Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 480 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku [AKTUALIZACJA: + dodatkowe 100 zł na zakupy]

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.08.2022

Zyskaj 480 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku [AKTUALIZACJA: + dodatkowe 100 zł na zakupy]

Oto nowa edycja promocji konta osobistego w Santander Banku.

Promocja "300 zł za aktywne bankowanie"
Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł (z czego 50 zł wpadnie na start już za samo otwarcie konta) oraz do wyboru - 80 zł na zakupy lub 4 bilety do kina. Do tego doszły jeszcze inne nagrody - bon 100 zł do Biedronki oraz 100 zł na zakupy w wybranej sieci sklepów. A dla oszczędzających jest jeszcze dodatkowa zachęta: lokata 6,25%.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocje konta w Santanderze cieszą się dużym zainteresowaniem już od jakiegoś czasu, więc na opis niniejszej okazji do bankobrania często trafiają też osoby, które dotąd nie miały do czynienia z podobnymi propozycjami. Na początek więc kilka zdań tytułem wstępu dla nich (bo jeśli jesteś stałym Czytelnikiem bloga, to wiesz dobrze, że takie promocje banków to ani nic nowego, ani zaskakującego i zyskać można sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu pod podkreśleniem).

Jeżeli pierwszy raz widzisz taką promocję jak ta, to mam klika ważnych informacji dla Ciebie.

Nie jest to ani loteria, ani konkurs, bo interesują mnie wyłącznie promocje bankowe z gwarantowanymi nagrodami. Regularni bywalcy bloga Bankobranie (a odwiedza go co najmniej 100 tysięcy użytkowników miesięcznie), którego prowadzę już od ponad 8 lat, dobrze ten mechanizm znają. Banki już nie wydają kroci na reklamy w tv lub w prasie, bo wolą zapłacić dopiero za efekt - czyli klientowi, gdy konto jest już otwarte. I przy okazji uzyskują jeszcze satysfakcję tegoż klienta. W ten sposób rozkręciły promocje, jak te niżej omawiane.

I to też jest odpowiedzią na często pojawiający się komentarz: "nie ma nic za darmo". Oczywiście, że nie ma, bo tu bank płaci dopiero za otwarcie konta i spełnienie określonych warunków (które na szczęście są całkiem łatwe). Płaci więc za efekt i płaci klientowi. Te same środki i tak przeznaczone na marketing, bank mógłby wydać na reklamę, ale zauważ, że banki w spotach telewizyjnych pojawiają się coraz rzadziej - właśnie na rzecz takich promocji. O wiele skuteczniejszych. A czy to bankowi się opłaca? Tak samo, jak reklama jest dla banku inwestycją w pozyskiwanie klientów, tak i jest z promocjami bankowymi. W ten sposób bank przekonuje do siebie i do założenia konta, a wie, że jak taki klient w przyszłości będzie myśleć o wzięciu kredytu lub ulokowaniu oszczędności, to swe poszukiwania zacznie od... banku, w którym ma konto. I wtedy bank zarobi. Jednak trzymając się tego, o czym piszę poniżej, możesz zyskać co najmniej 580 zł, nie ponosząc przy tym ani grosza kosztów.
__________

Poniżej dowiesz się jak uzyskać: 
 • 300 zł w bonusach pieniężnych za otwarcie konta (w promocji pod nazwą: "300 zł za aktywne bankowanie"),  
 • nagrodę za podanie kodu polecenia podczas składania wniosku o konto - tu do wyboru będziesz mieć jedną z kilku nagród: 80 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety kina (Cinema City lub Helios),
 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka (to nagroda dodatkowa, dzięki kolejnej promocji, którą bank odpalił 8.08.2022 roku),
 • 8000 punktów powitalnych za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do konta w Santanderze) w programie Bezcenne Chwile. A taka liczba punktów przełoży się na nagrodę o wartości 100 zł (może być to np. voucher na zakupy).

To wszystko da tytułowe 580 zł, ale... w praktyce zyskać można jeszcze więcej - niżej opiszę też możliwość zarabiania na poleceniach oraz zwroty za niektóre przelewy z konta. Jeśli masz dziecko w wieku 13-17 lat, to do wzięcia jest też premia 100 zł za konto dla nastolatka. Przyglądam się też ofercie Santander Banku dla oszczędzających.

