Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz (rekordowe) 400 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

2.05.2022

Odbierz (rekordowe) 400 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Alior odpalił nową edycję promocji swego konta osobistego, podnosząc przy okazji premię na start.

Odbierz (rekordowe) 400 zł premii + bon 100 zł na zakupy za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
Tym razem do zgarnięcia są gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 400 zł (to o 100 zł więcej, niż w poprzedniej promocji). A oprócz tego niezmiennie uzyskiwać można też zwroty za płatności telefonem (dodatkowo do 20 zł miesięcznie) oraz 5% na koncie oszczędnościowym i do 7% na lokatach.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Promocja konta w Alior Banku: "Bankuj mobilnie - edycja IV"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego w Aliorze (w tym też w T-Mobile Usługi Bankowe), walutowego, ani Karty Kibica w Alior Banku. 

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowo-walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) nie wyklucza z promocji (i nie ma w tym przypadku żadnych wątpliwości, bo zapisy na ten temat można znaleźć w regulaminie promocji).

Nagrody. Każdy uczestnik promocji konta w Aliorze zdobyć może nagrody gwarantowane: 8 bonusów pieniężnych po 50 zł każdy, co da tytułowe 400 zł. Bonusy będą wpływać na Twe konto w Aliorze, więc możesz je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Do tego dojść może jeszcze moneyback (procentowo naliczany zwrot od płatności) - spełniając warunki uzyskania bonusów za aktywne korzystanie z konta (tych do 400 zł), przy okazji możesz uzyskać dodatkowy zwrot za płatności (tu do wzięcia będzie w praktyce od kilku do 20 zł miesięcznie).


Jak uzyskać 400 zł premii za konto w Aliorze


By wziąć udział w promocji: 
 • do 31.07.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej, by była to karta Mastercard, o tym dlaczego piszę nieco niżej), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczna, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) i połączeń głosowych; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto aktywuj dwie 'korzyści' - czym one są i jakie przywileje dają posiadaczom Konta Jakże Osobistego, piszę nieco niżej; 
 • w każdym z ośmiu kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta oraz 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej (samo logowanie wystarczy - w tym przypadku nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Za każdy miesiąc, w którym wykażesz się powyższą aktywnością (płatność kartą i logowanie) otrzymasz bonus 50 zł, który Alior przeleje na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji 


Spełniając warunki promocji, uwzględnij poniższe zasady: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji: Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, d. 6012, określający instytucje finansowe, e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. (pisownia oryginalna)


Chociaż lista może wydawać się długa, to bankowi przede wszystkim chodzi o wyeliminowanie miejsc, w których można zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Płatności można za to wykonywać w sklepach czy marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych), aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych, a także w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Do momentu otrzymania każdego z bonusów, nie wypowiadaj umowy o konto, ani umowy o kartę oraz nie wycofuj zgód wyrażonych podczas składania wniosku o konto.

Dodatkowy bon 100 zł na zakupy


[Aktualizacja: ta promocja zakończyła się w dniu 15.07.2022  r. - promocja z premią do 400 zł jest niezmiennie dostępna do 31.07.2022 r.]

W tej promocji ("Wiosenne przyspieszenie") do wzięcia czeka 8000 punktów powitalnych za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Taka liczba punktów wystarczy, by odebrać nagrody (np. vouchery na zakupy) o wartości 100 zł. 

Dla kogo promocja z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 28.03.2022 r.

Niniejsza promocja dostępna jest już dla klientów różnych banków - w tym także dla klientów Aliora. Szczegółowo już omówiłem ją na blogu tutaj. Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do tych kart należą karty wydawane przez Alior Bank). 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie (jak w niniejszej promocji). Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard


Zasady promocji
. By wziąć udział w promocji i zgarnąć 8 000 punktów: 

 • do 30.06.2022 r. [aktualizacja: promocja została przedłużona] do 15.07.2022 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji z racji limitu punktów w promocji) przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł. 

