Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Więcej od Santander Banku! Teraz oprócz 380 zł w gwarantowanych bonusach na start, do wzięcia jest też bon 100 zł do Biedronki

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.08.2022

Więcej od Santander Banku! Teraz oprócz 380 zł w gwarantowanych bonusach na start, do wzięcia jest też bon 100 zł do Biedronki

Santander Bank podbił stawkę. Teraz za Konto Jakie Chcę można zgarnąć jeszcze więcej.

Promocja "100 zł na zakupy – edycja II" z bonem do Biedronki
Oprócz dotąd dostępnych bonusów powitalnych o wartości 380 zł, teraz do wzięcia jest dodatkowa nagroda. To bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocję z premią pieniężną do 300 zł i bonem o wartości 80 zł na zakupy już szczegółowo omówiłem na blogu we wpisie "Zyskaj gwarantowane 380 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku". Zachęcam do jego lektury, bo dzisiejszy wpis nie powiela warunków tej promocji i prześwietlenia konta. 

Poniżej opisuję najnowszą okazję do bankobrania, która właśnie się pojawiła i daje szansę na kumulację zysków, dzięki wspomnianej, dodatkowej nagrodzie w postaci bonu do Biedronki.

Promocja "100 zł na zakupy – edycja II" do Biedronki


W promocji z bonem do Biedronki udział wziąć może tylko osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem. 100 zł na zakupy uzyskasz, jeśli:

"a. nie masz u nas [czyli w Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa] konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 sierpnia 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji, 

b. żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku [tj. Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa] nie było otwierane w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem od 1 kwietnia 2019 r.,"


Limit nagród.
Dodatkowa promocja z bonami do Biedronki (w odróżnieniu od promocji z bonusami o wartości 380 zł) jest limitowana, więc z udziałem warto się spieszyć. Bank przygotował 2 000 bonów do Biedronki. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji na stronie promocji i realizacji warunków promocji.

Zasady promocji. W celu uzyskania 100 zł na zakupy w Biedronce:

 • od 8. do 31.08.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych i najpóźniej do 10.09.2022 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej (te terminy idealnie więc pokrywają się z terminami w promocji z premią pieniężną do 300 zł);

 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody: 
  • na kontakt i dostarczanie przez bank regulacji (w tym taryfy opłat i prowizji), 
  • na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz 
  • na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank (dzieje się tak m.in. z tego względu, by bank nagrodę mógł Ci przekazać);
  (dotąd więc w praktyce wszystko pokrywa się z warunkami promocji z premią pieniężną 300 zł na start, ale nowości są niżej)
 • do 31.08.2022 r. zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł - formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie promocji po kliknięciu w pole "wypełnij formularz" (przesuń stronę promocji nieco w dół, by zobaczyć grafikę jak na poniższym zrzucie ekranu i kliknij w miejscu które zaznaczyłem żółtą strzałką; wypełniając formularz, wpisz te same dane, co we wniosku o konto):
Jak zarejestrować się w promocji Santander Banku z bonem 100 zł do Biedronki
 • do 30.09.2022 r. w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku włącz usługę "Moje Cele" z automatycznym oszczędzaniem "Końcówki transakcji" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ta usługa, jak działa i jak ją włączyć);
 • do 31.01.2023 r. utrzymaj wyżej wymieniony cel i w jego ramach odłóż metodą "końcówki transakcji" min. 50 zł.

I to wszystko. Nagrodę bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 28.02.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj konta osobistego (Jakie Chcę) w Santander Banku.

Bon do Biedronki można używać wielokrotnie podczas dowolnych zakupów aż do wyczerpania salda środków. 

Czym jest i jak działa usługa Moje cele w Santander Banku? 


Definicja banku brzmi tak: 
Usługa „Moje cele w usługach Santander online” daje klientowi możliwość zdefiniowania reguły (metody oszczędzania) pozwalającej na wpłaty na rachunek do celowego oszczędzania, utworzony dla określonego przez klienta celu. 

