Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Przyjazny bonus" lub "Super okazja" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

20.05.2022

Uczestniku promocji "Przyjazny bonus" lub "Super okazja" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników dwóch promocji konta osobistego w BNP Paribas.

Finalizacja dwóch promocji konta w BNP Paribas
To czas, gdy organizator promocji rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu pierwszych bonusów pieniężnych. By je otrzymać, należy teraz uzupełnić numer rachunku konta do wypłaty premii. A przy okazji przypominam o tym, jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta - nawet założonego w promocji - w niczym nie przeszkadza). A do zgarnięcia jest 350 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej.

Finalizacja 2 promocji konta w BNP Paribas


Każdą z tych promocji oczywiście opisywałem już na blogu Bankobranie, gdy tylko się one pojawiały. Mowa tu o następujących akcjach:

  • "Przyjazny bonus" z premią pieniężną do 350 zł oraz z bonem do Empiku o wartości 100 zł) oraz
  • "Super okazja" z premią pieniężną do 450 zł.

W podlinkowanych wpisach omówiłem zasady promocji i warunki uzyskania poszczególnych nagród. Kto spełnił określone warunki, ten teraz (organizator dał sobie na to czas do 19.05.2022 r.) powinien otrzymać wiadomość o przyznaniu pierwszych bonusów pieniężnych. To wiadomość bardzo ważna, bo w niej znajdziesz też kod do zalogowania na stronie promocji ("Przyjazny bonus" lub "Super okazja"). Tam właśnie będzie należało podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji - w każdej z promocji wyrobić się tym należy najpóźniej do 25.05. Wypłata pierwszych bonusów przewidziana jest do 31.05.2022 r. 

Nieco niżej podpowiadam co zrobić, jeśli nie dotarł do Ciebie wyczekiwany mail z informacją o nagrodzie. Nim do tego przejdę, podpowiem jednak...

... gdzie obecnie zarobić?


Jeśli spodobał Ci się udział w promocji konta w BNP Paribas, to możesz zyskać równie łatwo (a czasem nawet łatwiej) w promocjach serwowanych przez inne banki. Sprawdź TOP3: najlepsze promocje bankowe na maj 2022 roku, w których do wzięcia czeka 1530 zł.

Co zrobić, gdy brak maila powiadamiającego o przyznaniu premii? 


Jeżeli wiadomości od organizatora promocji konta w BNP Paribas nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to koniecznie sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". W sytuacji gdy jednak i tam nie ma tego maila, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji ("Przyjazny bonus" lub "Super okazja"):
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: przyjaznybonus@bnpparibasplus.pl (w promocji "Przyjazny bonus") lub superokazja@bnpparibasplus.pl (w promocji "Super okazja"). 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych (bo np. przegapisz maila od organizatora), to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulaminy promocji przewidują bowiem scenariusz dla osób, które się spóźnią. W przypadku promocji "Przyjazny bonus" znaleźć można następujący zapis:

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 25.05.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: przyjaznybonus@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 14 kwietnia 2023 r.."


Z kolei w promocji "Super okazja":

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 25.05.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: superokazja@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 6 kwietnia 2023 r" 


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...