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące. Każdy uczestnik promocji zdobyć może wyłącznie jedną nagrodę (w postaci 8 000 punktów).


Konto Jakże Osobiste -  szczegóły oferty Alior Banku


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Aliorze to: 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł - to zdecydowanie więcej, niż na potrzeby promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie (gdzie wystarczy wykonać 1 płatność kartą na dowolną kwotę). Ale i to da się przekuć w zysk - do tych transakcji wliczają się bowiem płatności Google Pay lub Apple Pay, a dzięki nim można uzyskiwać zwrot 1% za zbliżeniowe płatności telefonem (jeśli więc wykonasz transakcje na sumę min. 300 zł, to nie dość, że unikniesz opłaty miesięcznej za kartę, to jeszcze dodatkowo zyskasz min. 3 zł - o tym monebacku piszę więcej nieco niżej); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone przez Internet; promocja z bonusami do 400 zł w placówkach banku jest niedostępna) umowę o konto zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:
Sposoby zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych lub
 • za pośrednictwem kuriera, lub 
 • podczas rozmowy wideo z konsultantem banku.

I tyle informacji wystarczy, jeśli chcesz się skupić tylko na zdobyciu bonusów za aktywne korzystanie z konta i aplikacji mobilnej, czyli łącznie 400 zł.

Jednak z Kontem Jakże Osobistym można uzyskać więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści.

'Korzyści' dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz samodzielnie włączać i wyłączać (według własnego uznania). Alior Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (choć obecnie ta propozycja nie robi wrażenia, bo bank do 30.09.2022 r. oferuje stawkę 4% w skali roku - więcej na ten temat piszę tutaj; więcej da się wycisnąć z Konta Mega Oszczędnościowego, dającego 5% w skali roku - o nim piszę jeszcze nieco niżej)
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem (z bankobiorczego punktu widzenia to 'korzyść' godna uwagi, więc więcej piszę o niej nieco niżej)
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 
11) Punkty dla Graczy 

Dwie z tych korzyści (wybrane samodzielnie) można posiadać za 0 zł (zatem te dwie korzyści, które należy włączyć na potrzeby udziału w promocji z bonusami do 400 zł nie będą Cię nic kosztować). Ewentualne korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z miesięczną opłatą 3,50 zł. 

Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych najlepszym wyborem wydaje się być przynajmniej zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem i Blikiem, więc jej się bliżej przyglądam.

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach stacjonarnych) za pomocą Android Pay lub Google Pay oraz Blikiem.

Alior wypłaca równowartość 1% od takich transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tu także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, w części omawiającej warunki promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie).

Konto Mega Oszczędnościowe w Aliorze: 5% do 400 tys. zł


Wyżej wspomniałem już o oprocentowaniu 4% w skali roku, które można uzyskać na "zwykłym" koncie oszczędnościowym w Aliorze (w ramach 'korzyści'). Jednak dla oszczędności w tym banku można uzyskać więcej, bo Konto Mega Oszczędnościowe daje 5% w skali roku przez 4 miesiące dla kwoty do 400 tys. zł. - tej propozycji bliżej przyglądam się w nowym wpisie tutaj (w tym wpisie dowiesz się również jak uzyskać do 7% na lokatach).

Konto Mega Oszczędnościowe to odrębny rachunek (inny niż, "standardowe"/"zwykłe" Konto Oszczędnościowe (na którym można uzyskać wspomniane wyżej 4% w skali roku w ramach 'korzyści').

Chęć otwarcia Konta Mega Oszczędnościowego możesz wyrazić już podczas składania wniosku o Konto Jakże Osobiste w powyższej promocji z premią do 400 zł.

Oczywiście skorzystanie z Konta Mega Oszczędnościowego jest dobrowolne - nie ma potrzeby jego zakładania na potrzeby promocji Konta Jakże Osobistego z bonusami do 400 zł oraz ze zwrotami 1% za płatności.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie maile, w których informuję o okazjach na bankobranie, dzięki którym zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

91 komentarzy:

 1. Jak najszybciej sprawdzić datę zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kilka dni temu zawnioskowałem o konto za pośrednictwem kuriera, czy będzie należeć do starej, czy nowej edycji, bo umowę dopiero podpiszę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starej.

