Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pół roku dostępu do Canal+ z Netflixem za konto osobiste w Banku Pekao (+ 7% dla oszczędności)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

1.08.2022

Pół roku dostępu do Canal+ z Netflixem za konto osobiste w Banku Pekao (+ 7% dla oszczędności)

Bank Pekao przywrócił promocję dla miłośników filmów i seriali.

Promocja konta w Pekao z Canal+ Netflix
Za założenie Konta Przekorzystnego ponownie można zgarnąć 6-miesięczny dostęp (bez opłat) do serwisu Canal+ wraz z Netflixem (wartość takiego pakietu - wg regulaminu - to 420 zł). Do tego - to już opcja dla zainteresowanych - można też zyskać 7% na koncie oszczędnościowym (do 100 tys. zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Na wstępie przypomnę jednak, że w Pekao dostępna jest alternatywna promocja, w której zamiast dostępu do Canal+ i Netflixa do wzięcia czeka 300 zł w bonusach na start za konto osobiste. Można więc wybierać to, co kto woli 😉 Wspomniane 7% na koncie oszczędnościowym dostępne jest już dla każdego - bez względu czy konto osobiste w Pekao zostanie założone w promocji z dostępem do serwisu streamingowego, czy w promocji z premią.

Niżej skupiam się już jednak wyłącznie na najnowszej propozycji.

Canal+ Netflix przez pół roku za darmo za konto w Pekao


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, z polskim obywatelstwem, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.01.2020 do 31.07.2022 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao. 

Ewentualne posiadanie jakichkolwiek produktów w PKO BP nie wyklucza z udziału, bo to dwa odrębne banki.

Nagroda. Na uczestników promocji czeka voucher pozwalający sfinansować dostęp do serwisu CANAL+online w pakiecie z Netflix (plan Standard) na okres 6 miesięcy. Jako że nie jest to abonament na jakiś dłuższy czas, to po tym okresie istnieje oczywiście możliwość rezygnacji z subskrypcji.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 30.09.2022 r., ale warto uwzględnić, że bank przygotował się na rozdanie maksymalnie 3 500 voucherów (przewidzianych dla osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji). W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli stosowny komunikat ma się pojawić na stronie banku.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Otwórz Konto na selfie z kartą Visa i odbierz voucher do najlepszych filmów i seriali" i zdobyć voucher:

 • do 30.09.2022 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z wydawaną do niego kartą Visa Debit FX lub Visa Gold (nieco niżej porównuję te karty) i bankowością internetową, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w promocji oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • uwaga! w trakcie składania wniosku o konto podaj swój adres mailowy oraz wpisz kod promocji: CANAL (to warunek konieczny do udziału w promocji - kod należy podać we wniosku w polu na "Kod rekomendacji");
 • w dwóch miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o konto (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych) wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta.

Nagrodę otrzymasz mailem oraz wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej w ciągu 60 dni po zakończeniu ostatniego miesiąca spełniania powyższych warunków.

Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz w sierpniu, to płatności kartą będzie należało wykonywać we wrześniu i październiku, a nagrodę otrzymasz do 30.12.2022 roku. W przypadku umów zawartych we wrześniu, transakcje kartą będzie trzeba wykonywać w październiku i listopadzie, a voucher trafi do Ciebie do 29.01.2023 roku.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj, że bank nie weźmie pod uwagę transakcji wykonanych w miejscach sklasyfikowanych jako: 
a) internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829), b) przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050), c) przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051)

Voucher będzie należało zrealizować najpóźniej do 31.03.2023 r., podając go na stronie https://kup.pl.canalplus.com/kod/pekao (na moment publikacji niniejszego wpisu strona jeszcze nie działa, ale do czasu otrzymania voucherów jeszcze "trochę" czasu pozostało).

Do czasu otrzymania vouchera nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem (ani o konto, ani o wydaną do niego kartę Visa) oraz nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Konto Przekorzystne - prześwietlenie oferty Banku Pekao


Główne cechy konta osobistego zakładanego w banku z żubrem w logo to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; 
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę Visa Debit FX wydawaną do konta - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub 
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay.

   albo (jeśli zdecydujesz się wybrać złotą kartę) 
 • 0/10 zł miesięcznie za kartę Visa Gold - bank nie pobiera tej opłaty, jeśli suma wpływów na konto w poprzednim miesiącu kalendarzowym wyniosła min. 10 000 zł.

Uwaga: chociaż we wniosku o konto do wyboru może być dostępna karta Mastercard, to pamiętaj, że udział w promocji zapewnia wyłącznie karta Visa.
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą Visa Debit FX z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł lub 0 zł za wypłaty gotówki kartą Visa Gold z dowolnych bankomatów w Polsce, jeśli suma wpływów na konto w poprzednim miesiącu kalendarzowym wyniosła min. 10 000 zł (w przeciwnym wypadku prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł).

Do udziału w promocji z voucherem kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Możesz wtedy wybrać jedną z poniższych: 
 • online/"na selfie" - to prosty proces umożliwiający zdalne otwarcie konta z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie dowodu osobistego oraz twarzy np. za pomocą kamerki w smartfonie (w ten sposób bank potwierdzi Twą tożsamość i uruchomi konto) lub 
 • placówkę banku - w tym przypadku pamiętaj jednak, by dopilnować zawarcia umowy dla wniosku już złożonego poprzez stronę promocji, gdzie podasz kod CANAL, bo tylko tak złożone wniosku kwalifikują do uzyskania nagrody.


💡 Na koniec przypomnę, że w Pekao okazji do bankobrania jest jeszcze więcej: do wzięcia czeka też do 600 zł zwrotów za płatności kartą kredytową, a przedsiębiorcy mogą zgarnąć do 2000 zł za konto firmowe.

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. mam z tą promocją taki problem że na stronie banku nic o niej nie wiedzą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wielu innych tego typu promocji. To powszechna polityka banków. Powód jest prozaiczny: na stronę internetową banku wchodzą głównie obecni klienci banku (więc banki nie chcą ich bombardować tym, co dla nowych klientów), a jeśli już trafiają nowi klienci, to w jakiś sposób zachęceni - np. reklamą w tv (no a bank nie chce się wtedy wykosztowywać dwa razy, bo przecież za reklamę też płacił). Co nie zmienia faktu, że promocja jest - na stronie banku (ale nie głównej), do której linkuję powyżej. I jest dostępna, bo publikuję tutaj tylko sprawdzone i wiarygodne promocje.

   Usuń
 2. Czy wpływ na konto 500 zł nie może być z innego rachunku prowadzonego przeze mnie? Jak to rozumieć 2Brak opłat za obsługę karty do konta, wypłaty gotówki z bankomatów za granicą, 2 wypłaty gotówki z obcych bankomatów w Polsce – w przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów pomiędzy rachunkami własnymi Klientów)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rachunki własne Klienta to rachunki klienta w Pekao. Z innego banku może być nawet jak to z twojego konta.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...