Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Getinie: 5% do 400 tys. zł - edycja 6/2022

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.05.2022

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Getinie: 5% do 400 tys. zł - edycja 6/2022

Promocyjne oprocentowanie 5% w skali roku dostępne jest do 400 tys. zł (dla "nowych środków") i gwarantowane na okres trzech miesięcy.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku
Po tym jak przed weekendem Getin Bank zaproponował wyższe oprocentowanie na lokacie (do 5,5%), teraz przyszedł czas na podwyżkę stawki na koncie oszczędnościowym.

[Edycja opisywana w niniejszym wpisie już się zakończyła. Sprawdź kolejną edycję promocji oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku, którą opisuję tutaj.]

Promocyjne oprocentowanie dla nowych środków na koncie oszczędnościowym w Getin Banku obowiązuje wyłącznie dla osób, które posiadają (lub założą) konto osobiste w Getinie. Można je założyć przy okazji otwierania Elastycznego Konta Oszczędnościowego (jak utrzymać Konto Proste Zasady, czyli konto osobiste w Getinie, za 0 zł - o tym piszę nieco niżej). 

Jeśli nie chcesz otwierać konta osobistego, to sprawdź wspomnianą lokatę na której można uzyskać od 4,5% w skali roku na 3 miesiące do 5,5% w przypadku lokaty rocznej (w przypadku lokaty nie ma już wymogu korzystania z jakichkolwiek produktów Getinu - także konto osobiste nie jest wymagane).

Getin Bank: Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 5%


Główne cechy najnowszej edycji promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Getinie to:
 • oprocentowanie dla nowych środków: 5,0% w skali roku dla kwoty do 400 000 zł;
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni, liczone od dnia spełnienia wszystkich warunków, którymi są: 
  • posiadanie bądź założenie (jeżeli ich jeszcze nie posiadasz) konta osobistego i Elastycznego Konta Oszczędnościowego w Getinie, 
  • wyrażenie zgód: "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (...) oraz (...) równocześnie możliwość prowadzenia marketingu (...)" i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingu bezpośredniego banku oraz 
  • wpłacenie pierwszych, nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku od 9. do 26.05.2022 r. (to okres przystąpienia do promocji; promocyjne oprocentowanie będzie Ci przysługiwać przez wspomniane 92 dni). 

Z promocji oprocentowania skorzystać mogą wyłącznie osoby posiadające indywidualne konto oszczędnościowe. Jeśli dopiero teraz staniesz się klientem Getinu, to w praktyce każde wpłacone przez Ciebie środki będą uznane jako "nowe środki".

W przypadku obecnych klientów banku potrzeba nieco więcej sprawdzić i policzyć (szczegóły poznasz w części niniejszego wpisu zatytułowanej: "Jak wyliczyć nowe środki w Getin Banku?").

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku - szczegóły oferty


Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) to rachunek oszczędnościowy w Getin Banku prowadzony za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). W miesiącu kalendarzowym wyłącznie pierwszy przelew z konta oszczędnościowego jest za 0 zł. Za drugi i każdy kolejny przelew w tym samym miesiącu kalendarzowym bank pobiera opłatę w wysokości 9 zł (wyjątkiem są zasilenia lokaty z rachunku oszczędnościowego - gdy we wniosku o lokatę jako konto do zasilenia lokaty wskażesz konto oszczędnościowe, to wtedy opłata nie będzie pobrana).

Naliczanie odsetek następuje za każdy dzień, na koniec którego środki znajdują się na rachunku (i na każdy taki dzień bank wylicza saldo "nowych środków"). Kapitalizacja odsetek (czyli ich wypłata na konto oszczędnościowe) realizowana jest na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.
💡 Środki deponowane na rachunkach w Getin Banku objęte są 100-procentową ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Bankowy Fundusz Gwarancyjny - co to jest, jak działa, co nam daje i ile gwarantuje.


Z kolei konto osobiste (Konto Proste Zasady), które trzeba założyć w Getinie (jeśli konta osobistego w tym banku jeszcze nie masz), by uzyskać promocyjne oprocentowania na koncie oszczędnościowym, charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0/9 zł za prowadzenie konta oraz 0/5 zł za kartę wydaną do konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty do konta ze standardowym wizerunkiem (w przypadku kart z wizerunkiem niestandardowym, a więc wybranym z katalogu kart, bank za wydanie i wznowienie karty pobierać będzie 10 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł.

Jak wyliczyć nowe środki w Getin Banku? 


