Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe bonusy do 650 zł za konto w mBanku (+ nawet 6,5% dla oszczędności)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.08.2022

Rekordowe bonusy do 650 zł za konto w mBanku (+ nawet 6,5% dla oszczędności)

Na otwierających eKonto osobiste w mBanku jeszcze nigdy nie czekało aż tyle.

Rekordowe bonusy do 650 zł za konto w mBanku (+ nawet 6,5% dla oszczędności)
W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do wykorzystania na co się chce) oraz - w najnowszej, dodatkowej promocji - bon 200 zł do Allegro. Ta druga promocja jest limitowana, więc z udziałem nie warto zwlekać.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - posiadane od 1.01.2020 r.). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jednak inne  produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i możesz załapać się na poniższe promocje.

Limit wniosków objętych promocją. Liczba bonów Allegro, jakie mBank ma do rozdania jest ograniczona do 2500 sztuk - na stronie promocji można znaleźć licznik pokazujący, ile nagród jeszcze zostało. Gdy ta pula się wyczerpie, ma się tam pojawić komunikat o zakończeniu promocji.

Nagrody. Szczegółowo przedstawiając pakiet nagród powitalnych, do wzięcia czeka: 
 • 5 bonusów pieniężnych:
  • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej; w tym zakresie warunki nie uległy zmianie względem poprzedniej edycji)
  • 150 zł - otrzymanie tej nagrody uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
  • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-18 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto;
 • oraz bon 200 zł do wykorzystania na Allegro i miesiąc dostępu do Allegro Smart za darmo.

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 650 zł. W zasięgu każdego uczestnika są przede wszystkim bonusy pieniężne do 200 zł (100 + 2 x 50 zł) oraz bon 200 zł do Allegro. W uprzywilejowanej sytuacji - by zdobyć jeszcze więcej - są osoby, które posiadają e-dowód osobisty oraz są rodzicem niepełnoletniego dziecka.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje 6 lub 6,5% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 20 000 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zgarnąć 100 zł premii oraz bon 200 zł do Allegro:
 • do 28.09.2022 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, zaakceptuj oświadczenia w części 'Moje oświadczenia' oraz wyraź zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ten program) i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w sierpniu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł 
- do końca września wykonaj 8 płatności 
- w październiku wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w listopadzie wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów pieniężnych wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej w sierpniu - premię 100 zł dostaniesz do końca października, a bonusy po 50 zł będą wpadać w listopadzie i grudniu).

Z kolei bon 200 zł do Allegro otrzymasz do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Znajdziesz go w bankowości internetowej w zakładce z mOkazjami (Finanse => mOkazje). Bon ma mieć ważność przez rok.

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje) i o bonie do Allegro, ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, po złożeniu wniosku na stronie promocji konto należy otworzyć na e-dowód. Następnie w ciągu 7 dni od otwarcia trzeba zapewnić wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonać min. 8 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wyżej już wymienionymi wymogami uzyskania premii 100 zł).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-17 lat)


Osoby, które założą eKonto osobiste w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka: 
 • (w przypadku dzieci poniżej 13. roku życia) eKonto Junior lub
 • (w przypadku nastolatków w wieku od 13 lat poniżej 17. roku życia) eKonto Możliwości.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód (150 zł) oraz za otwarcie konta dla dziecka (100 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.

Przydatne wskazówki


▶️  mOkazje to darmowy program rabatowy, z którego korzystać mogą klienci mBanku. Dzięki nim można uzyskiwać rabaty lub zwroty. W zakładce w bankowości internetowej dedykowanej mOkazjom będzie można odebrać bon do Allegro, będący nagrodą w promocji. 

Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje należy złożyć we wniosku o eKonto osobiste w części poświęconej oświadczeniom właśnie. Tam należy albo zaakceptować wszystkie zgody, albo rozwinąć je (jak na poniższej grafice):


Po ich rozwinięciu zobaczysz oświadczenie dotyczące programu mOkazje do zaznaczenia na "Tak":▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 450 zł premii + 200 zł do Allegro).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu bonusów do 650 zł), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

W przypadku zawierania umowy o konto z mobilnym doradcą lub w placówce mBanku - by mieć pewność udziału wy obydwu promocjach (bo udział w nich bierze tylko wniosek o konto składany na stronie promocji) - warto zwrócić uwagę, aby umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 450 zł i bon 200 zł do Allegro. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 6,5% dla oszczędności.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 6% lub 6,5% do 20 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 6,5% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez e-dowód) lub
  • 6,0% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż na e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania cytując regulamin: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 30.06.2022 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnim dniu czerwca, w lipcu, sierpniu i wrześniu)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 20 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (6 lub 6,5% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym 

(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia czerwca miałeś na nich 300zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec lipca, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia czerwca. 

