Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 600 zł moneybacku z kartą kredytową w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.08.2022

Zyskaj do 600 zł moneybacku z kartą kredytową w BNP Paribas

BNP Paribas udostępnił nową promocję karty kredytowej z moneybackiem. 

Zyskaj do 600 zł moneybacku z kartą kredytową w BNP Paribas
Po wielu promocjach, w których bank rozdawał bony na zakupy jako nagrodę dla osób wyrabiających kartę kredytową, teraz przyszedł czas na akcję z bonusami pieniężnymi. Z 1-procentowym zwrotem za płatności można zgarnąć do 600 zł w rok.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Dodatkowo przez 12 miesięcy uczestnicy promocji zwolnieni są z opłaty miesięcznej za kartę, co sprawia, że uzyskiwane zwroty będą zyskiem na czysto (bez martwienia się o spełnianie warunków zwalniających z opłat we wspomnianym okresie).

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.03.2021 r. nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas.

Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w BNP Paribas (np. konto osobiste, pożyczkę, lokatę, rachunek firmowy), to na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

Nagroda. Do wzięcia czeka wspomniany 1-procentowy moneyback, z którym można zyskiwać do 50 zł miesięcznie. Jako że zwroty przewidziane są przez 12 miesięcy (okresów rozliczeniowych) następujących po dacie zawarcia umowy o kartę kredytową w BNP Paribas, to w sumie da się zgarnąć nawet 600 zł.

Promocja "Zyskaj nawet 600 zł z Kartą kredytową" w BNP Paribas


Zasady promocji
. By wziąć udział w akcji i zgarnąć bonusy:

 • wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji karty kredytowej; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (Standard lub Gold); 
 • do 30.09.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę; 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej pozostanie już wykonywać płatności kartą, by uzyskiwać moneyback. Bank będzie naliczać 1 procent zwrotu (maksymalnie do 50 zł miesięcznie) przez okres 12 miesięcy (okresów rozliczeniowych) następujących po dacie zawarcia umowy o kartę. A przez ten miesięczny okres rozliczeniowy - zgodnie z regulaminem - bank rozumie:
"miesięczny, powtarzalny okres, w którym rozlicza się transakcje dokonane na podstawie Umowy o Kartę kredytową, przy czym pierwszy Okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu zawarcia Umowy o Kartę kredytową i kończy się w pierwszym przypadającym po zawarciu Umowy o Kartę Kredytową dniu rozliczenia – tj. wskazanym w Umowie o Kartę kredytową dniu miesiąca w którym sporządzane jest zestawienie transakcji, zaś każdy kolejny Okres rozliczeniowy rozpoczyna się następnego dnia po zakończeniu poprzedniego Okresu rozliczeniowego i kończy się w najbliższym Dniu rozliczenia"


Do moneybacku będą zaliczane transakcje rozliczone do zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Wypłata bonusów. Informacja o wysokości naliczonego moneybacku ma się pojawiać w zestawieniu transakcji udostępnianym przez bank na koniec każdego okresu rozliczeniowego. Do czasu otrzymania każdego zwrotu, nie wypowiadaj umowy o kartę, ani nie zgłaszaj wspomnianego sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank.

Przydatne wskazówki


▶ Wykonując płatności kartą, zwróć uwagę, że niektóre kategorie transakcji nie zostaną przez bank uwzględnione do naliczenia moneybacku. Na potrzeby promocji można płacić kartą w punktach handlowo-usługowych lub w sklepach internetowych: 

 "z wyłączeniem punktów identyfikowanych kodami MCC 5300 – handel hurtowy, MCC 4111 – usługi transportowe, (...), dokonywana w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą posiadacza karty."

Ponadto:

"Za Transakcje Kartą kredytową nie uznajemy transakcji, które: 

- zostaną zwrócone lub są sporne, 

- są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, 

- zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz: 

     - Ty, 

     - inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji, 

     - podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług, 

      - podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych) " 


Z powyższego można więc wywnioskować, że odpadają np. doładowania wszelkiego rodzaju portfeli elektronicznych. Można za to płacić w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w lokatach gastronomicznych czy w Internecie.

▶ Wypłata bonusów będzie następować na rachunek karty kredytowej, co spowoduje spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu lub nadpłatę karty. W tym drugim wypadku, chcąc skorzystać ze środków, stroń od przelewów z karty i wypłat kartą kredytową w bankomacie, bo to sporo kosztuje. Najlepszym rozwiązaniem będzie wykonywanie płatności kartą, bo wtedy nie wiąże się to z prowizjami, ani opłatami.

▶ Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to swego czasu napisałem więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać - koniecznie sprawdź krótki poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.


Karta kredytowa w BNP Paribas - szczegóły oferty

Uczestnicy tej promocji objęci są - wspomnianym - zwolnieniem z pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę kredytową (zwolnienie dotyczy zarówno karty Mastercard Standard, jak i Mastercard Gold, bo dowolną z nich możesz wybrać w ramach promocji).

Po tym okresie zaczną obowiązywać standardowe warunki - na chwilę obecną BNP Paribas nie pobiera miesięcznej opłaty (w wysokości 9 zł) za kartę kredytową Mastercard Standard, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. W przypadku karty kredytowej Mastercard Gold standardowe warunki (a więc poza promocją, tj. po upływie 12 miesięcy bez opłaty miesięcznej) są już bardziej wyśrubowane - z opłaty 15 zł miesięcznie zwalnia bowiem wykonanie w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), płatności na sumę min. 2 000 zł.

W przypadku woli rezygnacji z karty kredytowej, pamiętaj o zapisie z cennika banku, gdzie pojawia się opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia". Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres - w przeciwnym wypadku bank pobierze 25 zł.

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. 1% czyli żeby dostać 50 zł to trzeba wydać 5000 zł miesięcznie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Słaba promocja strasznie :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie dojdą do tego samego wniosku i następna edycja wróci do normalności.

   Usuń
 3. A ile płacili w poprzednich edycjach? 1% to mało? Które inne karty dają możliwość większego zwrotu? Bo muszę zamknąć kartę mambonus odkąd zmniejszyli ilość zbieranych punktów czterokrotnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy płatności blikiem w internecie wliczając siedo naliczania bonusa?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...