Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 485 zł za konto w BNP Paribas dzięki promocji "Letni relaks" (+ 6% dla oszczędności)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

20.06.2022

Zgarnij 485 zł za konto w BNP Paribas dzięki promocji "Letni relaks" (+ 6% dla oszczędności)

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Letni relaks": zyskaj 485 zł za konto w BNP Paribas
Po tym, jak przed czasem zakończyła się poprzednia edycja (z nagrodami o łącznej wartości 440 zł), bank przygotował nową promocję. Tym razem zyskać można więcej - w skład pakietu powitalnych nagród gwarantowanych wchodzi 450 zł premii i 35 zł do wykorzystania na e-book lub audiobook. Warunki do spełnienia? Prościutkie, bo w praktyce wystarczy 6 płatności kartą (na dowolne kwoty) i 3 przelewy. 


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Letni relaks": zyskaj 485 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 4 nagrody. Konkretnie są to:
 • 3 bonusy pieniężne po 150 zł każdy (co w sumie da 450 zł premii, która wpłynie na konto, a więc będzie ją można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel) oraz
 • 1 bon o wartości 35 zł do wykorzystania na audiobook lub e-book w serwisie Legimi.

Są to więc nagrody o tytułowej wartości 485 zł i są to nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Premie i bon otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). To istotne, bo jak widać na przykładzie poprzedniej edycji (w której do wzięcia było 400 zł premii i bon o wartości 40 zł do sklepów Żabka), pula rejestracji w promocji wyczerpała się przed czasem.

Zasady promocji "Letni relaks"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 5.07.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 19.07.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 19.07.2022 r.);
 • w lipcu wykonaj przelew(y) z konta w BNP Paribas na łączną kwotę min. 300 zł (może być to przelew np. na własne konto w innym banku).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszy bonus 150 zł i bon do Legimi oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród. 

By otrzymać bonusy pieniężne po 150 zł każdy, w sierpniu i wrześniu 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych):
 • wykonaj min. 3 płatności kartą (na dowolne kwoty) oraz
 • wykonaj przelew(y) z konta w BNP Paribas na łączną kwotę min. 300 zł (tu ten warunek też można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew na własne konto w innym banku).

150 zł otrzymasz za spełnienie powyższych warunków w sierpniu i odrębnie (drugi bonus 150 zł) za spełnienie powyższych warunków także we wrześniu. Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bonus (150 zł) za spełnienie warunków w sierpniu, to uprzednio (w lipcu) musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu 150 zł i bonu do Legimi. 

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu letnirelaks@bnpparibasplus.pl):
 • do 22.08. o przyznaniu bonu do Legimi i bonusu 150 zł (za spełnienie warunków w lipcu);
 • do 26.09. o przyznaniu drugiego bonusu 150 zł (za realizację warunków w sierpniu) oraz
 • do 26.10.2022 r. o przyznaniu trzeciego bonusu 150 zł (za spełnienie wymogów promocji we wrześniu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 28.08.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek otrzymasz bonusy pieniężne, które będą wypłacane do 31.08. (150 zł), do 30.09. (drugi bonus 150 zł) oraz do 31.10.2022 r. (ostatni, trzeci bonus 150 zł).

Bon do Legimi w postaci kodu otrzymasz SMS-em najpóźniej do 31.08.2022 r. Umożliwi Ci on wybór jednego spośród 42 ebooków/audiobooków (co będzie należało zrobić do 31.12.2022 r., bo do tego czasu bon ma mieć ważność). Wykaz dostępnych ebooków/audiobooków dla uczestników promocji konta w BNP Paribas znajdziesz w regulaminie promocji (a także na końcu niniejszego wpisu).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Letni relaks"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Dodatkowa korzyść. Jeśli masz do ulokowania oszczędności, to może zainteresować Cię propozycja lokaty GOmobile (6% w skali roku na 5 miesięcy od 1 000 do 50 000 zł), którą można założyć (wyłącznie) za pomocą aplikacji mobilnej BNP Paribas. Klient ma możliwość założenia tylko jednej takiej lokaty. Więcej na jej temat piszę tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie - co warto wiedzieć o ofercie BNP Paribas?