Zyskaj 580 zł w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.08.2021 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy konta Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select, jeśli to konto było założone w jakiejś promocji - wtedy bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r.

Jeżeli masz jakieś inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w poniższej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej (na stronie promocji), bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji.

Zasady promocji "300 zł za aktywne bankowanie"


W ramach tej promocji otrzymasz premię 300 zł (wypłacaną w dwóch transzach: 50 i 250 zł).

By wziąć udział w promocji:
 • do 31.08.2022 r. złóż wniosek (o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą (choć do wyboru są karty Visa i Mastercard, to aktualnie lepszym wyborem jest karta Mastercard - ona bowiem otwiera drogę do zdobycia kolejnej nagrody w ramach promocji "8000 punktów na start");
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
 • do 10.09.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą część premii (50 zł) i jednocześnie otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu. 

By zdobyć drugą premię, już w wysokości 250 zł, we wrześniu, październiku i listopadzie 2022 roku (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
 • wykonaj min. 2 płatności kartą wydaną do konta na kwotę min. 10 zł każda - mogą to być płatności w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacji paliw) lub w Internecie (np. na Allegro); płatności nie możesz anulować w terminie 7 dni od wykonania oraz 
 • min. jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym - np. na telefonie) - wystarczy samo zalogowanie (nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji). 

Premie pieniężne bank zamierza wypłacić na konto każdego uczestnika do 30.09. (50 zł) oraz do 31.12.2022 r. (250 zł). Do czasu ich otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

W graficznym uproszczeniu, przebieg promocji z premią 300 zł pokazuje poniższa grafika:
Jak uzyskać 300 zł premii za konto w Santander Banku?


Program "Polecam mój Bank": 80 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocji z premią 300 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie jedna z poniższych nagród:
 • 80 zł do Biedronki lub 
 • 80 zł do Decathonu, lub
 • 80 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 80 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City, lub
 • 4 bilety do sieci kin Helios.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie):
 • najpóźniej w ciągu 30 dni po otwarciu konta:
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 7L4R2V oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł.

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór ma być możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od jej udostępnienia.

[Aktualizacja w dn. 8.08.2022 r.: Promocja "100 zł na zakupy – edycja II" do Biedronki


Warunki uczestnictwa w tej dodatkowej promocji z bonem 100 zł do Biedronki pokrywają się z warunkami udziału w promocji z premią do 300 zł, więc jeśli łapiesz się na tę powyższą promocję, to z automatu zakwalifikujesz się też do niniejszej okazji do bankobrania.

Limit nagród. Dodatkowa promocja z bonami do Biedronki (w odróżnieniu od promocji z bonusami o wartości 380 zł) jest limitowana, więc z udziałem warto się spieszyć. Bank przygotował 2 000 bonów do Biedronki. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji na stronie promocji i realizacji warunków promocji.

Zasady promocji. W celu uzyskania 100 zł na zakupy w Biedronce, poza założeniem konta w wyżej wymienionym terminie:

 • do 31.08.2022 r. zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł - formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie promocji po kliknięciu w pole "wypełnij formularz" (przesuń stronę promocji nieco w dół, by zobaczyć grafikę jak na poniższym zrzucie ekranu i kliknij w miejscu które zaznaczyłem żółtą strzałką; wypełniając formularz, wpisz te same dane, co we wniosku o konto):
Jak zarejestrować się w promocji Santander Banku z bonem 100 zł do Biedronki
 • do 30.09.2022 r. w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku włącz usługę "Moje Cele" z automatycznym oszczędzaniem "Końcówki transakcji" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ta usługa, jak działa i jak ją włączyć);
 • do 31.01.2023 r. utrzymaj wyżej wymieniony cel i w jego ramach odłóż metodą "końcówki transakcji" min. 50 zł.

I to wszystko. Nagrodę bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej najpóźniej do 28.02.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj konta osobistego (Jakie Chcę) w Santander Banku.

Bon do Biedronki można używać wielokrotnie podczas dowolnych zakupów aż do wyczerpania salda środków. 

