Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń karty kredytowej Citibanku: od 200 do 300 zł dla polecającego + nagroda gwarantowana dla poleconego

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

26.05.2022

Program poleceń karty kredytowej Citibanku: od 200 do 300 zł dla polecającego + nagroda gwarantowana dla poleconego

Citibank przygotował nową edycję programu poleceń karty kredytowej.

Program poleceń karty kredytowej Citibanku
Tym razem jest to okazja do bankobrania dla obecnych klientów, bo bank płaci od 200 do 300 zł za skuteczną rekomendację karty kredytowej. A polecać jest o tyle łatwiej, że nowy klient może zgarnąć nagrody o wartości 400 lub 600 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

W sytuacji, gdy już posiadasz kartę kredytową Citibanku, to poniżej dowiesz się w jaki sposób zyskać dzięki skutecznym poleceniom.

Jeśli zaś nie masz jeszcze karty kredytowej z logo Citi, to możesz skorzystać z polecenia kogoś ze znajomych lub członka rodziny, będącego posiadaczem takiej karty i wtedy ta osoba zgarnie bonus za polecenie (co najmniej 200 zł), a do Ciebie trafi jedna z poniższych nagród. Jeśli jednak takiej osoby nie znasz... to z dowolnej z poniższych promocji możesz skorzystać też bez polecenia. A na osobę wyrabiającą kartę kredytową w Citibanku czeka do wyboru:


Citibank: program poleceń karty kredytowej


Dla kogo promocja? Osobą polecającą może być posiadacz dowolnej, głównej karty kredytowej wydanej przez Citibank.

Nagrody. Za skuteczną rekomendację Citibank zapłaci osobie polecającej - wysokość premii zależy od liczby osób skutecznie poleconych. I tak regulamin programu poleceń przewiduje:
"• nagrodę w postaci zasilenia rachunku Karty w wysokości 200 PLN za każdego Poleconego - w przypadku od jednego do dwóch Poleconych (...), 
• nagrodę w postaci zasilenia rachunku Karty w wysokości 250 PLN za każdego Poleconego - w przypadku od trzech do czterech Poleconych (...), 
• nagrodę w postaci zasilenia rachunku Karty w wysokości 300 PLN za każdego Poleconego - w przypadku od pięciu i więcej Poleconych (...)"

Polecający może zgarnąć maksymalnie 10 nagród za polecenia. Do tych premii bank funduje też dodatkowe nagrody pieniężne, będące równowartością należnego podatku (który przekaże do właściwego urzędu skarbowego za klienta).

Z kolei osoba polecona, wnioskując o kartę kredytową z polecenia, będzie miała możliwość wyboru udziału w jednej z promocji dla osób wnioskujących o kartę - do prześwietleń tych promocji linkuję powyżej.

Zasady programu poleceń Citibanku


By wziąć udział w promocji i jako osoba polecająca uzyskać premię za skuteczne polecenie:
 • zarejestruj się na stronie programu poleceń
 • uzyskany kod polecenia przekaż osobie poleconej, by ta do 30.10.2022 r. złożyła wniosek o kartę kredytową Citibanku, przy okazji podając wspomniany kod polecenia oraz wyrażając przy tym zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu (w praktyce chodzi o poinformowanie polecającego o spełnieniu warunków promocji przez poleconego - jest to niezbędne do rozliczenia uczestnictwa w programie poleceń przez bank oraz do otrzymania nagrody przez polecającego).

Kto brał udział w poprzedniej edycji programu poleceń karty kredytowej Citibanku, ten może zauważyć, że nastąpiła zmiana w sposobie poleceń - teraz odbywa się to za pomocą kodu poleceń (a nie, jak wcześniej, za pomocą linka polecającego).

Premię za polecenie otrzymasz, jeśli osoba polecona poda Twój kod polecenia przed złożeniem wniosku o kartę kredytową za pośrednictwem dedykowanej strony (tylko tam można podać kod polecenia), zawrze umowę z Citibankiem i aktywuje otrzymaną kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

O przyznaniu premii dla polecającego, Citibank powiadomi za pomocą wiadomości w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Premia wpłynąć ma na rachunek karty kredytowej polecającego - pod warunkiem, że aktywne będą nadal zarówno karta kredytowa osoby polecającej, jak i karta kredytowa osoby poleconej.

Wpływ premii spowoduje spłatę wykorzystanego limitu na karcie kredytowej lub nadpłatę.

Jakie warunki będzie musiała spełnić osoba polecona, by zgarnąć nagrodę dla siebie (w postaci, którą wybierze)? Szczegółowo zasady każdej z promocji opisuję w dedykowanym jej wpisie z prześwietleniem warunków.

💡 Jeśli chcesz komuś polecić kartę kredytową, a ta osoba z takową jeszcze nie miała do czynienia, koniecznie podrzuć jej poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które trzeba znać. Dzięki temu dowie się, że nawet jeśli na swej stronie bank podaje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty kredytowej Citi Simplicity wynosi obecnie 22,29%, to w praktyce da się tak korzystać z karty, by nie ponosić jakichkolwiek kosztów (ani odsetek, ani opłat).


Jak zyskać jeszcze więcej?


Na koniec dodam, że Citibank premiuje również otwarcie konta osobistego. Do wzięcia czeka premia 270 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto. A dla osób, które wraz z otwieranym kontem wyrobią też kartę kredytową (choćby z polecenia), to wpaść może jeszcze moneyback (oprócz którejś z wymienionych nagród za skorzystanie z karty kredytowej). Bank zwraca bowiem dodatkowo 1% od płatności kartą - w ten sposób można uzyskać do 100 zł. W optymalnym scenariuszu nowy klient, który zdecyduje się zarówno na konto i kartę kredytową, zyskać może nagrody o wartości od 770 do 970 zł. Chociaż można zyskać... jeszcze więcej. Citibank serwuje bowiem jeszcze jedną, alternatywną promocję z kontem osobistym w roli głównej - to okazja do bankobrania z kontem Citigold, za założenie którego można zgarnąć aż 3000 zł premii + 5,5% na lokatach (sumując premię i odsetki z lokat, łącznie można uzyskać 5-cyfrową kwotę; acz tu trzeba mieć na względzie, że konto Citigold to konto z kategorii prestiżowych, więc aby skorzystać z tej promocji trzeba dysponować kwotą min. 450 tys. zł, bo właśnie tyle trzeba ulokować w Citibanku na potrzeby promocji).

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi, zapisując się na niezawodne źródło powiadomień, czyli newsletter dla Czytelników bloga:

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Czyli nie wystarczy polecić komukolwiek bo osoba polecona musi spełnić wymóg karencji jeśli kiedyś posiadała kartę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdy osoba polecona dokona wyrobienia karty kredytowej to czy osoba polecająca może już zamknąć swoje konto z kartą kredytową

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy w jakiś sposób można połączyć program poleceń z aktualną promocją https://bankobranie.blogspot.com/2022/05/premia-300-zl-za-karte-citi-simplicity.html i uzyskać dodatkową nagrodę dla osoby poleconej?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...