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • Karta Otwarta na Dzisiaj (wydawana do konta) - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  O wykonaniu tych 3 płatności koniecznie pamiętaj także w miesiącach, w których płatności nie są wymagane na potrzeby promocji (by uniknąć opłaty miesięcznej za kartę). Ewentualne płatności Blikiem nie są zamiennikiem dla płatności kartą i nie wliczają się do wymaganej liczby transakcji kartą.

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Letni relaks" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji). Z relacji Czytelników biorących udział w poprzednich edycjach promocji wynika, że o wiele skuteczniejszym sposobem otwarcia konta jest opcja z kurierem.

💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 400 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 885 zł!

Ebooki i audiobooki w Legimi dostępne dla uczestników niniejszej promocji konta w BNP Paribas:

Dla dorosłych:
 • Szczepan Twardoch – Król 
 • Wojciech Chmielarz – Wyrwa 
 • Jakub Ćwiek – Topiel 
 • Ann Cleeves – Czerń kruka 
 • Guillaume Musso – Zjazd absolwentów 
 • Alicja Sinicka – Służąca 
 • Yuval Noah Harari – 21 lekcji na XXI wiek 
 • Krystyna Mirek – Świąteczny sekret 
 • Anna Sakowicz – Zatrzymać czas 
 • Esi Edugyan – Washington Black 
 • Julie Clark – Ostatni lot 
 • Camilla Lӓckberg – Złota klatka 
 • Olga Tokarczuk – Bieguni 
 • Remigiusz Mróz – Kasacja 
 • Kelsey Miller – Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie 
 • Elżbieta Wojnarowska – Czternaście dni Honoraty 
 • Michał Gołkowski – Sybirpunk. Tom 1 
 • Zbigniew Rokita – Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 
 • Ken Follett - Nigdy 
 • Emily Henry – Beach Read
 • Camilla Läckberg - Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania 
 • Leigh Bardugo - Cień i kość 
 • Rebecca F Kuang - Wojna makowa 
 • Camilla Läckberg - Złota klatka 
 • Łodyga Weronika - Angst with happy ending 

Dla dzieci i młodzieży (od 10 lat):
 • Kelly Barnhill – Dziewczynka, która wypiła księżyc 
 • V.E. Schwab – Vicious. Nikczemni 
 • Magda Skubisz – LO Story 
 • Joanna Wachowiak – Ala Baba i dwóch rozbójników 
 • Antonina Kasprzak – Wiłka. Smocza dziewczynka 
 • Katarzyna Kielecka – Gieśki. Księga przygód 
 • Katarzyna Wasilkowska – Kobra 
 • Marta H. Milewska – Mietek, drużyna i piwnica, której nie ma 
 • R.J. Palacio – Cudowny chłopak 
 • Jay Asher – Światło 
 • Veronica Roth – Naznaczeni śmiercią
 • Jacek Dukaj – Wroniec 
 • Małgorzata Strękowska-Zaremba – Lilana 
 • Marcin Kozioł – Skrzynia władcy piorunów 
 • Renata Piątkowska – Najwierniejsi przyjaciele 
 • Artur K. Dormann – Ucieczka z Lake Falls. Budząc dawno umarłych bogów 
 • Zofia Stanecka - BASIA. Wielka księga – Basia

Przydatne dokumenty:

43 komentarze:

 1. Czy potrzebny będzie skan dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mały błąd wkradł się w Twój post: reakcja na email (podanie numeru konta) do 22.08.2022r., a nie jak napisałeś w poście do 28.08.2022r. Pozdrawiam i dziękuję za Twój blog!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za stroną promocji:

   Włącznie do 22.08.2022 r. laureaci Pierwszej nagrody otrzymają wiadomość mailową z adresu letnirelaks@bnpparibasplus.pl. Wraz z wiadomością Pierwszej nagrody przesłana zostanie instrukcja uzupełnienia numeru konta w celu jej wydania.
   Pamiętaj o uzupełnieniu numeru konta do dnia 28 sierpnia 2022 r.!