Na początek sprawdź jakie konto oszczędnościowe w Getin Banku posiadasz. Promocyjne oprocentowanie dla nowych środków uzyskać można tylko na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (EKO).

W sytuacji, gdy posiadasz "zwykłe" konto oszczędnościowe, niezbędnym jest jego zmiana na Elastyczne Konto Oszczędnościowe (można to zrobić w placówce banku, poprzez infolinię lub w bankowości internetowej; zmiana wejdzie w życie od kolejnego dnia).

Nowe środki dla Getin Banku - zgodnie z regulaminem promocji - to:
"środki na EKO, które wpłacisz po dacie salda początkowego, czyli po 5.05.2022 r. – są one nadwyżką nad saldem początkowym na EKO oraz jednocześnie nad saldem początkowym na produktach depozytowych. Jeżeli 5.05.2022 r. nie masz EKO, to nadwyżkę wyliczamy nad saldem początkowym na najstarszym indywidualnym koncie oszczędnościowym z kapitalizacją miesięczną."   

Saldo początkowe wyliczane jest na 5.05.2022 roku
- jest to suma środków zgromadzonych na koniec tego dnia na wszystkich produktach depozytowych (pod uwagę brane są rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne i IKE w Getin Banku, których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem).

Środki te należy utrzymywać w Getinie przez cały okres korzystania z promocyjnego oprocentowania na EKO, gdyż wyłącznie nadwyżka środków (wobec salda początkowego) będzie objęta promocyjnym oprocentowaniem.

Pamiętaj jednak, że wpłacenie "nowych środków" nie jest jedynym warunkiem załapania się na promocję. Udziału w obecnej edycji nie można łączyć z poprzednimi edycjami promocji oprocentowania dla nowych środków, wskutek czego nie da się jednocześnie korzystać z nowej oraz z którejkolwiek poprzedniej edycji. Miej też na uwadze, iż:
"Z oferty nie możesz skorzystać, jeżeli w okresie od 9.05.2022 r. do 26.05.2022 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”", 

"Nie możesz korzystać z więcej niż jednej edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” jednocześnie" 

oraz to, że
"Oferta nie łączy się z poprzednimi edycjami Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz z Ofertą Specjalną „Podwyższamy oprocentowanie”." 

Jeśli posiadasz kilka Elastycznych Kont Oszczędnościowych, to promocja obowiązywać będzie tylko na jednym (najstarszym) z posiadanych przez Ciebie rachunków.

W ostatnim czasie sporo się dzieje jeśli chodzi o oferty banków dla oszczędzających. Zmian nie musisz śledzić samodzielnie - zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga. To niezawodny sposób otrzymywania informacji o promocjach bankowych (a przy tym zero spamu):

Przydatne dokumenty: 

67 komentarzy:

 1. jesli mam aktywna promocje 02/2022 do 22.05 to bede po tej dacie moc wziac udzial w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie nie.

   "Z oferty nie możesz skorzystać, jeżeli w okresie od 9.05.2022 r. do 26.05.2022 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”",

   Usuń
  2. Z oferty nie mo esz skorzysta , je eli w okresie od 9.05.2022 r. do 26.05.2022 r. zako czył si na Twoim EKO okres trwania wcze niejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe rodki na Elastycznym Koncie Oszcz dno ciowym”.

   Usuń
  3. Spróbuj wykonać przelew bezpośrednio z konta EKO do innego banku - w moim przypadku przy próbie wykonania takiego przelewu (przed ostatecznym potwierdzeniem) pojawiła się oferta lokaty zawrotnej do wyboru na 2 lub 4 miesiące.

   Usuń
 2. Dzień dobry Panie Złotówa, ostatnia otrzymałem od Ciebie kod polecający Getinu i dzisiaj podpisałem kurierowi umowę o konto. We wniosku dodałem opcję założenia konta oszczędnościowego (wtedy było jeszcze 4%). Orientujesz się czy po atkywacji konta będę miał już 5% dla nowych środków? Tak mi się wydaje, bo chyba samo konto jest niezależne od konta oszczędnościowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba skorzystanie z lokaty bez konta eliminuje z korzystania z promocji za polecenie. Trzeba mieć już dostęp.

   Usuń
  2. Data otwarcia konta osobistego i oszczędnościowego jest bez znaczenia. Jeśli nic na EKO nie wpłacałeś to teraz możesz aktywować 5%. Pierwszy wpływ na EKO to uruchamia.

   Usuń
  3. Ale ja z lokaty nie korzystałem, otworzyłem konto w piątek, dzisiaj podpisałem umowę. I moje pytanie brzmi czy powinienem mieć 5%?

