Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 5,3 lub 6% na 3-miesięcznej lokacie w mBanku (do 500 tys. zł) + do 500 premii na start za konto osobiste

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

26.06.2022

5,3 lub 6% na 3-miesięcznej lokacie w mBanku (do 500 tys. zł) + do 500 premii na start za konto osobiste

mBank podwyższył oprocentowanie na lokacie dla nowych środków.

Promocja "Buduj poduszkę finansową z mBankiem"
Na 3-miesięczny depozyt można wpłacić do 500 tys. zł i (w zależności od rodzaju posiadanego konta) uzyskać 5,3 lub 6% w skali roku. Z propozycji skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci, więc przy okazji warto odnotować, że na tych drugich czekają bonusy na start.

[Niniejsza promocja jest już niedostępna. Sprawdź kolejną, którą opisuję tutaj.]

Promocja "Buduj poduszkę finansową z mBankiem"


Główne cechy lokaty na nowe środki w mBanku to:

 • minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
 • maksymalna kwota lokaty: 500 000 zł (możesz założyć wiele lokat tego typu, ale ich suma maksymalnie może wynieść również 500 000 tys. zł)
 • okres lokaty: 3 miesiące
 • oprocentowanie (stałe) w wysokości:
  • 6,0% w skali roku w przypadku osób posiadających mKonto Intensive w mBanku lub
  • 5,3% w skali roku w przypadku posiadaczy kont osobistych innego typu, niż mKonto Intensive (np. eKonta osobistego).
 • kapitalizacja odsetek: na koniec umownego okresu lokaty; w przypadku wcześniejszego zerwania depozytu otrzymasz odsetki naliczone wg stawki 0,01% w skali roku.

Powyższa oferta ma być dostępna do 12.07.2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpaniu kwoty puli lokat dostępnych w promocji (bank gotowy jest założyć lokaty na sumę maksymalnie trzech miliardów złotych).

Przez nowe środki mBank rozumie różnicę pomiędzy sumą środków w dniu składania wniosku o lokatę, a sumą środków klienta w mBanku w dniu 1.06.2022 r.

Jeśli dopiero co zaczniesz korzystać z mBanku i teraz założysz konto, to wszystkie środki, które wpłacisz, będą kwalifikować się do zdeponowania na lokacie.

Ważne jedynie dla obecnych klientów


Jeżeli już masz konto osobiste w mBanku, to będzie trzeba sprawdzić saldo środków (na kontach osobistych i oszczędnościowych oraz na lokatach) na dzień 1.06.2022 r. - tylko nadwyżka nad tę kwotę będzie mogła być objęta promocyjnym oprocentowaniem dla nowych środków. Na szczęście samemu liczyć tego salda nie potrzeba - wystarczy bowiem przejść do wniosku o lokatę z poziomu strony informującej o lokacie (wtedy uzyskasz informacje o saldzie "starych" środków, a także o tym ile środków spełnia kryterium "nowych").

Wyższe oprocentowanie (6%) obowiązuje wyłącznie dla osób posiadających mKonto Intensive (to konto osobiste, które prowadzone jest za 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływów na sumę min. 7 000 zł miesięcznie). Jeśli w mBanku masz konto innego typu, to możesz je zamienić na mKonto Intensive. Decydując się jednak na taki ruch, koniecznie pamiętaj o dwóch kwestiach: 

 • nie zmieniaj swego konta na mKonto Intensive, jeśli obecnie posiadane przez Ciebie konto bierze jeszcze udział w jakiejś promocji (zmiana typu konta wyklucza bowiem z promocji);
 • nie zmieniaj konta na mKonto Intensive, dopóki w bieżącym miesiącu kalendarzowym nie będziesz mieć spełnionych warunków zwolnienia z opłat(y) za konto i/lub kartę (w przeciwnym wypadku bank pobierze bowiem opłaty).

Bądź na bieżąco z najlepszymi lokata i promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Piekło zamarzło skoro mbank oferuje praktycznie najlepsze oprocentowanie na rynku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są lepsze. InBank, Getin bez konta 6% na 3 m-ce.

   Usuń
  2. Dlaczego nikt nie pisze lokata w banku nowym 6.8 procent, a nie 6.

   Usuń
  3. To bank którego właściciel ma dość słabą reputację. Poza tym protoplasta Nowego to Podkarpacki który już był na skraju bankructwa. Ludzie i samorządy potracili pieniądze. Dopiero je odzyskali po jakimś czasie. Wygooglaj sobie.

   Usuń
  4. Każdy bank ma ochronę kapitału do 100 tys euro. Miałem konto w skbanku i zwrócili mi pieniądze, mają tydzień. Getin może zostać przejęty przez credit tak napisali w pulsie biznesu.

   Usuń
  5. Ale mieszacie! Aż miło. Jeden pisze o nowym banku kamieniczników z Poznania który sobie przejęli po upadłym podkarpackim, drugi nie na temat o Getinie mieszając go z tamtymi kamienicznikami którzy po to żeby odebrać ludziom ich mieszkania wynajmowali najgorszy element w Poznaniu.

   @Anonimowy 28 czerwca 2022 16:57
   Myślisz że próba ukrycia się pod nowym brandem tych czyścicieli kamienic poprawi ich wizerunek?

   @ALL kto chce coś więcej wiedzieć o czym mowa i nie dać się nabrać na te autoreklamy od miesięcy regularnie pojawiające się tu i w innych miejscach, niech wpisze w wyszukiwarkę choćby "neobank afera" i poczyta sobie o nich. Tego w sieci jest naprawdę dużo bo to nie tylko ten jeden problem z nimi się pojawił.

   Usuń
  6. Czort z czyścicielami kamienic, jak w rządzie jeszcze większe afery, za które Tuska uniewinniono, a szwaby mają złoto i się cieszą. Jeśli ktoś chce założyć konto w banku ze względu na wizerunek to w rzadko którym banku założy np. Raiffeisen był umoczony w wycenę funduszy i zostali przejęci, a bank który go przejął do tej pory jest umoczony. Pekao też przejął fundusze bez portfela getbeck u.

   Usuń
  7. Getin ma być przejęty przez credit agricole? Chyba najgorsze co mogłoby się wydarzyć. Wg mnie to najgorszy bank. Wolałbym już żeby Getin był przejęty przez PKO/Pekao/PZU.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...