Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA na 11 promocji bankowych w czerwcu 2022

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

26.06.2022

OSTATNIA SZANSA na 11 promocji bankowych w czerwcu 2022

Koniec miesiąca, a już zwłaszcza gdy to też koniec kwartału, oznacza koniec dostępności niektórych promocji.

OSTATNIA SZANSA na 11 promocji bankowych w czerwcu 2022
A świetnych okazji do bankobrania jest sporo. Dziś więc o nich przypominam, by nikomu nie umknęło, bo w sumie zgarnąć można kwotę mocno 4-cyfrową.

[Niniejszy wpis jest już nieaktualny. Sprawdź obecnie dostępne promocje bankowe.]

Na pierwszy front idą promocje z kontem osobistym w roli głównej. Po przypomnieniu o nich, niżej piszę też o okazjach do bankobrania z kontami dla nieletnich oraz o kończących się promocjach kont firmowych.


Rekordowe 500 zł premii za konto w mBanku


logo mbank
O tej propozycji wspominam nie bez przyczyny na samym początku, bo ta promocja dostępna jest jedynie do 29.06. (włącznie), a nie jak większość do ostatniego dnia miesiąca. A tu zdobyć można wyłącznie bonusy pieniężne (co jest ewenementem, jeśli chodzi o konto osobiste w tym banku, bo jeśli takie kumulacje się zdarzały, to często w skład pakietu powitalnych nagród wchodziły też bony na zakupy). No a wiadomo, że co premia, to premia - każdy wie najlepiej jak ją sobie spożytkuje.Nawet (a właściwie co najmniej) 580 zł od Santander Banku


Tu mamy do czynienia z kumulacją różnych promocji - na szczęście łączących się ze sobą, dzięki czemu można zgarnąć: 

 • 300 zł premii pieniężne, 
 • bon 100 zł do Allegro, 
 • 80 zł na zakupy (do wyboru: w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando) lub 4 bilety do kina,
 • 8000 punktów powitalnych za rejestrację karty Mastercard (wydanej do konta) w programie Bezcenne Chwile  - tyle punków wystarczy na nagrodę o wartości 100 zł - może to być np. bon na zakupy (do wyboru m.in.: Carrefour, Circle K, Empik.com, RTV Euro AGD, Smyk - w zależności od dostępności).

I to już daje wspomniane 580 zł, ale to nie wszystko. Są jeszcze zwroty za płatności, 100 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 13-17 lat), bonusy za polecenia, a dla oszczędzających 5% na lokacie i 4% na koncie oszczędnościowym (do opisów wszystkich tych promocji linkuję w poście prześwietlającym promocję z bonusami do 580 zł).Nawet 400 zł do Allegro za konto w PKO BP


Na taką promocję największego banku w Polsce czekać trzeba było praktycznie rok. Do wzięcia - za spełnienie prostych warunków - czekają bony Allegro o wartości 200 zł za konto osobiste zakładane przez osobę dorosłą (są jednak i dodatkowe bony za konta dla nieletnich dzieci - bez wieku minimalnego). Oszczędzających dodatkowo może zainteresować 1-miesięczna lokata z oproc. 5,75% w skali roku.300 zł w bonusach od Pekao


Także tylko do 30.06. można załapać się na promocję Banku Pekao (tu jednak ważna uwaga: do ostatniego dnia nie wystarczy samo złożenie wniosku o konto, ale wymagane jest już zawarcie umowy - co akurat jest możliwe zdalnie, bez fatygi do placówki).  Co ciekawe, to ten bank ma dwie propozycje - wybrać można:
No i tu nie sposób nie wspomnieć też o propozycji tego banku dla oszczędzających, bo można uzyskać m.in. 5% na koncie oszczędnościowym

270 zł premii za bezwarunkowo darmowe CitiKonto


Są tylko dwa takie konta osobiste w Polsce (poza kontami dla osób do 26. roku życia), które banki wraz z kartą prowadzą za 0 zł bez warunków. Jednym z nich jest właśnie konto z oferty Citibanku, z którym przytulić można co najmniej 270 zł (a jak ktoś się zdecyduje na pakiet z kartą kredytową, to wtedy zyska jeszcze do 100 zł zwrotów za płatności oraz nagrodę za samą kartę kredytową).250 zł od ING Banku Śląskiego


Choć na tle wyżej wymienionych okazji do bankobrania, wartość nagród od ING jest najskromniejsza, to jak na ten bank i tak jest to więcej, niż zwykle. Teraz bowiem jest to kumulacja dwóch promocji i zamiast "standardowo" dostępnych 200 zł, aktualnie można zgarnąć 250 zł.Co dla młodocianych?


