Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 8000 punktów na start za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

29.08.2022

8000 punktów na start za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

Aż tyle punktów powitalnych pozwoli odebrać nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł.

Promocja "8000 punktów na start"
Z propozycji skorzystać mogą klienci różnych banków - o ile ich karta może brać udział w programie lojalnościowym Mastercard.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje.]

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 

Co to jest program Bezcenne Chwile? 

 

W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard - w tym wpisie dowiesz się również które karty (i z jakich banków) można rejestrować w programie.


Jeśli jeszcze nie masz karty Mastercard, którą można by zarejestrować w programie Bezcenne Chwile (i przy tej okazji zyskać 8 000 punktów, które dadzą nagrodę o wartości 100 zł), to sprawdź poniższe promocje:


We wszystkich wyżej wymienionych bankach wyrobisz kartę Mastercard, którą można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile. A to otwiera drogę do udziału w niniejszej promocji i da dodatkową stówkę (oprócz wyżej wymienionych bonusów od banków).

8000 punktów na start w programie Bezcenne Chwile


Dla kogo promocja? 
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która:

 • dopiero przystąpi do programu Bezcenne Chwile (jako nowy klient) lub 
 • doda do programu kartę wydaną przez inny bank, aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie Bezcenne Chwile (to więc opcja dla już uczestniczących w programie lojalnościowym Mastercard).

Nagroda. Do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. W praktyce przekłada się to na nagrodę o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. 

Przykładowo: voucher 50 zł do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 30 670 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "8000 punktów na start" i zgarnąć tytułową nagrodę:

 • od 29.08. do 9.10.2022 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji) przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub - w przypadku niektórych banków - poprzez bankowość internetową); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 45 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet nieco ponad 2 miesiące kalendarzowe), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 2 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup/obciążenie karty), (xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xiv) 8999 – określający wolne zawody, (xv) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz 
zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


Jeśli chodzi o liczbę nagród, jakie może zdobyć jeden uczestnik promocji, to w regulaminie znajduje się taki zapis:

"Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Promocji tylko i wyłącznie jedną Korzyść [tj. 8000 punktów - przyp. Mr. Złotówa] w ramach jednej Instytucji Finansowej, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania".


Zatem wychodzi na to, że im więcej kart (wydanych przez różne banki) posiadasz, tym więcej nagród (8 000 punktów) możesz zdobyć (ale nie będzie nagród za rejestrację kolejnych kart wydanych przez ten sam bank).

Lubisz trzymać rękę na pulsie w dziedzinie promocji bankowych? Skorzystaj z niezawodnego źródła powiadomień - to bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga:

Przydatne dokumenty:

70 komentarzy:

 1. Złotówa, czyli udział wziąć może osoba dopiero przystępująca do programu Bezcenne Chwile lub jeśli karta dodana przez ta osobę do programu została wydana przez bank, z którego nie dodawała wcześniej żadnej karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Zgodnie z regulaminem do uzyskania promocji nagrody (8000 punktów) są uczestnicy, którzy (cytat z regulaminu): "w Czasie trwania Promocji dokonali Przystąpienia do Programu (...) i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®, (...), a jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 29.08.2022 r. dokonali już przystąpienia do Programu to - w terminie od 29.08.2022 r. do 9.10.2022 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie".

   Usuń
  2. Czyli rozumiem, że jeśli mam zarejestrowaną kartę kredytową Citi, to rejestracja debetówki z tegoż banku nie pozwoli mi na zdobycie tych 8 tys, punktów?

   Usuń
 2. Jaka definicja nowego klienta? Taki który nigdy nie był uczestnikiem programu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Który nie ma zarejestrowanej jakiejkolwiek karty MC w programie BCh.

   Usuń
  2. ale czy jest okres karencji?

   Usuń
  3. Tak, dożywotnia 😋

   Usuń
 3. Mam już zarejestrowaną kartę Citi. Jeśli teraz bym dodał Santandera, bo rozumiem że ona może brać udział, to jak to lepiej zrobić? Zarejestrować się na nowego maila czy dodać już w profilu który mam w Bezcennych Chwilach?

  OdpowiedzUsuń
 4. Obecnie nie mam żadnej karty w BCh/ nie jestem uczestnikiem. Czy w tej sytuacji mogę przystąpić do promocji rejestrując nową kartę banku, którego karty już kiedyś były rejestrowane w BCh czy jednak nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie.
   Też jestem ciekaw.