   Usuń
  4. Czy jest jeszcze ta promocja z polecenia, czy już niema?

   Usuń
  5. Anonimowy9 maja 2022 12:23
   jak nic na Eko nie wpłacałeś to teraz wpłać i będziesz mieć 5%

   Usuń
  6. Promocja „Polecam Proste Zasady XV edycja” (dalej: „Promocja”) obowiązuje do 31.05.2022 r.

   Z Promocji skorzystać mogą Obecni Klienci i Nowi Klienci w rozumieniu określonym w Regulaminie Promocji. Warunki skorzystania, nagrody i szczegóły Promocji znajdują się w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie getinbank.pl oraz w placówkach.

   Usuń
 3. Czy do nowych środków doliczają się środki z lokat bez konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się nadwyżka ponad saldo z 5.05. Obojętnie czy to kasa na kontach, lokatach itd.

   Usuń
  2. Środki na koncie osobistym nie są brane pod uwagę.

   Usuń
 4. Getin walczy sam z sobą.

  OdpowiedzUsuń
 5. To wygląda jakby GNB powoli żegnał się z rynkiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Który raz? I ciągle istnieją i świetnie się mają.

   Usuń
  2. Walka na całego, a pojutrze kończą się oferty w wielu bankach. Zobaczymy, czy im doròwnają.

   Usuń
  3. Facto też przysłało maila. Od środy ma być 4% na 1 mies. i 4,5% na 3, 6, 9 mies. A na dłużej 5%.

   Usuń
 6. Strach tam trzymać pieniądze. Niby NFG daje gwarancję wypłacalności. No ale nie dla takiego dużego banku. Kto wie ile potrwa wypłacanie wszystkich pieniędzy... może i rok, dwa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Środki muszą być zwracane w ciągu 7 dni roboczych. Innej opcji nie ma. Proces niejednokrotnie już sprawdzany w przypadku upadków SKOK-ów czy SK Banku. Czytelnicy bloga potwierdzali, że działało to sprawnie.

   A swoją drogą bardziej realnym scenariuszem - jeśli już coś miałoby się wydarzyć - wydaje się zapewne powtórzenie historii z Idea Bankiem, który został przejęty (przez Pekao). Przypomnę: nikt, kto środki deponował w Idea Banku, ani grosza z nich nie stracił. A po przejęciu wszystkie umowy były kontynuowane (bo inaczej być nie mogło), więc kto zawczasu założył lokaty w Idea Banku (z całkiem dobrym wtedy oprocentowaniem), ten ostatecznie był beneficjentem. Należne odsetki dostał :)

   Doprowadzenie do upadłości banku (np. takiego jak Getin) w obecnych czasach nie jest praktykowane (zwłaszcza, gdy ten bank ma już kuratora, więc sytuacja jest kontrolowana), bo i koszty tego byłyby zbyt duże. A sam bank (z racji bazy klientów, udzielonych kredytów itd.) wydaje się też atrakcyjnym do ewentualnego przejęcia.

   Usuń
  2. Założysz lokatę/konto oszcz. w Getin, kasę tą wyjmiesz z Pekao, PKO lub innego Santandera. Tyle w temacie płaczki spamerzy.

   Usuń
 7. Cześć, ja biorę udział w edycji marcowej, z marnym na obecną chwilę oprocentowaniem 3%. Kończy się ona dopiero pod koniec czerwca. Myślicie że jakbym w ogóle zamknął EKO, a zaraz potem ponownie otworzył, to by przeszło? W sensie czy wówczas liczyło by 5 % na oszczędnościowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nic nie zmieni.

   Usuń
  2. Spróbuj wykonać przelew bezpośrednio z konta EKO do innego banku - w moim przypadku (też brałem udział w promocji z 3%) przy próbie wykonania takiego przelewu (przed ostatecznym potwierdzeniem) pojawiła się oferta lokaty zawrotnej do wyboru na 2 lub 4 miesiące.

   Usuń
  3. Wykonaj przelew wszystkich środków ale z datą np na następny dzień. Wskoczy Ci dobra promocja.

   Usuń
 8. Przed chwilą byłem w Getinie i otrzymałem wiadomość, że środki z innego banku najpierw trzeba przelać na Konto Proste Zasady i dopiero z tego konta na Elastyczne. Jeśli przeleje się bezpośrednio na Elastyczne promocja nie zadziała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niech pokaże taki wymóg w regulaminie.

