Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon Allegro o wartości 400 zł za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

1.05.2022

Bon Allegro o wartości 400 zł za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium

Bank Millennium udostępnił nową promocję karty kredytowej. Aktualnie nagrodą gwarantowaną jest bon do Allegro.

Bon Allegro o wartości 400 zł za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium
I jest to tym razem bon o wartości 400 zł. A oprócz tego, płacąc kartą kredytową Millennium Impresja, wydaną przez Millennium, można zgarnąć zwrot 5% od płatności u partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.]

Na początek kwestia kluczowa: udział w promocji karty kredytowej może wziąć wyłącznie osoba posiadająca dostęp do bankowości elektronicznej Millennium (bo tylko w taki sposób - lub w aplikacji mobilnej - złożone wnioski o kartę kredytową uprawniają do uzyskania nagród). W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. By takie konto otworzyć, jest jednak mocny argument - do wzięcia jest bowiem premia 360 zł za Konto Millennium 360° (tu też warto dodać, że w obecnie dostępnej promocji konta osobistego bank skrócił okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta, więc dla niektórych może być to szansa na opłacalny powrót).

Po założeniu konta osobistego w Millennium uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

"Bonus 400 zł z kartą kredytową Mastercard": bon do Allegro od Millennium


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. W Citibanku zgarnąć można (do wyboru) 400 zł do Biedronki lub 600 zł do Allegro. Z kolei od BNP Paribas można uzyskać bony do 400 zł do Allegro.

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował bon o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro. Bon zostanie przesłany przez bank SMS-em, a będzie można go wykorzystać w ciągu 11 miesięcy.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Chociaż promocja karty kredytowej w Millennium ma być dostępna do 31.08.2022 roku, to może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował się na udział maksymalnie 20 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Bonus 400 zł z kartą kredytową Mastercard"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 31.08.2022 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Mastercard Gold, Millennium Mastercard WWF (pamiętaj jednak, że tylko ta pierwsza daje moneyback, o którym jeszcze napiszę nieco niżej) i w ww. terminie podpisz umowę z bankiem;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe (nawet Visa Impresja, więc warto uważać, by ich nie pomylić), ale w promocji udział biorą tylko karty z logo Mastercard);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon oraz
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec otrzymywania dopasowanych informacji handlowych.
 • w każdym z czterech kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę) wykonaj płatności na sumę min. 400 zł.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (zatem mogą, ale nie muszą być to płatności na Allegro). Pamiętaj jednak, by unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Zatem przykładowo: jeśli o kartę w Millennium zawnioskujesz w maju, to płatności kartą kredytową (po 400 zł w każdym miesiącu) będzie należało wykonać w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu, a bon od banku dostaniesz do 31.10.2022 r.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Karta kredytowa Mastercard Impresja - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Biorąc udział w promocji "Bonus 400 zł z kartą kredytową Mastercard" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Mastercard Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Dodatkowe korzyści z kartą Mastercard Impresja


Z kartą kredytową Visa Impresja do 30.06.2022 roku uzyskiwać można też moneyback 5% - do 50 zł miesięcznie (bank zastrzega sobie możliwość wydłużenia tej promocji, co już zresztą zrobił - pierwotnie promocja ze zwrotami miała obowiązywać do 31.12.2021 r., ale jest dostępna nadal - o pół roku dłużej).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, 
Baldinini, 
Bershka, 
Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), 
Cocinelle, 
Deichamann-Obuwie, 
Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), 
Francesco Biasia, 
Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), 
Marella, 
Massimo Dutti, 
Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), 
Oysho, 
Pennyblack, 
Pollini, 
Pull&Bear, 
Sephora, 
Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), 
Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), 
Stradivarius, 
Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), 
Uterqüe, 
Venezia, 
Zara, 
Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

49 komentarzy:

 1. Czy realizacja owego bonu do allegro jest podobna do tego np z biedronki? Tj. czy można go realizować aż do jego wyczerpania, czy jest jednak trzeba wykonać zakup na allegro za min.400zł?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie w aplikacji mobilnej można wnioskować o kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie masz przygotowanej propozycji? Wtedy tylko przez Millenet.

   Usuń
 3. Mi wyskakuje błąd przy ostatnim punkcie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też. Czy mimo to można w jakiś sposób złożyć wniosek?

   Usuń
 4. Rozumiem, że moneyback 5% będzie można już uzyskać w czerwcu za płatności z maja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I w lipcu za czerwiec. A pewnie przedłużą.

   Usuń
 5. Czyli warto było poczekać, patrząc w przeszłość to chyba jedna z lepszych promocji na kartę kredytową w tym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciągle marnie w porównaniu np z 600 zł od Citi.

   Usuń
 6. Złotówa, taka podpowiedź/prośba - może warto by było jeszcze dodać we wpisie coś odnośnie minimalnego limitu kredytowego. Z tego co czytam na Millenium odnośnie promocji k.k., to karty Impresja mają minimalny limit kredytowy 3.000 zł, więc pewnie nie każdy ma szansę się załapać. Tym z nieco mniejszą zdolnością kredytową zostaje chyba tylko Mastercard WWF (z limitem min. 1.000 zł).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz nie ma żadnej kwoty minimalnej.

