Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: bonus 50 zł za wpływy wynagrodzenia

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

15.06.2022

Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: bonus 50 zł za wpływy wynagrodzenia

Oto kolejna promocja dla zaproszonych klientów Santandera.

Promocja "50 zł za konto z wynagrodzeniem"
Do wzięcia czeka bonus 50 zł za zapewnienie wpływów na konto osobiste posiadane w tym banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Na wstępie piszę, że to kolejna promocja, bo dopiero co donosiłem o bonusie 50 zł za wykonywanie przelewów poprzez aplikację mobilną Santandera (propozycja również skierowana jest do zaproszonych klientów).

Promocja "50 zł za konto z wynagrodzeniem"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba posiadająca konto osobiste w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie zaproszenia od banku, który planuje je rozsyłać od 1.06. do 30.09.2022 r. (ciągle można więc mieć nadzieję). Zaproszenia rozsyłane są za pomocą SMS-ów, powiadomień push w aplikacji telefonu, banera lub wiadomości w poczcie bankowości internetowej lub mobilnej albo e-mailem.

💡 Jeśli nie posiadasz konta w Santander Banku, to na niniejszą promocję z bonusem 50 zł raczej się nie załapiesz, ale możesz sobie otworzyć drogę do udziału w podobnych promocjach banku w przyszłości - za założenie Konta Jakie Chcę do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości nawet 480 zł.


Zasady promocji z bonusem 50 zł za wynagrodzenie. Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie osób wyróżnionych przez bank, które otrzymały zaproszenie do promocji, to teraz:

 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po otrzymaniu zaproszenia zapewnij na swe konto co najmniej dwa wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1 000 zł w różnych miesiącach.

Czym dla banku jest wymagany wpływ wynagrodzenia? W regulaminie możemy znaleźć następującą definicję:
"Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na Twoje konto, m.in. wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł. 
Nie bierzemy pod uwagę: 
- przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami, 
- wpłat własnych realizowanych w oddziałach lub wpłatomatach banku, 
- wpływów na inne konto niż to, które posiadałeś na moment otrzymania zaproszenia do udziału w promocji, 
- wpływów wynagrodzenia na Twoje kolejne konta (nagroda przysługuje za wpływy wynagrodzeń na Twoje pierwsze konto)."

Termin wypłaty bonusu 50 zł przez bank zależy od tego kiedy otrzymasz zaproszenie do promocji (tu również cytuję fragment regulaminu):
"- jeżeli otrzymałeś zaproszenie do promocji w czerwcu br., to wypłacimy Ci nagrodę nie później niż do końca października 2022 r. 
- jeżeli otrzymałeś zaproszenie do promocji w lipcu br., to wypłacimy Ci nagrodę nie później niż do końca listopada 2022 r. 
- jeżeli otrzymałeś zaproszenie do promocji w sierpniu br., to wypłacimy Ci nagrodę nie później niż do końca grudnia 2022 r. 
- jeżeli otrzymałeś zaproszenie do promocji we wrześniu br, to wypłacimy Ci nagrodę nie później niż do końca stycznia 2023 r."


Przykładowo, bazując na przypadku osób osób, które zaproszenie otrzymały/otrzymają w czerwcu, czas na zapewnienie wpływów będzie od czerwca do końca września (wpływy muszą pojawić się w co najmniej dwóch miesiącach, a więc np. w lipcu i sierpniu),  a 50 zł wpadnie na konto do 31.10.2022 r.

Jeśli posiadasz konto w Santander Banku, to może zainteresować Cię również:


Za podrzucenie informacji o promocji z bonusem 50 zł za wynagrodzenie dziękuję Czytelniczce Katarzynie.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

27 komentarzy:

 1. OBECNIE NAJLEPSZE KONTKO NA RYNKU - WSZYSTKIE PRZELEWY EXPRESOWE PODKREŚLAM WSZYTKIE PRZELEWY EXPRESOWE GRATIS BEZ ZADNYCH HACZYKÓW!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale limit dla pojedynczego przelewu expres elixir to w tym banku zaledwie 5000 PLN. Jak chcesz przelać większą kwotę, to musisz dzielić na kilka przelewów, co bywa irytujące.

