Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 300 zł z kartą Comfort Plus w Santander Consumer Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

20.05.2022

Zyskaj 300 zł z kartą Comfort Plus w Santander Consumer Banku

Czas na okazję do bankobrania dość rzadko goszczącą na blogu, bo z kartą kredytową Santander Consumer Banku w roli głównej.

Promocja "Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat"
Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 300 zł (czyli o 100 zł więcej, niż w promocji sprzed kilku miesięcy). Do tego bank dorzuca uproszczone warunki, dzięki którym o wiele łatwiej utrzymać kartę za 0 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Consumer Banku.]


"Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat" w Santander Consumer Banku


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie zawarła umowy o kartę kredytową w Santander Consumer Banku w okresie od 1.05.2021 do 17.05.2022 roku. 

Tu zaznaczę, że ewentualne posiadanie karty kredytowej czy jakichkolwiek innych produktów w Santander Bank Polska (a więc w dawnym BZ WBK) nie wyklucza z niniejszej promocji, bo Santander Consumer Bank i Santander Bank Polska to dwa odrębne banki.

Nagroda. Do wzięcia czeka 6 bonusów pieniężnych po 50 zł każdy (co łącznie da tytułowe 300 zł), które bank wypłaci na rachunek karty kredytowej. Premie spowodują więc spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu lub nadpłatę. W tym drugim przypadku pamiętaj, by tych środków nie wypłacać w bankomacie (bo w przypadku kart kredytowych jest to dość drogie) - lepiej będzie wykonać płatności kartą (w dowolnych miejscach) i tak wykorzystać uzyskaną premię. 

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat" i zgarnąć tytułową nagrodę:

 • do 12.08.2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Comfort Plus oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego);
  po wysłaniu zgłoszenia, gdy dzwoni bank, po odebraniu połączenia panuje cisza - na zgłoszenie konsultanta trzeba poczekać do kilkudziesięciu sekund (to efekt systemu, który automatycznie łączy, a dopiero później wyszukuje wolnego konsultanta do rozmowy); 
 • w danym miesiącu kalendarzowym wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, uzyskasz bonus 50 zł. Można go zdobyć maksymalnie 6 razy przez pierwsze 7 miesięcy kalendarzowych od zawarcia umowy (miesiąc zawarcia umowy jest liczony jako pierwszy miesiąc).

Wypłata premii na rachunek karty kredytowej ma być realizowana do 45 dni po zakończeniu danego miesiąca kalendarzowego, za który przysługuje bonus. Na dzień przyznania nagrody nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz nie wypowiadaj umowy o kartę.

I to tyle. Prosta i klarowna promocja. Wykonując płatność na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, iż:
"Z Promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe – Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty). Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal."


Można za to płacić chociażby w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro). 


Karta kredytowa Visa Comfort Plus - prześwietlenie oferty


Karta kredytowa Visa Comfort Plus
Za wydanie karty Visa Comfort Plus bank nie pobiera opłaty. W cenniku pojawia się jednak opłata miesięczna (15 zł), która obciąża przyznany limit w dniu aktywacji karty, ale kolejnych comiesięcznych opłat da się uniknąć. Standardowo bank zwraca opłatę jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na sumę min. 1 000 zł, ale na uczestników promocji czeka jeszcze jeden przywilej - opłata miesięczna za kartę jest zwracana w przypadku wykonania płatności na sumę min. 300 zł w miesiącu kalendarzowym. To tyle samo, co na potrzeby uzyskania bonusu 50 zł, więc jedno z drugim idealnie się pokrywa; przy czym z tego obniżonego wymogu, którego realizacja sprawia, że bank zwraca opłatę miesięczną, uczestnik promocji może korzystać nawet przez pierwsze 12 miesięcy kalendarzowych następujące po miesiącu zawarcia umowy.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.


Przydatne dokumenty:

42 komentarze:

 1. Kartę trzeba trzymać przez te 12 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 12 miesięcy to okres, w którym można korzystać z uproszczonych warunków zwrotu opłaty miesięcznej za kartę. Nie jest on równoznaczny z okresem, w jakim należałoby utrzymywać kartę.

   Usuń
 2. Czyli jeśli mam już kartę z poprzedniej promocji (brałem w kwietniu) to mogę wnioskować o drugą?