   Usuń
  2. Anonimowy z 4 maja - oczywiście, że jest. Chodzi o wysokość limitu na karcie kredytowej, który bank Ci może zaproponować, ale nie mniej niż jakaś kwota. I tutaj np. w karcie Impresja nie możesz wziąć limitu mniejszego niż 3.000 zł

   Usuń
 7. kicha na koniec sie dowiedziałem że nie dostanę bo nie akceptują zagranicznych umów no cóż pozostaje zamknąć konto

  OdpowiedzUsuń
 8. A jak z zamknięciem karty? Nie mogę się doszukać informacji, a nie chciałbym z niej korzystać już po odebraniu nagrody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez bankowość lub na infolinii. Oferują wtedy promocję na utrzymanie.

   Usuń
  2. Co proponują w ramach takiej promocji?

   Usuń
  3. u mnie ostatnio moneyback 3%. Max. 300 zł

   Usuń
 9. Jak długo czekaliście na kontakt ze strony banku po zgłoszeniu prośby o kontakt?

  OdpowiedzUsuń
 10. mi zadzwonili po godzinie

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy macie gdzieś informację (np. we wniosku lub umowie), że wasza karta bierze udział w promocji? Ja zrobiłam wszystko jak jest napisane w regulaminie - złożyłam w Millenecie wniosek kontaktowy o Kartę, następnego dnia zadzwonił Pan z Millenium i przeszłam cały proces wnioskowania, tydzień później kartę dostałam pocztą. Ale nigdzie nie widzę informacji, że moja karta bierze udział w promocji, da się to jakoś sprawdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda karta bierze udział w promocji. O ile wniosek został złożony przez internet/aplikacje. Niczego dodawać w umowie nie muszą bo to wynika z regulaminu.

   Usuń
 12. Po 3 tygodniach czekania dostałem odmowę, powód: niewłaściwa forma wyciągu z konta dołączona do wniosku. A pracownik oddziału zapewniał mnie solennie (po ponad 40-minitowym sprawdzaniu), że wszystkie moje dokumenty są we właściwej formie i teraz tylko czeka mnie ocena zdolności i wiarygodności kredytowej. Wypowiadam dziś rachunek w tym banku, nie chcę mieć z nimi nic wspólnego !!!! Omijać !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam, że byli do tego stopnia bezczelni, że napisali mi, że to ja nie złożyłem właściwych dokumentów -a przecież po pierwsze regulamin nie mówi jaka ma być forma wyciągu z konta, po drugie pracownik sprawdził i uznał, że jest ok - wysłał to do centrali z wnioskiem o kartę. W bankach generalnie jest zasada, że to bankowiec ma być profesjonalny a klient nie musi znać procedur. W Millenium to klient ma znać procedury tego banku a pracownik ma prawo być idiotą.

   Usuń
 13. Czy gdy poprzez swój ROR zawnioskuje o wydanie karty kredytowej i zostanie ona przyznana to czy mogę wtedy zawnioskować o zamknięcie rachunku ROR ? Jeśli ta
  k to czy będzie to miało wpływ ma wypłatę nagrody za kartę kredytową ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy masz dostęp do bankowości elektronicznej?

   Usuń
  2. tak mam

   Usuń
 14. W warunkach promocji stoi jasno 400zł co m-c i min.1 płatność, ale już w umowie i regulaminie w paragrafie Opłaty jest warunek bez kosztowości, jeśli w poprzednim miesiącu zostało dokonanych i zaksięgowanych 5 transakcji bezgotówkowych, Jak to się właściwie ma promka do umowy?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy po zawnioskowaniu w millenet o kartę kredytową i jej przyznaniu można zrezygnować z karty debetowej i zamknąć rachunek ROR ?

  OdpowiedzUsuń
 16. kiedy można zrezygnować bez opłat ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po tym jak już zgarniesz wszystkie nagrody.

   Usuń
 17. Podbijam pytania: czy po otrzymaniu karty kredytowej mogę zamknąć konto? czy mogę wnioskować o kartę kredytową w okresie wypowiedzenia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można zostawić sobie samą kartę kredytową bez konta. Jedno z drugim się nie wiąże.

   Usuń
 18. Gdzie szukać tej ofeety w aplikacji Banku Millennium ?

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie ma już teraz żadnej promocji kredytówki Millenium?

  OdpowiedzUsuń
 20. Dostał już ktoś premie z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 21. Narazie cisza. Mają jeszcze czas dzis i w poniedziałek. Czekam na SMSa

  OdpowiedzUsuń
 22. Orientujecie sie jak to jest z ofertami zatrzymaniowymi na karte kredytowa w Millennium? Oferuja zwroty tylko na miesiac, czy po tym miesiacu beda oferowac cos dalej, jak wprzypadku konta osobistego?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy komuś nie wpadła nagroda mimo spełnienia wszystkich warunków? Bo u mnie póki co cisza :/ czekam jeszcze do końca dnia, ale jakoś cienko to widzę o tej godzinie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i bonu jak nie było, tak nie ma. Pierwszy w moim przypadku bank, który nie wywiązał się z oferowanej promocji.

   Usuń
 24. Brak nagrody, warunki dopilnowane i spełnione. Pozostaje pisać reklamację

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja dostalem bon smsem 28 pazdziernika

  OdpowiedzUsuń
 26. Reklamacja złożona wczoraj wieczorem - szybka reakcja banku i już dzisiaj w ramach rekompensaty 400 zł wpłacone na rachunek karty kredytowej.

  OdpowiedzUsuń
 27. Nie ma żadnej nowej promocji z kartą kredytową Millennium???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cisza już od jakiegoś czasu.

   Usuń
  2. Z kontem niestety to samo. Skończyli promocję z premią 500 zł i niestety ni widu ni słychu o czymś kolejnym :(

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...