Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Znów więcej! Teraz już 7% dla oszczędności (do 400 tys. zł) w ING Banku Śląskim (+ 250 zł premii na start)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

18.08.2022

Znów więcej! Teraz już 7% dla oszczędności (do 400 tys. zł) w ING Banku Śląskim (+ 250 zł premii na start)

ING Bank Śląski postanowił podwyższyć oprocentowanie kont oszczędnościowych.

Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO Bonus ING Bank Śląski 7%
Teraz można na nich uzyskać już 7% w skali roku gwarantowane na 3 miesiące do 400 tys. zł (bez jednego grosza). Z propozycji skorzystać mogą nowi, jak i obecni klienci (choć ci drudzy muszą spełnić określone warunki). Przy okazji przypomnę: na tych, którzy dopiero teraz założą konto osobiste w ING, dodatkowo - oprócz odsetek - czeka premia 250 zł.

[Niniejsza promocja jest już nieaktualna. Sprawdź kolejną edycję, którą opisuję tutaj.]

W praktyce mamy tutaj do czynienia z dwiema promocjami oprocentowania, przy czym można skorzystać z obydwu jednocześnie:

 • "Bonus na start" - która skierowana jest do osób, które założą Otwarte Konto Oszczędnościowe, na którym bank będzie naliczać 7% w skali roku przez 3 miesiące od jego otwarcia; taką stawkę oprocentowania można uzyskać do 199 999,99 zł;
 • "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus" - w tym przypadku promocyjne oprocentowanie można zapewnić sobie wpłacając "nowe środki" - bank przyzna wtedy 7% w skali roku na 3 miesiące dla kwoty do 200 tys. zł.

Łącznie w ING przy oprocentowaniu 7% da się zatem ulokować nawet 399 999,99 zł.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem banku z lwem w logo, to aby wykorzystać wszystkie możliwości i korzyści, niezbędnym będzie założenie do trzech rachunków - każde z nich prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków (o szczegółach piszę nieco niżej). A będzie to:
 • konto osobiste (Direct lub Mobi, dzięki czemu zyskasz 250 zł premii) oraz 
 • jedno lub dwa konta oszczędnościowe (w zależności od tego jaką kwotą oszczędności dysponujesz i przede wszystkim czy zechcesz ją wpłacić na jeden rachunek, czy rozdzielić na dwa), które będą nosić nazwy Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus (OKO Bonus). 

By poznać zasady uzyskania premii za konto osobiste, sprawdź jeden z poniższych wpisów, w którym omawiam promocję oraz ofertę tego konta w ING wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą:

Poniżej skupiam się już tylko na ofercie kont oszczędnościowych, czyli OKO oraz OKO Bonus. 

Dla uproszczenia i większej przejrzystości, niniejszy wpis dzielę na dwie części:
 • na początek omawiam ofertę dla osób, które dopiero staną się klientami ING. W tym przypadku wszystko jest bowiem bardzo proste i klarowne - wszystkie wpłacane środki będą kwalifikowane do uzyskania promocyjnego oprocentowania 7%;
 • z kolei nieco niżej objaśniam, kiedy z promocji oprocentowania skorzystać mogą także obecni klienci - tam warunków jest więcej i chociażby ze względu na wymóg wpłaty "nowych środków", te wytyczne są bardziej rozbudowane.

Warunki dla nowych klientów ING


Jeśli dopiero założysz konto osobiste w ING Banku Śląskim, to by skorzystać z promocyjnego oprocentowania 7% w skali roku wystarczy, że najpóźniej do 12.09.2022 r. założysz Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO i - jeśli również chcesz - Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO Bonus.

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), na którym można uzyskać promocję "Bonus na start" (czyli 7% poniżej 200 tys. zł) to rachunek oszczędnościowy, który i tak trzeba założyć na potrzeby promocji z premią dla otwierających konto osobiste w ING, bo to właśnie na ten rachunek wpłynie część bonusów (do 200 zł).