   Usuń
  2. Wszystko jest napisane w artykule... "doda do programu kartę wydaną przez inny bank, aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie Bezcenne Chwile (to więc opcja dla już uczestniczących w programie lojalnościowym Mastercard)".

   Usuń
 5. Da się w jakiś sposób połączyć tę promocję z promocją banku Pekao, aby od bezcennych chwil dostać łącznie 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu rejestrujesz kartę i najpewniej naliczą punkty z obydwu. Tak już bywało.

   Usuń
  2. Kiedy tak było?

   Usuń
 6. A jak dodac kartę millenium debetową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bierze udziału debetowa

   Usuń
  2. Debetowa karta Millennium nie bierze udziału w programie Bezcenne Chwile.

   Usuń
  3. Millennium to tylko z kartą VIP Card
   tu info https://bezcennechwile.mastercard.pl/banki/bank-millennium-sa

   Usuń
 7. @Mr. Złotówa
  Które zgody trzeba zaznaczyć?
  1. Regulamin na pewno
  2. Wyrażam zgodę na ujawnianie Mastercard przez moją moich danych osobowych (...)?
  3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mastercard, w tym danych pochodzących z rejestracji do Bezcenne Chwile (Priceless Specials), z aktywności na stronie internetowej (...)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko te wymagane. Resztę możesz pominąć.

   Usuń
  2. No ale które są wymagane?

   Usuń
  3. Te które wymusza wniosek rejestracyjny. Jeśli jakaś zgoda nie jest wymagana to przepuszcza dalej.

   Usuń
 8. mam kartę debetową mastercard z mbanku mogę ją zarejestrować? w teorii na stronie promocji mbank współpracuje z bezcennymi chwilami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wpisaniu pierwszych 8-cyfr karty na stronie BCh pojawia się info odnośnie możliwości rejestracji danej karty.

   Usuń
 9. z mBanku udział w BCh tylko karty Credit World i Credit World Intensive
  https://bezcennechwile.mastercard.pl/banki/mbank-s-a

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli mają BCh ale jakby nie mieli. To samo w PKO. Tylko karty kredytowe Platinum.

   Usuń
  2. wg zasady 'Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych' George Orwell, Folwark zwierzęcy

   Usuń
  3. Z PKO można też zarejestrować kartę MC do Konta Aurum.

   Usuń
 10. w PKO BP można dodać do BCh kartę debetową i dostać 8000pkt
  https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/karty/karty-do-konta/bezcenne-chwile-dla-kart-debetowych/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do jakiego ROR u nich wydają karty MC? Konto za Zero?

   Usuń
 11. Po jakim czasie widoczne są punkty za dokonane transkację? I czy płatności przez GooglePay są zaliczane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Różnie. Te standardowe punkty to po kilku dniach się pojawiają. Ale promocyjne to dłużej. Nawet 45 dni roboczych mogą być (a poprzedniej edycji to i nawet 60 był). Transakcje GPay są zaliczane.

   Usuń
 12. Czy trzeba wydać jednorazowo 50,- , czy mogą być transakcje łączone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin:

   "dokonali, w terminie 30 (słownie: trzydziestu) dni kalendarzowych od momentu
   Przystąpienia do Programu przez Uczestnika, Zakupów Premiowanych na łączną kwotę nie mniejszą niż 50 zł (słownie: pięćdziesiąt złotych)"

   A więc Zakupów (a nie zakupu) oraz "na łączną kwotę" świadczy o tym że nie musi być jedna a może to być wiele transakcji.

   Usuń
 13. Jak z tymi zgodami marketingowymi - meczą później mocno, smsami, emailami, telefonami z marketingiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maile dość z 2 w miesiącu.
   Smsy bardzo rzadko. Ostatniego dostałem w czerwcu.
   Telefony wcale.

   Usuń
  2. O pardon! Ja jeszcze a propos poprzedniego komentarza. Raz dzwonili z ankietą o opinie jak wymieniłem punkty na nagrodę.

   Usuń
 14. Jeśli dodałam jako nowy klient kartę Getin, a teraz jeszcze dodam np. Santandera to dostanę 2 razy 8000 pkt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za jedną i za drugą dostaniesz po 8000 pkt.

   Usuń
 15. Zaliczyło mi punkty za transakcję 29.08 na 3zł oraz 01.09 na 12zł pomiędzy nimi bo 30.08 miałem transakcję na 51,90zł i nie widzę jej w punktach Mastercard. Wszystkie płatności z pozycji „pozostałe”. Powinna się jeszcze naliczyć, reklamować, nie robić nic czy wykonywać kolejne dla świętego spokoju?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po jakim czasie Panu zaliczyło te płatności? Ja zrobiłam już kilka płatności (7 września zaczęłam płacić kartą podpięta pod google Play) i żadna płatność jak na razie mi nie weszła do bezcennych chwil.

