Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Przyjazny bonus" lub "Super okazja" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

20.05.2022

Uczestniku promocji "Przyjazny bonus" lub "Super okazja" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników dwóch promocji konta osobistego w BNP Paribas.

Finalizacja dwóch promocji konta w BNP Paribas
To czas, gdy organizator promocji rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu pierwszych bonusów pieniężnych. By je otrzymać, należy teraz uzupełnić numer rachunku konta do wypłaty premii. A przy okazji przypominam o tym, jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta - nawet założonego w promocji - w niczym nie przeszkadza). A do zgarnięcia jest 350 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej.

Finalizacja 2 promocji konta w BNP Paribas


Każdą z tych promocji oczywiście opisywałem już na blogu Bankobranie, gdy tylko się one pojawiały. Mowa tu o następujących akcjach:

  • "Przyjazny bonus" z premią pieniężną do 350 zł oraz z bonem do Empiku o wartości 100 zł) oraz
  • "Super okazja" z premią pieniężną do 450 zł.

W podlinkowanych wpisach omówiłem zasady promocji i warunki uzyskania poszczególnych nagród. Kto spełnił określone warunki, ten teraz (organizator dał sobie na to czas do 19.05.2022 r.) powinien otrzymać wiadomość o przyznaniu pierwszych bonusów pieniężnych. To wiadomość bardzo ważna, bo w niej znajdziesz też kod do zalogowania na stronie promocji ("Przyjazny bonus" lub "Super okazja"). Tam właśnie będzie należało podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji - w każdej z promocji wyrobić się tym należy najpóźniej do 25.05. Wypłata pierwszych bonusów przewidziana jest do 31.05.2022 r. 

Nieco niżej podpowiadam co zrobić, jeśli nie dotarł do Ciebie wyczekiwany mail z informacją o nagrodzie. Nim do tego przejdę, podpowiem jednak...

... gdzie obecnie zarobić?


Jeśli spodobał Ci się udział w promocji konta w BNP Paribas, to możesz zyskać równie łatwo (a czasem nawet łatwiej) w promocjach serwowanych przez inne banki. Sprawdź TOP3: najlepsze promocje bankowe na maj 2022 roku, w których do wzięcia czeka 1530 zł.

Co zrobić, gdy brak maila powiadamiającego o przyznaniu premii? 


Jeżeli wiadomości od organizatora promocji konta w BNP Paribas nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to koniecznie sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". W sytuacji gdy jednak i tam nie ma tego maila, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji ("Przyjazny bonus" lub "Super okazja"):
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: przyjaznybonus@bnpparibasplus.pl (w promocji "Przyjazny bonus") lub superokazja@bnpparibasplus.pl (w promocji "Super okazja"). 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych (bo np. przegapisz maila od organizatora), to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulaminy promocji przewidują bowiem scenariusz dla osób, które się spóźnią. W przypadku promocji "Przyjazny bonus" znaleźć można następujący zapis:

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 25.05.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: przyjaznybonus@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 14 kwietnia 2023 r.."


Z kolei w promocji "Super okazja":

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 25.05.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: superokazja@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 6 kwietnia 2023 r" 


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...