Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 360 zł za konto w Millennium (+ 7% dla oszczędności + 100 zł za konto dla dziecka)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

2.08.2022

Łatwa premia 360 zł za konto w Millennium (+ 7% dla oszczędności + 100 zł za konto dla dziecka)

Oto nowa, sierpniowa promocja konta osobistego w Banku Millennium.

"Sierpniowa promocja z kontem Millennium 360°"
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 360 zł. Warunki do spełnienia? Baaardzo proste. A dodatkowo - dla zainteresowanych - jest jeszcze jedna zachęta: 7% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium.

I to tyle, jeśli chodzi o wymogi wobec osób zakładających konto w promocji tego banku - prosto i klarownie.

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają dwie premie pieniężne - w wysokości 90 i 270 zł, co w sumie da tytułowe 360 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki (a te na szczęście są całkiem proste - o czym mowa poniżej). Nie ma tu zatem cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria czy konkurs. Premie wpłyną na Twe konto, więc z pieniędzmi zrobisz co zechcesz - przelejesz, wypłacisz lub wydasz na dowolny cel.

Zasady promocji "Sierpniowa promocja z kontem Millennium 360°"


By wziąć udział w promocji:
 • do 31.08.2022 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów części płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • do 30.09.2022 roku:
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (wystarczy sama aktywacja i zalogowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę i w praktyce w dowolnym miejscu, bo nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię w wysokości 90 zł (bank przeleje ją na Twe konto do 31.10.2022 r.). Spełniając warunki jej uzyskania, otworzysz sobie też drogę do zgarnięcia drugiej premii - tej w wysokości 270 zł. By ją zdobyć, we wrześniu, październiku i listopadzie 2022 roku (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (mogą być to przelewy z Twego konta w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę; nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Wypłatę premii 270 zł bank przewidział do 31.12.2022 roku. Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W przypadku ostatniej opcji, czyli otwarcia konta "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - będzie należało udać się do placówki Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu.

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto (na sumę min. 500 zł), wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). Do transakcji nie zostaną też zaliczone przelewy na telefon Blik.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z premią 360 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić i ma łatwiejsze warunki do spełnienia (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy). 

Więcej korzyści 


[Aktualizacja w dniu 29.08.2022 r.: poza promocją z premią 360 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: 7% w skali roku na 60 dni do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.]

Jeśli masz dziecko (w wieku 0-17 lat), to po otwarciu konta osobistego dla siebie, za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej możesz założyć Konto 360° Junior dla swej pociechy. Za to Bank Millennium daje 100 zł w postaci bonu do wykorzystania podczas zakupów.

Konto Millennium 360º - co warto wiedzieć?


Główne cechy Konta Millennium 360º to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą zagranicą, to nowe konto pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przeliczenia przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. Niestety karencja wciąż ta sama co w poprzedniej edycji - czekamy 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety. Kilka edycji wstecz skracali po roku z edycji na edycję, a teraz się zatrzymali. Też czekam. Brakuje mi tylko 3 miesięcy.

   Usuń
 2. Co za bank. Jak nie chciałem to mi wcisnęli słuchawki g. Warte a teraz nie mogę założyć, bo karencja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też, czarne Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3.

   Usuń
  2. Jak nie chciałeś? To po co zakładałeś konto? Najlepiej brać tylko premie gotówkowe :)

   Usuń
 3. Niestety nie polecam, karencja chyba dożywotnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu: "Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium"

   Usuń
 4. W jaki sposób sprawdzić kiedy zamknąłem konto w banku skoro ani na infolinii banki ani w dwóch placówkach banku nie byli wstanie udzielić mi informacji o datę zamknięcia konta ????

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już mam ciągiem 2 lata w promocji, w sumie 4 raz. Za miesiąc okaże się czy przedłużą mi o kolejne 6 miesięcy, wtedy miałbym już 30 miesięcy ciągiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakieś szczegóły? Co to za promocja?

   Usuń
  2. Zwroty po wycofaniu wypowiedzenia. 2% kartą + 5% Blikiem. Max po 30 zł miesięcznie przez 6 miesięcy czyli 6 x 60 zł.

   Usuń
  3. Jak to działa - po złożeniu wypowiedzenia jest telefon z banku z propozycją na zatrzymanie?

   Usuń
  4. Dokładnie. Dzwonią po kilku dniach. Pytają czemu zamykasz konto i proponują taką promocję w zamian za wycofanie wypowiedzenia. W mym przypadku była to bardzo miła rozmowa z sympatyczną konsultantką.

   Usuń
 6. Czy płatności mogą być tylko Blikiem w internecie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja z poprzedniej promocji nie dostałam nic. Zakładałam z linku z tej strony. Mimo reklamacji nie dostałam nic. Dodatkowo należałoby wspomnieć, że zakładając konto dla dziecka nie można zamknąć go przez internet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w rodzinie 4 osoby zakładały konta w Millennium i wszyscy wszystko dostali. Nawet jak przy koncie teściowej umknęło wyrażenie zgód to po reklamacji i potem po odwołaniu uznali to i kasę wypłacili. Do tego oferta utrzymaniowa fajna więc dla mnie to bank nr 1 jeśli chodzi o traktowanie klientów i przychylność.

   Coś na reklamację musieli ci odpowiedzieć więc drąż temat dalej.

   Usuń
 8. Czy transakcje konieczne do spełnienia warunków promocji mogą być wykonane za pomocą Apple Pay?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...