   Usuń
  2. Do starej, bo w czasie jej obowiązywania złożyłeś wniosek.

   Usuń
 3. Jaki kurier przywozi umowę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda że konto z T-Mobile UB wyklucza :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten 1% zwrotu to jest dożywotnio czy tylko na czas promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na czas nieokreślony. Funkcjonuje już od kilku lat.

   Usuń
 6. Coś cały czas blokuje mi założenie konta w Aliorze przez internet, wyskakuje taki komunikat: Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.
  Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.

  Czy takie założenia konta kwalifikuje do promocji???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zamów kontakt i jak zadzwonią złóż wniosek.

   Usuń
 7. Czy pozostawiona umowa ramowa wyklucza z promocji? Konto zamknięte w lutym 2020 ale zostało oszczędnościowe i umowa ramowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Musisz najpierw zamknąć umowę ramową ale to robią od ręki w oddziałach. Potem złóż wniosek w obecnej promocji.

   Usuń
 8. Czy płatności blik na kwotę 300 zł zwalniają z opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do obrotu zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę wydaną do konta zaliczają się wyłącznie płatności kartą (transakcje Blikiem nie są do tego zaliczane).

   Usuń
 9. 300pln kartą...żegnam i nie chcę bo chyba komuś kompletnie odbiło i szkoda że nie 3000pln kartą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat prosto zrobić. A w promocji tylko 1 płatność nawet na drobną kwotę więc do ogarnięcia choćby przy zakupie bułki.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. @Anonimowy 5 maja 2022 22:59
   Nie jesteś tu od wydawania opinii medycznych! Jeżeli sam natomiast potrzebujesz w tym temacie pomocy, to również nie to miejsce.
   @Anonimowy 3 maja 2022 19:27 w dość dosadny sposób przedstawił swoją sytuację finansową mówiąc tym samym, że ta oferta nie jest dla niego bo przekracza jego możliwości. To nie powód jednak, żeby go w tak prymitywny sposób za to atakować.

   @Anonimowy 3 maja 2022 19:27 musisz zrozumieć, że są tacy dla których warunki tej promocji które należy spełnić, nawet przy kilku takich promocjach nie stanowią żadnego problemu. Jak ktoś chce to - i tak przecież wydając - z tej promocji skorzysta i dodatkowo jeszcze na tym zyska.

   Usuń
  4. @Anonimowy 5 maja 2022 22:59, komentarz usunąłem.

   Zachęcam do merytorycznej dyskusji. Blog Bankobranie służy wzajemnej pomocy, wymianie opinii oraz dzieleniu się doświadczeniem.

   Usuń
  5. Zgadzam się ze Złotową. Jedynie co można im zarzucić, to długie otwieranie konta i aktywowanie.

   Usuń
 10. Jak się założy konto przedostatniego, lub ostatniego dnia miesiąca, a umowę podpisze już w nowym miesiącu (kurier), to warunki trzeba spełnić jeszcze w następnym? Miesiąc aktywacji konta przecież jest za darmo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin:

   "Uczestnik, w trakcie obowiązywania Sprzedaży premiowej, może otrzymać maksymalnie osiem Nagród, których łączna wartość wynosi 400 zł (słownie: czterysta złotych) za każdy kolejny miesiąc kalendarzowy (nie dłużej niż do ósmego) następujący po miesiącu spełnienia warunków uczestnictwa opisanych w § 5."

   A par. 5 zawiera już zawarcie umowy. Czyli od kolejnego.

   Usuń
 11. Ktoś wie dlaczego bank odrzuca wniosek i twierdzi, że nie może mi założyć konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałeś kiedyś konto w Aliorze/T-Mobile UB/BPH/Meritum? Może nadal masz aktywną umowę ramową. Musisz ją zamknąć i dopiero wtedy składać wniosek.

