Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 500 zł premii za konto w mBanku (Money mania 24)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

19.05.2022

Zyskaj do 500 zł premii za konto w mBanku (Money mania 24)

W tej promocji wartość nagród zrównuje się z dotychczas rekordową sumą, jaką można było zgarnąć za założenie konta w mBanku.

Money mania 24: premia 500 zł za konto w mBanku
Przy czym tym razem w skład pakietu nagród gwarantowanych nie wchodzą już bony na zakupy, ale do wzięcia jest nawet 500 zł w całości w postaci takiej, którą wszyscy lubią najbardziej, czyli jako premia pieniężna.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

W praktyce mamy tu do czynienia z kumulacją promocji. Do dotąd dostępnej akcji z bonusami do 300 zł, teraz doszła kolejna okazja do bankobrania - z premią 200 zł za otwarcie konta w ramach Money manii. Promocje łączą się ze sobą.

Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). 

Z udziału w promocji wykluczeni są także współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Na szczęście posiadanie innych produktów w tym banku (np. kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza możliwości wzięcia udziału w niniejszych promocjach konta osobistego.

Nagrody. Na uczestnika promocji czekają następujące nagrody gwarantowane:

 • premia pieniężna 200 zł w ramach promocji "Money mania 24" oraz
 • 5 bonusów pieniężnych o łącznej wartości 300 zł w ramach promocji "eKonto osobiste plus premia - edycja III" - z czego 1 bonus w wysokości 100 zł oraz 2 bonusy po 50 zł przewidziane są za spełnienie prostych warunków aktywności; kolejny bonus 50 zł zależy od sposobu założenia konta, a jeszcze inny bonus 50 zł można otrzymać za otwarcie konta dla dziecka poniżej 13 lat.

Limit wniosków objętych promocją "Money mania 24" (z premią 200 zł). Organizator przygotował się na rozdanie maksymalnie 2 000 premii (po 200 zł każda). Z udziałem w promocji nie warto więc zwlekać (pozostałe 300 zł nie jest limitowane). Od organizatora posiadam jednak informację, że liczba wniosków o konto ma być na bieżąco monitorowana, tak by każdy kto weźmie udział w promocji, załapał się również na 200 zł premii.

Zasady promocji. By wziąć udział Money manii i zgarnąć premię 200 zł, a jednocześnie przy tej okazji spełnić warunki uzyskania pierwszego bonusu 100 zł (w ramach promocji "eKonto osobiste plus premia - edycja III"): 
 • do 29.06.2022 r. (choć tu z udziałem zwlekać nie warto ze względu na wspomniany limit w ramach Money manii): 
  • zarejestruj się na stronie promocji (wymóg ten nie dotyczy osób już zarejestrowanych w Money manii); 
  • klikając w link otrzymany na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź swój udział w akcji i przejdź (na stronie promocji) do złożenia wniosku o eKonto osobiste w mBanku wraz z wydawaną do niego kartą; 
  • we wniosku podaj ten sam adres mailowy, co użyty przy rejestracji na stronie Money manii); uwaga: mail z linkiem potwierdzającym rejestrację często wpada do spamu (koniecznie sprawdź ten folder w swojej poczcie);
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody);
 • najpóźniej do dnia 15.07.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto i wydawaną do niego kartę;
 • do 31.08.2022 r. zaloguj się na stronie promocji i podaj numer rachunku konta założonego w mBanku (to na ten rachunek będziesz otrzymywać wszystkie gratyfikacje);
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (może być to np. przelew z własnego konta w innym banku) oraz
 • w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o konto wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Może Cię zaskoczyć, że w na stronie promocji, jak i w regulaminie mowa o wykonaniu 5 płatności kartą lub Blikiem (albo nawet przelewów z konta do innego banku), a ja piszę o wykonaniu 8 płatności (wyłącznie) kartą lub Blikiem. To jednak wymóg dla uzyskania bonusu 100 zł w ramach promocji "eKonto osobiste plus premia - edycja III" - tym samym wykonując te płatności (a nie przelewy) za jednym zamachem możesz spełnić warunki obydwu promocji (w tym te dla premii 200 zł w ramach Money manii).

Do wzięcia będą jeszcze dwa bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć: 
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy): 
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł (tak samo może być to przelew ze swojego konta w innym banku) oraz 
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo: W przypadku umowy o konto zawartej w maju: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł
- w czerwcu wykonaj 8 płatności 
- w lipcu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w sierpniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł

Każdy z bonusów (100 zł i 2 x 50 zł) wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu bonus 100 zł dostaniesz do końca lipca, a po 50 zł wpadnie w sierpniu i wrześniu).