W ten sposób można więc odkładać (najczęściej drobne) kwoty na jakiś określony, samodzielnie wybrany cel. Bank sugeruje np. oszczędzanie na dziecko, na przyjemności lub emeryturę. Wpłat można dokonywać samodzielnie, automatycznie lub w postaci zaokrągleń transakcji wykonywanych kartą lub Blikiem (na potrzeby promocji z bonem do Biedronki trzeba wybrać tą właśnie opcję). 

Usługa "Moje cele" jest udostępniana i prowadzona za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Środki na rachunku "Moje cele" nie są oprocentowane (czyli to bardziej taka skarbonka, a nie rachunek oszczędnościowy).

Jak włączyć usługę "Moje cele" i "Końcówki z transakcji"?


Usługę można uruchomić w bankowości internetowej (w zakładce "Pulpit" - na dole strony) lub aplikacji mobilnej Santander Banku.

Poniżej instrukcja z zakładaniem poprzez aplikację. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku - u dołu głównego ekranu, pod rachunkami i kartami znajdziesz: "MOJE CELE (NOWOŚĆ)" i tam wybierz "Dodaj", a dalej "Dodaj cel" - na trzecim etapie jego konfiguracji, jako metodę oszczędzania (wymaganą regulaminem promocji z bonem do Biedronki), wybierz "Końcówki transakcji". 

W kolejnym kroku wskaż konto osobiste, z którym ma być powiązane oszczędzanie (płatność kartą lub Blikiem musi być z tego konta) i dzięki temu, bank będzie zaokrąglać Twoje transakcje – i tak, jeśli kartą lub Blikiem zapłacisz np. 3,50 zł, to z Twego konta bank pobierze dodatkowo 0,50 zł (będące zaokrągleniem do pełnego złotego) i przerzuci na rachunek służący oszczędzaniu. 

Jeśli chcesz przyspieszyć odkładanie na wyznaczony cel, to możesz wybrać mnożnik (x 5 lub x 10) i wtedy, bazując na powyższym przykładzie, zamiast 0,50 zł, bank na "Moje cele" przerzuci odpowiednio 2,50 lub 5 zł. 

Dalej kliknij w przycisk "Załóż cel" i zaakceptuj regulamin usługi "Moje cele". "Moje cele" pojawią wśród posiadanych przez Ciebie produktów i usług - będą widoczne na ekranie głównym po zalogowaniu do aplikacji mobilnej. 

Pamiętaj by "Moje cele" z saldem min. 50 zł posiadać do 31.01.2023 roku. Później będzie można oszczędzać dalej albo zamknąć usługę "Moje cele" - wtedy środki tam zgromadzone wrócą na Twe konto osobiste.

Do udziału we wszystkich promocjach jednocześnie (a więc i z premią do 300 zł, i z bonem 80 zł na zakupy, i z bonem 100 zł do Biedronki) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet.

Opis promocji z nagrodami gwarantowanymi o wartości 380 zł, jej warunki oraz prześwietlenie kont z oferty Santander Banku znajdziesz tutaj.


Przydatne linki:

Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Problemem nie jest wysokość premii tylko baaardzo długa karencja 🤪

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety nic się nie zmienia. A mi brakują zaledwie 4 miesiące.

   Usuń
 2. Czy cały czas konieczne jest zakładanie konta przez kuriera, czy wreszcie dopuszczają przelew weryfikacyjny / selfie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier to zdecydowanie najlepsza opcja z istniejących 😁

   Usuń
  2. Nie wydaje mi się :) Kłopotliwa i długotrwała. Przelew weryfikacyjny na 1 zł zajmuje mniej niż 60 sekund.

   Usuń
  3. To prawda, ale w celu zamknięcia trzeba i tak iść do oddziału, gdyż nie będzie to możliwe przez infolinię ani online (wideo, audio).

   Usuń
  4. Przelew weryfikacyjnych po wytycznych KNF odszedł do lamusa. No i swoją drogą był to sposób mocno zawodny bo weryfikacja często kończyła się fiaskiem.

   Usuń
 3. Czy taki bon jest imienny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Każdy może go użyć nawet jak go zapiszesz na kartce i później zgubisz.

   Usuń
 4. Hej,
  jak miałem konto jakie chce i zamknałem je 30.11.2020 to nie moge wziac udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...