Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: TOP3: najlepsze promocje bankowe na maj 2022 roku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

13.05.2022

TOP3: najlepsze promocje bankowe na maj 2022 roku

Czas sprawdzić, które banki mają obecnie najlepsze propozycje dla bankobiorców. 

TOP3: najlepsze promocje bankowe na maj 2022 roku
W maju mamy do czynienia z wysypem ofert podwyższonego oprocentowania dla oszczędzających i ten temat w ostatnim czasie zdominował wpisy na blogu. Jednak kwintesencją bankobrania są gwarantowane bonusy, które można zgarnąć nawet nie posiadając oszczędności. Dziś więc przegląd najlepszych promocji.

[Maj minął, więc poniższe promocje mogą być już zakończone. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe kont osobistych.]

A okazji do bankobrania nie brakuje. Banki za otwarcie konta płacą bowiem coraz więcej.

Oczywiście niniejsze zestawienie jest subiektywne. Bo choć można by było uporządkować promocje według wartości bonusów do zgarnięcia, to nie zawsze więcej oznacza lepiej - pod uwagę trzeba wziąć inne aspekty - choćby faktyczną wartość nagród czy zakres aktywności, którą należy się wykazać, by zgarnąć nagrody.


TOP3: najlepsze promocje bankowe - maj 2022


Dzięki tym trzem promocjom w sumie można zgarnąć (co najmniej) 1530 zł (to o wiele więcej, niż dostępne było w topowej trójce z kwietnia - wtedy można było załapać się na bonusy o łącznej wartości 1 340 zł).

580 zł w bonusach za konto w Santander Banku


580 zł w bonusach za konto w Santander Banku
To już drugi miesiąc z nagrodami o rekordowej wartości za konto w tym banku, przy czym w majowej edycji warunki do spełnienia zostały uproszczone.

Do wzięcia jest tu dokładnie: 300 zł premii oraz 280 zł w bonach na zakupy. A szczegółowo rzecz ujmując - jeśli chodzi o te bony - w skład pakietu powitalnego wchodzi: 80 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV Euro AGD lub Zalando (albo 4 bilety do kina) + bon 100 zł do Biedronki + 8000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, w którym za taką liczbę punktów można odebrać nagrodę o wartości 100 zł (a może być to bon np. do Carrefoura, Circle K, RTV Euro AGD, Smyka - w zależności od dostępności). A to... nie wszystko, bo zyskać można jeszcze więcej, gdyż bank zwraca 1% za niektóre płatności z konta, a także wynagradza polecenie konta (a polecać łatwiej, gdy na poleconego klienta, otwierającego konto, też czeka 580 zł na start).


Nawet 500 zł w bonusach za konto w Aliorze


W Aliorze na otwierających Konto Jakże Osobiste czeka premia pieniężna do 400 zł na start (w obecnej promocji jest ona wyższa o 100 zł, niż w poprzedniej edycji). A jako że kartą wydawaną do konta w tym banku jest karta z logo Mastercard, którą można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile, to i tu można uzyskać 8000 punktów powitalnych, które będzie można wymienić na nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł.


Oprócz premii pieniężnej do 400 zł na start i bonu 100 zł na zakupy, z Kontem Jakże Osobistym zakładanym w Aliorze można też uzyskiwać zwroty za zbliżeniowe płatności telefonem oraz płatności Blikiem w punktach handlowo-usługowych (dzięki czemu można zgarnąć do 20 zł miesięcznie). Tu też całkiem ciekawie wygląda oferta dla oszczędzających, bo bank oferuje 4% na koncie oszczędnościowym i do 5% na lokatach.


450 zł w bonusach za konto w BNP Paribas


Ten bank nieustannie pozostaje aktywnym w serwowaniu nowych promocji z kontem w roli głównej. O ile jednak często do wzięcia bywają bony na zakupy (stanowiące część lub całość puli bonusów na powitanie), to tym razem do wzięcia jest to, co najbardziej pożądane i najbardziej lubiane, a więc 400 zł wyłącznie w postaci premii pieniężnej, a jedynie 50 zł stanowi bon (do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka). Warunki do spełnienia w tej edycji są klarowne, a okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku całkiem przyjazny - wystarczy bowiem 12 miesięcy rozbratu, by założyć konto biorące udział w promocji.


