Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz walizkę i bonus pieniężny (25 EUR lub 25 USD, lub 50 HRK) za bezwarunkowo darmowe konto osobiste w Citibanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

24.06.2022

Odbierz walizkę i bonus pieniężny (25 EUR lub 25 USD, lub 50 HRK) za bezwarunkowo darmowe konto osobiste w Citibanku

Wystartowała kolejna promocja CitiKonta.

Promocja "Na wakacje z walizką i CitiKontem"
Tym razem do wzięcia czeka nagroda w postaci walizki podróżnej oraz bonus pieniężny (w walucie obcej). To nagrody o wartości nawet 445 zł. A dla zainteresowanych jest jeszcze 5,5% na koncie oszczędnościowym.

[Aktualizacja w dn. 27.06.2022 r.: promocja zakończona. W związku z wyczerpaniem limitu przewidzianego w regulaminie, niniejsza promocja została zakończona. Niezmiennie aktywna pozostaje za to inna promocja Citibanku, w której do wzięcia czeka premia pieniężna od 270 do 370 zł.]

Walizka + bonus za konto w Citibanku


Dla kogo promocja konta? Udział wziąć może być osoba pełnoletnia, która nie ma i po 31.12.2020 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków). 

Dodam, że ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu czy rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jedynie, iż nawet jeśli masz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji wniosek o konto złożyć należy na stronie promocji.

Nagrody. Na osobę biorącą udział w promocji CitiKonta czekają następujące nagrody:
 • voucher na zakup walizki podróżnej wyprodukowanej przez Grupę "VIP Collection" - pozwoli on na zakup walizki o wartości 329 zł oraz
 • bonus pieniężny w wysokości 25 EUR lub 25 USD, lub 50 HRK.

Limit uczestników. Choć promocja CitiKonta ma być dostępna do 31.07.2022 r., to trzeba uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej, gdyż Citibank przewidział nagrody dla 200 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto. Z udziałem nie warto więc zwlekać.

Zasady promocji "Na wakacje z walizką i CitiKontem"


By wziąć udział w promocji i zdobyć voucher na zakup walizki:
 • złóż wniosek o CitiKonto i do 31.07.2022 r. zawrzyj umowę z bankiem oraz w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (w praktyce robi się to jednak już podczas zawierania umowy o konto);
 • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpłatę (tudzież wpływ) na CitiKonto kwoty min. 2 000 zł z dowolnego tytułu (przy czym nie może być to przelew z innego konta prowadzonego przez Citibank dla klientów indywidualnych)

Za spełnienie powyższych warunków będzie przysługiwać Ci pierwsza nagroda - voucher na zakup walizki o wartości 329 zł. Otrzymasz go wiadomością w bankowości internetowej, a zrealizować go będzie można jednorazowo tutaj (voucher ma mieć ważność przez 180 dni).

Z kolei by zdobyć drugą nagrodę, czyli bonus pieniężny (25 EUR lub 25 USD, lub 50 HRK):
 • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz CitiKonto, posiadaj rachunek walutowy EUR lub USD, lub HRK (rachunek musisz mieć w takiej walucie, w jakiej zadeklarujesz, że chcesz otrzymać bonus - ta deklaracja odbywa się podczas składania wniosku o CitiKonto; zważywszy na obecne kursy walut, najkorzystniejszym wyborem w chwili obecnej jest rachunek EUR).

Rachunek walutowy w Citiabanku można założyć w bankowości internetowej (już po założeniu CitiKonta w PLN). W promocji można uzyskać tylko jeden bonus pieniężny (bez względu na liczbę założonych kont walutowych). Bank wypłaci go na Twe konto walutowe do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Citikonta.

Do czasu otrzymania każdej z nagród posiadaj CitiKonto i nie zmieniaj go na rachunek innego typu.

[Aktualizacja: z sygnałów jakie otrzymuję od Czytelników wynika, że strona promocji płata figle na urządzeniach mobilnych (np. ciężko uzupełnić formularz kontaktowy). Bezproblemowo strona działa za to na przeglądarce internetowej w wersji komputerowej - na chwilę obecną to najlepszy sposób na wzięcie udziału w promocji.]