Z kolei o przyznaniu 200 zł organizator Money manii powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 20.10. Premia zostanie wypłacona najpóźniej do 31.10.2022 r.

eKonto osobiste w mBanku posiadaj do momentu otrzymania nagród.

Powyżej mowa o 3 bonusach za aktywność (wpływy i transakcje) na sumę 200 zł (tj. 100 zł + 2 x 50 zł) oraz o premii 200 zł, co w sumie da już nagrody o łącznej wartości 400 zł. Jednak do zgarnięcia jest jeszcze więcej.

Bonus 50 za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód 


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz poprzez e-dowód oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta lub w miesiącu kolejnym wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (ten warunek w praktyce pokrywa się z warunkiem uzyskania pierwszego z wymienionych bonusów 100 zł za wpływ i 8 płatności). 

W tej kumulacji promocji (z nagrodami o łącznej wartości 500 zł) odpada możliwość założenia konta "na selfie" (co jest możliwe w samej promocji z bonusami do 300 zł). Dla uzyskania premii 200 zł w ramach Money manii wniosek o konto trzeba bowiem złożyć na stronie promocji (a nie w aplikacji mobilnej mBanku).

Bonus 50 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dzieci poniżej 13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 50 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka (poniżej 13 lat). eKonto Junior można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego. 

Wypłata bonusu za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód (50 zł) oraz za otwarcie eKonta Junior (50 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


▶️ Z jednego profilu na stronie promocji zawnioskować można tylko o jedno konto. Jeśli więc udział w promocji zechce wziąć ktoś z Twej rodziny lub znajomy, to pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł; 

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro). 

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania. 

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 500 zł).

eKonto osobiste - szczegóły oferty mBanku 


Główne cechy konta osobistego dostępnego w mBanku to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie;
  tu warto zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów; 
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

Do uzyskania wszystkich nagród (a więc premii 200 zł oraz bonusów do 300 zł) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji (po uprzedniej rejestracji tamże). Konto można założyć poprzez wspomniany e-dowód (co daje dodatkowy bonus 50 zł) lub za pośrednictwem kuriera, doradcy mobilnego albo w placówce mBanku.
Metody otwarcia konta osobistego w mBanku

Jeśli wybierzesz kuriera, to wtedy pojawi się dodatkowa opcja wskazania adresu do doręczenia umowy (może być to inny adres, niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny). Kuriera można więc przyjąć tam, gdzie będzie z nim łatwiej się umówić - np. w miejscu pracy lub na uczelni.

W przypadku zawierania umowy o konto z mobilnym doradcą lub w placówce mBanku - by mieć pewność udziału w promocji (bo udział w niej biorą tylko wnioski składane na stronie promocji) - warto zwrócić uwagę, aby umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).

Przydatne dokumenty:

51 komentarzy:

 1. Czy można jakoś sprawdzić kiedy zamknąłem konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw sprawdź skrzynkę mailową. mBank przysyła wiadomość z potwierdzeniem zamknięcia konta.

   A jak maila nie znajdziesz to dzwoń na infolinię.

   Usuń
  2. Ja dzwoniłam na infolinię i nie udzielili mi tej informacji. Odesłali do oddziału.

   Usuń
  3. Oby w oddziale nie odesłali na infolinię :)

   Usuń
 2. Karencja od 1.01.2019 r.bto blisko 3,5 roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgody marketingowe trzeba wyrażać?
  mOkazje trzeba włączać? Bo kiedyś trzeba było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś tzn. kiedy? Bo karencja to mocno ponad 3 lata ...

   Usuń
 4. I mam ponowne pytanie czy można założyć 3 konta dla dzieci ponizej 13 roku życia i będą 3 nagrody? 😊 e-dowod zakłada się w urzędzie prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko za jedno dostaniesz 50 zł.

   Usuń
  2. To aż 10-krotnie mniej niż zasiłek 500+ 😬

   Usuń
 5. Zona miala rachunek z numerem 1140 2004, ktory zamknela w 2018 roku. Czy mimo to jest wykluczona z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie posiada go co najmniej od 1.01.2019 r., więc się łapie :) Może wziąć udział w powyższych promocjach.

   Usuń
 6. Zarejestrowałem się. Ale coś mi mail nie przychodzi.

  OdpowiedzUsuń
 7. można łączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naturalnie.

   Usuń
  2. gdzie należy wpisać kod polecający we wniosku?