   Placówki bankowe wszystkich banków powinny być zamknięte za niekompetencję ludzi których tam zatrudniają.

   Usuń
 9. Rośnie również oprocentowanie nowych środków na koncie mega oszczędnościowym. Kolejna edycja promocji potrwa od 10 maja do 9 czerwca. Premiowe oprocentowanie w wysokości 4 proc. w skali roku obowiązywać będzie przez 4 miesiące dla maksymalnego salda do 200 tys. zł, pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów min. 2 tys. zł na konto osobiste w Alior Banku. W przypadku braku spełnienia tego warunku oprocentowanie wyniesie 3 proc. w skali roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A okaty w Aliorze nawet na 5 procent.

   Usuń
  2. Ale taka lokatę można założyć tylko raz. Złotowa jak zwykle spóźniony.

   Usuń
  3. Ptok a widziałeś jakie warunki są tej lokaty mobilnej? Wymyślili lokatę na którą raczej mało kto w ogóle się załapie. Tak żeby było że wow, mamy 5%.

   Usuń
  4. więcej szczegółów jak kogoś interesuje ad propozycji Aliora od jutra jest na onecie w części biznes

   Usuń
  5. To że o nowych ofertach banki informują z wyprzedzeniem to też jakaś nowość. Wcześniej takich przecieków nie było.

   Usuń
 10. Kiedyś był post o kartach kredytowych, mogę prosić link?

  OdpowiedzUsuń
 11. Można się załapać na dodatkową premię za otwarcie konta osobistego? Jest obecnie jakiś program poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 12. Wymogiem uzuskania 5% na EKO jest m.in. posiadanie konta osobistego. Czy może to być standardowe konto Skarbonkowe, czy musi być Konto Proste Zasady, które wymaga spełnienia dodatkowych warunków by było bezpłatne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto skarbonka trzeba mieć konto osobiste

   Usuń
  2. Skarbonka, a nie Skarbokowe, to konto oszczędnościowe, a nie konto osobiste. A trzeba mieć konto osobiste (ROR).

   Usuń
 13. Jeśli bank padnie, to ok-BFG raczej wypłaci . A jeśli bank nie upadnie a mimo to powie : "nie jesteśmy panu wypłacić pańskich pieniędzy, mamy pustą kasę , co nam pan zrobi?" to pozostaje jedynie wyłożyć kasę na sprawę sądową. Przeczytałem uważnie procedurę BFG. Aby uruchomić wypłatę, w banku musi funkcjonować zarząd komisaryczny. W Getinie funkcjonuje normalny zarząd. Ryzyko inwestycyjne jest akceptowalne, gdy można osiągnąć potencjalnie duże zyski a nie 16% rzeczywistej stopy inflacyjnej. Rzeczywista strukturalna stopa inflacyjna, dla gospodarstwa domowego , które zarabia do 4 tys. na osobę netto a więc kupuje głównie artykuły spożywcze i opłaca media wynosi 30 % a tutaj, walcząc o 5 % ponosi się tak wielkie ryzyko !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znów siejesz niepotrzebny ferment bo to twój kolejny komentarz. Jeśli bank tak powie to od razu ogłaszana jest jego upadłość.

   Ryzyko inwestycyjne to masz przy akcjach, obligacjach, funduszach. Lokaty nie są inwestycją.

   Usuń
  2. Nie możesz wiedzieć, który to mój komentarz. Śmiechu warte. "Jeśli bank tak powie to od razu ogłaszana jest jego upadłość."-czyli nie trzeba wniosku o upadłość ze strony KNF ani BFG, po prostu jest mikrofon w ścianach, który uruchamia upadłość ? Wszędzie, gdzie wymagana jest procedura sądowa, orzeczenie nie jest pewne. Ryzyko jest wszędzie, gdy można coś stracić. A jeśli denerwuje cię wolna dyskusja, załóż sobie bloga, najlepiej bez panelu z komentarzami.

   Usuń
  3. Nie wypieraj się swoich komentarzy. Pisałeś że wypłaty z BFG trwają kilka lat.

   Twój komentarz jest tutaj https://bankobranie.blogspot.com/2022/04/getin-bank-eko-4-procent.html?showComment=1651396976236#c5514996008143522905

   Usuń
  4. Sytuacja Getin Noble jest rzeczywiście podbramkowa i obecnie ich akcje szorują dno - po wczorajszej sesji są warte jedynie 19 groszy (-2%)

   Usuń
  5. Rozsądny ciułacz słyszy o przesłance upadłości i omija taki bank. Propagandzista i naiwniak będzie pisał, że nagonka, że przecież jest BFG, że przecież jest dobra zmiana i w uczciwym, katolickim państwie nikt nas nie okradnie i tym podobne dyrdymały.