CitiKonto - co warto wiedzieć?


Opis konta osobistego zakładanego w Citibanku jest prosty, bo to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (bank nie pobiera opłat miesięcznych, ani opłaty za wydanie karty - bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

W Citibanku warto mieć na uwadze opłaty za usługi dodatkowe np. CitiPhone, za którą bank pobiera 9 zł miesięcznie. To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować by jej nie włączyć.

Rachunek walutowy EUR prowadzony jest bez opłat, gdy w danym miesiącu średnie saldo na tym rachuku wynosi poniżej 10 tys. EUR.

Rachunek walutowy USD prowadzony jest za 0 zł bez warunków.

Za rachunek walutowy HRK Citibank pobiera opłatę roczną w wysokości 15 zł.

A na koniec coś dla oszczędzających (otwieranie Konta SuperOszczędnościowego nie jest wymagane na potrzeby promocji z walizką i bonusem w walucie obcej).

Konto SuperOszczędnościowe: 5,5% w skali roku do 20 tys. zł


Kto ma oszczędności, tego dodatkowo do otwarcia CitiKonta może zachęcić propozycja Citibanku dla oszczędzających. Bank oferuje 5,5% w skali roku na Koncie SuperOszczędnościowym do 20 tys. zł (powyżej tej kwoty bank nalicza oprocentowanie 2,5% w skali roku). Oferta obowiązuje do odwołania.

Konto SuperOszczędnościowe prowadzone jest za 0 zł, gdy w danym miesiącu wpływy z tytułu wynagrodzenia na konto osobiste (czyli CitiKonto) wyniosą min. 3 000 zł (w przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę miesięczną w wysokości 15 zł). 

W danym miesiącu kalendarzowym z Konta SuperOszczędnościowego pierwszy przelew na własne konto osobiste w Citibanku realizowany jest za 0 zł (za drugi i każdy kolejny w tym samym miesiącu kalendarzowym bank przewiduje opłatę w wysokości 10 zł).

Konto SuperOszczędnościowe da się założyć już po otwarciu konta osobistego, logując się do bankowości internetowej. Na stronie banku można znaleźć taką oto instrukcję założenia rachunku oszczędnościowego:
"- przejdź do sekcji OSZCZĘDNOŚCI I INWESTYCJE znajdującej się na stronie głównej, 
- wybierz + Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe 
lub 
- przejdź do dowolnego rachunku konta w sekcji KONTA OSOBISTE lub OSZCZĘDNOŚCI I INWESTYCJE, 
- wybierz Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe"

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Niezawodnym sposobem uzyskiwania powiadomień o nowościach jest newsletter dla Czytelników bloga - zapis na niego zajmuje chwilę (podobnie, jak rezygnacja, jeśli kiedyś z jakiejkolwiek powodu tak zechcesz zrobić):

Przydatne dokumenty:

45 komentarzy:

 1. to w zasadzie nic nie trzeba robić aby dostać bonus. żadnych płatności ani przelewów. super

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy udało się komuś złożyć wniosek? bo mnie przycisk "otwórz konto" przekierowuje do formularza aby zostawić dane, a oddzwonią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tylko formularz jest. Trzeba zaczekać na telefon i wniosek składa się telefonicznie.

   Usuń
  2. Po godzinie miałem telefon. Wszystko poszło ekspresowo.

   Usuń
  3. @Monika p, z wysłaniem formularza bywają problemu na urządzeniach mobilnych (zgłosiłem to do banku). Bezproblemowo można za to wysłać formularz zgłoszeniowy poprzez przeglądarkę internetową w wersji komputerowej.

   Usuń
 3. Walizka wciąż mi się źle kojarzy z promką BGŻ sprzed lat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Walizki były już kiedyś też w promkach mBanku i Citi ale to dawne czasy.