Czym jest i jak działa usługa Moje cele w Santander Banku? 


Definicja banku brzmi tak: 
Usługa „Moje cele w usługach Santander online” daje klientowi możliwość zdefiniowania reguły (metody oszczędzania) pozwalającej na wpłaty na rachunek do celowego oszczędzania, utworzony dla określonego przez klienta celu. 

W ten sposób można więc odkładać (najczęściej drobne) kwoty na jakiś określony, samodzielnie wybrany cel. Bank sugeruje np. oszczędzanie na dziecko, na przyjemności lub emeryturę. Wpłat można dokonywać samodzielnie, automatycznie lub w postaci zaokrągleń transakcji wykonywanych kartą lub Blikiem (na potrzeby promocji z bonem do Biedronki trzeba wybrać tą właśnie opcję). 

Usługa "Moje cele" jest udostępniana i prowadzona za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Środki na rachunku "Moje cele" nie są oprocentowane (czyli to bardziej taka skarbonka, a nie rachunek oszczędnościowy).

Jak włączyć usługę "Moje cele" i "Końcówki z transakcji"?


Usługę można uruchomić w bankowości internetowej (w zakładce "Pulpit" - na dole strony) lub aplikacji mobilnej Santander Banku.

Poniżej instrukcja z zakładaniem poprzez aplikację. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku - u dołu głównego ekranu, pod rachunkami i kartami znajdziesz: "MOJE CELE (NOWOŚĆ)" i tam wybierz "Dodaj", a dalej "Dodaj cel" - na trzecim etapie jego konfiguracji, jako metodę oszczędzania (wymaganą regulaminem promocji z bonem do Biedronki), wybierz "Końcówki transakcji". 

W kolejnym kroku wskaż konto osobiste, z którym ma być powiązane oszczędzanie (płatność kartą lub Blikiem musi być z tego konta) i dzięki temu, bank będzie zaokrąglać Twoje transakcje – i tak, jeśli kartą lub Blikiem zapłacisz np. 3,50 zł, to z Twego konta bank pobierze dodatkowo 0,50 zł (będące zaokrągleniem do pełnego złotego) i przerzuci na rachunek służący oszczędzaniu. 

Jeśli chcesz przyspieszyć odkładanie na wyznaczony cel, to możesz wybrać mnożnik (x 5 lub x 10) i wtedy, bazując na powyższym przykładzie, zamiast 0,50 zł, bank na "Moje cele" przerzuci odpowiednio 2,50 lub 5 zł. 

Dalej kliknij w przycisk "Załóż cel" i zaakceptuj regulamin usługi "Moje cele". "Moje cele" pojawią wśród posiadanych przez Ciebie produktów i usług - będą widoczne na ekranie głównym po zalogowaniu do aplikacji mobilnej. 

Pamiętaj by "Moje cele" z saldem min. 50 zł posiadać do 31.01.2023 roku. Później będzie można oszczędzać dalej albo zamknąć usługę "Moje cele" - wtedy środki tam zgromadzone wrócą na Twe konto osobiste.

Aktualizacja w dniu 29.08.2022 r.: dodatkowe 100 zł na zakupy


Promocja "8000 punktów na start"
Otwierając konto w Santander Banku, możesz wybrać do niego kartę z logo Mastercard, którą da się zarejestrować w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. A żeby takiej rejestracji dokonać, to w chwili obecnej jest dobry argument, gdyż pojawiła się promocja "8000 punków na start" (którą szczegółowo opisałem tutaj). 

Taka liczba punków przełoży się na nagrodę o wartości 100 zł. Do wyboru mogą to być np. vouchery na zakupy (Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności).

W skrócie: udział w tej promocji możesz wziąć, jeśli jeszcze nie było Ci dane dodać karty Santandera do programu Bezcenne Chwile (posiadanie w programie kart wydanych przez inne banki nie jest przeszkodą do udział w promocji "8000 punktów na start").

By zdobyć tytułową nagrodę, czyli 8000 punktów:

 • od 29.08. do 9.10.2022 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji z punktami powitalnymi) przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić na stronie bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Santandera); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).


I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 45 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet nieco ponad 2 miesiące kalendarzowe), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 2 miesiące.]


