Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł do wydania na Allegro w prezencie za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Santander Banku (+ 580 zł w bonusach dla rodzica)

⭐ 700 zł od: Santandera oraz BNP Paribas900 zł od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

20.05.2022

50 zł do wydania na Allegro w prezencie za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Santander Banku (+ 580 zł w bonusach dla rodzica)

Oto druga edycja promocji, w której Santander Bank nagradza założenie konta dla dziecka.

Promocja "50 zł na Allegro za konto dla dziecka - edycja II"
Jak w poprzedniej edycji, tak i teraz do wzięcia czeka bon 50 zł do Allegro. A to już kolejna okazja do bankobrania z tym bankiem, bo przypomnę, że rodzic (tudzież właściwie każda osoba pełnoletnia) może zgarnąć aż 580 zł na start za konto dla siebie.Promocja "50 zł na Allegro za konto dla dziecka - edycja II"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, posiadająca konto osobiste w Santander Banku, której dziecko na dzień 18.05.2022 r. (dla którego będzie założone konto w promocji) nie miało innego konta osobistego w Santander Banku.

💡 Jeśli jako osoba pełnoletnia jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku dla siebie, sprawdź jak zyskać 300 zł premii i nawet 280 zł w bonach na zakupy. Po otwarciu go, otworzysz sobie drogę do dodatkowej nagrody - 50 zł do Allegro za konto dla dziecka.


Limit nagród
. Choć promocja konta dla dzieci ma być dostępna do 12.06.2022 r., to należy uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród, gdyż bank przygotował się na wydanie maksymalnie 1 000 sztuk bonów o wartości 50 zł każdy (komunikat o ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji ma się pojawić tutaj).

Zgodnie z regulaminem promocji:

"O kolejności przyznawania e-kodów będzie decydowała kolejność rejestracji na stronie promocji."


Zasady promocji
. By wziąć udział w akcji "50 zł na Allegro za konto dla dziecka - edycja II" i zdobyć bon na zakupy w największym serwisie zakupowym w Polsce:

 • sprawdź (nieco niżej wyjaśniam jak to można zrobić) czy masz zgody na: 
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu: 
  • kontakt telefoniczny w celach marketingowych,
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz 
  • czy nie wyrażasz sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank;
 • najpóźniej do 12.06.2022 r.:
  • zarejestruj się na stronie promocji;
  • za pośrednictwem bankowości internetowej złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla swego dziecka (wraz z dostępem do bankowości elektronicznej - w przypadku dzieci w wieku od 13. do 17. roku życia) i także w taki sposób podpisz umowę;
 • do 12.06.2022 r. wyraź zgodę na kontakt z Twoim dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym 
 • w przypadku otwierania konta dla dziecka do 12. roku życia do 30.06.2022 r. zapewnij wpływ na konto dziecka w wysokości min. 50 zł lub
 • w przypadku otwierania konta dla dziecka w wieku od 13. do 17. roku życia podpisz umowę o kartę do konta dziecka oraz dopilnuj, by do 30.06.2022 r. Twe dziecko wykonało min. jedną płatność kartą wydaną do jego konta lub Blikiem z konta dziecka.


Nagrody w formie kodu do wykorzystania na Allegro mają być przesłane SMS-em lub wiadomością w bankowości elektronicznej banku najpóźniej do 8.07.2022 r.

Na koniec dobra wiadomość dla rodziców więcej, niż jednego dziecka:

"W promocji możesz otrzymać klika nagród, po jednej za każde pierwsze konto dla każdego z Twoich dzieci".

 

Jak sprawdzić i ewentualnie zmienić wymagane zgody?  


Zrobisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej, przechodząc następujące ścieżki: Ustawienia => Zgody oraz Ustawienia =>Forma otrzymywania korespondencji.

Konto dla dziecka w Santanderze - szczegóły oferty


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard (wydawaną do konta) nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Wie ktoś czy jak chcę otworzyć konta dla 2 dzieci to muszę 2 razy zarejestrować się na stronie promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dla każdego dziecka osobno.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...