Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 350 zł premii za samo otwarcie konta firmowego w mBanku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

23.08.2022

Zgarnij 350 zł premii za samo otwarcie konta firmowego w mBanku

Oto promocja, jakiej już dawno nie było.

Premia 350 zł za Konto mBiznes Standard w mBanku
Za samo otwarcie konta firmowego mBiznes Standard w mBanku (żadna dodatkowa aktywność nie jest wymagana!) do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 350 zł. I do tego obowiązuje ultrakrótki okres wykluczenia dla byłych klientów.

[Promocja zakończona: sprawdź inne aktualne promocje konta bankowego dla firm

Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą przedsiębiorcy, przez których rozumie się:

"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe. W promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł w ciągu roku"


Uwzględnić należy jednak jedno wykluczenie:

"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba/przedsiębiorca, który posiadał jakikolwiek aktywny rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP na dzień 22.08.2022 r."

 
Zatem nawet jeśli było Ci dane posiadać konto firmowe w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wyżej wymienioną datą, to teraz masz okazję na opłacalny powrót. 

Dodam jeszcze, że ewentualne posiadanie w mBanku produktów dla klientów indywidualnych (np. konta osobistego, lokaty, karty kredytowej, czy pożyczki) nie wyklucza z udziału w promocji konta firmowego.

Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 350 zł, którą organizator wypłaci na Twe konto w mBanku założone w niniejszej promocji.

Zasady promocji "350 zł na start – XI edycja"


By zdobyć tytułową premię:

 • do 16.10.2022 r. zarejestruj się na stronie promocji i za jej pośrednictwem przejdź do wniosku o mBiznes konto Standard (wyraź przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, tj. do przekazania informacji o spełnieniu warunków uzyskania premii);
 • w ciągu miesiąca od złożenia wniosku podpisz z bankiem umowę o Konto mBiznes Standard.

I to wszystko. O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 30.11.2022 r. Wówczas w ciągu 5 dni roboczych będzie należało zareagować na tę wiadomość i na stronie promocji uzupełnić numer rachunku konta (założonego w mBanku w ramach niniejszej promocji) do wypłaty premii. A ta wypłata przewidziana jest w ciągu 14 dni roboczych od przesłania wyżej wymienionej wiadomości, więc najpóźniej można spodziewać się jej do 20.12.2022 r. Do czasu wpływu 350 zł premii posiadaj aktywny rachunek firmowy.

💡 Na koniec prześwietlenia tej okazji do bankobrania przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą premię należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

Konto mBiznes Standard w mBanku - co warto wiedzieć?


Otwierając konto firmowe w mBanku w ramach promocji "350 zł na start – XI edycja", jednocześnie możesz załapać się też na promocję "0zł za konto firmowe" (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad standardowymi warunkami wynikającymi z tabeli prowizji i opłat banku). Tu liczy się zawarcie umowy o konto w czasie trwania promocji (a więc do 16.10.2022 r.). 

I tak na 24 miesiące od zawarcia umowy o Konto mBiznes Standard można sobie zapewnić:
▪ prowadzenie Rachunku bieżącego za 0 zł, 
▪ nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) z Rachunku bieżącego, 
▪ nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z Rachunku bieżącego, 
▪ 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wydaną do Rachunku bieżącego, do wyboru karty Mastercard Debit Business i Visa Business Debit. 0 zł miesięcznej opłaty odnosi się do wydania karty jak i do jej użytkowania. 
▪ 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski, niezależnie od wypłacanej kwoty, 
▪ 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski.


W tym czasie z konta można więc aktywnie korzystać, nie bojąc się o opłaty np. za przelewy. A z drugiej stronie nie ma też wymogu spełniania jakiś warunków, by przykładowo kartę utrzymywać za 0 zł (co rzadkie w bankach zwłaszcza w przypadku kont firmowych).

Do udziału w promocjach - i tej z premią 350 zł, i zwalniającej z podstawowych opłat jednocześnie - kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. 

Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Konto miałem i zamknąłem w maju br. Rozumiem że mogę zakładać teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej możesz :) W tej promocji wystarczyło nie posiadać rachunku firmowego w mBanku na dzień 22.08.2022 r. i już można wziąć udział.

   Usuń
 2. Konto trzeba trzymać przez te 2 lata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspomniany w powyższym tekście okres dwóch lat, to czas przez który można korzystać ze zwolnienia opłat (ale nie należy tego utożsamiać z okresem przez który należałoby utrzymywać konto).

   Usuń
 3. Czy zwolnienie z tajemnicy bankowej to byl ten dziwny punkt, cos w stylu "wyrazam zgode na ujawnienie moich danych celem dokonczenia zlozenia wniosku cos tam cos tam.przez 10 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Chodzi o kolejne oświadczenie zaraz pod nim:

   Upoważniam i zgadzam się, żeby mBank S.A. przekazał firmie Bonnier Business Polska Sp. z o.o. (Organizatorowi Akcji), informacje objęte tajemnicą bankową:
   o tym, że mam ważną umowę o otwarcie i prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego: mBiznes Konto Standard, a także
   o tym, że odstąpiłem od tej umowy.
   Robię to, bo chcę wziąć udział w akcji promocyjnej „350 zł na start – XI edycja”.

   Usuń
 4. Jest teraz w mbank program "polecam bank". Jeśli mam konto zwykłe a chciałabym założyc firmowe to tez mogę skorzystać z czyjegoś polecenia? 200 zł polecający może wziąć za firmowe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jeśli po założeniu konta zamknę działalność i bank zlikwiduhe moje konto firmowe przed wypłatą premii będę mogła otrzymać bonus ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem promocji trzeba posiadać aktywne konto do momentu wypłaty bonusu (bo to właśnie tylko na ten rachunek on wpłynie).

   Usuń
  2. Nie likwiduj jeszcze działalności ale zawieś. Konto będziesz mieć nadal.

   Usuń
 6. Witam, otrzymał ktos informację o przyznaniu premii?

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć, dostaliście maile o przyznaniu premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli maila nie ma w głównym folderze skrzynki odbiorczej, w pierwszej kolejności sugeruję sprawdzić spam, a także zakładki w stylu "Oferty", "Inne" itp. Jeśli jednak i tam wiadomości nie ma, a warunki promocji zostały spełnione, to pozostaje zgłoszenie reklamacji. Zgodnie z regulaminem:

   "Reklamacje należy składać drogą mailową z adresu mailowego Uczestnika, który został wykorzystany w procesie rejestracji na Stronie Promocji, na adres e-mail Organizatora: kontakt@zgarnijpremie.pl. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Komisję Promocji w ciągu 14 (czternastu) dni od jej otrzymania w powyższy sposób."

   Usuń
 8. Kasa wpłyneła już dziś - wow!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...