Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 50 zł za konto dla nastolatka w ING Banku Śląskim (+ 250 zł premii za konto dla rodzica)

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

11.08.2022

Odbierz 50 zł za konto dla nastolatka w ING Banku Śląskim (+ 250 zł premii za konto dla rodzica)

Oto najnowsza edycja promocji konta w ING dla młodzieży w wieku 13-17 lat.

50 zł na start za konto dla dziecka
W prosty sposób do wzięcia jest bonus 50 zł. By jednak założyć konto dla dziecka, również rodzic musi posiadać (lub założyć) konto osobiste w ING (jego otwarcie też jest jednak premiowane).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

ING Bank Śląski płaci bowiem 250 zł za Konto Direct (dla osób pełnoletnich) lub (dla osób w wieku 18-26 l.) za Konto Mobi. A żeby stać się klientem banku z lwem w logo, to - w przypadku oszczędzających - jest ku temu jeszcze jeden argument: na rachunkach oszczędnościowych w ING można uzyskać 6,5% do 399 999,99 zł.

50 zł na start za konto dla nastolatka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Active), która założy konto dla swego dziecka - warunkiem jest jednak to, by dziecko ukończyło 13 lat, ale nie ukończyło 18 lat.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko nie może posiadać Konta Mobi w ING Banku Śląskim.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "50 zł na start" i uzyskać tytułowy bonus:
  • jako rodzic wyraź zgodę na elektroniczne przekazywanie przez bank informacji handlowych – w tym profilowanych (możesz zweryfikować i ewentualnie zmienić zgodę po zalogowaniu do bankowości internetowej, rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem i dalej wybierając: Moje dane => Zgody i oświadczenia);
  • do 21.09.2022 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi 13-17 lat) jako przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) w jego imieniu zawrzyj umowę o Konto Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
  • do 21.10.2022 r. wykonaj co najmniej 1 przelew min. 50 zł z konta uczestnika (a więc konta rodzica w ING) na konto dziecka (może to być np. przelew BLIK na telefon albo "zwykły" przelew);
  • do momentu wypłaty premii 50 zł (ma to nastąpić najpóźniej do 4.11.2022 r.) nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto dla dziecka, jak i dla rodzica.

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"Dziecko może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach tej Promocji" 
oraz 
"Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, wystarczy, że zapiszesz się do Promocji tylko raz. Możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę (po spełnieniu warunków Promocji." 

Konto Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). 

Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Czy dziecku warto zakładać konto? Oczywiście są zalety takiego rozwiązania: nauka finansów od małego, uczenie podstaw bankowania, wyrobienie nawyków oszczędzania, sposób na łatwe przekazanie pieniędzy w momencie, gdy dziecko przebywa np. na wakacyjnym wyjeździe. Jednakże, jeśli dziecku już niewiele brakuje do pełnoletności (choć pod tym "niewiele" kryć się może okres nawet 2-3 lat), to z zakładaniem konta warto się wstrzymać. Osiemnastka może bowiem otworzyć bramy do znacznie bogatszego świata bankobrania, gdzie gratyfikacje są wyższe (w ING Banku Śląskim można zgarnąć - wspomniane już - 250 zł za Konto Direct lub - dla osób w wieku 18-26 l. - za Konto Mobi).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


 Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...