Jak zyskać jeszcze więcej?


Nagrody za polecanie konta w Santanderze. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 580 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 2", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

[Aktualizacja w dn. 22.08.2022 r.: pojawiła się też nowa promocja "100 zł kieszonkowego", w której do wzięcia czeka tytułowa premia w wysokości 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 13-17 lat). Warunki tej propozycji Santander Banku szczegółowo omówiłem tutaj.]

Lokata Mobilna daje możliwość ulokowania do 100 tys. zł na 4 miesiące przy oprocentowaniu 6,25% w skali roku. Lokatę - jak już nazwa może sugerować - można otworzyć wyłącznie w aplikacji mobilnej Santander Banku.

Konto Jakie Chcę w Santander Banku. Co warto wiedzieć?


Główne cechy konta osobistego w Santander Banku to:
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (może to być przelew nawet z własnego konta w innym banku; zapewniając wpływy min. 1 000 zł - na potrzeby promocji - we wrześniu, październiku i listopadzie, jednocześnie spełnisz i ten warunek);

  Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych wpływy nie są wymagane, by konto było za 0 zł, ale pamiętaj, by je zapewnić od września do listopada na potrzeby uzyskania premii);

  Choć płatności Blikiem można wykonywać zamiennie z płatnościami kartą w celu zwolnienia z opłat za konto i/lub kartę, to zwróć uwagę, iż na potrzeby powyższych promocji (z premią do 300 zł, jak i z nagrodą do wyboru za otwarcie konta z polecenia), płatności należy wykonywać wyłącznie kartą wydaną do konta (transakcje BLIKiem nie zostaną zaliczone).

 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (promocje nie są dostępne dla kont otwieranych w placówkach banku). Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię).

Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku:    


Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Czy ta karencja z 1. kwietnia 2019 r. się nigdy nie zmieni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłałem wniosek bo nie zauważyłem tego info o dłuższej karencji, co teraz?

   Usuń
  2. Jeśli jednak na promocję się nie łapiesz (ze względu na okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta), a umowy jeszcze nie zawierałeś, to po prostu jej nie podpisuj. Wniosek zostanie przez bank anulowany.

   Jeśli jednak umowa już została podpisana, ale nie minęło jeszcze 14 dni od tego momentu, to przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy (czego nie należy mylić ze "standardowym" wypowiedzeniem). W przypadku odstąpienia umowa będzie uważana za taką, która nie została zawarta.

   Usuń
  3. Karencja od 1.04.2019 jest poza Millennium najbardziej restrykcyjną wśród banków oferujących promki.

   Usuń
 2. Konto założone. Mam jednak pytanie czy już w tym miesiącu muszę wykonać 1 płatność kartą/Blikiem i robić wpływ? Czy dopiero od nowego miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, w miesiącu otwarcia konta nie musisz.

   Usuń
 3. Jaka firma kurierska jeździ z umowami?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie są zasady bonu do RTV Euro AGD? Kwota minimalna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Realizujesz przy dowolnej kwocie. No ale najlepiej min 80 zł żeby nie przepadła reszta.

   Usuń
 5. Przy promocji trzeba otworzyć konto tylko za pomocą kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, we wniosku o konto jest tylko opcja z kurierem.

   Usuń
 6. Wczytując się w bankowości internetowej w zasady promocji znalazłem zapis: "Gdy Ty i osoba zaproszona spełnicie warunki, otrzymacie nagrody: 80 zł na e‑karcie podarunkowej do wybranego sklepu albo 4 bilety do kina." Oznaczałoby to, że bez polecenia i spełnienia warunków przez osobę poleconą nie jesteśmy w stanie uzyskać bonusu. Będę wdzięczny za weryfikację i poprawienie jeśli się mylę. Chyba, że coś się zmieniło w ramach programu poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednak pomyłka, wszystko się zgadza. Jestem osobą poleconą (gdyż skorzystałem z dostępnego kodu) więc jeśli spełnię warunki to osoba polecająca oraz ja dostaniemy bonus

   Usuń
 7. Czy umowę o kartę musi być zawarta dodatkowo? Czy w ramach złożonego wniosku jest już karta obligatoryjnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę wybiera się już we wniosku o konto.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...