Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 450 zł w bonach do Biedronki w prezencie za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

16.05.2022

450 zł w bonach do Biedronki w prezencie za konto w BNP Paribas

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

BNP Paribas: promocja "Grilluj z Bankiem"
Do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 450 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Dodatkową zachęta - dla oszczędzających - jest lokata z oprocentowaniem 5% w skali roku.


Promocja "Grilluj z Bankiem": 450 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 2 bony do wykorzystania w sklepach Biedronka o wartości 150 i 300 zł, co w sumie da tytułowe 450 zł. Bony mają być ważne bezterminowo. Każdy z bonów można realizować wielokrotnie aż do wykorzystania salda środków.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bony do Biedronki otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Grilluj z Bankiem"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 5.06.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 19.06.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 19.06.2022 r.);
 • w czerwcu 2022 roku wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (na dowolną kwotę; ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo może być to przelew np. na własne konto w innym banku).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (bon do Biedronki o wartości 150 zł) oraz otworzy drogę do zdobycia drugiego bonu - tym razem o wartości 300 zł. By go zgarnąć, w lipcu, sierpniu i wrześniu 2022 roku (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (tak samo mogą być to przelewy na dowolne kwoty np. na własne konto w innym banku);
 • zapewnij wpływy na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas ten warunek można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku);
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 250 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu grillujzbankiem@bnpparibasplus.pl):
 • do 22.07.2022 r. o przyznaniu bonu 150 zł (za spełnienie warunków w czerwcu);
 • do 21.10.2022 r. o bonie 300 zł do Biedronki (za realizację warunków od lipca do września).

Bony do Biedronki w postaci kodu otrzymasz SMS-em najpóźniej do 31.07. (150 zł) oraz do 31.10.2022 r. (300 zł)

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Grilluj z Bankiem"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Dodatkowa korzyść. Jeśli masz do ulokowania oszczędności, to może zainteresować Cię propozycja lokaty GOmobile (5% w skali roku na 5 miesięcy od 1 000 do 50 000 zł), którą można założyć (wyłącznie) za pomocą aplikacji mobilnej BNP Paribas. Klient ma możliwość założenia tylko jednej takiej lokaty. Więcej na jej temat piszę tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Grilluj z Bankiem" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 350 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 800 zł!

Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. A kiedy neo bank na tapecie? Aktualnie to chyba lider krótkoterminowego zestawienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bank czyścicieli kamienic z Poznania.

   Usuń
  2. @Anonimowy 16 maja 2022 16:15
   A ile dają za otwarcie konta? Bo tu jest 450 zł. Nie dają nic? To po co co ten spam? Aaa, bo oni nie dają tylko kamienice z lokatorów czyszczą? No tak, tamte się już dobrze sprzedały po wyczyszczeniu z ludzi którzy tam mieszkali i po tym jak temat zdążył przycichnąć. Brawo!

   Usuń
  3. Jaki spam? Wyczyścili cię czy co? Neo Bank oferuje 5.4% za trzymiesięczny depozyt, Bank Nowy 5.5% za ten sam produkt.

   Usuń
  4. @Anonimowy 17 maja 2022 13:11
   Przypomnę ci udziałowcu tegoż banku to czego pamiętać nie chcesz.

   "pomysłów na biznes NeoBank miał więcej. Stworzył sieć spółek i delegował do nich szeregowych pracowników banku. Na papierze pracownicy byli prezesami tych spółek, ale nie wiedzieli, po co i dlaczego się w nich znaleźli. Spółki nie miały majątku ani dochodów, ale bank dawał im olbrzymie pożyczki na zakup kamienic w Poznaniu. Bankowe spółki płaciły potem „czyścicielom” kamienic, wyceniając wyrzucenie z domu jednej rodziny na 15 tys. zł. Pisaliśmy o tym w „Wyborczej” wiele razy."

   "czyściciel" kamienic, zajmował się zawodowo zmuszaniem lokatorów do wyprowadzek. Odcinał im gaz i wodę, zalewał mieszkania, rozbijał ściany. Z jego usług korzystali biznesmeni kupujący kamienice i poznański NeoBank."

   "Czyściciele" rozbierali dachy, zrzucali do środka śnieg, odłączali wodę i gaz, dziurawili kanalizację, podrzucali robaki i padlinę. Miało to zmusić lokatorów do szybkiej wyprowadzki."

   Byłem w jednej z takich placówek tegoż banku w Poznaniu. Wiem jak wygląda tam obsługa klienta. Tylko i aż tyle. I mi to wystarczy.

   Usuń
 2. Do 19 maja BNP miało informować @ i wysyłać pierwsze środki z ostaniej promocji, czy ktoś juz dostał powiadomienie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze nie.

   Usuń
  2. Z której ostatniej, bo było ich kilka :)

   Usuń
  3. super okazja 450zl z okolic 23 marca

   Usuń
  4. Ja wciąż nie otrzymałem ... dziwne :)

   Usuń
 3. Chodzi o promo super okazja 450zl

  OdpowiedzUsuń
 4. Co to znaczy "najlepiej zachować taką kolejność"? Jeśli skorzystałam z promocyjnej karty kredytowej to chyba mam już zamkniętą drogę do otwarcia konta w promocji. Czy się mylę?

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie byłam w banku usunąć kartę po poprzedniej promocji. Poinformowano mnie ze mam umowę ramową ale nie da się jej wypowiedziec. Czy to możliwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo ktoś niekompetentny albo leń. Oczywiście umowę ramową można wypowiedzieć. Jak każdą umowę. Bzdur niech nie opowiada.

   Usuń
  2. Dyspozycję zamknięcia dostępu do bankowości EKD można złożyć również przez infolinię albo na tzw. czacie.

   Papierowe potwierdzenie złożenia dyspozycji zamknięcia dostępu do EKD w oddziale tego banku bynajmniej nie oznacza jej realizacji - ja to przerabiałem już kilka razy :)

   Usuń
  3. Zatem jak to załatwić aby pozbyć się umowy ramowej? Z kolei na infolinii powiedziano mi że umowy ramowej nie mam, już je wiem co jest prawdą

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...