Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 440 zł za konto w BNP Paribas w bardzo łatwej promocji "Skocz po nagrody"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.06.2022

Zyskaj 440 zł za konto w BNP Paribas w bardzo łatwej promocji "Skocz po nagrody"

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas.

BNP Paribas - promocja "Skocz po nagrody"
Na każdego uczestnika czekają gwarantowane nagrody: 400 zł premii (do wykorzystania na co się chce) oraz 40 zł w bonach na zakupy w sklepach Żabka. Warunki do spełnienia? Banalnie proste, bo wystarczy zrobić 6 płatności Blikiem (na dowolne kwoty; niekoniecznie w Żabce) i zapewnić 2 wpływy (np. przelewem z własnego konta w innym banku).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Skocz po nagrody": zyskaj 440 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 nagrody. Konkretnie są to:
 • 2 bonusy pieniężne po 200 zł każdy oraz
 • 2 bony o łącznej wartości 40 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Żabka.

W sumie da to tytułowe 440 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Premie i bon otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Skocz po nagrody"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.06.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 14.07.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 14.07.2022 r.).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (2 bony po 20 zł każdy do Żabki) oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród. 

By otrzymać bonusy pieniężne po 200 zł każdy, w lipcu i sierpniu 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych):
 • wykonaj min. 3 płatności Blikiem (na dowolne kwoty; mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Żabka) oraz
 • zapewnij wpływy na sumę min. 400 zł na konto w BNP Paribas (warunek można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

200 zł otrzymasz za spełnienie powyższych warunków w lipcu i odrębnie (drugi bonus 200 zł) za spełnienie powyższych warunków w sierpniu. Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bonus (200 zł) za spełnienie warunków w sierpniu, to uprzednio (w lipcu) musisz mieć spełnione warunki uzyskania bonu do Żabki i pierwszego bonusu 200 zł. 

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu skoczponagrody@bnpparibasplus.pl):
 • do 22.08.2022 r. o przyznaniu bonu do Żabki i bonusu 200 zł (za spełnienie warunków w lipcu);
 • do 26.09.2022 r. o przyznaniu bonusu 200 zł (za realizację warunków w sierpniu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 28.08.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek otrzymasz bonusy pieniężne, które będą wypłacane do 31.08. (200 zł), do 30.09.2022 r. (drugi bonus 200 zł). 

Bony do Żabki w postaci kodu otrzymasz SMS-em najpóźniej do 31.08.2022 r.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Skocz po nagrody"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Dodatkowa korzyść. Jeśli masz do ulokowania oszczędności, to może zainteresować Cię propozycja lokaty GOmobile (6% w skali roku na 5 miesięcy od 1 000 do 50 000 zł), którą można założyć (wyłącznie) za pomocą aplikacji mobilnej BNP Paribas. Klient ma możliwość założenia tylko jednej takiej lokaty. Więcej na jej temat piszę tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  O wykonaniu tych 3 płatności koniecznie pamiętaj (by uniknąć opłaty miesięcznej za kartę), choć one nie są wymagane na potrzeby promocji. Zwróć bowiem uwagę na to, że w BNP Paribas płatności Blikiem nie są zamiennikiem płatności kartą - to inna metoda, więc na potrzeby uniknięcia opłaty za kartę należy płacić kartą.

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Skocz po nagrody" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Przydatne dokumenty:

86 komentarzy:

 1. 31 maja 2021 r. zamknąłem konto w Paribasie z 1-miesięcznym wypowiedzeniem. Czy mogę już wziąć udział w tej promocji, czy najwcześniej od 1 lipca 2022 r. ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy w ogóle trzeba wyrabiać kartę skoro wystarczy płacić Blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co płacić Blikiem skoro znacznie wygodniej jest kartą?

   Usuń
  2. A czytałeś warunki promocji? No to po to właśnie blikiem.

   Usuń
  3. Nie biorę udziału w tej promce, ale zawsze mnie denerwują osobnicy, którzy płacą BLIKiem w kasie sklepowej marnując czas innym klientom!

   Usuń
  4. Potwierdzam, to jest wyjątkowo irytujące - BLIK służy do czegoś innego, a mianowicie zakupów w internecie bądź przelewów jako alternatywa przelewów natychmiastowych.

   Usuń
  5. W jakim celu banki promują zakupy z płatnościami BLIK w sklepach stacjonarnych?

   Usuń
  6. Ja mam ten telefon bez NFC. Jak nie mam ze sobą portfela to wtedy Blik jest ratunkiem.

   Usuń
  7. Zarejestruj się na stronie promocji po czym do 30. czerwca złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj.

   Usuń
  8. @Anonimowy, 6 czerwca 2022, 21:27 - ja nie chodzę na zakupy bez karty 🤪

   Usuń
  9. Gotówka lepsza, bo nie wszędzie akceptują płatności kartylą, a płatności BLIK tym bardziej.

