Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pół roku pakietu Canal+ z Netflixem za konto osobiste w Banku Pekao

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

2.06.2022

Pół roku pakietu Canal+ z Netflixem za konto osobiste w Banku Pekao

Dziś o promocji głównie dla koneserów filmów i seriali oraz fanów sportu.

Promocja konta w Pekao z Canal+ Netflix
Za założenie konta w Pekao do wzięcia czeka bowiem 6-miesięczny dostęp (bez opłat) do serwisu Canal+ wraz z Netflixem (wartość takiego pakietu - wg regulaminu - to 420 zł). A dodatkowo można też zyskać 5% na koncie oszczędnościowym (do 100 tys. zł) i 150 zł premii za konto dla dziecka.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Pekao.]

Na wstępie przypomnę jednak, że w Pekao dostępna jest alternatywna promocja, w której zamiast dostępu do Canal+ i Netflixa można zgarnąć 200 zł premii + bon 100 zł na zakupy za konto osobiste. Można więc wybierać to, co kto woli 😉 Wspomniane 5% na koncie oszczędnościowym czy 150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) dostępne jest już dla każdego - bez względu czy konto osobiste w Pekao zostanie założone w promocji z dostępem do serwisu streamingowego, czy w promocji z premią i z bonem.

Niżej skupiam się już jednak wyłącznie na najnowszej propozycji.

Canal+ Netflix na pół roku za darmo za konto w Pekao


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, z polskim obywatelstwem, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.01.2020 do 31.05.2022 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao (ewentualne posiadanie jakichkolwiek produktów w PKO BP nie wyklucza z udziału, bo to dwa odrębne banki).

Nagroda. Na uczestników promocji czeka voucher pozwalający sfinansować dostęp do serwisu CANAL+online w pakiecie z Netflix (plan Standard) na okres 6 miesięcy. Po tym okresie istnieje oczywiście możliwość rezygnacji z subskrypcji.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 30.06.2022 r., ale warto uwzględnić, że bank przygotował się na rozdanie maksymalnie 2 000 voucherów (przewidzianych dla osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji). W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli stosowny komunikat ma się pojawić na stronie banku.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Otwórz Konto Przekorzystne na selfie z kartą Visa Debit FX i odbierz voucher do najlepszych filmów i seriali" i zdobyć voucher:

 • do 30.06.2022 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z wydawaną do niego kartą Visa Debit FX i bankowością internetową, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w promocji oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem (należy to zrobić online/"na selfie" - więcej o tej metodzie otwierania konta piszę nieco niżej);
 • uwaga! w trakcie składania wniosku o konto podaj swój adres mailowy oraz wpisz kod promocji: CANAL (to warunek konieczny do udziału w promocji - kod należy podać we wniosku w polu na "Kod rekomendacji");
 • w lipcu, sierpniu i wrześniu 2022 r. (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych) wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj, że bank nie weźmie pod uwagę transakcji wykonanych w miejscach sklasyfikowanych jako: 
a) internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829), 
b) przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050), 
c) przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051).

Nagroda ma być przekazana mailem oraz wiadomością w bankowości internetowej Pekao najpóźniej do 29.11.2022 r. Voucher będzie należało zrealizować najpóźniej do 31.12.2022 r., podając go na stronie https://kup.pl.canalplus.com/kod/pekao (w chwili obecnej ona jeszcze nie działa, ale do czasu otrzymania voucherów jeszcze "trochę" czasu pozostało).

Do czasu otrzymania vouchera nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem (ani o konto, ani o wydaną do niego kartę Visa).

Konto Przekorzystne w Pekao - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta osobistego z oferty Banku Pekao to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; 
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę (Visa Debit FX) wydawaną do konta - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub 
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay. 

Uwaga: chociaż do konta można zamówić kartę Mastercard, to pamiętaj, że udział w promocji zapewnia wyłącznie karta Visa Debit FX (zwróć na to uwagę, gdyż we wniosku może być też dostępna karta Visa innego typu - ona jednak nie kwalifikuje do promocji, a do tego ma inne warunki zwalniające z opłaty miesięcznej). FX w nazwie karty oznacza, że jest to karta wielowalutowa - jeśli zechcesz, to możesz założyć rachunki walutowe w Pekao i wtedy za pomocą tejże karty mieć również do nich dostęp, płacąc we właściwej walucie (by nie dochodziło do przewalutowań, a środki były pobierane z właściwego rachunku w walucie, w której płacisz). 
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł.

Do udziału w promocji z voucherem kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji, w których wybierzesz metodę zdalnego zawarcia umowy (online/"na selfie"). To prosty proces z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie dowodu osobistego oraz twarzy np. za pomocą kamerki w smartfonie (w ten sposób bank potwierdzi Twą tożsamość i uruchomi konto). Co w sytuacji, jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i finalizacja będzie musiała nastąpić w placówce? Tu jest dobra wiadomość, bo w regulaminie promocji z premią do 200 zł można znaleźć zapis:
"Jeśli nie udało ci się zawrzeć tych umów w powyższych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony"


Zatem w praktyce możliwe są 3 scenariusze:

❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => nie weźmiesz udziału w promocji;

✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online (lub mobilnie) i w taki sposób zawrzesz umowę => weźmiesz udział w promocji; 

✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie), ale weryfikacja nie powiedzie się i umowę zawrzesz w oddziale => nadal będziesz brać udział w promocji. 


💡 Na koniec przypomnę, że w ostatnim czasie Bank Pekao rozpędził się w serwowaniu promocji. Do wzięcia czeka też do 600 zł zwrotów za płatności kartą kredytową, a z kolei przedsiębiorcy mogą zgarnąć do 2000 zł za konto firmowe.

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Super okazja, a dodatkowo 6% na lokacie 3-leynirj, 5% na lokacie mobilnej, 4% na KO, premia za otwarcie konta, 20 groszy za każdy SMS wysłany do autoryzacji plus prowizja za każdą wypłatę z KO :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłat za SMS-y da się uniknąć (o czym piszę wyżej). Tak samo jest sposób na opłatę za przelewy z konta oszczędnościowego na osobiste - w aplikacji mobilnej takie przelewy (wszystkie, bez limitu) realizowane są za 0 zł.

   Usuń
  2. Akurat to konto oszczędnościowe jest jednym z nielicznych gdzie da się wszystkie przelewy robić za darmo. Kojarzę takie jeszcze tylko w Aliorze (Mega Oszczędnościowe) i w ING (OKO). Reszta daje tylko 1 przelew za free/miesięcznie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...