kwietnia 2023 01:03, zamiast tracić swój i innych czas na takie komentarze z bezpodstawnymi oskarżeniami, to czytaj. Cytuję fragment (z podlinkowanego wyżej wpisu szczegółowo analizującego ofertę konta oszczędnościowego):

   "Gdy bank pozwala - jak w tej edycji - ulokować 300 tys. zł, warto zwrócić uwagę, że dzienny limit przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową Millennium wynosi maksymalnie 200 tys. zł - w przypadku autoryzacji dyspozycji składanej w bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej; w przypadku potwierdzeń dyspozycji za pomocą haseł z wiadomości SMS, limit jest jeszcze niższy - to max. 50 tys. zł."

   @Anonimowy 11 kwietnia 2023 21:14, z konta oszczędnościowego na własne konto w Millennium można przelać dowolną kwotę. Przywołane wyżej limity dotyczą przelewów zewnętrznych - do innych banków. Jest jednak sposób na to, by nawet posiadając 300 tys. zł, do ostatniej chwili całość trzymać na koncie oszczędnościowym i jednego dnia wszystko przelać do innego banku. Trzeba to jednak zaplanować - tu przytoczę komentarz jednego z Czytelników, który pod innym wpisem na blogu podzielił się instrukcją:

   "1) Dzisiaj zlecasz przelew wewn. z KO na ROR z przyszłą datą realizacji (np. jutro) na 300 tys. zł
   2) Dzisiaj zlecasz przelew zewn. z ROR z przyszłą datą realizacji (np. jutro) na 200 tys. zł.
   3) Jutro rano logujesz się i przelewasz z ROR resztę (100 tys zł)."

   Tym samym można więc do jutra mieć całą sumę (300 tys. zł) na koncie oszczędnościowym i jutro wszystko wypuścić z konta oszczędnościowego na osobiste i dalej do innego banku :)

   Usuń
 6. Czy promocja wyklucza pełnomocników do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko właścicieli i współwłaścicieli. Pełnomocnictwo to coś zupełnie innego.

   Usuń
 7. Przy dwójce dzieci można dostać 2 x 150 zł? Razem z moim kontem byłoby 700 zł?

  OdpowiedzUsuń
 8. Pytanie mam ponieważ napisane jest ze jakiś podpis w banku muszę złożyć założyłem konto poprzez weryfikacje selfi i aplikacje i konto mi założyli czekam teraz za karta nadal muszę iść do banku zrobić podpis bo nie dostałem żadnej takiej informacji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku konta otwartego z użyciem weryfikacji online lub "na selfie" konieczna jest jeszcze późniejsza wizyta w placówce - w terminie jak wymieniam w powyższym wpisie. To wymóg z regulaminu promocji.

   Usuń
  2. W poprzedniej promocji w której biorę obecnie udział pisaliście ze weryfikacja w banku jest wymagana tylko przy zakładaniu konta na selfie a nie przy weryfikacji online. To jak to jest? Mówię o promocji która wrzuciliście w styczniu

   Usuń
  3. Każda edycja ma swój regulamin i warunki. W tej ten wymóg się zmienił (wcześniej był tylko dla umów "na selfie"; teraz też tych online).

   Usuń
 9. Witam Pana,
  W lutym założone konto „Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł" na stronie promocji. Umowa podpisana w banku. Zatwierdzone wszystkie wymagane zgody marketingowe podczas wypełniania wniosku on line i spełnione pozostałe warunki. Do tej pory brak wpływu pierwszej transzy nagrody w wys.200zł .Co mogę zrobić w tej sytuacji. Mam aktywną z kart debetową i promocję 8% na koncie oszczędnościowym -działa bez zastrzeżeń.

  Z góry dziękuję za rady – korzystam z tego typu promocji pierwszy raz i nie mam doświadczenia w tej materii. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Luty to nie ta edycja. Reklamację złóż przez pocztę w bankowości Millenet. Ja zakładałem w styczniu i premię dostałem.