Czyli: 

stan aktywów na Moich celach na 30.06 = 300zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.07 = 400zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na celach na 31.07 = 399zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)" 


Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Przydatne dokumenty:

199 komentarzy:

 1. Czy da się gdzieś jakoś sprawdzić datę zamknięcia konta w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź maila bo po zamknięciu konta przesyłają potwierdzenie. A jak nie masz to zadzwoń na infolinię.

   Usuń
  2. Tylko oddział. Na infolinii nie można sprawdzić, gdyż rzekomo nie mogą zweryfikować osoby dzwoniącej, która zamknęła już u nich konto - kuriozalne!

   Usuń
 2. Czy trzeba załączać skan dowodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak otwierałem to konto miesiąc temu to nie było wymagane ani załączenie skanu ani kserokopia do kuriera.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Nie trzeba skanu.

   Usuń
 3. Jak zamknąłem w 12.2020 to mogę czynie bo się już pogubiłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, bo nie można posiadać konta w mBanku co najmniej od 1.01.2020 r.

   Usuń
 4. Czy dobrze rozumuję, żeby dostać bon do allegro trzeba złożyć wniosek na stronie. Konto na selfie da się założyć tylko w aplikacji, czyli w tym momencie nie dostanie się bonu do allegro. Czyli otrzymanie bonu do allegro jest nieuchronnie związane z posiadaniem edowodu? :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. By zdobyć 150 zł za metodę otwarcia konta oraz jednocześnie bon 200 zł do Allegro, to możliwa jest tylko jedna opcja: wniosek przez stronę promocji + e-Dowód.

   Usuń
  2. Hej, na pewno? Cytując regulamin:
   "Bonus za otwarcie eKonta osobistego przez selfie albo e-dowód otrzymasz, jeżeli łącznie
   spełnisz warunki:
   • otworzysz eKonto osobiste przez selfie albo e-dowód,
   • zrobisz Wpływ na Twoje eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia,
   • zrobisz minimum 8 Transakcji. Transakcje wykonasz w miesiącu otwarcia eKonta
   osobistego i/lub w kolejnym miesiącu,
   • Transakcji tych nie anulujesz do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym
   je zrobiłeś (np. zwrot towaru).
   Bonus za otwarcie eKonta osobistego przez selfie albo e-dowód otrzymasz do końca drugiego
   pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego, np. jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu
   i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji w czerwcu i/lub
   lipcu, to Bonus za otwarcie eKonta osobistego przez selfie albo e-dowód otrzymasz do końca sierpnia"


   Usuń
  3. To cytat z regulaminu promocji z premią do 450 zł. W niej są dopuszczone dwie metody umożliwiające uzyskanie premii 150 zł (selfie albo e-Dowód).

   Ale doszła jeszcze promocja z bonem Allegro. I żeby w niej wziąć udział, to wniosek o konto należy złożyć na stronie promocji, a wtedy jedyną opcją jest e-Dowód.

   Usuń
  4. Złotówa, co konkretnie oznacza to zdanie: "Ale doszła jeszcze promocja z bonem Allegro. I żeby w niej wziąć udział, to wniosek o konto należy złożyć na stronie promocji, a wtedy jedyną opcją jest e-Dowód" - czyżby otwarcie konta w oddziale jako kontynuacji wniosku złożonego na podlinkowanej przez Ciebie stronie internetowej nie kwalifikowało do zdobycia bonu Allegro?

   Usuń
  5. Mój powyższy komentarz odnosi się do promocji "eKonto osobiste plus premia - edycja IV" (z premiami do 450 zł), w której jedna z premii (150 zł) przewidziana jest za otwarcie konta przez selfie albo e-dowód.

   Ale jeśli wziąć udział w promocji z bonem 200 zł do Allegro, to wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie promocji i wtedy w grę już nie wchodzi selfie, ale tylko e-dowód (wyłącznie w kontekście tej premii 150 zł).

   Jeśli ktoś chce zdobyć 200 zł premii (100 zł + 2 x 50 zł za wpływy i 8 płatności miesięcznie) + bon 200 zł do Allegro + 100 zł za konto dla dziecka, to we wniosku o konto (składanym na stronie promocji) może też wybrać inne sposoby podpisania umowy - np. kuriera albo wizytę w placówce (a niekoniecznie tylko e-dowód, bo od niego zależy tylko jedna część gratyfikacji - wspomniane 150 zł).

   Usuń
  6. Złotówa, dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedź!

   Reasumując: w przypadku wybrania opcji zawarcia umowy w oddziale jako kontynuacji wniosku złożonego na podlinkowanej przez Ciebie stronie internetowej oraz spełnieniu wymaganych warunków do końca drugiego m-ca po m-cu otwarciu konta można się spodziewać w zakładce "mOkazje" kodu do Allegro na kwotę 200 zł, czy tak?

