Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 800 zł z kartą kredytową Visa w Santander Banku (V edycja)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.05.2022

800 zł z kartą kredytową Visa w Santander Banku (V edycja)

Santander Bank przygotował nową edycję promocji karty kredytowej.

800 zł z kartą kredytową Visa w Santander Banku (V edycja)
Do wzięcia czeka 1-procentowy zwrot za płatności kartą (do 600 zł) oraz 2 łatwe bonusy po 100 zł każdy. W sumie daje to tytułowe 800 zł (o 100 zł więcej, niż w poprzedniej odsłonie promocji).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Niniejszą okazję do bankobrania z kartą kredytową w roli głównej możesz połączyć z promocją konta osobistego w Santander Banku i dzięki temu zyskasz jeszcze więcej. A przypomnę: do wzięcia czekają bonusy o wartości co najmniej 480 zł za Konto Jakie Chcę.

800 zł z kartą kredytową Visa od Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 30.04.2022 r. nie posiadała karty kredytowej Visa Akcja Pajacyk, ani karty kredytowej Visa Platinum w Santander Banku, a także do dnia 30.03.2022 r. nie złożyła rezygnacji z karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk, ani karty kredytowej Visa Platinum.

Posiadanie konta osobistego czy nawet karty kredytowej w Santanderze (ale innego typu) nie jest przeszkodą do skorzystania z poniższej propozycji. Zwróć jednak uwagę, że zgodnie z regulaminem:
"Zamiana dowolnej karty na kartę kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” albo Visa Platinum nie będzie uwzględniana w tej promocji"


💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję karty kredytowej w Santander Banku, sprawdź jak zyskać jedną z trzech nagród za kartę kredytową Citi Simplicity (do wyboru: 400 zł do Biedronki lub 600 zł do Allegro, lub 660 zł w bonusach pieniężnych), 400 zł do Allegro od Millennium albo 400 zł do Allegro od BNP Paribas.

Nagrody w promocji Santander Banku. W promocji uzyskać można bonusy pieniężne:
 • 100 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową Visa Silver Akcja Pajacyk albo kartę dodatkową Visa Platinum (wydaną do rachunku głównej karty kredytowej objętej niniejszą promocją: Visa Silver "Akcja Pajacyk" albo Visa Platinum); 
 • 100 zł za uruchomienie usługi Fast Cash (co to jest i jak z tego skorzystać wyjaśniam nieco niżej) oraz
 • do 600 zł w postaci zwrotu za płatności kartą Visa Akcja Pajacyk lub Visa Platinum - Santander Bank oddawać będzie 1% sumy transakcji wykonanych kartą (przez rok, w każdym miesiącu kalendarzowym zdobyć można maksymalnie 50 zł).

  Czym jest dodatkowa karta kredytowa? 


  Kartę kredytową (główną) otrzymuje wyłącznie osoba, która musi wykazać się zdolnością kredytową i to ona zwiera umowę z bankiem o limit kredytowy takiej karty, więc i na niej spoczywają zobowiązania (do spłaty wykorzystanych środków). Osoba posiadająca już główną kartę kredytową może jednak wydać dodatkową kartę (do swej głównej karty kredytowej) dla bliskiej i zaufanej osoby, by ona mogła korzystać z limitu głównej karty. Za spłatę środków wykorzystanych dodatkową kartą odpowiedzialność nadal ponosi posiadacz głównej karty.

  Fast Cash - co to jest?


  Fast Cash to możliwość wypłaty środków z limitu karty kredytowej zanim bank prześle Ci kartę. Polega to na wykonaniu przelewu z karty kredytowej. O ile jednak taki przelew standardowo słono kosztuje (prowizja wynosi 4%, min. 10 zł), to w przypadku usługi Fast Cash realizowany jest za 0 zł. Z Fast Cash skorzystać można jednak tylko w momencie wnioskowania o kartę - jeśli zostanie ona przyznana, to środki automatycznie bank przeleje na Twe konto. Każdy późniejszy przelew z karty kredytowej będzie już traktowany jako standardowy, czyli będzie trzeba się liczyć ze wspomnianą prowizją.

