Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 450 zł premii + do 6,5% dla oszczędności za eKonto osobiste w mBanku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

30.06.2022

Zgarnij 450 zł premii + do 6,5% dla oszczędności za eKonto osobiste w mBanku

Oto nowa edycja promocji konta w mBanku.

Promocja "eKonto osobiste plus premia - edycja IV"
Przynosi ona podwyżkę premii oraz wyższe oprocentowanie dla oszczędzających. Ponadto względem poprzedniej edycji skrócony został okres wykluczenia dla byłych klientów, co dla niektórych może być okazją na opłacalny powrót.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Zyskaj do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. (to o rok krócej, niż dotąd) nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku).

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jednak inne  produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Promocja "eKonto osobiste plus premia - edycja IV"


Nagrody. Do wzięcia czeka łącznie nawet 5 bonusów: 
 • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej; w tym zakresie warunki nie uległy zmianie względem poprzedniej edycji)
 • 150 zł - otrzymanie tej nagrody uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
 • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-18 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto.

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 450 zł. To premie pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje 6 lub 6,5% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 20 000 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "eKonto osobiste plus premia - edycja IV":
 • do 28.09.2022 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.
Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus: 100 zł.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w lipcu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł 
- do końca sierpnia wykonaj 8 płatności 
- we wrześniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w październiku wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej w lipcu - premię 100 zł dostaniesz do końca września, a bonusy po 50 zł będą wpadać w październiku i listopadzie).

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub poprzez e-dowód oraz w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto, wykonasz min. 8 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wyżej już wymienionymi wymogami uzyskania premii 100 zł).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-17 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka: 
 • (w przypadku dzieci poniżej 13. roku życia) eKonto Junior lub
 • (w przypadku nastolatków w wieku od 13 lat poniżej 17. roku życia) eKonto Możliwości.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł) oraz za otwarcie konta dla dziecka (100 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.

Przydatne wskazówki


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 450 zł).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu premii do 450 zł), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 450 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 6,5% dla oszczędności.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 6% lub 6,5% do 20 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 6,5% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez selfie albo e-dowód) lub
  • 6,0% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 30.06.2022 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnim dniu czerwca, w lipcu, sierpniu i wrześniu)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 20 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (6 lub 6,5% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym 

(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia czerwca miałeś na nich 300zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec lipca, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia czerwca. 

Czyli: 

stan aktywów na Moich celach na 30.06 = 300zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.07 = 400zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na celach na 31.07 = 399zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)" 


Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Przydatne dokumenty:

42 komentarze:

 1. Jeśli miałem konto o numerach w pozycji od 3 do 10 "1140 2004" ale zamknąłem we wrześniu 2019 roku. to też się nie łapię na promocję ?
  Wykluczenie dotyczy czasu posiadania kona i numeru rachunku 1140 2004 nie ważne kiedy ten rachunek był prowadzony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 30 czerwca 2022 12:52
   Oto jak mBank w regulaminie tej promocji definiuje nowego klienta:
   "Nowy klient banku - osoba, która począwszy od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
   • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
   • rachunku oszczędnościowego
   o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017."
   Możesz być zatem dla mBanku nowym klientem czy nie według regulaminu tej promocji?

   Regulamin, regulamin, regulamin...

   Usuń
  2. jak zamknięte we wrześniu 2019 to można otwierac

   Usuń
  3. Mam tą samą sytuację numer 1240 2014 tylko zamknięte w sierpniu 2019 , czyli elegancko łapię się , mogę zakładać

   Usuń
 2. Czy konto oszczędnościowe jest tylko dla nowych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 30 czerwca 2022 23:27
   Może na początek przeczytaj definicję "nowego klienta" podaną w regulaminie a także już zacytowaną powyżej.

   Usuń
 3. Czyli mogę założyć konto i od razu zrezygnować z karty i warunki spełnić poprzez płatności blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie.

   Usuń
  2. Czyli aktywować, nadać pin i od razu zastrzec?

   Usuń
  3. Czy wystarczy zastrzec w systemie, czy trzeba rezygnację zgłaszać przez infolinię? Zastrzegłam w systemie po dniu czy dwóch od aktywacji, czy uda się uniknąć opłaty?

   Usuń
  4. Nie zastrzec a zamknąć. To jest różnica. Wystarczy tylko w bankowości

   Usuń
  5. W systemie bylo tak "Rezygnacja z karty płatniczej mBank
   poprzez serwis transakcyjny —> Finanse —> Karty —> Wszystkie. Wybieramy kartę, z której chcemy zrezygnować i klikamy „Zastrzeż”" i tak zrobiłem. Czy jakoś inaczej mialem to zrobić? Nie widzialem innej opcji.

   Usuń
 4. "Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód

  By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub poprzez e-dowód."

