Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Pekao (+ do 300 zł dla rodzica)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

31.05.2022

150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Pekao (+ do 300 zł dla rodzica)

W nowej edycji promocji Bank Pekao zdecydował się na podniesienie premii.

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXI edycja"
Tym razem za otwarcie konta dla dziecka do wzięcia czeka o 50 zł więcej, niż w poprzedniej odsłonie promocji - w sumie można zgarnąć 150 zł. A przy okazji przypomnę, że rodzic (tudzież każda osoba pełnoletnia), zakładając w tym banku konto dla siebie, może też uzyskać bonusy o wartości 300 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXI edycja"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które (w dniu zawarcia w jego imieniu umów) nie skończyło 18 lat i od 1.01.2021 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Z udziału w promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXI edycja" wykluczone są też osoby nieletnie, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" albo "Ekstra 50 zł dla nastolatka".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który w dniu zakładania konta dla dziecka musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać 200 zł premii + bon 100 zł na zakupy za Konto Przekorzystne (tam też wspominam o tym jak uzyskać 5% w skali roku na koncie oszczędnościowym) - w podlinkowanym wpisie zapoznasz się z zasadami uczestnictwa oraz warunkami promocji, a także z prześwietleniem konta osobistego w Pekao. Poniższej skupiam się już wyłącznie na okazji do bankobrania z kontem dla nieletnich w roli głównej.

Nagrody w promocji konta dla dziecka. Do wzięcia czekają 2 bonusy w wysokości 50 i 100 zł (co w sumie da tytułowe 150 zł). To gwarantowane nagrody pieniężne - wpłyną one na konto dziecka, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXI edycja" i zdobyć pierwszy bonus:
 • do 30.06.2022 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (jeśli dziecko takowego rachunku oszczędnościowego jeszcze nie ma), składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody.

Już za to przysługiwać będzie 50 zł. By uzyskać drugi bonus (już w wysokości 100 zł):
 • w przypadku dziecka poniżej 6 lat: na dzień 15.07.2022 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb musi wynosić min. 100,01 zł (środki w takiej kwocie muszą być na jednym z wymienionych rachunków - bank nie zsumuje mniejszych kwot z różnych kont) lub 
 • w przypadku uczestnika w wieku co najmniej 6 lat, najpóźniej do 15.07.2022 r. dziecko musi wykonać co najmniej 3 płatności w PLN za pomocą karty wydanej do konta lub Blikiem (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty, ani wypłaty gotówki).

Bonus 50 zł lub bonusy o łącznej wartości 150 zł (w zależności od spełnionych warunków) wpłyną na konto dziecka do 31.07.2022 r. Do tego czasu nie rozwiązuj umowy ani o konto osobiste, ani o rachunek oszczędnościowy.

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Konto dla dziecka założyć można za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku (pamiętaj przy tym jedynie, że jeśli dopiero teraz - jako rodzic - zechcesz założyć konto dla siebie, by zgarnąć premię 200 zł i bon 100 zł, to wniosek o konto dla dorosłego trzeba złożyć poprzez stronę promocji, a nie w placówce banku - o szczegółach piszę tutaj).

Konto Przekorzystne dla Młodych - omówienie oferty Pekao


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26. roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin promocji nie wymaga wyrabiania karty do konta dziecka. Jeśli na takową zdecydujesz się jednak dla dziecka od 13. roku życia (bo w tym wieku - na potrzeby promocji - są już wymagane płatności kartą lub Blikiem) karta wydawana jest za 0 zł - nie ma też opłat miesięcznych (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Na potrzeby promocji trzeba ten rachunek założyć, acz korzystanie z niego nie jest wymagane.

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć maksymalnie 150 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Natalii.
______________

Na koniec przypomnę, że Bank Pekao rozpędził się w serwowaniu promocji, bo można zyskać nie tylko przy okazji otwarcia konta dla dzieci, czy konta osobistego, ale też wyrabiając kartę kredytową - do wzięcia jest do 600 zł moneybacku. Z kolei osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą uzyskać do 2000 zł premii za konto firmowe

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Czy rodzic może założyć konto tylko dla jednego dziecka? Czy jest mozliwość założenia konta dla 2 dzieci i uzyskanie po 150 zł za każde z nich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W myśl regulaminu promocji uczestnikiem jest dziecko. Zatem każde dziecko bierze udział osobno - a ilekroć przy tym bierze udział (jeden i ten sam) rodzic, to już jest bez znaczenia. Zatem tak, w przypadku wielu dzieci, można założyć konta każdemu z nich i za każde konto będą nagrody.

   Usuń
 2. Wchodzę na swoje konto internetowe i widzę możliwość założenia "Załóż dziecku Pakiet PeoPay KIDS" niestety nic nie pisze o promocji 150zł. Skąd wiadomo, że ona obowiązuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podstawą zawsze jest regulamin. Na końcu artykułu masz podlinkowany.

   Usuń
 3. Chciałam założyć synowi konto ale pomimo tego, ze przyszedł e-mail żebym zatwierdziła dokumenty w bankowości, nie mogę tego zrobić - nie ma dokumentów. Na chacie powiedzieli mi ze musze dokończyć wniosek w oddziale - tzn wymaga on osobistej weryfikacji czy jakoś tak. Czy wtedy tez łapie się na promocje? W regulaminie jest załącznik do złożenia jakiegos oświadczenia w banku….

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, konto dla dziecka założone w placówce łapie się. Tylko musisz dopilnować żeby te oświadczenia podpisać i najlepiej mieć duplikat dla siebie.

   Usuń
 4. Zakładam konto sobie i dziecku. Po spełnieniu warunków promocji i uzyskaniu bonusu, zamykam swoje konto. Jak to jest wtedy z kontem dziecka? Czy też zostaje automatycznie zamknięte?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostaliście bonusy z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie nie. Jutro niedziela ciekawe czy coś przyjdzie

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie nic nie wpłynęło a warunki spełnione zostały.

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie 29 lipca ok. 10:00 wpłynęło 50zł z opisem " nagroda-na start". Syn 11 lat wykonał kartą 3 transakcje przed 10 lipca i spodziewałam się 150zł a nie tylko 50zł. Dziś składam reklamację, ciekawe co odpiszą.

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie 29 lipca ok. 10:00 wpłynęło 50zł z opisem " nagroda-na start". Syn 11 lat wykonał kartą 3 transakcje przed 10 lipca i spodziewałam się 150zł a nie tylko 50zł. Dziś składam reklamację, ciekawe co odpiszą.

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie pieniędzy brak, chociaż zostały spełnione poniższe warunki:
  1. Posiadanie konta w banku na dzień przystąpienia do promocji - 04.06.2022
  2. Zapisanie dziecko do promocji - 04.06.2022
  3. Potwierdzenie uczestnictwa w promocji - 04.06.2022
  4. Otwarcie Konto Przekorzystne i Mój Skarb dla dziecka - 04.06.2022
  5. Płatności kartą do Konta Przekorzystnego spełnione wielokrotnie na dzień 15.07.2022

  Reklamacja złożona dziś tj. 01.08.2022

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po złożeniu reklamacji w dniu 01.08.2022 bank jeszcze tego samego dnia przelał 150zł.

   Usuń
 11. Złożyłem dziś reklamację i w ciągu kilku godzin wpłynęło 150 zł. Ale to prawdopodobnie przypadek bo reklamacja ma status "w trakcie" i czas do 31.08 na rozpatrzenie.

  OdpowiedzUsuń
 12. U nas to samo złożona reklamacja i po kilku godzinach 150 zł wpłynęło na konto syna :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...