Główne cechy promocji "Bonus na start" na Otwartym Koncie Oszczędnościowym to: 
 • oprocentowanie: standardowe (1% w skali roku) + bonus podwyższający oprocentowanie o 6 punktów procentowych, co w sumie da 7% w skali roku (promocyjne oprocentowanie obowiązuje tylko na jednym Otwartym Koncie Oszczędnościowym); 
 • czas obowiązywania promocji "Bonus na start": 3 miesiące od otwarcia pierwszego Otwartego Konta Oszczędnościowego (rozwiązanie umowy o OKO przed upływem tego okresu oznacza brak bonusu w postaci promocyjnego oprocentowania); 
 • maksymalna kwota objęta promocją: poniżej 200 000 zł (a więc w praktyce do 199 999,99 zł); 
 • kapitalizacja odsetek: wynikających z oprocentowania standardowego na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, a w przypadku bonusu (6,0 p.p.) wypłata odsetek nastąpi w pierwszym dniu po upływie 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO. Do momentu wypłaty przez bank odsetek wynikających z bonusu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o OKO. 

Otwarte Konto Oszczędnościowe otwierane i prowadzone jest bez warunków za 0 zł. Przelewy z OKO (bez limitu ilościowego) na własne konto osobiste w ING Banku Śląskim są darmowe, jeśli zlecisz ich realizację przez bankowość internetową lub mobilną. W przypadku przelewów do innego banku, wyłącznie pierwszy przelew w danym miesiącu kalendarzowym jest za 0 zł, a za drugi i każdy kolejny bank przewiduje opłatę w wysokości 9 zł.

Jeśli zaś chodzi o Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus (OKO Bonus) to odrębny rachunek oszczędnościowy, który cechuje:
 • oprocentowanie: 7% w skali roku; 
 • czas obowiązywania promocji: 3 miesiące od otwarcia OKO Bonus; 
 • kwota objęta promocją: do 200 000 zł; 
 • kapitalizacja odsetek: nie później niż do 5. dnia po zakończeniu 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO Bonus. Do momentu otrzymania odsetek nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o OKO Bonus. 

Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania jest przyrost salda, przez które bank rozumie nadwyżkę salda końcowego nad saldem początkowym. Upraszczając: na koniec 3-miesięcznego okresu promocyjnego oprocentowania musisz mieć więcej środków na produktach depozytowych (i ewentualnie funduszach inwestycyjnych) w ING Banku Śląskim, niż wynosiło saldo Twych środków w tym banku na dzień 15.08.2022 r. Jako nowy klient ten warunek spełnisz w praktyce bardzo łatwo. Jeśli wypłacisz środki z OKO Bonus przed upływem 3 miesięcy z promocyjnym oprocentowaniem, to warto zostawić nadwyżkę ponad saldo z 15.08.2022 roku (jeśli jednak dopiero teraz staniesz się klientem ING, to w takiej sytuacji wystarczy zostawić choćby symboliczną kwotę, bo na ww. dzień Twe saldo wynosiło 0 zł). Wówczas po zakończeniu 3 miesięcznego okresu dostaniesz odsetki proporcjonalnie do faktycznego czasu i wysokości środków trzymanych w czasie promocji na OKO.

Umowa o OKO Bonus zawierana jest wyłącznie na czas określony (3 miesiące) i po jego upływie rachunek zostanie przez bank zamknięty, a Twe oszczędności wraz z odsetkami trafią na rachunek, który wskażesz podczas zakładania OKO Bonus (do czasu zamknięcia OKO Bonus nie zamykaj więc i tego rachunku wskazanego do zwrotu środków z OKO Bonus).

OKO Bonus otwierane i prowadzone jest za 0 zł (bez warunków). W przypadku przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową z OKO Bonus na własne konto osobiste w ING Banku Śląskim każdy przelew jest za 0 zł. Na inne rachunki (np. na konto w innym banku) w miesiącu rozliczeniowym skorzystać możesz z jednego przelewu z OKO Bonus za 0 zł. Drugi i każdy kolejny w tym samym miesiącu rozliczeniowym kosztuje 9 zł. 

