Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 450 zł w bonach do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Czas do szkoły"

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.08.2022

Odbierz 450 zł w bonach do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Czas do szkoły"

Oto najnowsza promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Promocja "Czas do szkoły"
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane w postaci bonów o wartości 450 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Warunki do spełnienia - jak to w promocjach tego banku - są całkiem proste.


[Promocja zakończona. W związku z wyczerpaniem puli rejestracji w promocji, akcja została zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.

Kto zaś w poniżej opisywanej promocji "Czas do szkoły" zdążył się zarejestrować na stronie promocji, ten ma pewność zdobycia nagród (oczywiście po spełnieniu warunków). O załapaniu się na promocję decyduje bowiem nie kolejność zawartych umów, ale kolejność rejestracji na stronie promocji.]

Promocja "Czas do szkoły": 450 zł w bonach do Biedronki za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bony do Biedronki o wartości 100, 150 i 200 zł (co w sumie da tytułowe 450 zł).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne otrzymasz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Czas do szkoły"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 5.09.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 23.09.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 23.09.2022 r.);
 • we wrześniu 2022 r. wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (może być to przelew na dowolną kwotę i np. na własne konto w innym banku).

Już za samo spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie Ci pierwsza nagroda - bon o wartości 100 zł. 

By zdobyć drugi bon, tym razem o wartości 150 zł, w październiku 2022 roku:
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (warunek ten można spełnić całkiem łatwo, bo wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku) oraz
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty; mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka).

Z kolei by zdobyć następną, już ostatnią nagrodę, bon o wartości 200 zł, w listopadzie 2022 roku:
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (tak samo, jak wyżej, może to być przelew z własnego konta w innym banku) oraz
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (tu również mogą, ale nie muszą to być transakcje w sklepach Biedronka).

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdego kolejnego bonu jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody w miesiącu poprzednim, a więc np. by zdobyć trzecią nagrodę (bon 200 zł) za spełnienie warunków w listopadzie, to w październiku musisz mieć zrealizowane warunki zdobycia drugiego bonu (o wartości 150 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych bonów organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomość z adresu czasdoszkoly@promocja.bnpparibas.pl) najpóźniej do:
 • do 21.10. (o przyznaniu bonu 100 zł za spełnienie warunku we wrześniu),
 • do 21.11., (o bonie 150 zł za realizację wytycznych w październiku) oraz
 • do 19.12.2022 r. (o bonie 200 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w listopadzie).

Bony - w formie kodu - otrzymasz za za pośrednictwem wiadomości SMS (na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji). Ich wysyłka przewidziana jest do 31.10. (bon 100 zł), do 30.11. (bon 150 zł) oraz do 31.12.2022 r. (bon 200 zł).

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Czas do szkoły"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew, jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). 

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - co warto wiedzieć?


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart
  • Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat) lub 
  • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp., lub
  • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży.

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty.

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Czas do szkoły" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne linki:

Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. mam kartę kredytowa w tym banku, czy mogę wziąć udział w.w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza jedynie posiadanie konta osobistego i związanej z nim umowy ramowej. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z powyższej promocji.

   Usuń
  2. A konto z czasów Optimy?

   Usuń
  3. Optima została przyłączona do Parobasa.

   Usuń
  4. Jeśli chodzi o rachunki z czasów BGŻ Optima, to tam założyć można było konto oszczędnościowe, a nie osobiste, więc takie konto nie wyklucza z udziału w powyższej promocji.

   Usuń
 2. czy ktoś wie jaka jest ważność bonów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bony ważne są bezterminowo.

   Usuń
  2. Kody da się łączyć?

   Usuń
  3. Można robić zakupy na dowolną kwotę używając kolejne kody aż do ich wyczerpania, a jeśli zajdzie konieczność dodać płatność kartową lub gotówkową (tylko przy kasie z obsługą).

   Usuń
 3. komunikat "niestety nie udało się otworzyć konta elektronicznie, prosimy złożyć wniosek w oddziale" czy to koniec możliwości ubiegania się o kody?

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. komunikat "niestety nie udało się otworzyć konta elektronicznie, prosimy złożyć wniosek w oddziale" czy to koniec możliwości ubiegania się o kody? czy można otworzyć i dostać kody?

   Usuń
 5. Jaka firma kurierska wozi karty? Jak długo trzeba czekać na kuriera od chwili podpisania umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z umową przyjeżdża Pocztex. Absolutny top jeśli chodzi o jakość obsługi umów bankowych. Kilka dni - u mnie może były to 3-4 dni.

   Usuń
  2. No ja już 3 tydzień czekam

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie, mają czas do 21-go. Pewnie przyślą w piątek popołudniu.

   Usuń
  2. Przepraszam za wprowadzenie w błąd, maila nie było to był SMS z bonami.

   Usuń
 7. Przyszedł SMS z bonami

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...