   Usuń
 3. Pytanie do bardziej doświadczonych bankobiorców ;) Powiedzcie mi jak jest z zamknięciem konta w BNP? Da się całkowicie przez internet? Czy długo trwa? I co po kolei zrobić, aby niczego nie przegapić i nie mieć już związku z bankiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Zadzwoń na infolinię. Najpierw zgłoś zamknięcie karty. Pamiętaj by przed tym mieć już wykonane 3 płatności.
   2. Wypowiedz umowę konta. Zamkną po 30 dniach.
   3. Zgłoś zamknięcie umowy ramowej.

   Usuń
  2. To teoria, a w praktyce bywa różnie. Jak dokładnie tak zrobiłem 30. maja ub.r. jednak konto skutecznie zamknęli po 6-ciu tygodniach, tj 14. lipca, ale dopiero po interwencji w oddziale.

   Usuń
  3. A jak zamknę kartę np. 1.lipca, to chyba za lipiec nie będą naliczać opłaty za kartę? Czy się mylę?

   Usuń
  4. Opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana, jeśli w poprzednim m-cu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę).

   Usuń
  5. Anonimowy24 czerwca 2022 17:18
   jak chcesz zamknąć w lipcu jak tu jeszcze w sierpniu i wrześniu trzeba po 3 płatności zrobić?

   Usuń
  6. Anonimowy 25 czerwca 2022 22:40 - ja nie pytam o aktualną promocję, tylko o zamknięcie karty i konta. Dostaję ostatni bonus z innej wcześniejszej oferty i jak najszybciej rozstaję się z tym bankiem, bo mam go dość ;)

   Usuń
  7. @Anonimowy 26 czerwca 2022 11:34
   To dlaczego piszesz przy tej promocji a nie swojej i robisz zamieszanie?

   Usuń
  8. Anonimowy 26 czerwca 2022 19:35
   Litości, jakie zamieszanie? Pytanie ogólne dotyczące banku BNP pod postem dotyczącym konta w banku BNP. Przy okazji może i inne osoby skorzystają z tej wiedzy. Dziękuję za udzielone wyżej pomocne odpowiedzi :)

   Usuń
  9. @Anonimowy 29 czerwca 2022 17:32
   Wciąż piszesz w niewłaściwym miejscu. Jeżeli jest problem z zapamiętaniem lub wyszukaniem tematu z opisem promocji w której się brało udział, to dodać do zakładek lub choćby w notatniku wkleić do niej link i tam pisać.
   Zachęcam poczytać komentarze pod opisami różnych promocji z kilku miesięcy aby zobaczyć jakie nieporozumienia wywołuje pisanie komentarzy nie tam gdzie się powinno. W niejednej z takich sytuacji osoba chcąca dowiedzieć się czegoś na temat aktualnej promocji, przyjmuje jako odpowiedź/poradę/sugestię to, co absolutnie nie dotyczy interesującego ją tematu.

   Podobnie jak ty inne osoby mogą sobie poczytać w temacie o którym piszesz bez potrzeby spamowania w innych tematach.
   Przykłady:
   https://bankobranie.blogspot.com/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html
   https://bankobranie.blogspot.com/2014/08/niezbednik-bankobiorcy-wypowiedzenie.html
   Proszę też a nawet przede wszystkim najpierw poczytać odpowiednie regulaminy które zawsze są udostępniane przez banki stosownie do tego, czego dotyczą zawierane umowy bo to nie komentarze na blogach stanowią wykładnię.

