Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA na 8 promocji, czyli koniec sierpniowych żniw w bankobraniu

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

28.08.2022

OSTATNIA SZANSA na 8 promocji, czyli koniec sierpniowych żniw w bankobraniu

Dziś przypominam o promocjach bankowych, które lada moment się kończą.

OSTATNIA SZANSA na 8 promocji, czyli koniec sierpniowych żniw w bankobraniu
A jest z czego wybierać, bo poniżej znajdziesz okazje do bankobrania z kontami osobistymi (i przy okazji z promocjami oprocentowania dla oszczędzających), z kontami firmowymi oraz jedną z kartą kredytową w roli głównej.

[Niniejszy wpis jest już nieaktualny. Sprawdź obecnie dostępne promocje bankowe.]

Ten czas w roku mieszkańcom wiosek i mniejszych miast kojarzy się z dożynkami wieńczącymi okres żniw. I z kończącymi się żniwami mamy obecnie do czynienia także w wielu promocjach, które dostępne są już tylko do 31.08.2022 roku. Zatem przypominam te promocje bankowe.

Promocje kont osobistych


Na pierwszy front przeglądu kończących się promocji bankowych idą te z kontem osobistym w roli głównej.

Santander Bank: co najmniej 580 zł na start


Logo Santander Banku
To kumulacja kilku różnych promocji, w których do wzięcia czeka premia pieniężna 300 zł (za spełnienie bardzo prostych warunków), bon 100 zł do Biedronki oraz dodatkowa nagroda do wyboru (może to być 80 zł do Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety do kina). Do tego doszło 100 zł na zakupy (dzięki powitalnym punktom za rejestrację karty Mastercard wydawanej do konta w programie Bezcenne Chwile). I to bym określił jako nagrody na start, bo w praktyce można zdobyć więcej. Są bowiem jeszcze zwroty za płatności za media z konta w Santander Banku, nagrody za skuteczne rekomendacje konta w ramach programu poleceń (a polecać łatwiej, gdy na osobę poleconą/otwierającą konto czeka 580 zł), a także premia 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 13-17 lat). Millennium: wzorcowo łatwa premia 360 zł + 7% dla oszczędności


Logo Banku Millennium
Ta promocja cieszy się niezmiennie dużą popularnością ze względu na prostotę warunków do spełnienia - często więc właśnie od tej propozycji wiele osób zaczyna swą przygodę z bankobraniem. Bo gdzie się wdrożyć i cieszyć pierwszą premią, jeśli właśnie nie tutaj? W przypadku tej promocji trzeba jedynie zwrócić uwagę, że do 31.08. nie wystarczy samo złożenie wniosku o konto, ale koniecznym jest także podpisanie umowy (acz jest to możliwe zdalnie, bez wizyty kuriera albo - po uprzednim złożeniu wniosku na stronie promocji - w celu podpisania dokumentów można wybrać się do placówki banku). Dodatkową zachętą - dla oszczędzających - od 29.08. jest promocja ze stawką 7% na Koncie Oszczędnościowym Profit w tym banku.


Pekao: łatwe 250 zł na start + 7% dla oszczędności


Logo Pekao
Za konto osobiste w banku z żubrem w logo do wzięcia czeka premia pieniężna 200 zł oraz powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile (za rejestrację w nim karty Mastercard wydawanej do konta), które przełożą się na nagrodę (np. voucher na zakupy) o wartości 50 zł. To w sumie da wspomniane 250 zł. Pierwsza z tych promocji - z premią 200 zł na start - kończy się wraz z końcem sierpnia i tu należy podkreślić, że do 31.08. właśnie trzeba nie tylko zawnioskować o konto, ale i je otworzyć (możliwe jest to jednak online).

