Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit powraca: rekordowe 580 zł do wzięcia za konto osobiste w Santander Banku!

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.05.2022

Hit powraca: rekordowe 580 zł do wzięcia za konto osobiste w Santander Banku!

Jak w poprzedniej edycji, tak i w tej do wzięcia czekają nagrody o rekordowej wartości 580 zł.

Zgarnij 300 zł premii + do 280 zł na zakupy za Konto Jakie Chcę w Santander Banku
W skład pakietu powitalnego dla osób zakładających konto osobiste w Santander Banku wchodzi gwarantowana premia pieniężna 300 zł oraz bony na zakupy (do 280 zł). Tym razem nieco uproszczone zostały warunki do spełnienia (które zresztą w praktyce nie wykraczają poza standardowe korzystanie z konta).Konto w promocjach Santander Banku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem już od jakiegoś czasu, więc na opis niniejszej okazji do bankobrania często trafiają też osoby, które dotąd nie miały do czynienia z podobnymi propozycjami. Na początek więc kilka zdań tytułem wstępu dla tych, którzy pierwszy raz spotykają się z bankobraniem (bo jeśli jesteś stałym Czytelnikiem bloga, to świetnie wiesz, że takie promocje banków to ani nic nowego, ani zaskakującego i zyskać można sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu pod podkreśleniem).

Jeśli pierwszy raz widzisz taką promocję jak ta, to mam klika ważnych informacji dla Ciebie. 

Nie jest to ani loteria, ani konkurs, bo interesują mnie wyłącznie promocje bankowe z gwarantowanymi nagrodami. Regularni bywalcy bloga Bankobranie (a odwiedza go co najmniej 100 tysięcy użytkowników miesięcznie), którego prowadzę już od ponad 8 lat, dobrze ten mechanizm znają. Banki już nie wydają kroci na reklamy w tv lub w prasie, bo wolą zapłacić dopiero za efekt - czyli klientowi, gdy konto jest już otwarte. I przy okazji uzyskują jeszcze satysfakcję tegoż klienta. W ten sposób rozkręciły promocje, jak te niżej omawiane. 

I to też jest odpowiedzią na często pojawiający się komentarz: "nie ma nic za darmo". Oczywiście, że nie ma, bo tu bank płaci dopiero za otwarcie konta i spełnienie określonych warunków (które na szczęście są całkiem łatwe). Płaci więc za efekt i płaci klientowi. Te same środki i tak przeznaczone na marketing, bank mógłby wydać na reklamę, ale zauważ, że banki w spotach telewizyjnych pojawiają się coraz rzadziej - właśnie na rzecz takich promocji. O wiele skuteczniejszych. A czy to bankowi się opłaca? Tak samo, jak reklama jest dla banku inwestycją w pozyskiwanie klientów, tak i jest z promocjami bankowymi. W ten sposób bank przekonuje do siebie i do założenia konta, a wie, że jak taki klient w przyszłości będzie myśleć o wzięciu kredytu lub ulokowaniu oszczędności, to swe poszukiwania zacznie od... banku, w którym ma konto. I wtedy bank zarobi. Jednak trzymając się tego, o czym piszę poniżej, możesz zyskać 580 zł, nie ponosząc przy tym ani grosza kosztów.
___________

Poniżej dowiesz się jak uzyskać: 
 • 300 zł premii + bon 100 zł do Biedronki za otwarcie konta (w promocji "Jeszcze więcej z kontem"),  
 • nagrodę za podanie kodu polecenia podczas składania wniosku o konto - tu do wyboru będziesz mieć jedną z kilku nagród: 80 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety kina (Cinema City lub Helios);
 • 8000 punktów powitalnych za rejestrację karty Mastercard (wydanej do konta) w programie Bezcenne Chwile w ramach promocji "Wiosenne przyspieszenie" - tyle punków przełoży się na nagrodę o wartości 100 zł - może to być np. bon na zakupy (do wyboru m.in.: Carrefour, Circle K, Empik.com, RTV Euro AGD, Smyk - w zależności od dostępności).

To wszystko w sumie da tytułowe 580 zł. Jednak w praktyce... uzyskać można jeszcze więcej - dalej opiszę też możliwość zarabiania na poleceniach oraz zwroty za niektóre przelewy z konta. Do tego jest jeszcze zachęta dla oszczędzających: 4-miesięczna lokata z oprocentowaniem 5% w skali roku oraz 4% na Koncie Max Oszczędnościowym.

Zyskaj 580 zł w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.05.2021 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy konta Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select, jeśli to konto było założone w jakiejś promocji - wtedy bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r.

Jeżeli masz jakieś inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w poniższej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej, bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji.

Zasady promocji "Jeszcze więcej z kontem"


W ramach tej promocji otrzymasz premię 300 zł (wypłacaną w dwóch transzach: 100 i 200 zł) oraz bon 100 zł do Biedronki.