   Usuń
 5. Czy pełnomocnik konta jest jakoś wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza tylko bycie posiadaczem lub współposiadaczem konta/kont w mBanku.

   Pełnomocnictwo to jedynie upoważnienie do określonego zakresu działań względem konta posiadanego przez inną osobę. Nie jest to relacja właścicielska, więc w takim przypadku droga do udziału w promocji jest otwarta.

   Usuń
 6. Ja nie wiem czy biorę udział w promocji złożyłem wniosek wczoraj a dzisiaj otrzymałem meila że przyjedzie kurier a sprawdziłem dzisiaj konto zamkniete w marcu 2020 roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek przejdzie zawsze choćbyś konto zamknął tydzień temu. Co nie znaczy że weźmie udział w promocji. Musisz samodzielnie wiedzieć czy się łapiesz.

   Usuń
 7. W którym momencie można zrezygnować z karty, żeby nie utracić korzyści z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca sierpnia.

   Usuń
  2. Czy wystarczy wyrobić kartę, ale później jej nie aktywować i nie używać ? Czy trzeba aktywować i następnie z niej zrezygnować ? Jeśli tak to kiedy można to zrobić ?

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.

   Usuń
  4. Aktywować i zrezygnować jeszcze w tym samym miesiącu co konto otwarte. Wszystko da się zrobić przez serwis bankowości.

   Usuń
  5. Podbijam pytanie ponownie!

   Usuń
  6. Konto założyłem wczoraj, więc karta raczej nie dojdzie do końca miesiąca - jak to ogarnąć? Czy można ją zamknąć jak jeszcze będzie w drodze?

   Usuń
  7. @Anonimowy, 26 sierpnia 2022, 07:29 - mam taką samą sytuację.

   Rzekomo w apce można kartę anulować, ale czy to nie spowoduje braku premii?

   Usuń
  8. Złotówa, czy kartę można aktywować po czym natychmiast zamknąć jak ona jeszcze będzie w drodze?

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A zaznaczyłeś we wniosku jaką kartę?

   Usuń
 9. No cóż próbowałem otworzyć przez internet i próbowałam przez placówkę niestety ani tak ani tak nie da rady za Chiny otworzyć konta mBank. Pan z mBank musiał pisać reklamacje bo przez godzinę nic nie mógł zrobić..

  OdpowiedzUsuń
 10. czy na pewno podane numery wykluczonych z promocji kont są prawidłowe? Miałem konto z sekwencją 1140 2004 w środku, a potwierdzenie zamknięcia konta otrzymałem we wrześniu 2019 - czy jestem mimo to wykluczony z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział wziąć może osoba, która "nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.".

   Jeśli więc konto zamknąłeś w 2019, to teraz możesz skorzystać :)

   Usuń
 11. Czy do otrzymania bonusów do konta konieczna jest zgoda przy punkcie "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania od banku materiałów
  marketingowych usług i produktów spółek UNIQA TUnŻ S.A. oraz UNIQA TU S.A., obie z siedzibą w
  Warszawie, ul. Chłodna 51"?
  Nie mogę znaleźć punktu w regulaminie, który to nakazuje.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy ta promocja wyklucza się z programem poleceń mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza. Z jednego prozaicznego powodu. We wniosku o konto który prowadzi do promocji z bonem Allegro po prostu nie dali pola na wpisanie kodu polecenia.

   Usuń
 13. Czy wplyw na rachunek 1000 zl , moze byc to przelew BLIK? Czy musi byc to tradycyjny przekew ?

  OdpowiedzUsuń
 14. A jak długo trzeba utrzymywać potem to konto? Bo nie chciałbym się wiązać na nie wiadomo ile.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do momentu kiedy dostaniesz nagrody. Potem możesz zrobić co tylko ci się podoba.

   Usuń
 15. Czyli najkorzystniej będzie wpłacić na "Moje cele" 19800 i potem w kolejnych 2 miesiącach wpłacić 2x po 100zł żeby wyciągnąć z tej promocji jak najwięcej. Dobrze rozumiem? :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Pilnujcie żeby zawrzeć umowę o konto w promocji. Dzisiaj byłem w placówce i pracownik coś tam marudził że jest problem z wydrukowaniem wniosku więc on uzupełni nowy. Jak mu się zapytałem czy ten nowy będzie brał udział w promocjach i dostanę wszystko (prócz tej premii za edowód oczywiście bo go nie mam) to on powiedział że w placówce promocja z Allegro nie obowiązuje. I nagle jakimś cudem ten wniosek który już złożyłem dało się obsłużyć. Umowę podpisałem i numer zgadza się z tym co Złotówa wskazuje na koncu żeby przypilnować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez e-dowodu nie można wziąć udziału w promce z bonami do Allegro!

