Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Odjazdowa loteria PeoPay" dla klientów Pekao

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

18.08.2022

"Odjazdowa loteria PeoPay" dla klientów Pekao

Propozycja skierowana jest do klientów Banku Pekao płacących kartami Mastercard.

"Odjazdowa loteria PeoPay" dla klientów Pekao
Do wygrania czeka samochód Toyota Yaris Cross oraz 100 innych nagród. Udział wziąć mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci banku - w przypadku tych drugich okazja jest szczególna, bo do wzięcia czekają też gwarantowane bonusy o wartości 300 zł i 7% na koncie oszczędnościowym (a szans na zwiększenie zysków można szukać w loterii).

[Loteria zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Na blogu Bankobranie skupiam się na promocjach bankowych, które dają gwarantowane nagrody (zazwyczaj to premie pieniężne). Lepszy bowiem wróbel w garści, niż gołąb na dachu, więc nie żyję złudnymi nadziejami wygranych w loteriach czy konkursach. Jeśli jednak pojawia się okazja taka, jak poniższa loteria, to szczęścia można spróbować - zwłaszcza, gdy udział nic nie kosztuje, a losy zbierać można przy okazji i tak wykonywanych transakcji.

Loteria "Odjazdowa loteria PeoPay" 2022


Loteria Pekao dostępna jest do 2.10.2022 r. - to czas, w którym można zarejestrować swój udział. W losowaniach udział będą brały losy przydzielane za transakcje kartą/kartami Mastercard, wykonywane w okresie od dnia następującego po dniu zgłoszenia do loterii do 3.10.2022 r. (włącznie).

Dla kogo loteria w Pekao?


Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca klientem Banku Pekao, która posiada kartę płatniczą (debetową - czyli wydaną do konta i/lub kredytową) z logo Mastercard lub Maestro. 

💡 Jeśli jeszcze nie masz konta w Banku Pekao, sprawdź jak zyskać do 300 zł za Konto Przekorzystne (z tego wpisu dowiesz się też jak uzyskać 7% na koncie oszczędnościowym).


Co można wygrać w loterii "Odjazdowa loteria PeoPay" 2022


Na zwycięzców loterii czekają następujące nagrody:

 • 1 x samochód marki Toyota Yaris Cross o wartości 131 731 zł (do tej nagrody organizator ufunduje też dodatkową nagrodę pieniężną, która będzie równowartością należnego podatku - zostanie on odprowadzony do właściwego urzędu skarbowego zdobywcy nagrody)
 • 20 x telewizor Samsung UE43AU7122K DVB-T2/HEVC (o wartości 1 899 zł każdy)
 • 20 x iRobot marki Roomba i7 (o wartości 2 099 zł każdy)
 • 10 x smartfon Realme 9 Pro+ 8/256 (o wartości 1 999 zł każdy)
 • 20 x soundbar Samsung HW-Q600A (o wartości 1 799 zł każdy)
 • 20 x laptop Lenovo IdeaPad 3 15ADA05 15,6" AMD Ryzen 5 3500U - 8GB RAM - 256GB Dysk (o wartości 2.099 zł każdy)
 • 10 x karta przedpłacona o wartości 2 000 zł.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w loterii?

By uczestniczyć w loterii Banku Pekao:

 • wyraź (jeśli takowych jeszcze nie masz) zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowej;
 • w dniu rejestracji posiadaj co najmniej jedną kartę (Mastercard lub Maestro), wydaną przez Pekao;
 • do 2.10.2022 r. zarejestruj się w loterii za pomocą formularza zgłoszeniowego - dostępny jest on (tu cytuję regulamin) "za pośrednictwem komunikatu wysłanego przez Bank (...), po zalogowaniu do aplikacji PeoPay lub serwisu internetowego Pekao" (ta komunikacja widoczna jest u osób, które już mają wyrażoną zgodę na marketing - jeśli dopiero ją wyrazisz, to - zgodnie z regulaminem - powinna się ona pojawić dopiero w ciągu 3-5 dni roboczych).
 • w okresie od dnia następującego po dniu zgłoszenia do loterii do 3.10.2022 r. 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay oraz
  • wykonaj co najmniej jedną płatność Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay w punktach stacjonarnych lub przez Internet.

Do loterii wystarczy zarejestrować się jeden raz. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę w Pekao, to wszystkie z automatu będą brać udział w loterii.

Dalej przyjdzie już zdobywać losy, które będą brały udział w losowaniach nagród.

Jak zdobywać losy w loterii "Odjazdowa loteria PeoPay" 2022?


