Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 100 zł do Allegro za Konto Dziecka (w wieku 0-13 lat) od PKO BP (+ przegląd promocji kont dla nieletnich)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.08.2022

Bon 100 zł do Allegro za Konto Dziecka (w wieku 0-13 lat) od PKO BP (+ przegląd promocji kont dla nieletnich)

Oto kolejna promocja konta dla nieletnich.

Promocja "Szkoła samodzielności" w PKO BP
Tym razem zaserwował ją największy bank w Polsce, który za Konto Dziecka daje bon do Allegro o wartości 100 zł. Prześwietlam tę promocję, a przy okazji przeglądam też wszystkie inne obecnie dostępne propozycje z kontami dla niepełnoletnich w roli głównej. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Na początek jednak prześwietlenie nowości z PKO BP, która skierowana jest do zakładających konto dla dzieci poniżej 13. roku życia. Już na wstępie jednak lojalnie poinformuję, że jako ostateczny zysk z udziału w promocji będzie należało uznać 85 zł (ze względu na jednorazowo ponoszoną opłatę - o czym piszę nieco niżej).


Promocja "Szkoła samodzielności"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, posiadająca konto osobiste w PKO BP (jeśli go nie masz, to niżej dowiesz się jak zyskać przy okazji otwarcia konta dla siebie) oraz dostęp do bankowości internetowej (iPKO), która jest przedstawicielem ustawowym dziecka poniżej 13. roku życia (któremu założy konto). 

Z udziału w promocji wykluczone są osoby małoletnie, które w okresie od 1.01.2021 do 22.08.2022 r. posiadały konto i/lub kartę w PKO BP.
💡 Jeśli jako rodzic nie masz konta w największym banku w Polsce, sprawdź jak zyskać 100 zł premii za Konto Za Zero w PKO BP.

Nagroda. W promocji konta dla dzieci do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł, który bank przekaże w formie kodu. Będzie go można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Tego typu bon można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków na nim się znajdujących. Ma on mieć ważność do 30.06.2023 roku.
💡 Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z takiej formy płatności, sprawdź jak działa bon Allegro?

Limit nagród w promocji. Dostępność promocji przewidziana została na okres od 22.08. do 30.09.2022 r., ale trzeba mieć na uwadze, że akcja może zakończyć się wcześniej. Bank przygotował się bowiem na rozdanie 700 nagród. Jeśli pula się wyczerpie, informacja o tym fakcie ma się pojawić tutaj (aczkolwiek bank zastrzega sobie również możliwość zwiększenia puli).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Szkoła samodzielności" i uzyskać 100 zł do wykorzystania na Allegro:
 • do 30.09.2022 r.: 
  • otwórz PKO Konto Dziecka oraz zamów kartę do konta (PKO Junior Visa) - można to zrobić poprzez bankowość internetową (iPKO) lub w placówce banku; 
  • wyraź zgodę (jeśli takowej jeszcze nie posiadasz) na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz
  • zarejestruj się na stronie promocji
 • do 14.10.2022 r. wykonaj min. 2 płatności kartą wydaną do konta dziecka (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

O przyznaniu bonów do Allegro decydować będzie kolejność spełnienia wszystkich powyższych warunków.

Nagrody mają być przekazywane wiadomością w bankowości internetowej iPKO w dwóch terminach:
"a. do 30 września 2022 r. – dla uczestników promocji, którzy spełnią warunki promocji do 9 września 2022 r. oraz 
b. do 4 listopada 2022 r. – dla pozostałych uczestników promocji, którzy spełnią warunki promocji"

Do momentu otrzymania bonu nie zamykaj konta, ani karty oraz nie odwołuj zgody marketingowej. 

W regulaminie promocji można znaleźć zapis, który ucieszy rodziców wielu dzieci:
"Za spełnienie warunków promocji możesz otrzymać tylko jedną nagrodę (ale gdy otworzysz konto i zamówisz kartę dla więcej niż jednego dziecka i spełnisz pozostałe warunki promocji, możesz otrzymać po jednej nagrodzie za zamówienie konta i karty dla każdego dziecka"

Ile kosztuje PKO Konto Dziecka?


PKO Konto Dziecka to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla dzieci do 13. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne. Za wydanie (i wznowienie) karty PKO Junior bank pobiera opłatę w wysokości 15 zł (nie ma za to opłaty miesięcznej). Za jej pomocą za 0 zł można wypłacać środki z bankomatów PKO BP. W przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 5 zł.

Za podrzucenie informacji o promocji PKO BP dziękuje Czytelnikowi Marcinowi.

Gdzie jeszcze premiują otwarcie konta dla dziecka?


Zbliżający się nowy rok szkolny, to zawsze okres, w którym banki szczególnie intensyfikuję promocje kont dla dzieci. Poniżej przypominam więc o obecnie dostępnych okazjach dla niepełnoletnich (i przy okazji podpowiadam też ile może zyskać przy tym rodzic, jeśli w danym banku założy konto też dla siebie):

Kiedy warto założyć konto dla dziecka?


I na koniec to, o czym dość często wspominam. Uczenie samodzielności w zarządzaniu swymi pieniędzmi, zachęcanie do oszczędzania i wprowadzenie w świat bankowości jest wskazane już od małego. Jeśli przy tym jest okazja zyskać, to tym lepiej - niech dziecko wie, że na bankach można też zarobić. Jednakże jeśli dziecku już blisko do pełnoletności, to z licznym otwieraniem mu kont nie ma co szarżować. Premie za konta dla nastolatków nie są aż tak sowite, jak dla pełnoletnich, więc lepiej zaczekać do osiemnastki. Po jej ukończeniu będzie można już zakładać konta dla dorosłych, gdzie gwarantowane nagrody na start są o wiele wyższe.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Mr. Złotówa, jak ma być profesjonalnie, to dla "małoletnich".

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...