   Usuń
 12. Miałem już kiedyś konto u nich, wypowiedziałem razem z umową ramową i na warunki promocji się łapałem. Wypełniłem wniosek, udzieliłem zgód marketingowych, podpisałem umowę przez przelew z innego banku i dostałem ten sam nr klienta co kiedyś, a po zalogowaniu się do bankowości widoczne tam były wszystkie moje stare ustawienia (np kontakty zapisane w książce przelewów) i przede wszystkim sprzeciw do przetwarzania danych w celach marketingowych. Napisałem do nich z prośbą o wyjaśnienie i informację czy załapałem się do promocji i czekam na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załapałeś się. Już to przerabiałem 2 edycje wstecz. Niektóre banki zachowują login i dane w bankowości.

   Usuń
  2. Jestem świadomy tego, że banki zostawiają loginy i niektóre ustawienia. Tutaj nie zaktualizowali jednak zgód marketingowych, które wyraziłem i których wyrażenie było warunkiem uczestnictwa w promocji.

   Usuń
  3. U mnie identyczna sytuacja. Wszystkie dane sprzed dwóch lat obecne w systemie. Okazało się, że bank umowy ramowej dwa lata temu jednak nie zamknął, co zdaniem konsultanta z infolinii eliminuje mnie z promocji. Co więcej wyrażone teraz podczas zakładania konta zgody marketingowe są niewidoczne, natomiast w systemie jest mój sprzeciw sprzed dwóch lat, z czasu zamykania konta.

   Usuń
  4. Jeśli tylko umowy ramowej ci nie zamknęli to teraz idziesz do oddziału, wypowiadasz umowę. I wtedy możesz złożyć nowy wniosek bez problemu. Tylko idź do placówki samego banku a nie jakiejś franczyzowej bo tylko wtedy zamykają umowę ramową od ręki. Sprawdziłem osobiście

   Usuń
 13. Mam pytanie odnośnie poniższego:
  "Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach stacjonarnych) za pomocą Android Pay lub Google Pay oraz Blikiem."
  Czy to też są płatności kartą w telefonie? Nie korzystałam jeszcze z żadnej z podanych opcji i jeszcze nie wiem jak one działają, stąd też moje pytanie :) Zastanawiam się czy to w jakikolwiek sposób da się połączyć z wydatkami kartą, aby jednocześnie spełnić warunek braku opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak płacisz Apple Pay lub Google Pay (tam podpiętą kartą) to to spełnia ci wszystko: zwroty, 1 płatność pod bonusy 50 zł i obrót miesięczny żeby nie było opłaty.

   Usuń
 14. Czy w takiej sytuacji kiedy złożyłem wniosek o konto w promocji i zostałem przeniesiony do konsultanta na infolinii w celu otwarcia rachunku będę uczestnikiem promocji???. Konto zamknąłem 3 lata temu, zgody mam aktywowane. Konto z aplikacją mam aktywne z marszu i tylko czekam na kartę.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy jeżeli posiadam coś na raty w aliorze to łapie się na promocję? Konto tam zamykałem ponad 2 lata temu, wtedy też została zamknięta umowa ramowa. Lecz po uruchomieniu kredytu mam znowu dostęp do bankowości internetowej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raty to nie ROR, konto walutowe ani karta kibica więc lecisz.

   Usuń
 16. Złotowa, mam pytanie. Bank odrzucił założenie konta poprzez przelew weryfikacyjny . Dzwonila pani z infolinii i mówiła że jak podejdę do oddziału to załapię się na promocję. Prawda to? Byłem Byłem oddziału i Pani stwierdziła, że mojego wniosku nie widzi. Gdzie jest prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie przewiduje udziału w promocji wniosków złożonych w oddziałach banku. To co przekazała konsultantka, to może być jakaś opcja ratunkowa (tylko w takich okolicznościach, gdy weryfikacja się nie powiodła), ale niestety nie jestem w stanie nic podpowiedzieć w kwestii tego, że pracownik placówki nie widzi wniosku (można w tej sytuacji złożyć reklamację, powołując się na rozmowę i informacje od konsultantki, z prośbą o potwierdzenie udziału w promocji).

