Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Pekao (+ do 300 zł dla rodzica)

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

31.05.2022

150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Pekao (+ do 300 zł dla rodzica)

W nowej edycji promocji Bank Pekao zdecydował się na podniesienie premii.

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXI edycja"
Tym razem za otwarcie konta dla dziecka do wzięcia czeka o 50 zł więcej, niż w poprzedniej odsłonie promocji - w sumie można zgarnąć 150 zł. A przy okazji przypomnę, że rodzic (tudzież każda osoba pełnoletnia), zakładając w tym banku konto dla siebie, może też uzyskać bonusy o wartości 300 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXI edycja"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które (w dniu zawarcia w jego imieniu umów) nie skończyło 18 lat i od 1.01.2021 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Z udziału w promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXI edycja" wykluczone są też osoby nieletnie, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" albo "Ekstra 50 zł dla nastolatka".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który w dniu zakładania konta dla dziecka musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać 200 zł premii + bon 100 zł na zakupy za Konto Przekorzystne (tam też wspominam o tym jak uzyskać 5% w skali roku na koncie oszczędnościowym) - w podlinkowanym wpisie zapoznasz się z zasadami uczestnictwa oraz warunkami promocji, a także z prześwietleniem konta osobistego w Pekao. Poniższej skupiam się już wyłącznie na okazji do bankobrania z kontem dla nieletnich w roli głównej.

Nagrody w promocji konta dla dziecka. Do wzięcia czekają 2 bonusy w wysokości 50 i 100 zł (co w sumie da tytułowe 150 zł). To gwarantowane nagrody pieniężne - wpłyną one na konto dziecka, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXI edycja" i zdobyć pierwszy bonus:
 • do 30.06.2022 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (jeśli dziecko takowego rachunku oszczędnościowego jeszcze nie ma), składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody.

Już za to przysługiwać będzie 50 zł. By uzyskać drugi bonus (już w wysokości 100 zł):
 • w przypadku dziecka poniżej 6 lat: na dzień 15.07.2022 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb musi wynosić min. 100,01 zł (środki w takiej kwocie muszą być na jednym z wymienionych rachunków - bank nie zsumuje mniejszych kwot z różnych kont) lub 
 • w przypadku uczestnika w wieku co najmniej 6 lat, najpóźniej do 15.07.2022 r. dziecko musi wykonać co najmniej 3 płatności w PLN za pomocą karty wydanej do konta lub Blikiem (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty, ani wypłaty gotówki).

Bonus 50 zł lub bonusy o łącznej wartości 150 zł (w zależności od spełnionych warunków) wpłyną na konto dziecka do 31.07.2022 r. Do tego czasu nie rozwiązuj umowy ani o konto osobiste, ani o rachunek oszczędnościowy.

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Konto dla dziecka założyć można za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku (pamiętaj przy tym jedynie, że jeśli dopiero teraz - jako rodzic - zechcesz założyć konto dla siebie, by zgarnąć premię 200 zł i bon 100 zł, to wniosek o konto dla dorosłego trzeba złożyć poprzez stronę promocji, a nie w placówce banku - o szczegółach piszę tutaj).

Konto Przekorzystne dla Młodych - omówienie oferty Pekao


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26. roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin promocji nie wymaga wyrabiania karty do konta dziecka. Jeśli na takową zdecydujesz się jednak dla dziecka od 13. roku życia (bo w tym wieku - na potrzeby promocji - są już wymagane płatności kartą lub Blikiem) karta wydawana jest za 0 zł - nie ma też opłat miesięcznych (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Na potrzeby promocji trzeba ten rachunek założyć, acz korzystanie z niego nie jest wymagane.

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć maksymalnie 150 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Natalii.
______________

Na koniec przypomnę, że Bank Pekao rozpędził się w serwowaniu promocji, bo można zyskać nie tylko przy okazji otwarcia konta dla dzieci, czy konta osobistego, ale też wyrabiając kartę kredytową - do wzięcia jest do 600 zł moneybacku. Z kolei osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą uzyskać do 2000 zł premii za konto firmowe

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Czy rodzic może założyć konto tylko dla jednego dziecka? Czy jest mozliwość założenia konta dla 2 dzieci i uzyskanie po 150 zł za każde z nich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W myśl regulaminu promocji uczestnikiem jest dziecko. Zatem każde dziecko bierze udział osobno - a ilekroć przy tym bierze udział (jeden i ten sam) rodzic, to już jest bez znaczenia. Zatem tak, w przypadku wielu dzieci, można założyć konta każdemu z nich i za każde konto będą nagrody.

   Usuń
 2. Wchodzę na swoje konto internetowe i widzę możliwość założenia "Załóż dziecku Pakiet PeoPay KIDS" niestety nic nie pisze o promocji 150zł. Skąd wiadomo, że ona obowiązuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podstawą zawsze jest regulamin. Na końcu artykułu masz podlinkowany.

   Usuń
 3. Chciałam założyć synowi konto ale pomimo tego, ze przyszedł e-mail żebym zatwierdziła dokumenty w bankowości, nie mogę tego zrobić - nie ma dokumentów. Na chacie powiedzieli mi ze musze dokończyć wniosek w oddziale - tzn wymaga on osobistej weryfikacji czy jakoś tak. Czy wtedy tez łapie się na promocje? W regulaminie jest załącznik do złożenia jakiegos oświadczenia w banku….

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, konto dla dziecka założone w placówce łapie się. Tylko musisz dopilnować żeby te oświadczenia podpisać i najlepiej mieć duplikat dla siebie.

   Usuń
 4. Zakładam konto sobie i dziecku. Po spełnieniu warunków promocji i uzyskaniu bonusu, zamykam swoje konto. Jak to jest wtedy z kontem dziecka? Czy też zostaje automatycznie zamknięte?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostaliście bonusy z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie nie. Jutro niedziela ciekawe czy coś przyjdzie

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie nic nie wpłynęło a warunki spełnione zostały.

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie 29 lipca ok. 10:00 wpłynęło 50zł z opisem " nagroda-na start". Syn 11 lat wykonał kartą 3 transakcje przed 10 lipca i spodziewałam się 150zł a nie tylko 50zł. Dziś składam reklamację, ciekawe co odpiszą.

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie 29 lipca ok. 10:00 wpłynęło 50zł z opisem " nagroda-na start". Syn 11 lat wykonał kartą 3 transakcje przed 10 lipca i spodziewałam się 150zł a nie tylko 50zł. Dziś składam reklamację, ciekawe co odpiszą.

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie pieniędzy brak, chociaż zostały spełnione poniższe warunki:
  1. Posiadanie konta w banku na dzień przystąpienia do promocji - 04.06.2022
  2. Zapisanie dziecko do promocji - 04.06.2022
  3. Potwierdzenie uczestnictwa w promocji - 04.06.2022
  4. Otwarcie Konto Przekorzystne i Mój Skarb dla dziecka - 04.06.2022
  5. Płatności kartą do Konta Przekorzystnego spełnione wielokrotnie na dzień 15.07.2022

  Reklamacja złożona dziś tj. 01.08.2022

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po złożeniu reklamacji w dniu 01.08.2022 bank jeszcze tego samego dnia przelał 150zł.

   Usuń
 11. Złożyłem dziś reklamację i w ciągu kilku godzin wpłynęło 150 zł. Ale to prawdopodobnie przypadek bo reklamacja ma status "w trakcie" i czas do 31.08 na rozpatrzenie.

  OdpowiedzUsuń
 12. U nas to samo złożona reklamacja i po kilku godzinach 150 zł wpłynęło na konto syna :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...