   Usuń
  6. Ale manipulant i to jeszcze gubiący się w swoich twierdzeniach (co zostało powyzej przez kogoś już wykazane).
   Jestem na nie! 👎

   Usuń
  7. Odwoływanie się do morale, religijności... Człowieku, zakłada się lokatę tam gdzie dają najlepszy procent. Naiwniak to właśnie ten który odpuści.

   A jeśli kupuję w promocjach w sklepach albo zmieniam co rok OC bo mi taniej wychodzi po zmianie? To co? Też jestem zły, nieuczuciowy i postępuje wbrew nauczaniu Kościoła Katolickiego?

   Usuń
  8. Anonimowy12 maja 2022 07:22
   Czy tu masz bloga dla inwestorów giełdowych czy dla osób które korzystają z promocji i lokat?

   PS. 35% swoich oszczędności mam w akcjach. Getinu bym nie kupił (no chyba że czysto spekulacyjnie, ale nie długoterminowo). Ale kasę na EKO w Getinie mam jak najbardziej.

   Usuń
  9. @AUTORYTET MORALNY
   Rozsądny ciułacz idzie tam gdzie jest najlepsza oferta a bezpieczeństwo jak w każdym innym banku (dzięki BFG).

   Usuń
  10. A kto ręczy za BFG ?

   Usuń
  11. @Anonimowy 12 maja 2022 20:54
   Jak dojdzie do tego, że BFG będzie bee, to i to co kisisz w skarpecie nawet na makulaturę się nie nada. No może jak władza ludowa się zlituje, to da Ci tak jak w 1950 roku, za 100 zł nawet całe 1 zł. Trzymaj zatem dalej w tej bezpiecznej skarpecie.

   Usuń
 14. Ale przekombinowanie z poplątaniem, nieźle to wszystko trzeba rozkminić żeby mieć tyle co piszecie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co tu do rozkminy? Prosta piła wpłacić nowe środki. Widać wszystko w szczegółach konta i tyle.

   Usuń
 15. Czy konto oszczędnościowe można mieć w Getin tylko jedno, czy można podzielić oszczędności na kilka kont?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocję można mieć tylko na jednym EKO. Na tym które jest najstarsze

   Usuń
 16. Przelałem nowe środki w dniu 13 maja na konto EKO, które miałem od dawna. Niestety do tej pory promocyjne oprocentowanie się nie uaktywniło. Na infolinię Getin Banku od kilku dni nie mogę się dodzwonić. Coś mogę jeszcze zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, nie można się dodzwonić :( Realny koniec banku :(

   Usuń
  2. Zadaj pytanie poprzez bankowość - odpowiedź przychodzi po kilku godzinach.

   Usuń
 17. Jaki procent oferują na dzień dzisiejszy na zwrotnej?

  OdpowiedzUsuń
 18. Getin Bank nigdy mnie nie zawiódł, jednak jak mówią, wszystko jest do czasu. Mieszkam w Elblągu, 140 tys. mieszkańców, polikwidowane wszystkie placówki tego banku. Chciałam zmienić dane do przelewu środków z lokaty, niestety przez infolinię się nie da takich spraw załatwić. Najbliższa placówka partnerska jest 20 km od Elbląga, w Pasłęku, mieście, które ma niecałe 12.500 tysiąca mieszkańców. No to są cuda po prostu. W poniedziałek wybieram się do tego Pasłęka, mam nadzieję, że tam uda mi się wszystko załatwić, łącznie z zamknięciem konta. Mam nadzieję, że nie odeślą mnie do Gdańska... Po takich doświadczeniach chyba rzeczywiście Getin Bank "się kończy" :( W jakim celu piszę ten post, a no w takim, żeby uświadomić innych, którzy mają w planach zacząć przygodę z Getinem, żeby wcześniej zrobili rezonans, czy podobnych przygód, takich, jak u mnie, nie będzie u nich. Elbląg, miasto 10 razy większe, niż ten Pasłęk, a niestety nic tu odnośnie Getinu nie załatwię :( Szkoda, bo tak, jak napisałam, nigdy wcześniej takich sytuacji nie miałam, a tu wszystkie placówki polikwidowane :( Tym samym, mam nadzieję, że pozytywnie uda mi się rozwiązać "znajomość" z tym bankiem po poniedziałkowej wycieczce...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To można zrobić na klik w bankowości :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...