   Usuń
 17. Na czym polega weryfikacja poprzez wideo rozmowe z konsultantem banku. Czy potrzebna jest aplikacja Alior do takiego kontaktu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmawia się z konsultantem jak przez telefon tylko że się widzicie.

   Usuń
 18. Ponawiam pytanie jak wyżej. Próbowałem złożyć wniosek o konto przez internet ale musiałem zamówić kontakt. Oddzwonił konsultant w celu otwarcia rachunku to czy będę uczestnikiem promocji? Konto zamknąłem 2 lata temu, zgody mam aktywowane. Konto z aplikacją mam aktywne z marszu i tylko czekam na kartę. Niby konsultant potwierdzał tak ale nie jestem do końca przekonany.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak wykonam platnosci na kwote 300 zl telefona z przypieta karta do GPay, to nie poniose oplaty za karte w wysokosci 5zl ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ja płacę tylko telefonem. Dostaje moneyback i nie mam opłaty za kartę.

   Usuń
 20. Jezeli wykonam platnosci telefonem na kwote min. 300 zl z przypieta karta do GPay to nie poniose oplaty za karte 5 zl ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Strona promocji nie pozwoliła mi założyć konta, zaproponowała kontakt telefoniczny, natomiast regulamin sprzedaży premiowej określa, że wniosek należy złożyć na stronie internetowej, bankowości elektronicznej Alior Online lub w aplikacji Alior Mobile. Jako że mam już zakup ratalny w Aliorze to konto założyłem w Alior Online, powinienem skutecznie wziąć udział w promocji prawda? W dokumentach do umowy konta nie znalazłem załącznika o sprzedaży premiowej

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy wymagane jest założenie bankowości internetowej? Czy wystarczy tylko aplikacja mobilna?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy płatności Blikiem zaliczają się do płatności 300zł zwalniających z opłaty za kartę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do sumy transakcji (min. 300 zł) zwalniającej z opłaty miesięcznej za kartę zwalniają wyłącznie płatności kartą (w tym mogą być płatności Google Pay lub Apple Pay). Nie wliczają się do tego transakcje Blikiem.

   Usuń
 24. Żeby załapać się na zwolnienie z opłaty za prowadzenie konto wystarczy jak przeleje pieniądze z innego banku ale ze swojego konta czy musi być z czyjegoś innego?

  OdpowiedzUsuń
 25. Rozmawialem z kobieta z infolinii i powiedziała ze płatność w internecie nie będzie brana pod uwagę w tej promocji za 400xl jak i transakcje 300zl. Sprawdzała ze tylko stacjonarne . To jak to jest ?

  OdpowiedzUsuń
 26. Sto lat nie zaglądałem do tego banki. Mam jakies Konto Mocno Oszczędnościowe. Czy to mnie wyklucza ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z artykułu:

   "dział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego w Aliorze (w tym też w T-Mobile Usługi Bankowe), walutowego, ani Karty Kibica w Alior Banku.

   Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowo-walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) nie wyklucza z promocji (i nie ma w tym przypadku żadnych wątpliwości, bo zapisy na ten temat można znaleźć w regulaminie promocji)."

   Konto Mocno Oszczędnościowe to konto oszczędnościowe.

   Usuń
 27. Część korzyści jest niedostępna, np.wyższe oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym.

  OdpowiedzUsuń
 28. Pytanko czy jak konto otworzyłem w lipcu, to muszę też wykonać płatności 300 zł by nie płacić za kartę ? Czy pierwszy miesiąc jest darmowy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok mam odpowiedź , nie pobierają opłaty w miesiącu wydania karty .

   Usuń
 29. Którego dnia miesiąca wypłacają premie?