   Usuń
  10. @Anonimowy, 6 czerwca 2022, 14:38 - też mnie to dziwi, bo BLIK się do tego zupełnie nie nadaje.

   Usuń
  11. Można płacić blikiem w kasach samoobsługowych, nie wprawiając innych kupujących w zbędną irytację

   Usuń
  12. Dokładnie, wzbudzenie telefonu, aktywacja internetu, uzyskanie kodu i jego wbijanie na kasie samoobsługowej trwa znacznie krócej niż przy kasie tradycyjnej :)

   Usuń
 3. W razie problemów link do złożenia wniosku o konto zostaje wysłany na mail. Mam pytanie... czy te 6 transakcji na miesiąc (3x blik plus 3x kartą zbliżeniowo) można wykonać podczas jednej wizyty w biedronce kupując 6 x cokolwiek np. batonik? Tak po Januszowemu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak.

   Biedra ma niezłe kajzerki po 33 groszy :)

   Usuń
  2. Wniosek złożony, a e-maila z rejestracją brak. Kolejna próba wysłania zgłoszenia niestety nie jest możliwa. Szkoda, bo dobra promocja. Poczekam na następną... Nie chce mi się potem wysyłać reklamacji.

   Usuń
  3. Jeśli wniosek został przyjęty oraz podpisałeś umowę, to potwierdzenie rejestracji nie ma już żadnego znaczenia.

   Usuń
  4. Jeśli idzie o płatności, to do spełnienia warunków promki wystarczy wykonać 3 płatności BLIK w lipcu i w sierpniu na dowolne kwoty.

   Usuń
  5. Opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą - czy 3 płatności BLIK nie wystarcza?

   Usuń
  6. @Anonimowy 7 czerwca 2022 07:52
   Piszę o tym w powyższym prześwietleniu promocji - w części poświęconej omówieniu konta:

   "O wykonaniu tych 3 płatności [kartą - przyp. Mr. Zlotówa] koniecznie pamiętaj (by uniknąć opłaty miesięcznej za kartę), choć one nie są wymagane na potrzeby promocji. Zwróć bowiem uwagę na to, że w BNP Paribas płatności Blikiem nie są zamiennikiem płatności kartą - to inna metoda, więc na potrzeby uniknięcia opłaty za kartę należy płacić kartą."

   Usuń
  7. Dziękuję.

   Usuń
 4. Złotówa, Hagen nie wysyła na podany e-mail potwierdzenia rejestracji - coś u nich szwankuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem.

   "Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za rejestrację w Promocji „Skocz po nagrody”.
   W celu zdobycia wszystkich nagród o łącznej wartości 440 zł należy:
   ..."

   Na Gmailu wpadł mi do folderu Oferty.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Też dostałam maila zaraz po rejestracji.

   Usuń
  3. Potwierdzam - u mnie również brak potwierdzenia rejestracji 😬

   Usuń
  4. U mnie to samo ... ani śladu rejestracji - dziwne.

   Usuń
  5. hej, a braliście udział w poprzednich edycjach na tym samym mejlu i(lub) numerze telefonu? ci co dostali email proszę też niech napiszą - próbuje znaleźć związek szyczynowoskutkowy

   Usuń
  6. To pierwsza promka, w której pojawił się ten problem. Telefon do Hagen wszystko wyjaśnia.

   Usuń
  7. "Telefon do Hagen wszystko wyjaśnia" To znaczy co wyjaśnia?Proszę o więcej szczegółów .

   Usuń
  8. Ktoś zna numer telefonu do nich?

   Usuń
  9. Na stronie promocji masz Napisz i Zadzwoń na dole - tam jest mail i też nr tel.

   Usuń
  10. Dzięki bardzo!

   Usuń
 5. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu - ten kod jest konieczny nawet do wypłaty gotówki w bankomacie czy przelewów na telefon.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdanie zostało wyrwane z kontekstu. Cały fragment brzmi

   "▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon."

   Wypłaty z bankomatu - choć wymagają kodu - nie są płatnością, więc nie są zaliczane.

   Przelewy na telefon kodu nie wymagają. Podaje się numer telefonu odbiorcy przelewu. Też te transakcje nie są zaliczane.

   Usuń
 6. U mnie również 2 osoby zakładały konto w promocji i żadna nie dostała potwierdzenia rejestracji w promocji na maila ani SMS...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki SMS? Razem z rodziną już 8 razy zakładaliśmy konta w BNP. Nigdy nie było SMS-ów. W ogóle i mail jest zbędny jak się od razu wnioskuje o konto po rejestracji.

