Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Więcej do wzięcia: już nie 480 zł, a nawet 580 zł za konto w Santander Banku

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

14.06.2022

Więcej do wzięcia: już nie 480 zł, a nawet 580 zł za konto w Santander Banku

Do dotychczas dostępnych nagród za otwarcie konta w Santander Banku, od dziś doszła jeszcze jedna.

Dodatkowo promocja Santander Banku
To bon 100 zł do wykorzystania na Allegro. Ta dodatkowa promocja sprawia, że obecnie za Konto Jakie Chcę w Santander Banku zgarnąć można bonusy o łącznej wartości nawet 580 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocję konta z oferty Santandera (dostępną od 1.06.) szczegółowo już omówiłem we wpisie "Zyskaj 480 zł za konto osobiste w Santander Banku". Zachęcam do jego lektury, bo tam szczegółowo opisuję jak zdobyć 300 zł premii pieniężnej i do 180 zł w bonach na zakupy, a także prześwietlam konto z oferty banku.

W niniejszym wpisie skupiam się już wyłącznie na nowości - promocji dostępnej od dzisiaj.

"100 zł na zakupy online – edycja II"


To kolejna okazja do bankobrania z kontem w Santander Banku w roli głównej, która daje możliwość kumulacji zysków. Do wyżej wymienionych nagród dochodzi jeszcze bon o wartości 100 zł do Allegro.

Wytyczne dotyczące tego, kto może wziąć udział w promocji "100 zł na zakupy online - edycja II" (z bonem Allegro) w praktyce idealnie pokrywają się z tymi w akcji z premią. Zgodnie z regulaminem możesz wziąć w niej udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią, masz polskie obywatelstwo, a także:

"a. nie masz u nas [czyli w Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa] konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 kwietnia 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji, 

b. żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku nie było otwierane w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem od 1 kwietnia 2019 r."


Limit nagród
. Dodatkowa promocja z bonami do Allegro (w odróżnieniu od tej z premią do 300 zł) jest limitowana, więc z udziałem warto się spieszyć. Bank przygotował 2 000 bonów do Allegro. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji w promocji.

Zasady promocji z bonem Allegro. A co trzeba zrobić, by wziąć udział w promocji z bonem do Allegro? 

 • w okresie od 14. do 30.06.2022 r. złóż wniosek o konto (Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej (to ten sam wniosek, który kwalifikuje do promocji z premią 300 zł i uzyskania bonów na zakupy o łącznej wartości 180 zł):
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt i dostarczanie przez bank regulacji (w tym taryfy opłat i prowizji), 
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz 
  • przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu); 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank (dzieje się tak m.in. z tego względu, by bank nagrodę mógł Ci przekazać) oraz
 • do 10.07.2022 r. zawrzyj umowę z bankiem (więc dotąd w praktyce wszystko pokrywa się z warunkami promocji z bonusami o łącznej wartości 480 zł);
 • najpóźniej do 30.06.2022 r. zarejestruj swój udział w promocji z bonem do Allegro - formularz uzupełnij tymi samymi danymi, które wpiszesz we wniosku o konto;

  Formularz rejestracyjny znajdziesz, klikając w "Wypełnij formularz" (jak na poniższym zrzucie ekranu ze strony promocji - w miejscu oznaczonym żółtą strzałką):
Rejestracja w promocji Santander Banku
 • w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie 2022 roku (w każdym z tych pięciu miesięcy kalendarzowych) wykonaj co najmniej 3 przelewy (na dowolne kwoty) za pomocą aplikacji mobilnej - bank dopuszcza następujące przelewy: przelew w złotych na rachunek obcy (np. na własne konto w innym banku), przelew na telefon Blik oraz przelew do ZUS, do Urzędów Skarbowych lub innych organów podatkowych.

I to wszystko. Nagrodę bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 31.12.2022 r. Do tego czasu nie zamykaj konta osobistego (Jakie Chcę) w Santander Banku. Bon ma mieć ważność do 30.09.2023 roku.

Do udziału we wszystkich promocjach jednocześnie (a więc i z premią do 300 zł, i z bonami na zakupy o łącznej wartości 180 zł oraz teraz dodatkowo z bonem 100 zł do Allegro) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet.

Opis wszystkich promocji towarzyszących otwarciu konta w Santanderze (z bonusami o łącznej wartości 580 zł), warunki tych promocji oraz prześwietlenie kont z oferty Santander Banku znajdziesz tutaj.

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Czyli ta ponad 3-letnia karencja od 1.04.2019 r. wciąż obowiązuje - szkoda 😂

  OdpowiedzUsuń
 2. Niby wszystko spoko w tych promocjach, ale mi właśnie w BNP zajumali 6 zł z konta za... wyciąg w formie papierowej. :D Zakładałem u nich konto po to, aby skorzystać ze "słonecznej promocji" i nigdzie we wniosku tego nie widziałem.

  W dodatku chyba, aby to anulować to trzeba będzie do nich dzwonić, bo w bankowości internetowej nigdzie tego nie widzę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym mieli problem sami. Mi po reklamacji już zwrócili.

   Usuń
  2. Ale co to ma wspólnego z promką w Santander?

   Usuń
  3. W jaki sposób składałeś reklamację? nie wiedziałem w sumie, że to błąd z ich strony, myślałem, że ja czegoś niedopatrzyłem, ale faktycznie nie przypominam sobie, abym zaznaczał coś takiego we wniosku o założenie konta..

   Usuń
  4. Rozumiem, że jeśli założyłam konto 25 maja to już nie mogę skorzystać z tej promocji 100 zł na allegro

   Usuń
 3. Hej, czy wpłata wpłatometem liczy się jako wpływ na konto wymagane w lipcu, sierpniu i wwrześniu?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...