   Usuń
  2. @Anonimowy 24 sierpnia 2022 03:30, nieprawda. Jedyną nagrodą uzależnioną od posiadania e-dowodu jest premia 150 zł. Pozostałe nagrody (w tym bon 200 zł do Allegro) nie wymagają otwarcia konta za pomocą e-dowodu (innymi słowy: by zdobyć bon Allegro można zawrzeć umowę np. za pośrednictwem kuriera).

   Usuń
 17. Czy warunek darmowej karty (płatność 350zł) należy spełnić również w miesiącu otwarcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W miesiącu otwarcia konta (z racji tego, że to miesiąc niepełny) nie trzeba wykonać płatności (opłaty za kartę za ten okres nie będzie).

   Usuń
 18. Czy można połączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Kilka komentarzy wyżej jest już takie pytanie i odpowiedź na nie.

   Usuń
 19. Miałam konto o nr 11402004 czyli wg tego co napisane nie łapię się, ale zostało zamknięte w 2018...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łapiesz się! :) Z promocji eliminuje jedynie posiadanie konta z takim numerem rozliczeniowym w okresie od 1.01.2020 roku. Jeśli miałeś takie konto, ale udało się je zamknąć przed ww. datą, to teraz możesz skorzystać.

   Usuń
 20. No jak tak będą rozpatrywać reklamację to nie zdążę na bonus na allegro...pytanie czy na cokolwiek zdążę.. Skoro nie da się w żaden sposób otworzyć konta...a byłoby szkoda rzadko tyle dają...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie konto dzisiaj założone. Poszło szybko i sprawnie.

   Usuń
  2. Otworzyłem konto ale pomimo reklamacji dalej nie mogłem otworzyć przez e dowód, musiałem iść do placówki. Żart. Bo napisali że rozwiązali problem, no niestety nie rozwiązali, założyłem konto w banku i złożyłem reklamacje kolejna że nie dali mi możliwości założenia konta przez internet i chce wszystkie bonusy jakie dają przez e dowód.

   Usuń
  3. No niestety do końca nie uznali reklamacji bo konto nie było otwarte przez e dowód zastanawiam się czy warto kolejna reklamacje zrobić. Bo jednak nie dali mi też możliwości.. Częściowo uznali t.j allegro i otwarcie konta. Za to dali.

   Usuń
 21. Witam
  W jaki sposób należy założyć konto nastolatkowi? .Czy córka mając 15 lat zakłada je sama i podaje moje dane rodzica i będą spełnione warunki promocji i kasa wpadnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziecku w wieku 10 lat zakładałem konto przez bankowość. Wszystko dało się wyklikać.

   Usuń
  2. Jak ma 15 lat to już to wygląda inaczej. Po wniosku trzeba podpisać umowę przez kuriera lub w placówce. Muszą być przy tym obydwie osoby (rodzic z dowodem + dziecko z legitymacją szkolną)

   Usuń
 22. Mam pytanie . Mam kartę mobilną. Czy muszę wyrobić kartę fizyczną, aby spełnić warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie można włączyć strony promocji, wyskakuje błąd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą sprawdzałem - strona działa. Jeśli sytuacja się powtórzy, to sugeruję skorzystać z innej przeglądarki lub innego urządzenia.

   Usuń
  2. Wniosek przed chwilą złożony. Wszystko działa.

   Usuń
 24. Czy te 8 transakcji można dokonać dodana karta do Apple Pay? Czy to musi być plastikowa karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności wykonywane za pomocą Apple Pay (czy Google Pay) będą zaliczane (bo to ciągle są płatności kartą, ale podpiętą po jeden z wymienionych portfeli).

   Usuń
 25. Witam. Dziś założyłem przez e-dowod konto w mBank, ale po zalogowaniu w serwisie internetowym w zakładce mOkazje mam taki komunikat: "W tym momencie nie masz żadnych mOkazji do wyboru." - nie pamiętam czy przy składaniu wniosku zatwierdziłem od razu wszystkie zgody tak jak opisano w tekście czy to rozwijając ten przycisk od pokazania zgód, mogłem jakąś ważną dla przystąpienia do mOkazji pominąć.czy w tej sytuacji da się sprawdzić gdzieś w aplikacji/bankowości internetowej czy udzieliłem wymaganej zgody do otrzymania tego vouchera Allegro? Czy pozostaje udać się do banku i tam można się będzie tylko tego dowiedzieć? Bo infolinia to jest jakiś żart. Wisialem 20 min na niej i nikt nie odebrał połączenia więc zrezygnowałem. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji w sumie nie precyzuje momentu przystąpienia do programu mOkazje (acz wymaga, by mieć mOkazje, bo tam będzie przekazana nagroda). Jeśli okazałoby się, że mOkazji nie udało się uruchomić podczas składania wniosku o konto, to można to zrobić później - po zalogowaniu do bankowości internetowej: zakładka Produkty => USŁUGI (mOkazje).