   Usuń
  2. Uzupełnij formularz rejestracyjny, kliknij w link promocyjny oraz złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej.
   Możesz to zrobić do 30.06.2022 r.

   Usuń
  3. Czy tu chodzi o link promocyjny otrzymany poprzez e-mail?

   Usuń
  4. Może być.

   Usuń
 7. Cześć,
  jeżeli konto założyłem w czerwcu i karta za tydzień do mnie przyjedzie, to aby uniknąć opłaty za kartę to muszę w czerwcu zrobić 3x płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czerwcu nie musisz płacić kartą.

   Usuń
 8. Złotówa, w regulaminie jest napisane o konieczności ściągnięcia aplikacji z linka w SMS-ie i nie przerywaniu procesu rejestracji od momentu pobrania. W przypadku jego przerwania należy odinstalować aplikację i ściągnąć ją jeszcze raz. Polecam wspomnieć o tym we wpisie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpewniejsza metoda to kurier - imienna karta do ręki oraz konto aktywne po 2 godzinach od złożenia podpisu.

   Ponadto Pocztex bezapelacyjnie zapewnia najlepszy serwis w kraju!

   Usuń
 9. Część osób nie otrzymuje linków. Aby otrzymać link należy:
  1. Napisać mail na adres podany na stronie promocji i poinformować o tym, że wysłało się formularz rejestracyjny do promocji.
  2. W ciągu kilku minut ponownie wysyłaja na maila link, tym razem ręcznie.
  3. Otworzyć konto z wysłanego linku i zgarnąć 440zł
  Rzekomo ich system wysyła te linki, ale to dostawca poczty blokuje te maile :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki dostawca poczty? Ja używam Hotmail i w przeszłości otrzymywałem ich wiadomości.

   Usuń
  2. Czyli 'ręczna' wysyłka działa, natomiast automatyczna nie - co z tego może wynikać?

   Usuń
  3. Że problem nie leży po stronie odbiorcy :)

   Usuń
 10. Czy ktoś zna powód braku potwierdzenia rejestracji dotychczas wysyłany na podany adres e-mail?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może zależeć od operatora poczty. Np. interia nie dostarcza niektórych maili.

   Usuń
 11. Ciekawe z jakiego powodu serwis Interia miałby blokować wiadomości z adresu skoczponagrody@bnpparibasplus.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak - to ciekawe zagadnienie - blokowanie korespondencji przez operatora mailingu, ale takie jest stanowisko firmy obsługującej promocję w stosunku do zgłaszających brak maila po rejestracji. Trzeba się zaangażować, zadzwonić/napisać do nich i poprosić o ponowne wysłanie linku (tak jak powyżej napisane o 10 czerwca 2022 12:06)

   Usuń
  2. Anonimowy10 czerwca 2022 16:06
   bo operatorzy skrzynek @ utrudniają docieranie maili które uznają za marketingowe/reklamowe a których sami nie wysyłają więc i na tym nie zarabiają.

   To że skrzynki mailowe są za darmo to nie znaczy że ich operatorzy dostarczają je za darmo. Zarabiają kokosy na e-mail marketingu. I dlatego imają się różnych trików:
   - gdy logujesz się to nagle w tym momencie przychodzi np. 8 maili od nich by były na górze listy
   - wprowadzają kategoryzację i maile z zewnątrz (niewysłane za ich pośrednictwem a więc czytaj: bez zarobku dla siebie) "ukrywają" w folderach takich jak np. "oferty")

   Dużo mają trików włącznie z opóźnianiem wiadomości w udostępnieniu jej w skrzynce.

   Usuń
  3. W przeszłości otrzymywałem wiadomości z adresu xxxyyy@bnpparibasplus.pl - co się takiego stało, że nagle aż tyłu dostarczycieli poczty elektronicznej je blokuje?

   Jakim cudem pomaga ponowne wysłanie wiadomości z tego adresu? Czy wtedy nagle te rzekome blokady przestają działać? Dziwne 😋

   Usuń
 12. Czy komuś sie udało otworzyć konto przez wideoweryfikację? Próbowałam kilka razy i ciagle pojawiał się komunikat o niemożości weryfikacji danych. Zmieniłam na kuriera. Dzwoniła pani z banku i na moje pytanie dlaczego nie zadziałała wideoweryfikacja powiedziała, że pewnie rozmiar zdjęcia dowodu był za duży. ?! Bankowa aplikacja, za pomocą której otwiera się konto, robi za duże zdjęcia?! Mój informatyk miał ubaw. Druga sprawa to nastąpiła zmiana możliwości nadania PIN do karty. Tylko telefonicznie. Pani (druga bystra inaczej) się upierała, że tak zawsze było. 1,5 roku temu tak nie było. A i "najciekawsze"! Żeby uaktywnić kartę mam podjąć próbę zapłaty w terminalu lub sprawdzić stan konta w bankomacie, wiedząc że stan konta jest 0 zł. Dopiero potem będę mogła uaktywnić dostęp do bankowości online i aplikacji. Bo wcześniej to pieniądze wrócą do nadawcy... Kto tam pracuje na nocnej zmianie?! No naprawdę mnie zatkało!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie udało mi się złożyć wniosku w żaden z dostępnych sposobów. Przez wideoweryfikację jest błąd cały czas. Przez stronę też są błędy, bo np. formularz nie przyjmuje nazwy miejscowości i nie da się przejść dalej.