   Usuń
 4. Czy nie trzeba wyrażać zgód marketingowych, aby uznali udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, W regulaminie promocji jest napisane, że aplikacje trzeba pobrać z linka na stronie banku. Ja pobrałem bezpośrednio z appstore, ale jak klikam teraz w tego linka to w appstore się pokazuje, że aplikacja jest już zainstalowana. Zastanawiam się czy dalej się kwalifikuję do otrzymania nagród...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla spokoju odinstaluj ją i potem pobierz, że strony banku 🤪

   Usuń
  2. Zapytałem mailowo ludzi od promocji, to odpisali, że niestety to wyklucza mnie z promocji i poradzili zlożyć wniosek raz jeszcze. Niestety konto już się otworzyło i dupa po promocji. Także rada na przyszłość - nie sugerować się instrukcją na stronie tylko czytać regulamin promocji... jeszcze pewnie się wykluczyłem z promocji przez najbliższy rok.

   Usuń
  3. "b) za pomocą Aplikacji Mobilnej, w ramach której weryfikacja tożsamości następuje poprzez Wideoweryfikację – Aplikacja Mobilna musi zostać pobrana poprzez link przesłany w wiadomości SMS, którą Uczestnik otrzyma po wybraniu możliwości złożenia wniosku o Konto Osobiste w Aplikacji Mobilnej przechodząc na stronę Banku bezpośrednio z Linku promocyjnego. Proces składnia wniosku o Konto Osobiste za pomocą Aplikacji Mobilnej nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania składania wniosku należy odinstalować Aplikację Mobilną i ponownie przejść bezpośrednio z Linka promocyjnego na wniosek bankowy."

   Bardzo jasno jak widać jest to opisane krok po kroku w regulaminie promocji jak należy postępować. Szkoda że dziś w większości przypadków zainteresowani czytają wszystko inne tylko nie umowy, a regulamin zawsze jest ich integralną częścią.

   Usuń
 6. Czy jeszcze w czerwcu muszę wykonać 3 płatności kartą? ( wiek powyżej 26 r.ż.)
  Konto aktywne od dzisiaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czerwcu nie musisz. Za niepełny miesiąc opłaty nie pobierze.

   Usuń
 7. Płatności Google Pay będą zliczone do tych 3 miesięcznie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Nic nie napisano czy na założone konto konieczne są wpływy z wynagrodzenia czy też można samemu wpłacić odpowiednią kwotę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli czegoś nie ma w powyższym opisie promocji, to znaczy, że nie jest wymagane (bo nie wymaga tego regulamin, ani tabela prowizji i opłat).

   I tak jest właśnie tutaj. Nie trzeba zapewniać jakiś określonych wpływów ani dla spełnienia warunków promicji, ani w celu uniknięcia oplat (jak to bywa w wielu bankach; tu konto prowadzone jest za 0 zł). W praktyce więc można coś wpłacić na konto (np. przelewem z własnego konta w innym banku), byle wystarczyło na spełnienie warunków promocji (czyli przelewy i płatności).

   Usuń
 9. Czy osoby posiadające ponoć nadal aktywna umowę BGŻ Optima mogą skorzystać też z tej promocji? Nie wiem w sumie jak teraz to BGŻ skutecznie nawet zamknac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To inna umowa i nie przeszkadza w niczym.

   Usuń
 10. Czy ktoś juz z Was dostał powiadomienie o przyznaniu bonusu za lipiec i bonie do legimi

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy komuś również wyskakuje komunikat, po wprowadzeniu numeru konta, że "Nieprawidłowy numer konta. Podaj numer swojego konta w BNP Paribas."? Numer konta jest skopiowany ze strony banku. Ktoś wie jak to naprawić? Jak na razie napisałam maila letnirelaks.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszyscy już dostaliście maila? u mnie pusto :(

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja nie dostałam maila o przyznaniu pierwszej nagrody. Spełniłam wszystkie warunki. Gdzie zgłosić reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 14. Otrzymaliście już kod do Legimi?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...