  Nie widzę aby można było otworzyć konto na selfie ? Spójnik "lub" rozumiem że albo na selfie albo ne e-dowód.
  Jakiś błąd w opisie promocji, czy bank ma jak zwykle problem, a może ja czegoś nie widzę. Gdzie jest opcja otwarcia konta na selfie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 1 lipca 2022 12:21
   Przecież wszystko masz dostępne na stronie promocji. Są aż 3 (słownie trzy) sposoby otwarcia konta podane. I jest opis do każdego z tych 3 (słownie trzech) sposobów.
   Prościej i czytelniej już nie można.

   Usuń
 5. Jak długo się czeka na potwierdzenie tożsamości?? Juz ponad godzinę to trwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pewnie się już nie doczekasz.

   Usuń
  2. U mnie była następnego dnia dopiero.

   Usuń
  3. Nadal echo . Wisi ze potwierdzają tożsamość. Czy tu sie faktycznie dłużej czeka?

   Usuń
  4. Ok dziękuję , w takim razie czekam. Myślałem że coś nie tak , żonie dziś Bnp odrzucili i zapraszają do oddziału.

   Usuń
 6. Pytanko czy trzeba w ogóle aktywować kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktywuj i w tym samym miesiącu co konto założysz to zamknij. Nie będzie wtedy opłat.

   Usuń
  2. Wystarczy zastrzec kartę czy trzeba wypowiadać umowę ?

   Usuń
 7. Czy konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem ,można otworzyć później, czy należy je otworzyć wraz z kontem osobistym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste."

   Usuń
 8. Jeśli założyłem konto na dziecko w promocji to żona też w tej samej promocji może założyć konto dla dziecka na to samo dziecko? I czy zalapiemy się wtedy obydwoje na bonus ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomina mi to dowcip o Romie który sprzedał wiele razy tego samego psa, bo za każdym razem gdy go sprzedał, pies do niego wracał.

   @Aaa 10 lipca 2022 21:55
   To taka oczywista oczywistość... Nie! Nie! Nie!

   Usuń
 9. Czy wogole komuś się udało przez selfie otworzyć rachunek bo mi za każdym razem odrzucają. A w banku jak się przeszedłem proponują mniej pomimo że chciałem zachować bonusy i mówiłem o numerze odrzuconego wniosku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie selfie też nie przeszło. Wybrałem kuriera i złożyłem reklamację.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 10. Mam pytanie czy wystarczy otworzyć konto z wirtualną karta czy musi być fizyczna, bo są 2 opcje. Skoro można z niej zrezygnować żeby nie robić obrotu bodajże 350 zł a załapać się do promocji.po co śmiecić środowisko jeśli nie trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 11. W regulaminie jest podany rok 2019.
  Tak więc, Ci którzy mieli konto w 2019 nie łapią się na bonus.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aktualnie dostępnej edycji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta jest liczony od 1.01.2020 roku. Wynika to z regulaminu promocji „eKonto osobiste plus
   premia - edycja IV” (link do niego na samym końcu wpisu).

   1.01.2019 faktycznie długo obowiązywał w poprzednich edycjach, ale w końcu ta data uległa zmianie.

   Usuń
 12. Czy do otrzymania bonusu za e-dowód oraz za wpływ i transakcję wystarczy, że zapewni się wpływ 1000 zł i 8 transakcji czy muszą być 2000 zł i 16 transakcji (czyli do każdego bonusu muszą być osobno spełnione warunki).

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam poniżej 24 lat, więc teoretycznie jest dla mnie ekonto możliwości? Mogę korzystać w tym wypadku z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak mam otworzyć konto z selfie, jeżeli mam już aktywną aplikację mobilną (mam kartę kredytową)? Wniosek składany w aplikacji nie wymaga selfie (wystarczy go wypełnić i zatwierdzić). Nie posiadam dowodu osobistego z warstwą elektroniczną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi powiedziano że jako obecny klient nie da się już założyć przez apkę.

   Usuń
 15. Czy jeżeli kupię doładowanie poprzez stronę internetową i zapłacę blikiem , to zaliczy mi tę płatność do 8 transakcji, czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 16. To lubię :) 350 wpadło dzisiaj, zostało 2x50 w kolejnych miesiącach.

  OdpowiedzUsuń
 17. Wygląda na to, że uczestnicy, którzy podpisali umowy w sierpniu oraz zamknęli swoje karty płatnicze nie muszą już spełniać w grudniu jakichkolwiek warunków czekając na ostatnią premię w wysokości 50 zeta 😃

  OdpowiedzUsuń
 18. Od 26. stycznia mBąk wycofuje z oferty eKartę plastikową - będzie można zamówić jedynie eKartę wirtualną.

  To w trosce by zmniejszyć ilość plastiku i chronić środowisko :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...