By wziąć udział w promocji:
 • do 31.05.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą (choć we wniosku dostępna jest też karta Visa, to lepiej wybrać kartę Mastercard - dzięki niej zdobędziesz dodatkowe 100 zł na zakupy, o czym szczegółowiej piszę jeszcze nieco niżej);
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
 • do 10.06.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto z kartą;
 • w czerwcu 2022 roku wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta na kwotę min. 10 zł - i transakcji tej nie anuluj w ciągu 7 dni od jej wykonania; może to być płatność w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie stacjonarnym) lub w Internecie.

Spełnienie powyższych warunków da Ci pierwszą część premii: 100 zł oraz otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu. 

By zdobyć drugą premię, już w wysokości 200 zł, w lipcu, sierpniu i wrześniu 2022 roku (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta na kwotę min. 10 zł - może być to płatność w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacji paliw) lub w Internecie (np. na Allegro); płatności nie możesz anulować w terminie 7 dni od wykonania oraz 
 • min. jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym - np. na telefonie) - wystarczy samo zalogowanie (nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji). 

Z kolei by otrzymać bon 100 zł do Biedronki, w październiku i listopadzie 2022 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku i wykonaj w aplikacji min. 1 przelew (w PLN na rachunek obcy lub na telefon BLIK, lub do ZUS bądź urzędu skarbowego).

Miej jedynie na uwadze, że o ile premie pieniężne (100 i 200 zł) nie są limitowane (otrzyma je każdy uczestnik promocji), to liczba bonów do Biedronki jest ograniczona - bank przewidział je do 2 000 kont, które w promocji zostaną założone jako pierwsze.

Wydanie nagród przez bank. Wypłata premii przewidziana jest do 31.07. (100 zł) oraz do 31.10. (200 zł). Z kolei bon 100 zł do Biedronki ma być przekazany do 31.12.2022 r. (otrzymasz go SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej). Do momentu otrzymania nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto w Santander Banku.

Program "Polecam mój Bank": zyskaj 80 zł na zakupy lub bilety do kina


Zakładając konto w promocji z premią 300 zł i bonem 100 zł do Biedronki, jednocześnie możesz zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank".

W tej promocji do wyboru będziesz mieć jedną z poniższych nagród:
Nagrody dostępne w programie poleceń konta w Santander Banku
 • 80 zł do Biedronki lub 
 • 80 zł do Decathonu, lub
 • 80 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 80 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City, lub
 • 4 bilety do sieci kin Helios.

By zdobyć którąś (wybraną samodzielnie) z tych nagród:
 • najpóźniej w ciągu 30 dni po otwarciu konta:
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 7L4R2V oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł.

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór ma być możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od jej udostępnienia.

Dodatkowy nagroda 100 zł (np. bon na zakupy)


To promocja, której bank nie eksponuje na swej stronie, ale jest ona dostępna dla posiadaczy kart Mastercard, a taką właśnie kartę można wyrobić do konta osobistego zakładanego w Santanderze.

W tej promocji ("Wiosenne przyspieszenie") do wzięcia czeka 8000 punktów powitalnych za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Taka liczba punktów wystarczy, by odebrać nagrody (np. vouchery na zakupy) o wartości 100 zł. 

Dla kogo promocja z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 28.03.2022 r.

Niniejsza promocja dostępna jest już dla klientów różnych banków - w tym także dla klientów Santandera. Szczegółowo już omówiłem ją na blogu tutaj. Przypomnę jednak to co najważniejsze. 

Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do tych kart należą karty wydawane przez Santander Bank). 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie (jak w niniejszej promocji). Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zgarnąć 8 000 punktów: 
 • najpóźniej do 30.06.2022 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji z racji limitu punktów w promocji) przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł. 

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące. Każdy uczestnik promocji zdobyć może wyłącznie jedną nagrodę (w postaci 8 000 punktów).

Jak zyskać jeszcze więcej?


Nagrody za polecanie konta w Santanderze. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 580 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 1", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

Lokata Mobilna. Dodatkową zachętą do założenia konta w Santanderze może być propozycja tego banku dla oszczędzających. To 4-miesięczna Lokata Mobilna, która daje 5% w skali roku, a można na niej zdeponować od 1 000 do 20 000 zł. Lokata dostępna jest wyłącznie w aplikacji mobilnej banku. Klient może założyć tylko jedną taką lokatę. Z kolei na Koncie Max Oszczędnościowym można uzyskać 4% w skali roku (do 100 tys. zł). Więcej na temat tej oferty piszę tutaj.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty Santandera


Główne cechy konta osobistego w Santander Banku to:
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (może to być przelew nawet z własnego konta w innym banku; zapewniając wpływy min. 1 000 zł - na potrzeby promocji - w lipcu, sierpniu i wrześniu, jednocześnie spełnisz i ten warunek);

  Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych wpływy nie są wymagane, by konto było za 0 zł, ale pamiętaj, by je zapewnić od lipca do września na potrzeby uzyskania premii);

  Choć płatności Blikiem można wykonywać zamiennie z płatnościami kartą w celu zwolnienia z opłat za konto i/lub kartę, to zwróć uwagę, iż na potrzeby powyższych promocji (z premią do 300 zł oraz bonem do Biedronki, jak i z nagrodą do wyboru za otwarcie konta z polecenia), płatności należy wykonywać wyłącznie kartą wydaną do konta (transakcje BLIKiem nie zostaną zaliczone).