  "Z Promocji wyłączone są osoby, które zawarły z Bankiem Umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty od 1 maja 2021 roku do 17 maja 2022 roku."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wyrobiłeś kartę w kwietniu br., to ten termin właśnie wypada w okresie od 1.05.2021 do 17.05.2022 r. (co wyklucza z obecnej promocji).

   Usuń
  2. Ja chyba dzisiaj słabo przyswajam dzisiaj.....nie wiem czemu widziałem rok 2022 przy 1szym maja....przepraszam. :)

   Usuń
 3. Chyba autor coś pokręcił z karencją...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze mam pytanie.
  "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie zawarła umowy o kartę kredytową w Santander Consumer Banku w okresie od 1.05.2021 do 17.05.2022 roku."
  Zawarłem umowę w 2020 roku, a wypowiedziałem 06.2021. Czy w takim razie spełniam warunki?

  OdpowiedzUsuń
 5. A jak niedawno podpisałem umowę o kartę Visa Pajacyk to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie ten Bank. Karta Visa Pajacyk jest w Santander a tutaj masz Santander Consumer Bank

   Usuń
 6. Te 300 zł to mogą być płatności wyłącznie przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz płacić wszędzie poza tym co wykluczone. Można więc wszystko ogarnąć w internecie.

   Usuń
 7. A jak się zamyka kartę? Oddział/ list czy po prostu kontakt w bankowości online?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy wystarczy samo otwarcie KK bez otwierania konta w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Sama karta wystarczy (zresztą Santander Consumer Bank konta osobistego jako samego w sobie nie oferuje).

   Usuń
  2. Jak zatem będą pobierane środki na comiesięczne spłaty karty kredytowej?

   Usuń
  3. By spłacić wykorzystaną kwotę, można wykonać przelew na rachunek karty kredytowej np. z własnego konta w innym banku.

   Usuń
 9. Poinformowano mnie (jak oddzwaniano z infolinii), że aby skorzystać skorzystać z promocji, bank musi mieć tę promocję przypisaną do pesela. Dla mnie propozycji nie mają . Do widzenia. Nie mam i nie miałem żadnych długów w żadnym banku. Wniosek z tego, że jeśli jeśli ktoś nie jest klientem banku, to promocji nie dostanie, bo nie znają jego pesela. Nie ma tego w regulaminie ale wiele rzeczy w bankach dzieje się prawem kaduka.

  OdpowiedzUsuń
 10. czy jesli sie ma raty w tym banku to mozna skorzystac z promocji na karte?

  OdpowiedzUsuń
 11. Z jakiego numeru dzwoni bank, ktoś wie może?

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten bank to porażka. 40 minut wiszenia na infolinii wypytują o wszystko nawet citibank nie zbiera tylu danych osobowych. Pytą m.in. czy ma się mandaty i lokaty w innych bankach sic!. Na dodatek panienka na infolinii żle wpisała moje dane osobowe przez co wniosek został rozpatrzony negatywnie!! Ponowne wpisanie i przeszło. Ciekawe jak wyjdzie z promocją czy powtórnezłozenie wniosku nie zostanie zakwalifikowane jako nie łapiące się w terminie nie posiadania produktu bankowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i tak jak napisałam , dzisiaj dzwonię na infolinię bo minął już tydzień i do tej pory karta nie przyszła i co się dowiaduję? Że nie wysłałam przelewy 1 zł weryfikacyjnego sic! co jest wierutnym kłamstwem bo mam w historii banku przelew na tę kwotę i blue media przelały mi 1 zł z powrotem tak więc moje dane musiały być potwierdzone. Na dodatek bank wmawia mi że wysyłał do mnie 3 maile przypominające o tym że nie wysłałał przelewu weryfikacyjnego i wniosek został anulowany. Porażka tatalna, omijać szerokim łukiem

   Usuń
 13. Czy zawarcie umowy okarte kredytową comfot plus w oddziale banku a nie przez infolinię kwalifikuje mnie do uzyskania premii 300 pln

  OdpowiedzUsuń
 14. nie rozumiem zapisu: Na dzień przyznania nagrody nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy wamagane jest zaznaczenie zgód marketingowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie trzeba. Możesz znaleźć potwierdzenie w regulaminie. Jest krótki więc warto przeczytać.