Czas na otwarcie Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus z oprocentowaniem 7% w skali roku jest do 12.09.2022 r. Każdy klient może posiadać tylko jedno OKO Bonus.

Jak otworzyć OKO w promocji "Bonus na start" oraz OKO Bonus? Po otwarciu Konta Direct lub Konta Mobi, gdy zalogujesz się do bankowości internetowej przejdź ścieżkę: Oferta ING => Oszczędności. Tam wyklikasz obydwa rachunki OKO.

Sprawdź prześwietlenie promocji z premią 250 zł za Konto Direct lub (jeśli masz 18-26 lat) z premią 250 zł za Konto Mobi.


_____________________

Warunki dla obecnych klientów ING 


Z promocji "Bonus na start" skorzystać mogą osoby, które spełnią jeden z poniższych warunków:
"a) w czasie trwania Oferty jako pierwszą zawarły Umowę o OKO i od 18.08.2022 r. nie są i nie były posiadaczami / współposiadaczami następujących rachunków w PLN: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver"

lub 

"b) w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o OKO i są posiadaczami/ współposiadaczami rachunku wymienionego w podpunkcie 2) litera a [czyli OKO - przyp. Mr. Złotówa], otwartego przed 18.08.2021 r. i na tym rachunku: 
 • nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 18.08.2021 r. do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO, oraz 
 • miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 18.08.2021 r. do 17.08.2022 r."

Przekładając to z zacytowanego języka regulaminowego na "nasz" wychodzi na to, że jeśli nie masz obecnie żadnego rachunku OKO, ani Dream Saver założonego przed 18.08.2022 r. i dopiero teraz (do 12.09.2022 r.) go otworzysz, to z automatu skorzystasz z promocji "Bonus na start".

Drugą z opcji - przewidzianą dla tych, którzy posiadają już OKO lub Dream Saver w ING założone przed 18.08.2022 r. - jest założenie kolejnego OKO (by na nim uzyskać promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku). Taka osoba musi jednak spełniać dodatkowe warunki (które mogą okazać się dość trudne):
 • nie mogła nic wpłacać na "stare" OKO co najmniej 18.08.2021 r. (czyli w praktyce co najmniej od roku), ani z niego wypłacać;
 • a w dodatku w tym okresie (od 18.08.2021 do 17.08.2022 r.) saldo na tym "starym" OKO nie mogło być większe, niż 10 zł. Bank kieruje więc to propozycję tylko dla tych, którzy wykazywali się dużą biernością.
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję oprocentowania w ING, sprawdź jak uzyskać promocyjne oprocentowanie na kontach oszczędnościowych w innych bankach: 7% w skali roku w Pekao (do 100 tys. zł, gwarantowane na 183 dni) lub 6,8 bądź 7% w skali roku w mBanku (do 500 tys. zł, gwarantowane na 3 miesiące).

A główne cechy promocji "Bonus na start" w ING Banku Śląskim to: 
 • oprocentowanie: standardowe (1,0% w skali roku) + bonus podwyższający oprocentowanie o 6 punktów procentowych, co w sumie da 7% w skali roku (promocyjne oprocentowanie uzyskać można tylko na jednym OKO); 
 • czas obowiązywania promocji "Bonus na start": 3 miesiące od otwarcia pierwszego Otwartego Konta Oszczędnościowego (rozwiązanie umowy o OKO przed upływem tego okresu oznacza brak bonusu w postaci promocyjnego oprocentowania); 
 • maksymalna kwota objęta promocją: poniżej 200 000 zł (a więc w praktyce do 199 999,99 zł); 
 • kapitalizacja odsetek: wynikających z oprocentowania standardowego na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, a w przypadku bonusu (6 p.p.) wypłata odsetek nastąpi w pierwszym dniu po upływie 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO. Do momentu wypłaty przez bank odsetek wynikających z bonusu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o OKO. 