   Usuń
  3. W pole dla kodu polecenia

   Usuń
  4. Anonimowy21 maja 2022 07:01, Anonimowy23 maja 2022 08:23
   po co strzelać odpowiedziami? We wniosku w promocji nie ma możliwości podania kodu polecenia.

   Usuń
 8. A czy z poprzedniej promocji dostaliście bon 200 zł do Biedronki? Zakładałam konto w marcu przy liczniku 1128 dostępnych kont (następnego dnia było 679), i do końca maja ma być w mOkazajach ten bon, ale ludzie piszą, że nie dostają

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy jesli ktos ma umowe kredytowa ale brak konta moze za otwarcie konta otrzymac ten bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to nawet w artykule Złotówy:

   Na szczęście posiadanie innych produktów w tym banku (np. kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza możliwości wzięcia udziału w niniejszych promocjach konta osobistego.

   Usuń
 10. Nowa lokata w mBanku. 4,5/4,8% na 3 m-ce do 200 tys. nowych środków.

  OdpowiedzUsuń
 11. To kolejna oferta z ponad 3-letnią karencją - jak ludziom latami udaje się wycisnąć od banków co miesiąc 500 zł ??

  OdpowiedzUsuń
 12. ze starych ofert moneyback-u

  OdpowiedzUsuń
 13. Cześć, gdzie uzupełniam nr konta w moneymania? Nie widzę po zalogowaniu takiej opcji..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam , też się podpinam pod to pytanie??

   Usuń
  2. Na dole strony.

   Usuń
 14. Witam czyli po wyrobieniu karty mogą ja deaktywowac od razu ?

  OdpowiedzUsuń
 15. zarejestruj się na stronie promocji (wymóg ten nie dotyczy osób już zarejestrowanych w Money manii); - czyli jak byłam kiedyś zarejestrowana to wystarczy się zalogować i z poziomu moneymanii wysłąć wniosek?

  OdpowiedzUsuń
 16. jakieś ograniczenia MCC?

  OdpowiedzUsuń
 17. Dzisiaj zgłosiłem akces do promocji, założyłem konto, dostałem maila, wypełniłem wniosek a po kilku chwilach dostałem 2 maile. Jeden, że potwierdzają przyjęcie wniosku i drugi, że niestety, nie możemy otworzyć Ci konta.

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam.
  Założyłam konto k dzisiaj otrzymałam kartę do konta.
  Kiedy i jak mogę ja dezaktywować,by nie ponosić dodatkowych kosztów?
  I czy muszę ją najpierw aktywować,żeby ją zdezaktywowany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz ją zamknąć do konca miesiąca bo za ten jeszcze opłaty nie będzie. W bankowości się da. Z pamięci piszę ale chyba pod menu FINANSE.

   Usuń
 19. Czy ja dobrze rozumiem że jeżeli mam stary dowód z terminem wymiany na grudzień tego roku to nie mam szans na zawarcie umowy przez e-dowód i zgarnięcia 50 zeta?

  OdpowiedzUsuń
 20. Mam pytanie. Jeśli córka miała konto i zamknęła je w maju tego roku przed ukończeniem 18tego roku życia, a teraz otworzy to czy załapie się na premie ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam jak spóźniłem się z przelewem 1000 zł i wysłałem po 16 dniach to jestem już wykluczony z wszelkich nagród ?

  OdpowiedzUsuń
 22. E-dowodu nie mam, dzieci też nie mam, czyli zostałoby mi do zgarnięcia 400 zł. To chyba się nie opłaca przy tych warunkach... Poczekam na coś lepszego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 400 zł premii za 3 wpływy po 1k zł i po 8 płatności w 3 różnych miesiącach to takie ciężkie?

   Usuń
 23. Przy dwójce dzieci będzie 2 x 50?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy ktoś jeszcze nie potrafi wprowadzić swojego nr konta na stronie promocji ? Konto aktywowane 28.06 natomiast bankowość dziś. Za to na moim koncie w moneymanii pisze że "Promocja jest już niedostępna"(wniosek o rachunek realizowałem właśnie przez nią)..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu, na dole powinna być rubryka na podanie numeru rachunku (faktycznie jest mało rzucająca się w oczy). W razie problemu z uzupełnieniem sugeruję kontakt z organizatorem: moneymania@totalmoney.pl.

   Usuń
 25. Jeśli otworzyłam konto w czerwcu to mogę zrezygnować z karty i płacić do października tylko blikiem żeby nie robić tego obrotu na 350 zł co miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, możesz zrezygnować. tylko jak nie chcesz mieć opłaty za sierpień to zrób te płatności na 350 jeszcze w tym m-cu.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...