   Usuń
 13. Nie widzę okresu karencji...? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest jak zawsze w pierwszej części wpisu - akapit zaczynający się od słów "Dla kogo promocja?".

   Usuń
 14. Czy jak miałem konto w polbanku potem przejął PNB paribas i zamknołem 3 lata temu to mogę skorzystać z promocji

  OdpowiedzUsuń
 15. Po jakim czasie te bony na żabkę?

  OdpowiedzUsuń
 16. Po jakim czasie można zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak dostaniesz ostatni bonus. 30.09.

   Usuń
 17. W warunkach do spełnienia jest 7 dni na nadanie PIN od dostarczenia karty. Kartę dostałam 9 czerwca ale dopiero 14 czerwca dostałam dane do bankowości internetowej. Liczy się wiec 7 dni od której daty? Wcześniej nie miałam jak nadać PIN skoro nie miałam dostępu. Co teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 18 czerwca 2022 10:17
   Regulamin mówi:
   "3) zawarcie Umowy ramowej w sposób opisany w § 2 ust. 1 pkt 5 Regulaminu w zakresie objętym złożonym wnioskiem oraz nadanie PIN do Karty może nastąpić do dnia 14 lipca 2022 roku."

   I tego się trzymaj. Nadaj PIN jak najszybciej i działaj z resztą.

   Usuń
  2. PIN do karty można obecnie nadać tylko telefonicznie. Tak jak to napisane na kartce, do której przyklejona jest karta. Po nadaniu PINu można dopiero ustanowić hasło do bankowości elektronicznej uruchomić apkę.

   Usuń
  3. No właśnie ja nadałam w bankowości elektronicznej. Jak dzwoniłam to wcale takiej opcji nie mówiła sekretarka, same blokady kart, promocje nowe oferty, mowa ukraińska i po angielsku

   Usuń
 18. Promocja zakończona "Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie promocja zakończona, nie zdazylam sie zarejestrowac, czy nadal mam szansę na nagrody spełniając warunki wpływu i płatności czy tylko to dla pierwszych 3 tys.???

   Usuń
  2. Najpierw jest rejestracja a później otwierasz konto. Więc jeśli już nie ma możliwości rejestracji to po zawodach.

   Usuń
  3. Ale jest już nowa promocja.

   https://bankobranie.blogspot.com/2022/06/bnp-paribas-letni-relaks.html

   Usuń
 19. Czy ktoś otrzymał już meila z kodem do rejestracji za spełnienie warunków w lipcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma szans - zwłaszcza, że niektórzy mogą jeszcze spełniać warunki (bo czas na to jest do 31.07.). Maile powiadamiające o przyznaniu nagród wysyłane są zbiorczo - raczej do wszystkich w jednym dniu. Pozostaje więc zaczekać do 22.08.2022 r. (bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji raczej w tym dniu należy spodziewać się maila - rzadziej dzieje się to wcześniej, a jeśli już to 1-2 dni przed terminem).

   Usuń
  2. Dziękuję za info :)

   Usuń
 20. Dostaliście już maile, żeby uzupełnic dane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie, zapewne w poniedziałek wieczorem, tak jak w poprzednich edycjach w ostatni dzień wieczorem lub późnym popołudniem.

   Usuń
 21. U mnie dotarły właśnie e-maile potwierdzające zdobycie nagród.
  diego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mogę potwierdzić że otrzymałem dwa osobne meile, jeden info o kodach do żabki a drugi link do uzupełnienia konta dla wypłaty 200

   Usuń
 22. U mniej dalej nic, sprawdzałam nawet spam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź dokładnie wszystkie kategorie (ja miałem nie w spam a w "oferty") i prawie nie zauważyłem. Jak nie otrzymasz to zadzwoń albo napisz meila na dedykowany numer/email podany na głównej stronie promocji.

   Usuń
 23. Czy ma ktoś info czy za bon do żabki można kupić alko?

  OdpowiedzUsuń
 24. halo halo, ma ktoś maila dot. 3 nagrody? powinny być wysłane do dzisiaj te maile

  OdpowiedzUsuń
 25. Dostaliście przelewy?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...