   Usuń
  2. Wchodziłem tam i mam jak wyżej osoba napisała nie masz żadnych.... I nie widzę by była opcja gdzieś do uruchomienia tych okazji

   Usuń
  3. Użyj innej przeglądarki.

   Usuń
  4. Ja włączyłem w aplikacji w ustawieniach. Było tam "przystąp do mOkazji".

   Usuń
 26. Witam. Przy składaniu wniosku nie miałem tej opcji by zaznaczyć że biorę udział w promocji 2 screen z posta. Dlaczego??? Czy biorę udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 27. Złotówa, w powyższym opisie zawarłeś następującą info: "Liczba bonów Allegro, jakie mBank ma do rozdania jest ograniczona do 2500 sztuk - można znaleźć licznik pokazujący, ile nagród jeszcze zostało".

  Po wejściu na stronę promocji z Twojego linku widnieje: "Oferta ograniczona czasowo. Do wyczerpania puli pozostało tylko 1295" - czy "1295" to właśnie ta liczba jeszcze pozostałych bonów na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to liczba pozostałych bonów.

   Usuń
  2. Dziękuję.

   Usuń
  3. Dziś rano żona i ja założyliśmy konta, a licznik wciąż pokazuje tą samą liczbę pozostałych nagród co wczoraj czyli 1295 - o co tu chodzi?

   Wydawało by się, że ten licznik powinien wskazywać liczbę o co najmniej dwa oczka niższa, czyż nie?

   Usuń
  4. Aktualizacja nie odbywa się na bieżąco (robią to chyba raz na tydzień).

   Usuń
  5. Chyba raz na tydzień? Skąd to wiadomo?

   Usuń
  6. Ten licznik nie zmienił się od tygodnia ... dość dziwne.

   Usuń
 28. Reasumując: bezdzietny uczestnik, który nie posiada smartka ani e-dowodu, może liczyć w tej promce jedynie na 200 zeta 😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Taka osoba może zdobyć nagrody o łącznej wartości 400 zł (2 x 100 zł premii + 200 zł do Allegro).

   Otrzymanie bonu do Allegro nie zależy od dzietności, posiadani telefonu, ani e-dowodu.

   Usuń
 29. Z jaką datą ważności otrzymaliście swoje karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Podbijam ponownie.

   Usuń
  3. Naprawdę nikt?

   Usuń
  4. Visa do 2025. Po co te aż 4 komentarze? Tylko niepotrzebne czytanie.

   Usuń
  5. W tej promce wydają MC: valid thru 08/27.

   Usuń
  6. Dziękuję.

   Usuń
 30. Złotówa, w sekcji opisującej mOkazje piszesz: "W zakładce w bankowości internetowej dedykowanej mOkazjom będzie można odebrać bon do Biedronki, będący nagrodą w promocji" - czy mógłbyś rozwinąć ten wątek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podtytuł PRZYDATNE WSKAZÓWKI. Tam masz objaśnienie co to mOkazje. Tam są różne kafelki z rabatami, zniżkami. Wśród nich będzie ten bon.

   Usuń
  2. Kiedy to nastąpi, na jaką kwotę jest ten bon, jakie warunki trzeba spełnić, aby go otrzymać?

   Dziękuję.

   Usuń
  3. Za co niby miały by być te bony do Biedry?

   Usuń
  4. Czy po zamknięciu karty będą akceptowane płatności BLIK do zakupów w ramach ofert w mOkazje?

   Usuń
  5. Zależy jakie są warunki konkretnej mOkazji.

   Usuń
 31. Za wypłaty kartą z ATM kwoty niższej niż 100 zł pobierana jest opłata w wysokości 2,50 zł - czy to samo tyczy się wypłat telefonem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłaty Blikiem są bez prowizji obojętnie jaka kwota.

   Usuń
  2. Mało gdzie daje się obecnie wypłacić mniej niż 50 zeta w jednym banknocie.

   Usuń
  3. Czy za wpłatę gotówki BLIKiem w sieci €-net pobierają opłatę?

   Usuń
  4. Nie można dokonać wpłaty gotówki na ROR w mBąku w ATM tej sieci.

   Usuń
 32. Czy jeżeli wcześniej kupiłem coś na raty, gdzie mBank był udzielającym pożyczki to jest szansa, że miałem przy okazji takiego produktu zakładanego RORa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej szansy.

