Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz słuchawki Logitech G435 za Konto dla Młodych w PKO BP

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

30.06.2022

Odbierz słuchawki Logitech G435 za Konto dla Młodych w PKO BP

Po kilku miesiącach przerwy powróciła promocja konta w PKO BP dla osób w wieku 18-26 lat.

Promocja "Skille w finansach 2" w PKO BP
Dla otwierających Konto dla Młodych bank przygotował słuchawki Logitech G435 (o rynkowej wartości ok. 260 zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]


Promocja "Skille w finansach 2" w PKO BP


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 26. roku życia i która w okresie od 1.01.2021 do 26.06.2022 r. nie posiadała konta osobistego w PKO BP (karencja jest więc o rok krótsza, niż w poprzedniej edycji).

Wykluczenie na szczęście nie dotyczy klientów Inteligo, ani SKO Konta Ucznia - jeśli zatem masz takie konto, to w niniejszej promocji Konta dla Młodych i tak możesz wziąć udział. Tak samo przeszkodą do wzięcia udziału nie jest ewentualne posiadanie konta w Banku Pekao S.A. (bo to dwa odrębne banki).

Nagrodą czekającą na uczestników promocji z Kontem dla Młodych w PKO BP w roli głównej są słuchawki Logitech G435 o wartości - zgodnie z regulaminem promocji - 349 zł (choć w sklepach internetowych można je znaleźć taniej - nawet w okolicach 260 zł, co zależy głównie od wersji kolorystycznej).

Zasady promocji "Skille w finansach 2"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć słuchawki Logitech G435:

 • do 24.07.2022 r. złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) elektronicznie i telefonicznie (udział w promocji biorą wyłącznie konta otwierane online; wnioski składane w placówce banku nie kwalifikują do otrzymania słuchawek); 
 • także do 24.07.2022 r. (choć z tym zwlekać nie warto choćby ze względu na ograniczoną pulę uczestników - o czym piszę jeszcze nieco niżej) zarejestruj się na stronie promocji (wypełniając znajdujący się tam formularz rejestracyjny); 
 • w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (płatności można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; wykluczone są jedynie transakcje w takich miejscach, jak kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory; do płatności nie zaliczą się przelewy z karty, ani przelewy na telefon oraz wypłaty w bankomacie).


Słuchawki bank zamierza wysyłać kurierem na adres korespondencyjny uczestnika w dwóch turach: do 30.09. (dla kont otwartych w czerwcu) oraz do 31.10.2022 r. (dla kont otwartych w lipcu).

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta, ani wydanej do niego karty oraz nie wycofuj zgód.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 24.07.2022 r., ale warto uwzględnić, iż może zakończyć się wcześniej, bo bank przygotował 370 słuchawek. O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank powiadomi tutaj.

Konto dla Młodych - prześwietlenie oferty PKO BP 


Konto dla Młodych to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (konto osobiste w PLN) w PKO BP dostępny dla osób w wieku 18-26 l. Jego główne cechy to: 

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania dodatkowych warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną co najmniej 4 płatności kartą i/lub BLIKiem (miesięczny okres rozliczeniowy karty nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale rozpoczyna się od otwarcia konta) - płatności wykonywane na potrzeby promocji zaliczą się do transakcji zwalniających z opłaty za kartę, więc dwie rzeczy uda się zrealizować za jednym razem;
 • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

3 komentarze:

 1. Czy ktoś z Was próbował dodatkowo wykorzystywać kupony z PAYBACK przy zakładaniu konta? Czy ich użycie w jakiś magiczny sposób nie wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Promocja „Skille w finansach 2” nie łączy się z innymi promocjami lub programami promocyjnymi banku." (rodz. 2, pkt. 5 regulaminu)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...