   Usuń
  2. bez przesady wole poswiecić kilka minut więcej niż placić za przelew np na "super" kontku intensive w mbanku gdzie sa tylko trzy darmowe przelewy - a opłata w mbanczku 49 zł - skandal

   Usuń
  3. Limit pojedynczego przelewu to pryszcz. Zwłaszcza że w innych bankach nawet te płatne są limitowane.

   Usuń
  4. Szybkie expesówki - można zrobić przelew na telefon, ale tylko na kwotę do 1k pln.
   A który bank(i) mają przelewy expresowe w ofercie za darmo?

   Usuń
  5. 3 przelewy w Citibanku i chyba jakieś 2-3 przy koncie premium w mbanku.

   Usuń
  6. Chyba alior ma, ale ma 5 darmowych, chyba można do 100 k, bo 5 k czasem nie wystarczy. 5 x 5 to trzeba się bawić.

   Usuń
 2. Przejdzie przelew z własnego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lub przynajmniej przelew od innej osoby z innego banku? wie ktoś?

   Usuń
  2. A skąd ma ktoś wiedzieć skoro promocja się zaczęła?

   Usuń
  3. wg mnie powinno przejść od kogoś z inego banku, bo nie ma takiego wykluczenia w regulaminie. Ja już "sobie przelałam" od koleżanki ;) a co będzie się zobaczy

   Usuń
 3. Pamiętam ich ofertę sprzed jakiegoś czasu z premią za wpływy wynagrodzenia - reklamacjom nie było końca. Nigdy więcej 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje doświadczenie z tym bankiem też jest takie, że reklamacji nie uznają.

   Usuń
  2. Nawet InBank trzyma u nich depozyty i zwraca kasę ze sporym opóźnieniem.

   Usuń
 4. Piszę tę wiadomość ku przestrodze. Od dwóch dni nie mam dostępu do swojej lokaty mobilnej( oferowanej w pakiecie do konta osobistego), która się zakończyła. Nie ma na koncie osobistym ani odsetek , ani zwrotu lokaty. Kontakt z infolinia nie dał oczekiwanych rezultatów. Rzekomy błąd systemowy nie został naprawiony. Mój pech wiąże się pewnie z tym , że wygaśniecie lokaty przypadało na jeden z dni długiego czerwcowego weekendu. Bank przetrzymuje kasę klienta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wszystko z lokaty mobilnej, jak i z getin a zostało zwrócone o czasie w święto. Wszystko działa. Może pomyliłaś banki o nestbank ci chodziło?

   Usuń
  2. Po pierwsze Nest bank nie ma lokaty mobilnej, i kasa zawsze jest zwracana w terminie, nawet zysk z KO dają ostatniego dnia miesiaca wieczorem, obojętnie jaki dzień przypadnie.

   Usuń
  3. Co ma do tego Getin?

   Usuń
  4. Złóż reklamację i napisz im że za ten czas chcesz 5% wg oprocentowania obecnej Lokaty Mobilnej. Dostaniesz odsetki.

   Usuń
  5. Potwierdzam, złóż reklamację. W styczniu moja lokata zakończyła się w niedzielę i nie było nigdzie widać kwot. Po reklamacji bank zaproponował: 'chcemy zachować nasze dobre relacje i polubownie rozwiązać zgłoszoną przez Panią sprawę. Dlatego proszę przyjąć drobny upominek w postaci Vouchera.'

   Usuń
  6. Czy to było w Getin?

   Usuń
  7. nie w Getin (dot. wpisu z 20czerwca 21:01)

   Usuń
  8. O co tu chodzi z tym Getinem?

   Usuń
  9. @Anonimowy 22 czerwca 2022 14:33
   O nic. Ludzie piszą sobie tylko nie o tym o czym jest temat i potem już nikt nie wie o co chodzi a wtedy to jest powód do tego, żeby pisać jeszcze więcej.
   Czyli jest normalnie. Samo życie.

   Usuń
 5. dziś Bank wypłacił premię, przelew zrobiłam koleżance a ona mnie z konta nie firmowego, obie dostałyśmy premie

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...