   Usuń
  2. Ale w tamta to była istna komedia pomyłek 😂

   Usuń
 4. Bank przewidział nagrody dla 200 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto - lovely :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dzisiaj się zgłosiłem i udało się;)

   Usuń
 5. Kurczę zajarałem się jak zobaczyłem tytuł, ale to nie walizka tylko walizeczka niestety..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dają de facto za darmo, to czemu nie brać;)?

   Usuń
 6. Kartę do konta trzeba w ogóle wyrabiać skoro nawet nie trzeba nią płacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji o karcie nawet nie wspomina (acz sama karta jest za 0 zł bez wymogu wykonywania transakcji, więc nie będzie obciążeniem).

   Usuń
 7. Szybko zadzwonili (połączenie z numeru komórkowego). Już wszystko załatwione. To teraz tylko cyk przelewik i ogarnięte :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Najlepiej wybrać EUR. USD nieco mniej wyjdzie w przeliczeniu na PLN. Bez sensu wybierać HRK bo na PLN to wychodzi mało. Nie wiedzieć czemu taką rozbieżność zrobili.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedna kuna jest warta tylko nieco ponad 60 groszy.

   Usuń
  2. No przeliczając na PLN to coś im skrajnie nie wyszło. Chyba miało być 150 HRK ale w regulaminie faktycznie jest 50.

   Usuń
 9. W regulaminie piszą "do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto
  Kont otrzyma na to Konto wpłatę w wysokości minimum 2 000 PLN z dowolnego tytułu (słownie: dwa tysiące
  złotych), przy czym wpłata ta musi pochodzić z rachunku, który nie jest prowadzony przez Bank dla Klientów
  indywidualnych i może być wpłatą z tytułu wynagrodzenia."

  Czy to więc nie jest tak że przelewu który zrobię sobie sam z konta w innym banku to nie zaliczą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I Czy ta wpłata 2000 musi być utrzymywana na koncie, czy można od razu zlecić przelew do innego banku?

   Usuń
  2. Przelew nie może pochodzić z konta osoby fizycznej - potwierdzone info. u konsultanta banku przy zakładaniu konta.

   Usuń
  3. @Anonimowy 26 czerwca 2022 09:55 w zacytowanym fragmencie z regulaminu kluczowym jest to, że słowo Bank zostało zapisane z wielkiej litery - to oznacza pojęcie zdefiniowane, więc w tym przypadku Bank = Citibank.

   Zatem przelew nie może pochodzić z konta prowadzonego przez Citibank dla klientów indywidualnych, ale może pochodzić z konta firmowego prowadzonego przez Citibank albo z dowolnego konta w innym banku (w tym także konta prowadzonego dla klientów indywidualnych - nawet jeśli to jest własne konto).

   @Pomidor, liczy się tylko pojawienie środków w historii konta. Regulamin promocji nie wymaga ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

   @Anonimowy 27 czerwca 2022 11:14, na szczęście ani konsultanci z infolinii, ani pracownicy oddziałów nie są wyroczną ;) Liczy się tylko to co w regulaminie. Zatem jak wyżej - może być przelew z konta osoby fizycznej (byle nie był to przelew z konta w Citibanku). Z innego banku może być (nawet jeśli jest to przelew z własnego konta w tym innym banku).

   Usuń
  4. Nie musi być utrzymywana. Ma być zarejestrowany wpływ 2000 zł a potem możesz odesłać z powrotem/na inne konto.

   Usuń
  5. Dobra rada: nie słuchaj nigdy doradców/konsultantów bankowych. Zawsze będą bronić swego interesu i chronić własnego tyłka.

   Jak masz wątpliwości to samemu czytaj regulamin albo pytaj w takich miejscach jak tutaj.

   Usuń
 10. Promocja już zniknęła ze strony banku. Szybko poszło.

  OdpowiedzUsuń
 11. Szkoda, że takie zawiłości regulaminu w drugiej promocji trudniej. No to trudno się mówi. 2 dni robocze i po promocji.