  Ponadto przelew z rachunku karty kredytowej w Santander Banku w ramach usługi Fast Cash uznawany jest przez bank jako transakcja bezgotówkowa, więc dla tego typu operacji obowiązywać będzie okres bezodsetkowy - w tym czasie środki będzie można zwrócić bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów (w postaci prowizji czy odsetek).

  Wypłata nagród. Zwroty 1% od płatności kartą, jak i również bonusy po 100 zł mają być wypłacone na rachunek głównej karty kredytowej. Spowodują zatem spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu kredytowego bądź nadpłatę. W tym drugim przypadku pamiętaj, że te środki najlepiej wówczas wydać (wykonując płatności kartą), niż robić wspomniany, kosztowny przelew czy wypłacać gotówkę z bankomatu (bo to też do tanich nie należy).
  💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, sprawdź poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

  Zasady promocji 800 zł z kartą kredytową Visa - V edycja


  By wziąć udział w promocji:
  • najpóźniej do 28.10.2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub kartę kredytową Visa Platinum i w ww. terminie zawrzyj umowę o tę kartę; 
  • podaj bankowi swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy;
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych oraz wyraź zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną oraz zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

  Za samo przyznanie Ci karty kredytowej przez bank jeszcze nic nie uzyskasz, ale otworzysz sobie drogę do nagród pieniężnych o łącznej wartości 800 zł.

  Zwrot 1% za płatności kartą Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum


  Nagroda za płatności ma być przyznawana przez 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych (maksymalnie 50 zł na miesiąc), zaczynając od daty zawarcia umowy o główną kartę kredytową Visa.
  Przykładowo: dla umowy zawartej 20.05.2022 r. zwrot ma być naliczany za płatności wykonane w okresie od 20.05.2022 do 31.04.2023 r. Zatem umowę o kartę warto zawierać na początku miesiąca kalendarzowego, bo wtedy jest więcej czasu na wykonywanie transakcji w pierwszym miesiącu kalendarzowym.

  Do zwrotu 1% Santander Bank zaliczy płatności kartą główną, jak i dodatkową, wykonywane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Są jednak wykluczenia -  na zwrot nie ma co liczyć w przypadku takich transakcji, jak:
  "a) płatności w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna (transakcje quasi Cash), 
  b) płatności w punktach posiadających następujące kody kategorii akceptanta: 4829, 6012, 6051, 6211, oraz 8999 o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna), 
  c) płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket"

  Wypłata zwrotów przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania płatności kartą.

  Bonus 100 zł za kartę dodatkową do karty Visa


  W celu uzyskania premii umowę o kartę dodatkową zawrzeć należy najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o główną kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk albo Visa Platinum. By to zrobić, z osobą dla której ma być wydana dodatkowa karta, trzeba się wybrać do placówki Santander Banku.

  Na wypłatę bonusu będzie trzeba zaczekać do 28.02.2023 r. (warunkiem jest nierozwiązywanie umowy o kartę dodatkową co najmniej do 31.01.2023 r.).

  W promocji zdobyć można tylko jeden taki bonus (bez względu na liczbę wydanych kart dodatkowych).

  Bonus 100 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash


  Jak już wspomniałem, z tej usługi skorzystać można wyłącznie przy składaniu wniosku o główną kartę kredytową Visa (Akcja Pajacyk lub Platinum). Przelew jaki należy zlecić na potrzeby uzyskania tego bonusu musi wynosić co najmniej 1 000 zł.

  To także nagroda jednorazowa, którą bank wypłaci do 28.02.2023 roku.

  Karta kredytowa w Santander Banku - prześwietlenie oferty


  Na uczestników promocji czeka jeszcze jedna korzyść, bo w jej regulaminie znaleźć można następujący zapis:
  "W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłat miesięcznych za kartę w pierwszym roku"

  Zatem w tym okresie posiadacz karty kredytowej nie musi się niczym martwić. Standardowo za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk Santander Bank nalicza opłatę miesięczną w wysokości 7,50 zł, z której zwalnia wykonanie min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty.