Losy można zdobywać od dnia następującego po dniu rejestracji w loterii do 3.10.2022 roku. A możliwości jest kilka, bo możesz zdobywać:

  • 1 los za za każdą płatność telefonem lub zegarkiem za wykorzystaniem karty wydanej Mastercard lub Maestro do konta;
  • 5 losów za każdą płatność telefonem lub zegarkiem z wykorzystaniem karty kredytowej Mastercard; 
  • 10 losów (jednorazowo) za zalogowanie do aplikacji mobilnej PeoPay.

To będą losy, które wezmą udział zarówno w losowaniu nagrody głównej (samochodu), jak i pozostałych nagród rzeczowych (w losowaniach odbywających się co tydzień).

Pod uwagę brane będą płatności mobilne Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay w punktach stacjonarnych lub przez Internet.

Wykonując płatności kartą na potrzeby loterii, pamiętaj o następujących ograniczeniach:

"W Loterii nie są uwzględnianie transakcje płatnicze zwrócone lub anulowane w jakikolwiek inny sposób. W Loterii nie są uwzględniane transakcje zwrotu oraz przelewy środków pieniężnych dokonane w celu: zasilenia portfeli elektronicznych lub zakupu biletów w biletomatach." 

oraz

"W przypadku dokonania przez Uczestnika dwóch lub więcej Transakcji tą samą Kartą, w tym samym dniu, w tym samym Punkcie akceptującym, w Loterii uwzględniona zostanie jedynie pierwsza Transakcja dokonana w danym dniu tą Kartą, w danym Punkcie akceptującym." 


Terminy losowań w loterii Pekao


W loterii "Odjazdowa loteria PeoPay" przewidziano losowania jeszcze w następujących terminach: 25.08., 1., 8., 15., 22. i 29.09., oraz 6. i 13.10.2022 r.

Dodatkowo 17.11.2022 r. ma się odbyć losowanie uzupełniające w przypadku niewydania nagród rzeczowych osobom wylosowanym we wcześniejszych terminach.

Losowanie nagrody głównej (czyli samochodu) ma się odbyć 24.10.2022 r.

Uczestnik loterii wygrać może maksymalnie 2 razy: jeden raz samochód i jeden raz inną nagrodę.

O wylosowaniu nagrody organizator ma powiadamiać za pomocą wiadomości na adres poczty elektronicznej wskazany do kontaktu w aplikacji PeoPay lub w bankowości elektronicznej Pekao24 najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od losowania. Wtedy w ciągu 7 dni kalendarzowych będzie należało zareagować na wiadomość i podać dane niezbędne do przekazania nagrody.

Do dnia wydania nagrody przez bank, zdobywca nagrody musi posiadać przynajmniej jedną kartę Mastercard/Maestro wydaną przez Pekao.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Złotówa, dopiero co pisałeś przy okazji wyjaśnień na temat KO, że: "Już od 2014 roku (bo tak długo go prowadzę) skupiam się wyłącznie na tym, co pewne, gwarantowane i bezpieczne" 😋

  https://bankobranie.blogspot.com/2022/08/konto-oszczednosciowe-co-to-jest-ile-kosztuje-jak-dziala.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto odróżnić kontekst: gdy mowa o czymś co pewne, gwarantowane i bezpieczne przy omawianiu konta oszczędnościowego, to nie chodzi np. fundusze, inwestycje itp.

   A tu? Warto doczytać, bo w powyższym wpisie znajduje się cały akapit: "Na blogu Bankobranie skupiam się na promocjach bankowych, które dają gwarantowane nagrody (zazwyczaj to premie pieniężne). Lepszy bowiem wróbel w garści, niż gołąb na dachu, więc nie żyję złudnymi nadziejami wygranych w loteriach czy konkursach. Jeśli jednak pojawia się okazja taka, jak poniższa loteria, to szczęścia można spróbować - zwłaszcza, gdy udział nic nie kosztuje, a losy zbierać można przy okazji i tak wykonywanych transakcji".

   Usuń
  2. Szkoda czasu na dyskusje z czepialskimi komentarzami.

   A jak się temat nie podoba to czytać nie trzeba. Wszystko jest jasne już po przeczytaniu tytułu.

   Usuń
  3. KO nie można założyć z aplikacji ja było podawane przy zakładaniu konta w promocji.

   Usuń
 2. Ile się czeka na kartę mastercard a ile trzeba czekać na otwarcie konta oszczędnościowego, czy nie powinno być otwarte odrazu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście.

   Usuń
  2. Od razu czyli? Jak zakładasz przez neta to kartą skąd ma wyjść?

   Usuń
 3. Rozumiem, że to dotyczy tylko kont klientów indywidualnych. Firmowi się nie łapią?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy po zapisaniu się przychodzi jakiś mail lub pojawia się komunikat, że zapisane powiodło się?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...