OKO założyć można poprzez bankowość internetową (w zakładce Oferta ING => Oszczędności) lub w placówce banku.

Jeśli zaś chodzi o Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus (OKO Bonus), to tu warunki załapania się na promocyjne oprocentowanie także przez obecnych klientów wydają się prostsze. W praktyce potrzebne będzie wpłacenie nowych środków.

Na wstępie jednak krótkie objaśnienie: OKO Bonus to odrębny rachunek oszczędnościowy z oferty ING Banku Śląskiego. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje na nim dla nowych środków, które bank wylicza wobec salda na produktach depozytowych w ING Banku Śląskim na koniec dnia 15.08.2022 roku. A do tych produktów depozytowych zalicza się: 
 • rachunki oszczędnościowe (z wyłączeniem IKZE i Smart Saver), 
 • lokaty, 
 • lokaty w pakiecie z funduszem i 
 • inwestycyjne lokaty terminowe.

Z promocji OKO Bonus skorzystać mogą osoby, które już posiadają (bądź właśnie założą) Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN (czyli to, o którym pisałem wyżej) i/lub Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct w PLN, i/lub Otwarte Konto Oszczędnościowe Premium w PLN i/lub Dream Saver w PLN oraz dostęp do bankowości internetowej ING Banku Śląskiego.

OKO Bonus założyć można poprzez bankowość internetową (w zakładce Oferta ING => Oszczędności) lub w placówce banku. Umowa zawierana jest na czas określony (3 miesiące) i po jego upływie umowa o OKO Bonus zostanie rozwiązana, a Twe oszczędności wraz z odsetkami trafią na rachunek, który wskażesz podczas zakładania OKO Bonus. 

Główne cechy promocji: 
 • oprocentowanie: 7% w skali roku; 
 • czas obowiązywania promocji: 3 miesiące od otwarcia OKO Bonus; 
 • kwota objęta promocją: do 200 000 zł; 
 • kapitalizacja odsetek: nie później niż do 5 dni po zakończeniu 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO Bonus. Do momentu otrzymania odsetek nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o OKO Bonus. 

Stan salda nowych środków bank weryfikuje każdego dnia. Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania jest przyrost salda, przez które bank rozumie nadwyżkę salda końcowego nad saldem początkowym. Upraszczając: na koniec 3-miesięcznego okresu oprocentowania musisz mieć więcej środków na produktach depozytowych (i ewentualnie funduszach inwestycyjnych) w ING Banku Śląskim, niż wynosiło saldo Twych środków w tym banku na dzień 15.08.2022 r. 

OKO Bonus otwierane i prowadzone jest za 0 zł (bez warunków). W przypadku przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową z OKO Bonus na własne konto osobiste w ING Banku Śląskim każdy przelew jest za 0 zł. Na inne rachunki (np. na konto w innym banku) w miesiącu rozliczeniowym skorzystać możesz z jednego przelewu z OKO Bonus za 0 zł. Drugi i każdy kolejny w tym samym miesiącu rozliczeniowym kosztuje 9 zł. 

Czas na otwarcie Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus z oprocentowaniem 7% w skali roku jest do 12.09.2022 r. Każdy klient może posiadać tylko jedno OKO Bonus.

Przydatne dokumenty:

40 komentarzy:

 1. Kapitalizacja odsetek 6-procentowego bonusu nastąpi po upływie 3-miesięcznego okresu obowiązywania promki liczonego nie od dnia 1-go zasilenia, a od dnia otwarcia OKO - lipa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy kwotę na cel oszczędnościowy w promocji za otwarcie konta można sobie dowolnie zmienić w danym miesiącu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz na myśli cel w ramach promocji z premią? Tak, z tego co kojarzę, to modyfikacje są możliwe.

   Usuń
  2. Czy cel oszczędnościowy w promocji muszę założyć w tym samym miesiącu co konto bonus czy dowolnym?

   Usuń
  3. Na założenie Celu oszczędnościowego (na potrzeby promocji Konta Direct z premią) czas jest do 31.12.2022 r.

