Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 100 zł za Konto Samodzielniaka dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w BNP Paribas (+ 450 zł dla rodzica)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

24.08.2022

Premia do 100 zł za Konto Samodzielniaka dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w BNP Paribas (+ 450 zł dla rodzica)

Początek roku szkolnego bliski, więc banki intensyfikują promowanie kont dla nieletnich.

Promocja "Kieszonkowe na start"
Tym razem BNP Paribas płaci za otwarcie konta dla dziecka. Do wzięcia jest 5 bonusów po 20 zł każdy. A jako że wymogiem promocji jest posiadanie konta także przez rodzica, to przy tej okazji przypomnę, że za otwarcie takiego konta (przez osobę dorosłą) czeka 450 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jeśli, jako rodzic, nie masz jeszcze konta osobistego w BNP Paribas, to jest do tego zachęta. Możesz skorzystać z promocji, w której zgarnąć można 450 zł premii pieniężnej (bonusy pieniężne, będą wpływać na konto, a więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania) 


W wyżej podlinkowanych wpisach poznasz zasady uczestnictwa w promocji konta dla osób pełnoletnich, warunki do spełnienia oraz prześwietlenie oferty banku. Otwarcie takiego konta (dla siebie, jako rodzica) otworzy Ci drogę do promocji z kontem dla dziecka w roli głównej. I na tej promocji skupiam się już poniżej.

Promocja "Kieszonkowe na start" z premią do 100 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która ukończyła 7. rok życia, ale nie jest jeszcze pełnoletnia oraz nie posiada rachunku w BNP Paribas, ani umowy ramowej z tym bankiem. 

By konto dziecka brało udział w promocji, rodzic (tudzież przedstawiciel ustawowy dziecka) musi posiadać (lub dopiero teraz założyć) konto osobiste w BNP Paribas dla siebie.

Nagroda. Dla każdego uczestnika promocji bank przygotował 5 bonusów po 20 zł każdy, które będą wpływać na konto dziecka. Łącznie da się więc uzyskać tytułowe 100 zł.

Limit uczestników. Choć promocja ma być dostępna do 17.10.2022 r., to należy mieć też na uwadze, że przewidziano ograniczenie - akcja zakończy się wcześniej w przypadku osiągnięcia 2 600 przystąpień do niej. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu tej puli bank ma powiadomić tutaj.

Zasady promocji "Kieszonkowe na start"


Na początek objaśnienie - będzie tu mowa o dwóch rachunkach. Tylko jeden z nich należy założyć dziecku (w zależności od jego wieku):

  • Konto Karty Samodzielniaka - to rachunek dla dziecka, które skończyło 7 lat, ale jeszcze nie ukończyło 13. roku życia.
  • Kontem Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości - to już opcja dla nastolatków jeszcze niepełnoletnich, ale które już ukończyły 13. rok życia.


By wziąć udział w promocji i zdobyć do 100 zł:

  • posiadając już - jako rodzic - konto osobiste w BNP Paribas, wybierz się do placówki banku, by założyć rachunek dla dziecka (w przypadku dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia, umowę z bankiem zawrzesz w jego imieniu; dla dziecka starszego wyrazisz zgodę na zawarcie umowy dziecka z bankiem; pamiętajcie zabrać ze sobą dowód lub paszport dziecka, lub legitymację szkolną) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej, akceptując przy tym regulamin promocji;
    jeśli jako rodzic jeszcze nie masz konta osobistego w BNP Paribas, to pamiętaj, by nie zakładać go w placówce banku, bo do wyżej wymienionych promocji konta dla osób pełnoletnich, kwalifikują wyłącznie wnioski o konto składane poprzez Internet (na stronie promocji);
  • przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (w każdym z tych miesięcy) następujących po miesiącu otwarcia konta, dopilnuj, by Twe dziecko wykonało swą kartą min. 5 płatności na dowolne kwoty (w przypadku dzieci w wieku 7-13 lat z wyłączeniem transakcji wykonywanych w Internecie).

Za każdy miesiąc, w którym dziecko spełni wyżej wymieniony warunek (5 płatności) bank przyzna bonus 20 zł. Jego wypłata przewidziana jest do 10. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania bonusu (jeśli 10. dzień miesiąca przypadnie w dniu wolnym od pracy, to bonusu należy spodziewać się w kolejnym, najbliższym dniu roboczym). 

Przykładowo: jeśli konto dla dziecka zostanie otwarte w sierpniu, to warunki (po 5 płatności kartą miesięcznie) będzie należało spełniać od września 2022 do stycznia 2023 roku, a bonusy (po 20 zł każdy) wpływać będą od października 2022 (pierwszy bonus) do 10.02.2023 roku (ostatni z bonusów).

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto, kartę oraz dostęp do bankowości.

Bonusy mają być wypłacane wyłącznie na Konto Samodzielniaka (a jest ono prowadzone jedynie do 18. urodzin). Jeśli więc Twemu dziecku blisko do pełnoletności (zostały do tego np. 2-3 miesiące), to wtedy może okazać się, że całej puli (5 x 20 zł) nie zgarnie. Jednak w takiej sytuacji bardziej racjonalnym jest zaczekanie z zakładaniem konta w banku - gdy dziecko będzie już dorosłe, to weźmie sobie udział w jednej z wyżej wspomnianych promocji, w których za konto dla pełnoletnich można uzyskać nawet 450 zł.

I na koniec jedno ograniczenie wynikające z regulaminu (ale dotyczące wyłącznie rodziców bardzo licznej gromadki dzieci):
"Jeden Posiadacz ustawowy może mieć w Banku maksymalnie siedem Kont Karty Samodzielniaka"

Konto i karta Samodzielniaka - prześwietlenie oferty


Główne cechy oferty dla nieletnich w BNP Paribas:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta karty Samodzielniaka (dla dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia) czy Konta Samodzielniaka (dla starszego, ale nadal niepełnoletniego dziecka) bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków;
  • 0 zł zł za realizację wszystkich przelewów krajowych Elixir PLN zlecanych z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej;
  • 0 zł za wydanie Karty Samodzielniaka oraz Karty do Dorosłości; bank nie pobiera też opłat miesięcznych; (opłata miesięczna w wysokości 1 zł byłaby, jeśli do konta wyrobisz dodatkowo Mikrokartę - to karta wyłącznie do płatności zbliżeniowych, dostępna jedynie dla dzieci w wieku 7-13 lat). 
  • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...