  Identyczne zasady (dot. zwolnienia z opłat przez pierwszy rok oraz tego jak unikać opłat w późniejszym okresie) obowiązują w przypadku karty kredytowej Visa Platinum, acz różnica jest w wysokości potencjalnej opłaty miesięcznej - to 42 zł.

  Karty dodatkowe do karty kredytowej Visa Akcja Pajacyk, jak i Visa Platinum wydawane są za 0 zł i bank nie pobiera opłat miesięcznych (bez warunków).

  Regulamin promocji nie wskazuje konkretnego sposobu składania wniosków o kartę kredytową w promocji, więc można to zrobić np. przez bankowość internetową (jeśli ktoś już posiada dostęp do takowej - jeśli nie to przypomnę, że warto otworzyć przy tej okazji Konto Jakie Chcę z bonusami o wartości do 580 zł ) albo w placówkach Santander Banku.

  Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

  Przydatne dokumenty:

  16 komentarzy:

  1. co znaczy 'osoba nie złożyła rezygnacji'? czy to znaczy że jak kiedyś mialem to nei można brać udziału w promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak ktoś miał kartę i zrezygnował to go wyklucza. Tak samo wyklucza jak ktoś ma teraz więc takim ekwilibrystycznym określeniem wyeliminowali każdego kto kiedykolwiek miał już kartę Visa Pajacyk albo Platinium.

    Usuń
  2. Wygląda na to, że osoby które kiedykolwiek posiadały Visę Silver Akcja Pajacyk są wykluczone z tej promocji.

   OdpowiedzUsuń
  3. Czy jak się ma kredyt hipoteczny to się załapię

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. A widzisz jakieś wykluczenia?

    Usuń
   2. Wykluczać może tylko posiadanie karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” albo Visa Platinum.

    Choć oczywiście druga kwestia - ale to już bardziej praktyczna - to zdolność kredytowa.

    Usuń
  4. czyli chodzi o to, że ja mam kartę np visa pajacyk a teraz ktoś podepinie się pod moją kartą jako dodatkową i tak osoba jest osobą "nową"?

   OdpowiedzUsuń
  5. Czy jeśli wezmę 5000 z fast cash to za to też będzie 1% jako płatność kartą kredytową?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Moneyback jest za płatności kartą. A fast cash jest przelewem.

    Usuń
  6. Hej, czy bank wymaga przekazania źródła dochodu? W citi banku niestety trzeba przekazać umowę albo inne dokumenty

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zależy. Jak masz wpływy na konto to możesz mieć przygotowaną ofertę i wtedy wszystko idzie szybko bez zaświadczeń czy czegokolwiek innego.

    Jak nie masz takiej oferty to różnie - zależy co algorytm przy analizie kredytowej wskaże. Może się uda też bez dokumentów.

    Usuń
  7. W poczcie wewnętrznej Banku napisałam zapytanie czy mogę wziąć udział w tej promocji gdyż mam wątpliwości co do interpretacji jej regulaminu. Odpowiedź brzmi tak - kartę Visa Silver akcja Pajacyk wypowiedziałam 1 marca 2022r. Zamierzam zatem wnioskować o kk i w przypadku jakichś problemów posłużyć się tą odpowiedzią. Dobrze myślę?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Oczywiście że tak. Masz odpowiedź więc masz asa w rękawie.

    Usuń
  8. Czy przelew za pomocą usługi Fast Cash może być na konto osobiste w innym banku

   OdpowiedzUsuń
  9. Czy płatności blikiem będą wliczały się w obrót karty do naliczenia moneyback?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W Santander Banku z Blikiem powiązać można tylko konto osobiste. Karty kredytowej pod Blika podpiąć się nie da (jak w większości banków - jedynym wyjątkiem, który kojarzę, jest Bank Millennium).

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

  Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...