   Usuń
 3. Jest jakieś ograniczenie dla nowych klientów? Zamknąłem konto w maju 2022. Mogę skorzystać z promocji 250 zł + 7%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział w promocjach z premiami do 250 zł odpada ze względu na okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta. Zacytuję fragment z powyższego wpisu:

   "W celu poznania zasad uzyskania premii, sprawdź jeden z poniższych wpisów, w którym omawiam promocję oraz ofertę konta osobistego w ING wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą:

   - do 250 zł premii za Konto Mobi - to propozycja dla osób w wieku 18-26 lat lub

   - do 250 zł premii za Konto Direct, które oferowane jest dla każdej osoby pełnoletniej (bez górnego limitu)."

   Usuń
 4. Czy dowolnie mogę zmieniać kwotę na cel oszczędnościowy w promocji za założenie konta?

  OdpowiedzUsuń
 5. Złożyłem wniosek o konto bonus i pojawił się komunikat
  Musimy potwierdzić sporo danych. Potrzebujemy na to do 2 dni roboczych. Gdy skończymy, wyślemy Ci powiadomienie. Do tego czasu nie złożysz wniosku o ten produkt.To jakaś kpina?

  OdpowiedzUsuń
 6. "A do tych produktów depozytowych zalicza się:
  rachunki oszczędnościowe (z wyłączeniem IKZE i Smart Saver),
  lokaty,
  lokaty w pakiecie z funduszem i
  inwestycyjne lokaty terminowe."

  Czyli jeśli nie mam tam lokaty i żadnego konta oszczędnościowego przez ostatni rok i pieniądze trzymam tylko na "podstawowym" koncie to czy po przelaniu na nowo otwarte OKO środki te spełnią definicję nowych środków i będą oprocentowane na 7%?

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko co na to santanderconsumerbank i Getin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin coś ostatnio truchta w peletonie. Nic nis wyrywa do przodu a szkoda.

   Usuń
 8. Czegoś tu nie rozumiem, ja co chwila przerzucam sobie srodki żeby łapać się.na bonus, jak bonus się kończy przerzucam do innego banku, potem wracam tak żeby załapać się na bonus i się łapie "Oprocentowanie 7% dotyczy wyłącznie nowych środków. Nowe środki to nadwyżka nad kwotą, która była na Twoich kontach oszczędnościowych i lokatach (tzw. saldem początkowym) 15 sierpnia 2022 r.", nie widzę tam innych ograniczen niż po prostu nowe srodki na dzień liczenia salda, gdzie są te dodatkowe obwarowania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nowe środki wystarczą do tego, by skorzystać z OKO Bonus (7% do 200 tys. zł).

   Ale w przypadku osób, które mają większe środki, to promocja "Bonus na start" na OKO (też 7% dla kolejnej sumy do 199 999,99 zł) regulamin stawia już wyśrubowane wymogi - piszę o nich w akapicie rozpoczynającym się od słów "Z promocji "Bonus na start" skorzystać mogą osoby, które spełnią jeden z poniższych warunków:".

   Usuń
 9. Posiadam w ing lokatę na pół roku, chciałam jednak wpłacić nowe środki na OKO Bonus, jednak Pani na czacie powiedziała, że w celu promocyjnego oprocentowania muszę zerwać lokatę i przelać z niej środki na OKO Bonus i dopiero wtedy promocyjne oprocentowanie będzie naliczone. Jeżeli to prawda, to jest to totalnie krzywdzące dla starych klientów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to pierwszy, ani ostatni raz, gdy tzw. 'konsultant' na infolinii dezinformuje. Wystarczy wpłacić kasę na KO i tyle 😀

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu promki: "Promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla nowych środków, które bank wylicza wobec salda na produktach depozytowych na koniec dnia 15.08.2022 roku"

   Czy ROR to jeden z tych produktach depozytowych? Chyba nie?