W ostatnim czasie banki uaktywniły się w promowaniu kont dla dzieci. Wyżej wspomniałem już o propozycji PKO BP, która kończy się w połączeniu z promocją konta dla dorosłych. Tymczasem za otwarcie konta dla dziecka można jeszcze zyskać w innych bankach (w obydwu przypadkach wiek dziecka jest bez znaczenia - poza tym, że nie może być pełnoletnie). Bank Pekao płaci 150 zł (to premia pieniężna), a w Millennium można uzyskać 100 zł na zakupy.

Promocje dla przedsiębiorców


A na koniec coś dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Bo bankom również zależy na pozyskiwaniu takich klientów (a siłą rzeczy jest ich mniej), więc płacą sporo. Ku końcowi dobiegają jednak 3 takie promocje. Najwięcej, bo do 1800 zł można uzyskać za konto firmowe w Banku Millennium (realnie, bez korzystania z dodatkowych produktów czy usług da się zgarnąć 1200 zł). Do 900 zł czeka na przedsiębiorców zakładających rachunek w Santander Banku (tu warto uwzględnić, że bank zapewnia też bezterminowe zwolnienie z opłat za konto, kartę czy przelew). Z kolei w Nest Banku uzyskać można do 700 zł (z czego 300 zł jest za samo konto firmowe).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


6 komentarzy:

 1. Mamy jakieś dobre promo na kartę kredytową z cashbackiem? Wyłączając karty citibanku bo już taką mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2022/05/santander-consumer-bank-300-zl-za-karte.html

   Usuń
  2. I jeszcze BNP:
   https://bankobranie.blogspot.com/2022/06/bnp-paribas-karta-mambonus.html

   Usuń
 2. Czy @Mr Złotówa lub ktoś z czytelników umiałby mi pomóc?

  Miałam problem z zakładaniem kont na przelew weryfikacyjny z mojego banku (mBank), więc wczoraj specjalnie pofatygowałam się do oddziału banku i założyłam nowe konto "stacjonarnie" (Pekao).
  Niestety, gdy dziś próbowałam założyć konta na przelew z Pekao, nie przechodzi - dostaję info że weryfikacja nie powiadła się i przelew weryfikacyjny wraca na konto (próbowałam w ten sposób założyć konto zarówno w Aliorze jak i w Nest). Dane wpisuje na 100% prawidłowe i całkowicie zgodne z tymi które podałam wczoraj w Pekao.

  Czy ktoś wie w czym może leżeć problem? Dwuczłonowe nazwisko? A może jakiś okres wyczekania pomiędzy założeniem konta stacjonarnie a próbą wykonywania z niego przelewów weryfikacyjnych? Będę wdzięczna za pomoc, bo nie mogę obecnie zakładać żadnych kont na przelew weryfikacyjny, co bardzo utrudnia bankobranie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że dwuczłonowe nazwisko to może być dobry trop. Ja np. spotkałem się kilka lat temu z odrzuceniem wniosku, bo wieś w której mieszkam wpisałem do pozycji z ulicą, gdzie w innych bankach tak trzeba właśnie robić. Kiedyś też koleżanka miała problem że nazwisko miała zbyt długie - ale to już było bardzo dawno - początki bankowości internetowej.

   Usuń
  2. Po pierwsze sprawdź, czy podałaś dane zgodne z danymi swojego konta (jak piszesz, nazwisko podwójne, a jak jest zapisane na koncie, z którego wykonujesz przelew weryfikacyjny? - powinno również być podwójnej bo odrzuca za niezgodność danych). Po drugie - czy nie jest to konto wspólne (z mężem, partnerem etc.), niektóre banki wymagają, by dane konta weryfikacyjnego były kontem jednej osoby (więc wspólne odpada i nie weryfikuje). Więcej sugestii nie mam. Najlepiej skontaktować się z bankiem i uzyskać informacje: co jest nie tak? Muszą poinformować i z reguły to robią.
   Pozdrawiam.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...