   Usuń
  2. Bez wzglądu w umowę nikt ci nie odpowie na to pytanie. Może w pakiecie ci sprzedali konto? No a może nie. Raczej nie ale musisz sam sprawdzić. Albo zadzwoń na infolinię i zapytaj czy masz ROR.

   Usuń
  3. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że przy okazji zaciągania kredytu bank jednocześnie otwiera klientowi ROR i nie informuje go o tym. Być może wchodziło w grę tzw. konto techniczne, ale takie konto nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w tej promce.

   Telefon na infolinię położy kres spekulacjom: 42 6 300 800.

   Usuń
  4. Potwierdziłem - przy okazji pożyczki został otwarty ROR, który dyskwalifikuje mnie z wzięcia udziału w promocji. Oczywiście w momencie zaciągania pożyczki bank mnie o tym informował, ale teraz po prostu zapomniałem, że tam był dodatkowo rachunek który obsługiwał pożyczkę.

   Usuń
 33. Jak długo czeka się na otwarcie konta poprzez e-dowod ? Chodzi mi czy zaraz po otwarciu konta można dokonać wpłaty 1000 złotych na konto (w tym samym) czy zdążę to jeszcze zrobić w tym miesiącu ????

  OdpowiedzUsuń
 34. Zawarłem umowę w sierpniu i zapewniłem wpływ na 1000 i wykonałem powyżej 8 płatności blik, czy muszę we wrześniu te 8 płatności też wykonać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki:

   "W przypadku umowy o konto zawartej w sierpniu:
   - w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł
   - do końca września wykonaj 8 płatności
   - w październiku wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł
   - w listopadzie wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł "

   Usuń
  2. Tylko pamiętaj we wrześniu o obrocie zwalniającym z opłaty miesięcznej za kartę.

   Usuń
 35. Mam kartę mobilną. Kiedy moge ją zamknąć aby nie stracić bonusów ? Czy odrazu po otwarciu rachunku, czy dopiero jak zgarnę wszystkie bonusy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy chcesz. Możesz od razu po otwarciu konta.

   Usuń
 36. Czy są jakieś wykluczenia płatności kartą ze względu na kod MCC ?

  OdpowiedzUsuń
 37. Kiedy się można spodziewać oferty do Biedry w zakładce mOkazje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "bon 200 zł do Allegro otrzymasz do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta"

   Usuń
  2. Nie do Biedry ale tu do Allegro masz.

   Usuń
 38. Złotówa, czyli osoby, które zawarły umowy w sierpniu i w ciągu 7 dni jednorazowo zasiliły konta kwotą 1k oraz do końca września wykonały 8 płatności kartą i/lub BLIKiem do końca października otrzymają 100 zł premii oraz bon 200 zł do Allegro, czy tak?

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy jeśli zastrzegę kartę mobilną, to 8 transakcji może być na dowolną kwotę bez utraty premii?

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy jeśli promocja jest do 28.09 to dziś jeszcze się załapię?

  OdpowiedzUsuń
 41. A bonus 150 za otwarcie konta na edowod to kiedy dają? Konto otwarte w sierpniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca września.

   Usuń
  2. Wydaje mi się , że do końca października? Mylę się?

   Usuń
  3. Ja jeszcze nic nie dostałem, konto również zakładane w sierpniu

   Usuń
  4. Konto założone w sierpniu na edowod, do dziś nic nie ma na koncie

   Usuń
  5. Cytat z powyższego artykułu: "w przypadku umowy zawartej w sierpniu - premię 100 zł dostaniesz do końca października". I tak samo bon: "bon 200 zł do Allegro otrzymasz do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta".

   Usuń
  6. W tym temacie chodzi o nagrodę 150zł , którą mamy otrzymać za otwarcie konta na e- dowód

   Usuń
  7. Tak samo do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

   Usuń
  8. Dzisiaj wpłynęła 100 i 150.

   Usuń
  9. Zwrot z tytułu promocji moneyback - 100 zł

   Usuń
  10. Mi też weszło 100. A allegro ktoś już dostał?

   Usuń
  11. ja jeszcze nie dostałem bonu na allegro, 100 i 150 zł mi wpłynęło

   Usuń
 42. Tak, i ma Pan do konto podpiętą promocję 'eKonto osobiste plus premią IV edycja' Jej regulamin wkleiłem Panu powyżej. Jak Pan widzi, jako mBank mamy tylko gratyfikacje finansowe. To znaczy że bony wystawia jakiś pośrednik.... Dostałem dzisiaj 3 promocje ale nie 200 zldo allegro. Wiem jest jeszcze tydzień do końca miesiąca ale twierdzą że czegoś takiego jak miesiąc do Smart allegro to oni nie mają w promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3 to konto dla dziecka tak?