   Usuń
  2. Promka KO Profit na 8% to dziś już tylko marzenie, gdyż od kiedy wprowadzili wypłaty odsetek w dwóch transzach (podstawowa 6% oraz premiowa 1,5%) zapanował tam spory bałagan 😬

   Usuń
  3. W przypadku konta otwartego w lutym, pierwsza premia faktycznie powinna wpaść do końca kwietnia. W przypadku jej braku, należy zgłosić reklamację (najszybciej i najwygodniej będzie w bankowości internetowej).

   Nie wyrokując, ale gdyby okazało się, że zabrakło jakiegoś szczegółu, to po odpowiedzi banku na reklamację warto ten brak uzupełnić i odwołać się. Z relacji Czytelników wiem, że w takich przypadkach Bank Millennium jest bardzo pro kliencki i przychyla się do prośby - wypłaca premię nawet gdy jakiś warunek został uzupełniony po czasie (piszę o tym oczywiście profilaktycznie, gdyby była taka potrzeba). Życzę szybkiego i pozytywnego wyjaśnienia sprawy.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 6 maja 2023, 07:42

   To prawda - promka KO Profit na 8% to dziś już tylko marzenie. Nie chodzi tu jedynie o to, że obecnie jest niższe oprocentowanie (7,5%) ale również o to, że podzielili wypłatę odsetek na dwie transze (podstawową w wysokości 6% oraz premiową w wysokości 1,5%) wypłacane w różnych terminach i z różnymi okresami kapitalizacji, co nie ma nawet umocowania w ich własnym regulaminie!

   Usuń
  5. Może nie zalogowałas się do apki mobilnej? Ja logowalam się na stronie www, nie dostałam nagród, złożyłam reklamację i mi nie uznali. Nie dostałam nagród, bo nie logowalam się w aplikacji lecz na www. Tylko dlatego.

   Usuń
  6. Mr. Złotówa 6 maja 2023 23:41
   Bardzo dziękuję za podpowiedź. Złożę reklamację i poczekam na decyzję banku.

   Usuń
  7. Do Anonimowy z 7maja 2023 14:13
   Dziękuję za sugestię. Do appki loguję się wyłącznie przez smartfon, więc nie w tym tkwi problem.

   Usuń
  8. Ja zapomniałem się zalogować. Odpisali mi że przez to nie należy mi się nagroda, ale się odwołałem i poprosiłem o wypłatę. Rozpatrzyli pozytywnie i kasa wpłynęła :)

   Usuń
 10. Córka podpisała umowę z bankiem 27grudnia 2022r.Kartę dostała dopiero w styczniu 2023.Zasiliła konto kwotą 1000, zł z innego banku i dokonała 11 płatności kartą .Pytanie czy ją obowiązuje ta promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 6 maja 2023 16:36
   "Promocja „400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360°” trwa od 3 kwietnia 2023 roku (...)" to jakim sposobem ma ją obowiązywać ta promocja skoro podpisała umowę 27 grudnia? Nawet jednego grosza nie dostanie. I słusznie skoro nie wie co podpisuje.

   Usuń
  2. Jeśli dobrze kojarzę, to 27.12.2022 r. nie było (poza programem poleceń) żadnej promocji z premią dla otwierających konto w Millennium. Promocja "Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł" (czyli poprzednia edycja) pojawiła się dopiero 10.01. i była dostępna do 31.03.2023 r.

   O udziale w promocji decyduje czas złożenia wniosku (i zawarcia umowy, jeśli to dodatkowo określa regulamin). Zatem gdy ktoś otwiera konta poza okresem dostępności promocji (i np. robi to w sposób inny niż wymagany w promocji, a więc w placówce), to wtedy promocja go nie obejmuje.

   Usuń
 11. Promocja z marca.Jesli w kwietniu nie spełniło się warunków to za maj, czerwiec.. dadzą po 100 zł ???

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jest możliwe zastrzeżenie karty żeby uniknąć po tych 3 miesiącach opłat gdy nie wykonam 5 transakcji miesięcznie zanim zdążę zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, Czy dla konta założonego w marcu też jest wymagana wizyta w banku i złożenie wzoru podpisu?

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam czy ktoś już dostał przelew 100zl bo ha nie :/

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...