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam, czy mogę wybrać droższą walizkę i dopłacić różnicę? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybrać można jedynie walizkę spośród dostępnych na stronie, do której linkuję we wpisie prześwietlającym promocję - tam wszystkie walizki są po 329 zł. I tylko na którąś z nich można się zdecydować. Wybór innej i dopłacanie nie wchodzi w grę (regulamin zawiera też zapis: "20. Warunkiem wykorzystania Vouchera jest złożenie zamówienia o wartości równej wartości Vouchera").

   Usuń
 13. A jak najlepiej wypłacić te pieniądze z konta walutowego? Można zrobić przelew na konto w złotówkach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można przelać bezpośrednio z konta walutowego na swe konto w PLN w Citibanku, ale wtedy przewalutowanie nie będzie najkorzystniejsze.

   Lepiej to zrobić albo za pomocą kantoru dostępnego w Citibanku - jest taka opcja do uruchomienia w bankowości, albo za pomocą jakiegoś kantoru internetowego lub serwisu umożliwiającego społecznościową wymianę walut.

   Usuń
 14. Jak założyłam konto 1 lipca i dziś wysłałam 2 tys to mi zalicza? Czy muszę wysłać drugi raz 2 tys w przyszłym miesiącu bo ten się nie będzie liczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta" nie oznacza "w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta". Czyli już wystarczy.

   Usuń
  2. Nie wystarczy. W regulaminie jest "do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta" Czyli jak w lipcu otworzyłeś to przelew musi być w Sierpniu. Czytajcie ze zrozumieniem. Jak byk jest napisane że przelew ma być w kolejnym miesiącu po otwarciu.

   Usuń
  3. A moim zdaniem wystarczy. Jest napisane "do końca pierwszego miesiąca" a nie "w następnym miesiącu", więc chyba kto inny nie czyta że zrozumieniem 😉

   Usuń
  4. Sformułowanie "do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta" oznacza, że wpływ może nastąpić już nawet w miesiącu otwarcia konta (można, ale nie trzeba czekać do miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta).

   Co innego, gdyby warunek brzmiał "w pierwszym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta" (wtedy trzeba by było czekać do tego konkretnego miesiąca). Jednak w powyższej promocji jest nieco większa swoboda (oczywiście już poza drugim wpływem na potrzeby uzyskania bonus pieniężnego - w tym przypadku trzeba zaczekać do drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta).

   Usuń
 15. Dostał ktoś z Was jakąś wiadomość w sprawie kuponu na walizkę? Przelałem 2000 zł na konto główne 25.07, dzisiaj sprawdzam i cisza, a według regulaminu już wczoraj powinno pojawić się jakieś info...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też założyłam konto w czerwcu i też spoglądam w kierunku vouchera, którego nie ma...

   Usuń
  2. Zapytanie do nich zostało wysłane w tej sprawie. Jak tylko dostanę jakąś odpowiedź, to dam Wam znać. Póki co nadal żadnego powiadomienia / żadnej wiadomości na City Online.

   Usuń
  3. Hej Wszystkim :)
   dostałem odpowiedź przez City Online. Warunki zostały spełnione, a nagroda zostanie przekazana do końca sierpnia. Tak więc nie martwcie się, jeżeli faktycznie zrobiliście wszystko co Bank kazał. Najwidoczniej mają problemy z wysyłaniem powiadomień / wiadomości lub tego nie robią. Dlatego warto było przypilnować swojej sprawy i zapytać. Pozdrawiam :-)

   Usuń
 16. Ja też, a walizki znikają. Czy do drugiej edycji będzie ten sam link, bo tyle walizek to oni tam nie mają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Druga edycja już była i też się skończyła.

   Usuń
 17. Kod na walizki dostałam już 13 sierpnia. Jedyny minus to nie widziałam go w aplikacji. Trzeba wejść przez strone www i tam w wiadomościach czekał na mnie kod

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za cynk. Faktycznie w bankowości był. A ja czekałem i sprawdzałem tylko w apce.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...