Powyżej mowa o trzech promocjach, ale to nie wszystko, co jest obecnie godne uwagi. Poniżej wspomniana ławka rezerwowych - choćby dla tych, którzy nie łapią się na wyżej wymienione propozycje (bo już konta w tych bankach mają lub mieli i okres wykluczenia dla byłych klientów jeszcze nie minął). A wypada tutaj wymienić co najmniej 4 kolejne promocje.


Do 360 zł łatwej premii od Banku Millennium


Za tą promocją przemawiają proste warunki do spełnienia - tym samym jest to propozycja od której nowi Czytelnicy bloga Bankobranie często zaczynają swe zarabianie na bankach. Wszystko więc można łatwo ogarnąć i w taki sposób wdrożyć w bankobranie. Jeśli Ty nie łapiesz się na promocję, to właśnie ją warto zaproponować komuś z rodziny lub znajomym, których przekonujesz do korzystania z promocji czy chociażby do zmiany konta. A jeśli ktoś, kto założy konto w Millennium, ma nieletnie dziecko, to jeszcze - oprócz premii 360 zł dla siebie - może zgarnąć 100 zł na zakupy za konto dla swej pociechy.


300 zł na start za konto w Pekao


Logo Bank Pekao
Bank z żubrem w logo za otwarcie konta osobistego najczęściej serwuje nagrody o wartości 100-150 zł, a gdy bywało 200 zł, to już był hit (i wtedy często to nie było premia, a bony na zakupy). Tym razem jest jednak okazja zyskać o wiele więcej, bo za Konto Przekorzystne czeka 200 zł premii, a do tego bon na zakupy o wartości 100 zł (dzięki rejestracji w programie Bezcenne Chwile karty Mastercard wydawanej do konta w Pekao). I tu - podobnie jak w Millennium - rodzice nieletnich dzieci są w uprzywilejowanej sytuacji, gdyż za konto dla dziecka bank płaci 100 zł.Od 200 do 400 zł w bonach do Allegro od PKO BP


Tego typu promocje w największym banku w Polsce to rzadkość, bo wystarczy jedynie dodać, że na powrót takiej okazji do bankobrania czekać trzeba było prawie rok. Za otwarcie Konta za Zero (przy całkiem przyjaznym okresie wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w PKO BP) i spełnienie prostych warunków do wzięcia czekają bony do Allegro o wartości 200 zł. A w uprzywilejowanej sytuacji są rodzice dzieci (w wieku 0-17 lat), bo za otwarcie konta dla pociechy czeka kolejny bon do Allegro o wartości 100 zł (a w sumie można zdobyć 2 takie bony).600 zł do Allegro od Citibanku


Logo Citibank
Wszystkie 6 wyżej wymienionych propozycji to promocje bankowe z kontami osobistymi. Ale bankobranie to nie tylko konta osobiste. Ta okazja do bankobrania, to aż 600 zł w bonach do wykorzystania podczas zakupów na Allegro, które są nagrodą gwarantowaną w III edycji promocji karty kredytowej Citi Simplicity. I choć dla kogoś początkującego może się wydawać, że tego typu karta (choćby w związku ze swą nazwą: kredytowa) wiąże się z jakimiś kosztami, to w praktyce w tej promocji zyskać można 600 zł "na czysto" - nie ponosząc ani grosza odsetek czy innych kosztów.


Jeśli chcesz być na bieżąco i trzymać rękę na pulsie bankobrania, skorzystaj z jednego, prostego sposobu na to, by nie przegapić najlepszych promocji. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, dzięki któremu nie tylko zyskasz powiadomienia o nowościach, ale też otrzymasz powitalny prezent - to przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?", który jest praktycznym poradnikiem i zbiorem wskazówek, podpowiedzi i inspiracji:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...