   Usuń
  2. Karta wirtualna ma inny numer niż plastikowa!

   Usuń
 16. Mam kartę z banku pocztowego, nie zdążyłam tam skorzystać z promocji BCh czy jesli przy zakładaniu konta zaznaczałam że biore udział w bezcennych chwilach to teraz mogę skorzystać z tej promocji? czy karta została za szybko zarejstrowana w programie tj 17.08

  OdpowiedzUsuń
 17. Dzisiaj dostałam punkty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na kartę jakiego banku?

   Usuń
  2. Bo rejestracja ich karty odbywa się na click w bankowości.

   Usuń
  3. u mnie to samo. za kartę Alior już dostałem punkciki

   Usuń
  4. U mnie ciągle brak (PKO)

   Usuń
  5. PKO? Jaką kartę PKO można zarejestrować?

   Usuń
  6. Platinum (kredytówka) i do konta Aurum (debetówka).

   Usuń
 18. Ciekawostka. Dzisiaj chciałem dodać nową kartę aby załapać się na promocję ale wywalało mi błąd i prośbę o kontakt telefoniczny. Poźniej dowiedziałem się, że karty BNP Paribas nie kwalifikują się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No karty MC z BNP nie biorą udziału w Bezcennych Chwilach. Złotówa linkuje do wpisu w którym masz wykaz kart które się do tego nadają.

   Usuń
 19. Czy ju ktoś dostał punkty (8000 pkt) za rejestrację karty Citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za Getin i Pekao już dostałem. Za PKO i Citi jeszcze nie.

   Usuń
 20. Jak udało się Państwu zarejestrować kartę CITI? Bo czytam, że komuś się udało. Mi przy próbie zarejestrowania karty czy to przez stronę BCh czy Citi - wyświetla komunikat, że muszę pobrać dwa dokumenty w pdf oraz zaznaczyć zgody marketingowe. Problem w tym, że oprócz tego komunikatu nie ma nic więcej na tej stronie. Próbowałem na komputerze i telefonie, na różnych przeglądarkach, Adblock wyłączony. Nie mam pomysłu o co chodzi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak miałem, więc zarejestrowałem przez stronę bezcenne chwile. Wykonałem to poprawnie, bo naliczyło mi punkty za zakupy.

   Usuń
 21. Kartę w Programie trzeba zarejestrować do 9 X, a zakupy za 50 zł można zrobić po tym terminie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na przeciągu 30 dni od daty rejestracji karty.

   Usuń
 22. Czy komuś też się wyświetla albo wyświetlał kiedyś taki komunikat po zalogowaniu "Wystąpił problem z załadowaniem odpowiednich treści. Przeładuj stronę, aby odświeżyć"? Przeładowanie ani zmiana przeglądarki nic nie daje, mam tak od kilku dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą się logowałem. Trochę zamulało i ładowanie trwało dłużej ale działa.

   Usuń
 23. Podobno ta oferta ma być przedłużona, gdyż jeszcze nie wykorzystali nawet połowy premii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ich stronie nic o tym nie wspominają.

   Usuń
  2. To dlatego, że w Majorel nie pracują w niedziele.

   Usuń
 24. Obecnie na ich stronie jest taka info:

  "Informujemy, że pula korzyści w promocji „Paliwo na zimę” wyczerpała się. Akcja promocyjna dobiegła końca"

  OdpowiedzUsuń
 25. A ja skorzystałam z promocji - bezcenne chwile. Spełniłam wszystkie warunki co też mam na piśmie (email z biura obsługi klienta). Okres naliczenia punktów promocyjnych minał z końcem września. I od tego momentu pomimo wielu maili do obsługi i oficjalnego zgłoszenia punktów jak nie było - tak nie ma.
  Miał ktoś podobna sytuację?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy punkty które utraciły ważność (przyznane w promocji, minęło ponad 2 miesiące od przyznania) można jakoś odzyskać?
  Wyjątkowo szybko przynano je na moje konto i zauważylem to kilka dni po terminie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg regulaminu przepadają; chcesz dzwoń na infolinię i grzecznie proś o ich przywrócenie; sprawa na 99% przegrana.

   Usuń
  2. mi zniknęły przed upływem 2 miesięcy 14.10 przyznane a 13.12 ni ma

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...