   Usuń
  2. Myślę że tak. Bo promocja jest nie opisana wpadło 100,100,150

   Usuń
 43. Dziś płacili 100 zeta dla tych, którzy otworzyli konta w sierpniu i spełnili warunki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy jest ktoś kto 25.10 nie dostał 100 zł za założenie konta? Zakładałam z mężem w ten sposób dzień- on dostał, ja nie.

   Usuń
  2. To nie jest premia za założenie konta tylko za szybki wpływ 1k oraz 8 transakcji we wrześniu.

   Usuń
  3. Wiem, pisałam w skrócie. Wszystkie warunki spełnione, a kasy brak

   Usuń
 44. Dzisiaj: "Premia za szybki wpływ i 8 transakcji we wrześniu" - 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
 45. Z powyższego opisu wynika, że bon do Allegro będzie można zobaczyć w bankowości internetowej - czy w apce nie jest to możliwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak tu ale np. w Citi to bony miałem tylko w wiadomościach w bankowości dostępnej po zalogowaniu przez przeglądarkę na komputerze. Na telefonie tego nie było.

   Usuń
  2. Tu nie chodzi o Handlowy oraz bankowość internetowa w wersji na Android i tak nie działa

   Usuń
  3. Tak, po zalogowaniu się do bankowości internetowej mBąku w wersji mobilnej pojawia się info, że przepraszają, ale muszą włączyć wersję komputerową, w której na telefonie niemal nic nie widać - lipa!

   Usuń
  4. Czyli bez dostępu do kompa nie idzie zobaczyć tego kodu? A tak zachęcają do używania apki - cyrk to mało powiedziane!

   Usuń
 46. Gdzie w regulaminie jest informacja o bonie 200zl na allegro?? Widzę tylko premie pieniężne...

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy ktoś może otrzymał bon Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie ma. Pewnie dadzą dopiero w poniedziałek.

   Usuń
  2. Wciąż cisza. Pewnie w poniedziałek 31.10.2022 będą ostatniego dnia możliwego je przypisywać do kont w zakładce mokazji ;)

   Usuń
  3. 31.10, dalej bonu nie ma, mbank umywa ręce, nie ma tego w regulaminie, gdzie składać reklamacje?

   Usuń
  4. Do organizatora promki.

   Usuń
  5. Akcja była przygotowana we współpracy z mBankiem, więc jak najbardziej można zgłaszać reklamację do banku. To oni powinni dojść do porozumienia z partnerem, a nie klient, który założył konto i spełnił warunki.

   Usuń
  6. Ale to promocja banku więc na żadnego partnera zrzucić nic nie może. Za wszystko od A do Z odpowiada bank.

   Usuń
 48. Gdzie są te kody do Allegro, pytam się…

  OdpowiedzUsuń
 49. Konto założone w sierpniu. Nic nie ma

  OdpowiedzUsuń
 50. Konto założone w sierpniu. Dalej nic nie ma

  OdpowiedzUsuń
 51. Otrzymał może ktoś premię za otwarcie konta dla dziecka?

  OdpowiedzUsuń
 52. Mają jeszcze do 23.59 czas pewnie późnym wieczorem będą dostępne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak nie, to co? Reklamacja? Nie mam przy sobie umowy. Jest gdzieś tam to allegro wspomniane?

   Usuń
  2. na pewno można złożyć reklamacje ;) Nie wiem co jest w umowie, nie sprawdzałam ;)

   Usuń
  3. Nie wiem, bo w regulaminie promocji nie ma nic na temat bonów. Więc reklamacja może być bezcelowA

   Usuń
  4. To rzekomo była dodatkowa promka, która łączyła się z promką eKonto.

   Usuń
 53. Ano nie ma. Również czekam...

  OdpowiedzUsuń
 54. ja też dalej nie mam bonu na allegro ;)

  OdpowiedzUsuń
 55. No to się posypią reklamacje. Można to zrobić na kilka sposobów:

  Serwis transakcyjny: POMOC >> Załatw swoje sprawy >> Zgłoś reklamację

  W apce: ikona ze znakiem zapytania: Reklamacje

  mLinia

  email kontakt@mbank.pl

  pismo wysłane listem do głównej siedziby banku

  czat

  OdpowiedzUsuń
 56. ja nie dostalem ani kasy ani bonu allegro... pachnie to hucpą

  OdpowiedzUsuń
 57. Ciśnienie rośnie, a bonów nie widać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe, czy ktokolwiek dostał już ten bon? Hallo! Dostał ktoś?

   Usuń
  2. Dlaczego nie wyślą tych kodów poprzez SMS lub wiadomością w bankowości zamiast jakichś mOkazji?