Tu warto dodać, że na otwierających konto osobiste w Pekao czeka jeszcze jedna promocja - to podwyższone oprocentowanie 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym, które bank zapewnia na 183 dni do 100 tys. zł. Credit Agricole: do 555 zł dla bardzo aktywnych


Logo Credit Agricole
Wyżej wymienione promocje kont osobistych uszeregowałem według wysokości gratyfikacji czekających do wzięcia. Na pierwszym miejscu nie wymieniłem jednak Credit Agricole, choć tu do wzięcia czeka nawet 555 zł. Powodem jest olbrzymia różnica w warunkach do spełnienia. We wcześniej wymienionych promocjach jest bowiem bardzo łatwo - wystarczy wykonywać po kilka płatności kartą (na dowolne kwoty) miesięcznie, a do tego zbieranie bonusów rozciąga się maksymalnie na kilka miesięcy. Tymczasem w przypadku tej propozycji, trzeba nastawić się na długi okres aktywności - większość przewidzianej nagrody to w praktyce 3-procentowy zwrot za płatności kartą lub Blikiem, a całą pulę można zgarnąć w wariancie rozłożenia tych aktywności na okres ponad półtora roku.


Promocje dla przedsiębiorców


Tym razem w aż trzech bankach kończą się promocje, w których zyskać można (całkiem dużo) za konto firmowe.

Alior Bank: 4-cyfrowa premia za iKonto Biznes


Logo Alior Banku
Tu mamy do czynienia z kumulacją promocji, jakiej dotąd nie było. Do wzięcia czeka ultrałatwe 350 zł na start, ale do tego też są bonusy, które w ciągu roku dać mogą nawet 1 500 zł. I oprócz tego bank też serwuje promocje ze zwrotami (10%) płatności na stacjach paliw. W ten sposób można zyskiwać do 150 zł miesięcznie. Do tego w Aliorze samo konto wraz z kartą łatwo utrzymać za 0 zł, więc w chwili obecnej to najpopularniejsza wśród promocji dla przedsiębiorców.


Nest Bank: premia min. 650 zł w kumulacji promocji dla firm

Logo Nest Banku
Choć na stronie promocji możemy znaleźć informacje o wiele wyższej sumie gratyfikacji, to ja lubię się skupić na tym, co najbardziej realne i w zasięgu każdego z uczestników. A takimi są bonusy o łącznej wartości 650 zł - za otwarcie konta firmowego w Nest Banku i spełnienie prostych warunków. I owszem, więcej można zdobyć, ale to już za większe zaangażowanie (do 400 zł za terminal płatniczy i do 2000 zł za skuteczne polecenia konta).Pekao: do 2 000 zł za konto firmowe


Logo Banku Pekao
Do końca sierpnia dostępna jest też promocja Pekao, w której teoretycznie można zdobyć do 2 000 zł, acz w praktyce (jeśli nie chcesz terminala płatniczego, ani nie planujesz umowy kredytowej) będzie mniej.Promocja karty kredytowej


Choć generalnie promocji kart kredytowych jest sporo (wszystkie znajdziesz tutaj), to z końcem sierpnia kończy się tylko jedna.

Bank Millennium: 400 zł w bonach do Allegro za kartę kredytową


Logo Banku Millennium
O Tym banku już pisałem w kontekście finiszującej promocji konta osobistego, ale jest tu jeszcze jedna promocja, na którą załapać się można rzutem na taśmę. Bony do Allegro o łącznej wartości 400 zł czekają do wzięcia za kartę kredytową, z którą dodatkowo można uzyskiwać zwroty za płatności (5%) u partnerów banku. Promocja karty kredytowej dostępna jest wyłącznie dla osób posiadających już dostęp do bankowości internetowej i/lub mobilnej Millennium (więc w praktyce trzeba już mieć konto osobiste w tym banku).By nie przegapić kończących się promocji i przede wszystkim, by być na bieżąco z nowościami, skorzystaj z niezawodnego źródła powiadomień, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie. Jego bezpłatna subskrypcja zapewni Ci trzymanie ręki na pulsie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...