Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moje zarabianie na bankach - podsumowanie maja 2022

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

26.06.2022

Moje zarabianie na bankach - podsumowanie maja 2022

Czas na raport otwierający drugą setkę tego typu comiesięcznych raportów, które publikuję na blogu.

Moje zarabianie na bankach - podsumowanie miesiąca
Jak co miesiąc pokazuję ile oraz w jaki sposób w praktyce zyskałem dzięki promocjom bankowym oraz ile przy tym wydałem.

Tym razem wpis jest dość krótki, bo i nagród wpadło niewiele. Wszystko za sprawą opóźnionego bonusu (150 zł) od Citibanku - choć tu stwierdzenie, że bonus jest opóźniony jest nadużyciem, bo teoretycznie bank ma czas na jego wypłatę do końca miesiąca (więc jeszcze kilka dni zostało), ale poprzednie bonusy wypłacał o wiele wcześniej (przyzwyczajając do dobrego). Pozostaje zaczekać tak samo, jak za nagrodami za niedawno otwarte konto w PKO BP (w promocji z bonami Allegro). Liczę jednak zawsze to co już na koncie. Do tego nie wpadł jeszcze jeden z oczekiwanych bonusów z Credit Agricole.

W sumie więc uzbierała się tylko stówka. Z tego 75 zł stanowią bonusy od Credit Agricole, w którym konto ma moja żona i odrębnie ja (a są to i gratyfikacje za wpływ wynagrodzenia oraz wykonanie min. 3 transakcji, i zwroty 5% za płatności za media z konta, i 1-procentowy zwrot za płatności kartą i Blikiem).

Z kolei na Konto Premium w Alior Banku (posiadane jeszcze z czasów T-Mobile Usługi Bankowe) wpłynął bonus 25 zł, który otrzymuję za każdy miesiąc, w którym wykonam transakcje kartą na sumę min. 500 zł.

Tym razem tabela podsumowująca będzie więc krótka:

Gdzie?

W jaki sposób?

Ile wydałem płacąc kartą lub Blikiem?

Ile zyskałem

Credit Agricole

Zwrot płatności za media (5%), zwrot za płatności kartą i Blikiem (1%) oraz bonus za wpływ wynagrodzenia

2511 zł

3 x 25 zł

Alior Bank

Bonus dla posiadaczy Konta Premium

518 zł

25 zł

Potwierdzeniem otrzymanych bonusów są zrzuty ekranu z historii rachunków bankowych:

Moje zarabianie na bankach - podsumowanie miesiąca

Policzenie jest więc proste. W tym miesiącu wpadło 100 zł. To jest też mój ostateczny zysk, gdyż nie poniosłem przy tym żadnych kosztów - posiadane konta i karty albo są bez warunków darmowe, albo z opłat zwalnia aktywność, która zazwyczaj pokrywa się z warunkami realizowanymi na potrzeby promocji. 

Jak zawsze ten zysk z bankobrania porównuję do oszczędzania na kontach oszczędnościowych. I tak by tyle samo uzyskać z odsetek, musiałbym przez cały miesiąc na najlepiej oprocentowanych kontach oszczędnościowych utrzymywać 25 034,29 zł.

100 zł to wynik daleki od mego rekordowego miesiąca, gdy dzięki bankobraniu zyskałem ponad 1370 zł, ale też nie jest to wynik najgorszy, gdyż zdarzył się już kiedyś miesiąc, który przyniósł 67,34 zł.

Okazje do bankobranie godne uwagi


W tym miejscu zazwyczaj piszę o promocjach bankowych, których dobrze nie przegapić, zwłaszcza, że zbliżający się koniec miesiąca kalendarzowego oznacza zakończenie dostępności wielu z nich. Tym razem, w związku nie tylko z końcem miesiąca, ale i kwartału, promocji jest na tyle dużo, że poświęciłem im odrębny wpis - sprawdź promocje bankowe last minute.

Jak zarabiać dzięki promocjom bankowym?


przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?"
Jeśli trafiasz na mojego bloga po raz pierwszy (lub nawet kolejny) i dotąd nie było Ci dane wziąć udziału w jakiejkolwiek promocji, to by poczuć smak satysfakcji ze zdobycia pierwszych bonusów, z pomocą przyjdzie Ci przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?". To wyczerpujący zbiór przydatnych objaśnień, porad, wskazówek i sposobów na uporządkowanie oraz ułatwienie korzystania z promocji bankowych. 

Ten przewodnik, to mój prezent dla osób, które zapisują się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga - dzięki niemu, żeby regularnie zyskiwać na najlepszych promocjach, nawet nie musisz zaglądać co dzień na bloga. Wystarczy bowiem śledzić wiadomości, które wysyłam od czasu do czasu, przesyłając w nich przegląd najbardziej zyskownych okazji z gwarantowanymi nagrodami od banków:

9 komentarzy:

 1. u mnie w tym msc też skromniej - 244

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja za to miesiąc najlepszy w tym roku. 441 zł.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. tylko 2 komsy? czyżby bankobranie przestało się opłacać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to masz kolejny :)

   U mnie 200 zł od Citi (KK) i 100 zł (ROR) + 25 zł od Aliora (to konto co u Złotówy) + 60 zł od Millennium. Łącznie 385 zł. Nie dostałem jeszcze 100 zł od BNP ale mają czas do końca miesiąca.

   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Sezon ogórkowy i nikomu się nie chce?

   Usuń
  3. mój najlepszy msc to było 1200 zł ale prowadziłem wtedy konta swoje i żony:)

   Usuń
 4. U mnie pierwsza nagroda wpadła. Dostałem premię od Millennium. Jednak to działa. Dzisiaj założyłem kolejne konto. Tym razem w BNP Paribas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też od tych zaczynałem. Później był santander, pekao, mBank. Teraz czekają mnie zamknięcia millennium i pnb.

   Usuń
 5. Hej. Też nie otrzymałem jeszcze premii od Citibanku 😢

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...