   Usuń
 58. Też nie dostałam bonu, premia 100 zł przyszła tydzień temu. Konto założone w sierpniu

  OdpowiedzUsuń
 59. Dalej nie ma…😬

  OdpowiedzUsuń
 60. Mimo spełnionych warunków i konta założonego w sierpniu nie dostałem ani 150 zł za sposób założenia konta, ani 100 zł za spełnienie warunków we wrześniu ani bonu allegro... Ktoś tu sobie poleciał w kulki na maksa ..

  OdpowiedzUsuń
 61. W aplikacji mBanku, zamiast bonu pojawiła się informacja "uważaj na oszustów"

  OdpowiedzUsuń
 62. Złożyłem reklamacje. Zobaczymy co napiszą

  OdpowiedzUsuń
 63. Reklamacje złożone, jak każdy zainteresowany postąpi tak samo to może ktoś z mBanku odpowiednio szybko zareaguje.

  OdpowiedzUsuń
 64. nadal nic, ktoś ma bon do allegro?

  OdpowiedzUsuń
 65. Gdzie się składa reklamacje w sprawie bonu do Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Centrum informacji/Kontakt/Reklamacje/Wybór kategorii /Konta osobiste/Promocji, mOkazji/nie otrzymałem dodatkowych korzyści z tytułu promocji (np. dodatkowe bony)

   Usuń
 66. Odpowiedź którą dostałem na czacie "W tej sytuacji proszę jeszcze o cierpliwość do końca tygodnia, mam nadzieję, że w najbliższych dniach otrzymamy informację dlaczego bony nie zostały klientom udostępnione."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To żart czy raczej brak kompetencji pracownika dyżurującego w święta?

   Usuń
 67. Dla osób, które nie otrzymały bonu do Allegro - ja wczoraj złożyłem reklamację w systemie mBanku, dzisiaj rano dostałem decyzję o pozytywnym rozpatrzeniu i otrzymałem przelew 200 złotych na konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak samo :)

   Usuń
  2. 200 zł premii zamiast bonu do Allegro. No to jest pozytyw i zmiana godna tej obsuwy!

   Usuń
  3. Bank wpłacił dobrowolnie równowartość bonu do Allegro opiewającego na 200 zeta? Nie wierzę!

   Usuń
 68. W rozmowie na chat konsultant potwierdził spełnienie warunków i poinformował, że należy złożyć reklamację. Ta czynność jest dość prosta, można złożyć z poziomu aplikacji mobilnej.

  OdpowiedzUsuń
 69. Złożyłem wczoraj reklamację. Dziś bon do Allegro pojawił się w moich mOkazjach, ale po chwili zniknął. Niezły bałagan...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A przecież mogli po prostu przelać 200 zeta na Twój ROR :)

   Usuń
 70. Bon dzisiaj pojawił się w mOkazjach. I już nawet wykorzystałem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy jest on widoczny również w apce czy jedynie w bankowości internetowej na kompie?

   Kilka lat temu pewne zakładki w ichniej bankowości nie były widoczne w każdej przeglądarce.

   Usuń
  2. Ponawiam pytanie.

   Usuń
 71. Dzisiaj dostałem bony. Jest OK.

  OdpowiedzUsuń
 72. I u mnie przed chwilą również bon się pojawił.
  Nie zmienia to jednak faktu, że po regulaminowym terminie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy za to opóźnienie należą się odsetki ustawowe?

   Usuń
  2. ja niestety nie otrzymałem bonu na allegro, reklamację mi zakwestionowali.

   Usuń
  3. A resztę bonusow wypłacili? Jakie argumenty dali przy odrzuceniu reklamacji?

   Usuń
 73. Jak tam nagrody? Podostawaliście? Ja dalej nic, na reklamację jeszcze nie dostałem odp. Kiepski to wygląda. Jak do tej pory największa wpadka bankobraniowa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mąż dostał 100 zł i bon allegro bez problemu (bon dotarł 2.11) ja dostałam 100 zł dopiero po reklamacji (3.11), a reklamacja bonu nie została jeszcze rozpatrzona

   Usuń
 74. Ktoś jeszcze może po złożonej reklamacji otrzymał nagrody? U mnie reklamacja nadal nierozpatrzona...

  OdpowiedzUsuń
 75. Po dwóch tygodniach rozpatrzyli moją reklamację. Gdzieś nie dopatrzyłem i nie zaznaczyłem chęci przystąpienia do akcji z mOkazją „200 zł do Allegro i Allegro Smart”.
  Stwierdzili, że nie mogą wydać bonu, ale za to ręcznie na konto wpłynęło mi 200 zł. Szanuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nadal cisza. Reklamacja złożona prawie dwa tygodnie temu

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...