  OdpowiedzUsuń
 30. Jesli konto założone zostało w połowie czerwca ale już w czerwcu spełniono wszytskie warunki to pierwszy bonus powienien być wypłacony już w lipcu czy jest należny dopiero po pierwszym pełnym miesiącu posiadania konta i zostanie wypłacony dopiero w sierpniu za lipiec po spełnieniu warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero od lipca spełnianie warunków i p-wszy bonus będzie w sierpniu. Te czerwcowe aktywności nic nie dadzą.

   Usuń
  2. Bardzo dziekuje za odpowiedź.

   Usuń
 31. Czy Alior oferuje jakąś ofertę utrzymaniową dla ROR?

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy aby założyć konto w tej promocji koniecznie trzeba wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych również dla PZU? Czy wystarczą zgody dla samego Aliora?

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy ktoś otrzymał nagrodę za założenie konta w maju i spełnienie warunków?

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy ktoś miał problem z uzyskaniem punktów w ramach programu Wiosenne przyspieszenie w Bezcennych chwilach? Założyłam tam konto po otworzeniu konta w Aliorze. Spełniłam warunki (wczoraj minęło 60 dni). Punktów promocyjnych nadal brak. Ktoś wie w jaki sposób najlepiej się odwołać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 60 dni kalendarzowych czy roboczych? Bo to różnica. Mają 60 dni roboczych więc 3 miesiące. Na stronie Bezcennych Chwil masz zakładkę KONTAKT i tam namiary. Możesz wysłać reklamację.

   Usuń
  2. Albo zgłosić telefonicznie.

   Usuń
  3. Mają na to 60 dni roboczych czyli 12 tygodni.

   Usuń
 35. Cześć. Czy dostał ktoś już premie za lipiec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze nie dostałem.

   Usuń
  2. Rowniez brak 50zl. Pojdzie reklamacja ostatniego dnia miesiaca.

   Usuń
  3. Na wypłatę tej premii mają czas do środy włącznie i właśnie wówczas te 50 zeta pojawi się na koncie 😃

   Usuń
  4. Też jeszcze nie dostałam - i trochę się zdziwiłam, bo pierwsza premia za czerwiec przyszła już 22. lipca. No ale zgodnie z regulaminem mają czas do jutra, więc czekam cierpliwie ;)

   Usuń
 36. U mnie nadal cisza. Ciekawi mnie czy ktokolwiek dostał...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo, brak 50zł za lipiec.

   Usuń
 37. Jest zaksiegowane 50 zl przed ostatnia sesja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te już mam :) również w ostatnim możliwym momencie przyszło :)

   Usuń
  2. Potwierdzam. Mam i ja.

   Usuń
  3. U mnie nie ma. Złożyłem reklamację, warunki spełniłem.

   Usuń
 38. Na początku kwietnia 2020 roku złożyłem wypowiedzenie umowy o prowadzenie konta w Aliorze, zostało przyjęte i potwierdzone - konto zamknięto 30.04.2020. Na potrzeby niniejszej promocji ponownie założyłem konto (spełniając wszystkie wymienione warunki) - 27.06.2022. W lipcu wykonałem transakcje kartą (kilka) i kilka razy też logowałem się do aplikacji. Mimo to, nie otrzymałem premii. Składać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że składać reklamacje. Przecież spełniasz warunki.

   Usuń
 39. Miałem konto w Aliorze, które zostało zamknięte 30.04.2020. Na potrzeby niniejszej promocji konto założyłem 27.06.2022. Spełniłem wszystkie warunki, w tym te wymagane w lipcu. Mimo to, nie dostałem przelewu w sierpniu. Pytanie czy składać reklamację? Czy może zamykając ostatnie konto nie wypowiedziałem umowy ramowej lub coś podobnego?

  OdpowiedzUsuń
 40. Cześć. Czy ktoś dostał premię na sierpień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sierpniu ostatniego przed 16 juz byla a teraz lipa.

   Usuń
 41. Ledwo napisalem, ze nie ale juz dostalem.

  OdpowiedzUsuń
 42. czy premia za styczeń byłą już wypłacona?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...