Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: bonus 50 zł za 2 przelewy za pomocą aplikacji mobilnej

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

13.06.2022

Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: bonus 50 zł za 2 przelewy za pomocą aplikacji mobilnej

Nagroda przewidziana jest dla zaproszonych posiadaczy konta osobistego w Santanderze.

Promocja "Przelewaj mobilnie"
Zasady promocji właściwie streściłem już w tytule, bo wiele robić tu nie trzeba - za pomocą aplikacji mobilnej wystarczy wykonać po co najmniej jednym przelewie w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych. I tyle - za to wpadną 2 bonusy po 25 zł każdy.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba posiadająca konto osobiste (w PLN) w Santander Banku, która nie logowała się do aplikacji mobilnej tegoż banku w ciągu 30 dni przed startem promocji (co nastąpiło 6.06.2022 r.). Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie SMS-a od banku z zaproszeniem do promocji (rozsyłanie takich zaproszeń - zgodnie z regulaminem - bank przewidział w okresie od 6. do 13.06.2022 r.).

💡 Jeśli nie posiadasz konta w Santander Banku, to na niniejszą promocję z bonusem 50 zł już się nie załapiesz, ale możesz sobie otworzyć drogę do udziału w podobnych promocjach banku w przyszłości - za założenie Konta Jakie Chcę do wzięcia czekają bonusy do 480 zł.


Zasady promocji "Przelewam mobilnie"


Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie wyróżnionych przez bank, a więc jeśli przesłał Ci on zaproszenie do promocji, to w czerwcu i lipcu 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych): 

 • wykonaj co najmniej jeden przelew
  • na rachunek obcy (czyli np. na własne konto do innego banku - ważne by nie był to przelew na inny rachunek w Santander Banku) lub 
  • przelew na telefon Blik, lub 
  • na rachunki ZUS, do Urzędów Skarbowych i innych organów podatkowych.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz bonus 25 zł (w promocji można uzyskać maksymalnie dwie takie nagrody, a więc do 50 zł). Wypłata nagrody przewidziana jest najpóźniej do 31.08.2022 r. - do tego czasu jej otrzymania nie zamykaj konta osobistego w Santander Banku.

Pamiętaj przy tym o regulaminowym zastrzeżeniu:
"Nie otrzymasz nagrody, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub odwołasz zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych lub odwołasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także gdy wyłączysz Elektroniczny kanał kontaktu lub nie spełnisz pozostałych warunków promocji"


Każdy uczestnik promocji może uzyskać tylko jedną nagrodę (maksymalnie 50 zł). W przypadku kont wspólnych bank ma przyznawać tylko jedną nagrodę.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie i Czytelnikowi Marcinowi.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Jakaś rejestracja gdzieś jest wymagana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wymaga żadnej dodatkowej rejestracji.

   Usuń
 2. a gdzie to zaproszenie sie pojawia?

  OdpowiedzUsuń
 3. No promocja łatwa ale spełniając warunki na promocję z założęniem konta dla nowego posiadacza trzeba się logować do applikacji😎więc tu mogą skorzystać "uspieni" klienci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie robie przelewów mobilnie tylko internetowo. Mogą korzystać klienci, co zmieniają telefon? Ale zaraz gdzie wysyłają to zaproszenie od banku?

   Usuń
  2. Zmieniają numer telefonu czy urządzenie? To nie ma znaczenia. Nie można było się logować do apki co najmniej od 6.05.2022. Zaproszenie przychodzi SMSem.

   Usuń
 4. Jaka była treść smsa? Dostałam wczoraj z banku, ale nie było w nim mowy o żadnych bonusach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj dawno niczego nie było. Szkoda że tylko dla zaproszonych. Chociaż mnie i tak wyeliminowałoby korzystanie z apki.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...