   Usuń
 16. Obecnie w tym banku mam jedynie raty na spłatę telefonu. I tak mam to zapisane w aplikacji. Nie mam tam typowego konta. To czy muszę zakładać konto? Skąd będą pobierane środki na spłatę karty kredytowej skoro nie mam tam konta na które mogę przelać środki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konta osobistego to Santander Consumer Bank nawet nie ma w swej ofercie (nastawiony jest głównie na oferowanie kredytów i pozyskiwanie oszczędności). Spłatę wykorzystanej kwoty z karty kredytowej dokonuje się przelewem z konta w innym banku (na rachunek, który jest podany dla karty kredytowej).

   Usuń
 17. Ta karta "bez opłat" ma wyjątkowo duże opłaty. Bank w praktyce, mimo spełnienia warunków wcale nie zwraca opłaty miesięcznej (może zrobi to po reklamacji) a nadto dolicz opłatę za "pakiet usług bankowych", która jest bezzwrotna. Tryb rezygnacji z tych tajemniczych usług jest bardzo uciążliwy, dużo trudniejszy niż rezygnacja z karty. Lepiej więc nie wchodzić w to konsumerowe szambo, bo wyjdziecie mniej więcej na zero.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W niejednej promocji już brałem udział. Kartę kredytową w Santander Consumer Banku już też miałem. Ile miałem zarobić, tyle też zarobiłem. Czytaj ze zrozumieniem i nie włączaj dodatkowych usług ani pakietów. To podstawa.

   Usuń
  2. Dokładnie tak ten bank to największe g**** jakie jest dostępne. Naliczają opłaty, nic nie zwracają, dramat

   Usuń
 18. kiedy zwracają opłatę 15 zł? mi naliczyli za sierpień a nie zwrócili za lipiec, płatności 300 zł miesięcznie zrobione

  OdpowiedzUsuń
 19. U mnie tak samo

  OdpowiedzUsuń
 20. U mnie tak samo

  OdpowiedzUsuń
 21. U mnie również - na moją reklamację odpowiedzieli, że wysłali pisemną odpowiedź.
  Idę do skrzynki, a tam list ze zmianą regulaminu od 1 września - żadnej odpowiedzi - napisałem do nich jeszcze raz i zobaczymy co z tego będzie - nie mam zamiaru odpuścić - jakaś kpina - jeszcze nigdy mi się takie coś nie przytrafiło - zachęcam wszystkich aby nie dawali za wygraną!

  OdpowiedzUsuń
 22. Mr. Złotówa, mam pytanie w sprawie nagrody dodatkowej te 15 zł opłaty miesięcznej. Pisałeś że wystarczy wydać min 300 zł w miesiącu i opłata będzie zwracana. Jednak wg banku tak nie jest i trzeba wydać min. 1000 zł (dostałem odpowiedź w sprawie reklamacji). W TOiP poniżej na tej stronie jest jednak 1000 zł do wydania, czy była jakaś zmiana regulaminu? pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o opłatę miesięczną za kartę, to uczestnicy promocji mają preferencyjne warunki (regulamin promocji bierze w tej sytuacji górę nad TOiP).

   Sugeruję odwołania na odpowiedź dot. reklamacji, powołując się na zapisy regulaminu (§ 3, ust. 2, pkt 2): "Nagrodami w Promocji są (...) agroda pieniężna odpowiadającą równowartości opłaty miesięcznej za obsługę Karty (zwana dalej: Nagrodą dodatkową) w wysokości zgodnej z obowiązującą w momencie naliczenia nagrody Tabelą Opłat i Prowizji. Nagroda dodatkowa zostanie przyznana przez pierwsze 12 miesięcy kalendarzowych następujące po miesiącu zawarcia umowy przy spełnieniu warunku opisanego w § 3 ust. 1 pkt. 2 oraz w miesiącu zawarcia Umowy bez względu na wartość wykonanych Transakcji jeżeli opłata miesięczna została naliczona".

   A § 3 ust. 1 pkt. 2 mówi: "wykonanie transakcji bezgotówkowych (zwanych dalej: Transakcjami) kartą kredytową Visa Comfort Plus ze stałą spłatą wydaną do Umowy (...) o łącznej wartości co najmniej 300 zł w danym miesiącu kalendarzowym".

   Usuń
  2. Super. Dziękuję. I to właśnie wyślę, odwołując się. pozdrawiam

   Usuń
 23. Jak zamknąć tam kartę, konieczna wizyta w banku ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...