   Usuń
 10. Rozumiem, że jak spełnię warunki promocji to potem kartę mogę zlikwidować i konto będzie darmowe. A czy R ogarnie warunki zwolnienia z opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń MCC 😀

   Usuń
  2. Kartę musisz trzymać do czasu otrzymania premii. Potem możesz zamknąć.

   Usuń
 11. Artykuł do poprawy, dla obecnych klientów wystarczą nowe środki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic do poprawy nie jest. Wszystko jest zgodne z wymogami regulaminów. Bo rozróżnić należy dwie promocje.

   W przypadku OKO Bonus faktycznie wystarczą nowe środki - to jednak daje możliwość ulokowania do 200 tys. zł.

   Jeśli ulokować większe środki (kolejną kwotę do 199 999,99 zł) na 7% i skorzystać z OKO w promocji "Bonus na start" to w tym przypadku same nowe środki nie wystarczą - co dokładnie jest wymagane, piszę w akapicie rozpoczynającym się od słów "Z promocji "Bonus na start" skorzystać mogą osoby, które spełnią jeden z poniższych warunków:".

   Usuń
 12. Za późno, nie można mieć oko i okobonus na 6.5 procent i okobonus na 7 procent jednocześnie. Trzeba czekać jak się skończy i przerzucać do innych banków.

  OdpowiedzUsuń
 13. W jakim celu, skądinąd wyjątkowo solidny bank, tak komplikuje kwestie depozytów na konto oszczędnościowe?

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam , żeby otworzyć OKO Bonus na 7%, muszę mieć OKO zwykłe i tam 200 tyś , czy nie ma to znaczenia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez znaczenia czy coś masz na OKO. Musisz je mieć żeby założyć OKO Bonus ale kasy tam trzymać nie musisz. A już tym bardziej 200k.

   Usuń
 15. Od 1.11. Nest zwiększa marże oprocentowania o 1p.p. KO redukując oprocentowanie o minus 5 p.p., a archiwalnych KO o 1p.p. (czyli tam gdzie marża była 0% będzie minus 1%, a w przypadku 0,5% będzie minus 1,5% itd.). Jak dobrze, że są KO z porównywalnym oprocentowaniem w ING, niewiele mniejszym w Millennium i Getinie oraz dość wysokie lokaty w inBanku i Facto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 31.10 będzie trzeba wycisnąć co się da a potem przenieść na coś lepszego.

   Usuń
 16. Witam mam OKO Bonus na 7 % narazie wpłaciłem tam tylko cześć kasy z innego banku kolejna cześć dośle za 3 tygodnie rozumie ze w dalszym ciągu bede miał te 7% ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. To konto oszczędnościowe więc możesz dopłacać kiedy chcesz.

   Usuń
  2. A co w sytuacji, gdy wypłacę część środków z OKO wcześniej przed upływem 3 miesięcy, odsetki zostaną naliczone proporcjonalnie od całej kwoty czy tylko dla pozostałej kwoty na OKO?

   Usuń
 17. Czy można otworzyć OKO i Oko Bonus bez otwierania konta Direct? Jeżeli tak, to czy można założyć same konta oszczędnościowe przez internet?

  OdpowiedzUsuń
 18. Od 29.08. Na Proficie w Millennium 7% przez 60 dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd to info?

   Usuń
  2. Czy uczestnik wcześniejszej edycji KO Profit może z niej zrezygnować i przystąpić do najnowszej?

   Usuń
  3. w bankowości mobilnej jest powiadomienie w tym temacie

   Usuń
 19. Czy można założyć OKO i OKO Bonus przez internet, nie zakładając konta osobistego Direct? (nie chcę korzystać z premii za założenie konta i nie potrzebuję karty). Czy w takim razie będę miał dostęp w bankowości elektronicznej do obu kont (OKO i OKO BONUS)?

  OdpowiedzUsuń
 20. Od dziś już jest 7,5% bo podnieśli oprocentowanie standardowe (z 1 do 1,5%) tak więc bardzo miło.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...