 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych (promocje nie są dostępne dla kont otwieranych w placówkach banku). Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię).

Na koniec dodam, że powyższy wpis nie jest wpisem sponsorowanym, ani bank nie ma wpływu na jego treść. Na blogu Bankobranie już od ponad 8 lat prześwietlam promocje różnych banków. A co ja mogę mieć z tego? Jeśli skorzystasz z mego polecenia, o którym piszę powyżej, to oprócz tego, że Ty weźmiesz udział w promocjach, to i mnie da nagrodę za polecenie. Zyskamy więc wspólnie.

Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku:    

Rozpiska promocji:

Na prośbę Czytelników, zamieszczam rozpiskę aktualnej promocji Santandera. Jest to moja propozycja, jak najprościej spełnić warunki promocji, by zdobyć wszystkie możliwe bonusy i mieć konto i kartę za 0 zł.   

23 komentarze:

 1. Wygląda na to, że jeśli otwierałam konto w promocji przed 1 kwietnia 2019, ale zamknęłam je w lipcu, to mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 2. Karencja sztywno 1.04.2019 r. czyli ponad 3 lata!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy założenie przez selfie działa jeżeli w dowodzie jest zdjęcie sprzed 9 lat ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy oferują coś na zatrzymanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi zaoferowali tylko konto za darmo do października i karta do końca roku

   Usuń
 5. Czy rachunki muszą być na nazwisko posiadacza rachunku, czy wystarczy adres posiadacza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rachunku/faktury muszą być wystawiane na posiadacza konta.

   Usuń
  2. W oddziale jak się trafi na miłą panią to podepnie też fakturę na innego domownika.

   Usuń
 6. Otwarłam konto w ramach promocji w lipcu 2019 r., ale okazało się, że nie spełniałam wszystkich warunków i nie mogłam wziąć udziału w promocji. W listopadzie konto zamknęłam. Czy jeśli wniosek był złożony (po 01..04.2019) w ramach promocji, ale nie było się uczestnikiem tej promocji to można przystąpić do obecnej czy też nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zakładałaś konto w promocji to mym zdaniem odpadasz. Nie ma znaczenia spełnienie czy niespełnienie warunków.

   Usuń
 7. Jakiś zacięty myśli,że ukarze dawnych klientów od ..19 roku ! Zaślepiony tą zemstą nie widzi,że sam sobie (swemu Bankowi) strzela w stopę - pozbawiając Bank mnóstwa klientów, z których zawsze część zostałaby klientami na stałe.
  Mądrzejsi mają krótkie karencje -12 m-cy i mniej - i chętnie witają powracających - zarabiając na tym znacznie więcej, niż gdyby zamknęli im dostęp na wiele lat.
  Zarząd powinien to zmienić - Bank by więcej zarabiał - i by miał dużo więcej klientów!.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy jeśli spełniłam pierwszy warunek jeszcze w maju to mogę liczyć na to, że premię 100zl dostanę do 30.06?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz od czerwca. To że w maju coś robiłaś to bez znaczenia.

   Usuń
 9. Gdzie trzeba wpisać ten kod polecenia wchodzę w zakładkę polecenia ale tam.nic nie można wpisać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba coś źle zrobiłem z tym programem Bezcenne Chwile. Zarejestrowałem tam kartę w kilka dni po otrzymaniu (9 czerwca), spełniłem warunki określone na tej stronie promocji (płatności kartą na różne kwoty - w sumie ponad 300zł), a o ile dobrze przeczytałem, trzeba było wykonać płatność na kwotę min. 50 zł. ale nie dostałem żadnych punktów, oprócz kilku punktów za zakupy. Nie wiem zatem, czy coś pominąłem, czy powinienem jeszcze czekać. Doczytałem, że punkty mają być przyznane w ciągu 6 tygodni od spełnienia warunków, czyli możliwe, że powinienem liczyć od 11 czerwca, bo wtedy wykonałem pierwszą płatność kartą na kwotę 60zł . Czy można prosić o potwierdzenie, czy wykonane przeze mnie działania to wszystko, co trzeba było zrobić, by otrzymać 8k punktów? Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd te 6 tygodni? Na to żeby naliczyć 8k punktów mają czas 60 dni roboczych a nie 6 tygodni.

   Usuń
  2. Racja, 60 dni. 6 tyg bylo w innej promocji. Czyli jesli 60 dni roboczych, to 3 miesiące - dobrze liczę?

   Usuń
 11. Mamy koniec lipca, czy ktoś otrzymał pierwszą nagrodę ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy otrzymaliście nagrody do 31 lipca? Dwie znajome osoby nie otrzymały nic, mimo spełnienia warunków...

  OdpowiedzUsuń
 13. Złotówa, czy na bon 100 zł do biedronk8 trzeba spełnić warunki do Bonusu o 100 i 200zł, czy jest to niezależna promocja?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...